Coronavirus آخرین: آنگلا مرکل به قرنطینه پس از نشست آلوده دکتر

مقامات آلمانی را صادر ممنوعیت بیش از دو نفر نشست. مقامات می گویند این ممنوعیت باعث می شود بیشتر حس از قفل کردن مردم در خانه های خود. دنبال DW برای آخرین.

 • آلمان اعلام کرده است, سنگین, محدودیت های تماس بین مردم
 • آنجلا مرکل باید به قرنطینه پس از ملاقات با بیمار, دکتر
 • جهانی مرگ و میر از این SARS-CoV-2 coronavirus همه گیر پیشی گرفته است 13,500 مردم با بیش از 313,000 شناخته شده آلوده
 • بیش از 95,000 در سطح جهانی بهبود یافته اند از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس
 • ایتالیا دستور داد تمام غیر ضروری تولید را تعطیل آنچه در آن نخست وزیر به نام کشور “بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.”

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

18:26 اتریش گزارش داد که پس از یک هفته و نیم از سخت اجتماعی فاصله اقدامات تعداد تایید عفونت ها افزایش حدود 15 درصد بیش از آخر هفته با داشتن کاهش یافته و به طور مداوم از اوج میزان 40% قبل از این مستند. اتریش با هدف رسیدن به یک رقمی نرخ در هفته سه بعدی. مجموع ارقام از اتریش در حال 3,244 آلوده 9 مرگ و میر.

17:43 آنگلا مرکل در حال حاضر باید به قرنطینه او سخنگوی Steffen Seibert اعلام کرده است. بلافاصله پس از اعلام شدید, آلمان-اقدامات گسترده ای در محدود کردن تماس در میان جمعیت مرکل مطلع شد که دکتر او تا به حال شده است در تماس با روز جمعه بود در ضمن آزمایش مثبت برای coronavirus.

“حتی از داخلی و قرنطینه صدراعظم ادامه خواهد داد رسمی خود را کسب و کار”, Seibert گفت.

17:24 در اینجا آخرین است, از سراسر آسیا:

بنگلادش: آن را به تعویق انداخته است آن بالاتر ثانویه گواهی امتحانات تا اطلاع ثانوی. بیش از 14000 نفر به تازگی در بازگشت از خارج از کشور قرار داده شد و در قرنطینه به مدت 14 روز. دولت همچنین دستور بستن مرزهای خود با هند به ممنوعیت ورود اتباع خارجی. آخرین آمار و ارقام: 27 آلوده 2 مرگ و میر.

هند: میلیون ها نفر از مردم محدود به خانه های خود را به عنوان کشور مشاهده شده در یک روز در سراسر کشور “خود-تحمیل حکومت نظامی.” آخرین آمار و ارقام: 376 آلوده 7 مرگ و میر.

استرالیا: بسیاری از مناطق تعطیل اکثر خدمات غیر ضروری. این کشور مرزهای دولتی هستند که بسته به عنوان “سخت گیرانه” اقدامات معرفی می شوند. در نیو ساوت ولز هر کسی نقض سفارشات به خود منزوی چهره به شش ماه زندان. پلیس درخواست مردم به آنها اطلاع اگر هر کسی می دانند که نادیده سفارشات و دستورالعمل ها به منظور کاهش گسترش ویروس. آخرین آمار و ارقام:1,314 آلوده 7 مرگ و میر.

تایلند: آن را توقیف ترین فضاهای عمومی از مراکز خرید و سالنهای زیبایی به زمین گلف و استخر شنا به عنوان کشور گزارش بالاترین روزانه افزایش موارد است. آخرین آمار و ارقام: 599 آلوده 1 مرگ است.

چین: شهر ووهان این بیماری همه گیر را صفر اعلام کرده است که این امر می تواند شل شدن دو ماه مستند به تدریج با از سرگیری حمل و نقل عمومی و اجازه می دهد افراد سالم بازگشت به کار. از شنبه همه پروازهای بین المللی با توجه به وارد پکن خواهد شد و زمین برای اولین بار در یکی دیگر از فرودگاه که در آن مسافران را تحت ویروس غربالگری. آخرین آمار و ارقام: 81,397 آلوده 3,265 مرگ و میر.

ویتنام: این گزارش 12 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه; کشور بزرگترین گزارش روزانه افزایش است. آخرین آمار و ارقام: 113 آلوده بدون مرگ و میر گزارش شده است.

سنگاپور: مقامات را نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه کوتاه مدت بازدید کنندگان برای حمل و نقل یا وارد شهر دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس و حفظ منابع برای شهروندان که در حال بازگشت از کشورهای دیگر است. آخرین آمار و ارقام: 455 آلوده 2 مرگ و میر.

اندونزی: آن را تبدیل سابق 2018 بازی های آسیایی ورزشکار روستا در جاکارتا به یک بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار به عنوان موارد در ادامه به افزایش در روز یکشنبه. از شنبه همه جاکارتا سرگرمی رسانه ها دستور داد برای بستن و حمل و نقل عمومی اجرا خواهد شد کاهش می یابد خدمات. آخرین آمار و ارقام: 514 آلوده 48 مرگ و میر.

مالزی: کشور 10 مرگ و میر است که 74 سال بود که یکی از حدود 15000 نفر حضور, اسلامی, مراسم, در حومه کوالالامپور در اواخر فوریه. این رویداد ناشی از مالزی caseload به سه گانه با توجه به وزارت بهداشت. آخرین آمار و ارقام: 1,306 آلوده, 10 مرگ و میر.

16:43 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خطاب به ملت صادر مقررات جدید از جمله ممنوعیت جلسات بیش از دو نفر است.

استثنا وجود دارد برای خانواده ها و برای افرادی که با هم زندگی می کنند.

اطلاعات بیشتر:

 • تمام رستوران ها و کافه ها و ارائه دهندگان خدمات مانند مو-کمد که در آن 2 متر (6.5 فوت) فاصله بین مردم ممکن نیست و همچنین باید دید
 • در افرادی که اصلا با هم زندگی می کنند باید در حفظ حداقل فاصله از 1.50 متر بین هر یک از دیگر
 • شرکت ها باید رعایت قوانین بهداشتی برای کارکنان
 • سفر به کار و کمک به دیگران و ورزش فرد هنوز تمام مجاز
 • قوانین را در ابتدا درخواست برای دو هفته.
 • مرکل هشدار داد که محدودیت های جدید در حال قوانین, نه توصیه. پلیس را به مطمئن شوید که آنها پایبند به.

“هیچ یک آرزو برای این محدودیت” مرکل گفت. “من معتقدم آنها خواهد ما را از طریق این زمان دشوار است.”

این اقدامات سختگیرانه موافقت شد پس از یک جلسه بین معاون رییس جمهور آلمان فرانک والتر-اشتاین مایر و رهبران 16 آلمانی متحده است.

ادامه مطلب: آیا آلمان جدید کروناویروس اجتماعی فاصله قوانین ؟

16:30 امارات متحده عربی’ مسافت های طولانی حامل امارات است معکوس قبلی تصمیم به تعلیق همه پروازهای مسافری گفت: آن را به حالت تعلیق در اکثر پروازهای مسافری آغاز روز شنبه. هواپیمایی که توسط دولت حمایت از دبی به ایران را حفظ air cargo لینک کلیک کنید برای حمل و نقل کالاهای اساسی از جمله تجهیزات پزشکی در سراسر جهان است.

خطوط هوایی ترکیه را توقف تمام پروازهای بین المللی از جمعه اسفند ماه 27, به جز کسانی که به هنگ کنگ, مسکو, اتیوپی به نیویورک و واشنگتن.

15:59 آلمان فدرال و مقامات دولتی را گزارش صادر تماس با بان کی مون, محدود کردن تعاملات بیش از دو نفر است. خانواده و یا کسانی که زندگی در همان خانه خواهد بود معاف از سفارش های جدید DPA خبر داد. قوانین جدید شد و تصمیم گرفت در یک جلسه میان آنگلا مرکل و سران آلمان 16 متحده است.

در این جلسه نوردراین-وستفالن رهبر آرمین Laschet و CSU-رهبر Markus Söder گزارش به شدت درگیر شدند و پس از Söder جلوتر رفت با بایرن گسترده مستند بدون مشورت با دولت فدرال و یا دیگر سران دولت گزارش Bild.

NRW را Laschet بعد خطاب به رسانه ها تایید قوانین برای NRW گفته آنها می تواند در تمام ایالات آلمان.

Laschet گفت: وجود خواهد جریمه تا €25,000 ($27,000) برای کسانی که با شکستن قوانین و نگه داشتن توصیه 2 متر فاصله بین مردم است.

اقدامات اجرا خواهد شد توسط پلیس و اجرای قانون دیگر و در محل باقی می ماند تا مارس 19.

“بزرگترین اجماع است یک تماس بان لازم است” گفت: Laschet صحبت در دوسلدورف.

زاکسن همچنین تشدید اقدامات خود را. از شنبه ترک خانه تنها مجاز با دلیل معتبر. ورزش در خارج و یا در یک باغ نیز مجاز می خواهد با سفر به محل کار و یا به سوپر مارکت.

15:20 در اینجا آخرین است, از سراسر اروپا:

اتریش: Zillertal دره پیست اسکی است که به درخواست همه مهمان اخیر که با حضور خود بارها به سازمان دیده بان برای علائم. ورزش های زمستانی است و مقصد واقع در تیرول استان شیوع داغ نقطه ای که در آن گردشگران را گزارش صادر ویروس به آلمان و کشورهای اسکاندیناوی است. آخرین آمار و ارقام: 3,021 آلوده 8 مرگ و میر.

بلژیک: یک مستند ادامه خواهد داد برای حداقل بعد از هشت هفته. غیر ضروری سفر به خارج از کشور ممنوع است تجمع ممنوع و پلیس در حال گشت زنی در خیابان برای نظارت و اجرای محدودیت. آخرین آمار و ارقام: 3,401 آلوده 75 مرگ و میر.

قبرس: آن را اعلام کرده است مرگ 70 ساله انگلیسی که تا به حال قرارداد این ویروس از یکی دیگر از بریتن در حالی که در حال درمان در پافوس کلی ICU بیمارستان. وزارت بهداشت و درمان گفت: این مرد در حال حاضر دچار یک تعداد از اساسی بهداشت و درمان اختلالات و بیماری بدتر شده و پس از ابتلا به ویروس در بیمارستان. آخرین آمار و ارقام: 84 آلوده 1 مرگ است.

جمهوری چک: برنامه وجود دارد به نگه داشتن مرزهای خود را بسته و به مردم ورود و خروج برای “چند ماه.” استثنا خواهد بود ساخته شده برای کسانی که زندگی می کنند نزدیک به مرزها و رفت و آمد به کار در آلمان و اتریش. آخرین آمار و ارقام: 995 آلوده بدون مرگ.

فنلاند: این نرم تصمیم خود برای بستن تمام مدارس از فردا. دانش آموزان در این کلاس در حال حاضر مجاز به رفتن به مدرسه اگر پدر و مادر خود را هیچ جایگزینی به معنی مراقبت از کودکان. آخرین آمار و ارقام: 594 آلوده 1 مرگ است.

فرانسه: اولین, دکتر, درگذشت در فرانسه پس از آلوده شدن با COVID-19. مرد سالخورده حدود 60 شده بود یک اورژانس پزشکی در یکی از این کشور بدترین ضربه مناطق Oise شمال پاریس. آخرین آمار و ارقام: 14,485 آلوده 562 مرگ و میر.

یونان: گسترده مقررات منع رفت و آمد قرار است به زودی فردا صبح. مردم را مجاز به ترک خانه های خود تنها به بازدید از یک دکتر و یا داروساز رفت و آمد به کار می کنند اگر آنها در حال کار از خانه و یا به خرید مواد غذایی. متخلفان جریمه خواهد شد €150 یورو ($160). آخرین آمار و ارقام: 624 آلوده, 15 مرگ و میر.

هلند: دولت هلند با ارسال یک پیام متنی ساکنان ترغیب آنها به در خانه ماندن تا زمانی که ممکن است. “محافظت از خودتان و دیگران است. ما با هم می توانید ضرب و شتم تاج” آن را بخوانید. آخرین آمار و ارقام: 4,216 آلوده.

شمال مقدونیه: اولین coronavirus مرگ و میر است 57 ساله که گرفتار عفونت در طول یک سفر به ایتالیا. پسر او نیز آلوده شده است و در بیمارستان بستری است و در شرایط با ثبات است. آخرین آمار و ارقام: 114 آلوده بدون مرگ.

نروژ: آن را راه اندازی کرده است یک وب سایت به کاربران اجازه می دهد برای ورود به آنچه که علائم آنها چه مدت آنها به طول انجامید و این که آیا آنها یک بیماری مزمن. این اطلاعات باید به کمک مقامات بهداشتی دریافت یک نمای کلی از چگونه بسیاری از مردم ممکن است قرارداد این ویروس. آخرین آمار و ارقام: 2,216 آلوده 7 مرگ و میر.

رومانی: این گزارش اول مرگ و میر: 67 سال با سرطان ترمینال و 74 ساله است که تا به حال شده است دریافت دیالیز درمان است. این کشور نزدیک مرزهای خود را به خارجی ها یکشنبه شب و منع رفت و آمد به اجرا گذاشته خواهد شد. آخرین آمار و ارقام: 367 آلوده بدون مرگ.

اسپانیا: تایید عفونت در اروپا یکی از سخت ترین-آمار کشور افزایش یافته است بیش از 3,600. اسپانیا بیش از 28,000 عفونت و 1,720 مرگ و میر. دولت اسپانیا می گوید آن را به مجلس شورای اسلامی به تمدید وضعیت اضطراری برای 15 روز دیگر تا آوریل 11. آخرین آمار و ارقام: 28,572 آلوده 1,720 مرگ و میر.

سوئد: نخست وزیر استفان Lofven است که انتظار می رود به نادر زنده تلویزیونی آدرس به ملت این شب است. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه افزایش یافته است شدت در استکهلم بیش از گذشته روز. چندین رستوران و باشگاه در سوئد اسکی را تعطیل آخر این هفته پس از صدها نفر از اسکی بازان جشن هجوم توصیه ها از مقامات بهداشتی به بیش از حد به دیگران است. آخرین آمار و ارقام: 1,770 آلوده 7 مرگ و میر.

سوئیس: این ثبت بیش از 900 مورد جدید آوردن مجموع به بیش از 7000 و حداقل 60 مرگ و میر. این کشور سخت ترین ضربه منطقه است Ticion در مرز ایتالیایی. آخرین آمار و ارقام: 7,104 آلوده 80 مرگ و میر.

بریتانیا: بریتانیا بوریس جانسون هشدار داد شیوع شتاب گرفته است. “ما تنها یک ماده از هفته — دو یا سه پشت ایتالیا گفت:” دو روز پس از انگلستان بسته شد و بارها و رستوران ها. آخرین آمار و ارقام: 5,071 آلوده 234 مرگ و میر.

14:57 رئیس جمهور ایتالیا سرجیو Mattarella نوشته شده به همتای آلمانی خود فرانک والتر اشتاین مایر گفت که او امیدوار است که آلمان و دیگر کشورها می توانند یاد بگیرند از “ایتالیا دردناک سفر.” Mattarella همچنین تشکر آلمان برای همبستگی و کمک به تجهیزات پزشکی. ایتالیا بدترین آمار کشور در اروپا با آن سیستم بهداشت و درمان ضعف و مرگ آن-عوارض سبقت چین.

14:42 عنوان دولت آلمان تصمیم می گیرد در بیشتر محدودیت وجود دارد مخلوط شده اند گزارش موفقیت های رسمی توصیه به باقی می ماند در داخل و جلوگیری از تجمعات عمومی.

بایرن که در آن مردم تحت تقریبا کل مستند پلیس گزارش داد همکاری های گسترده با توصیه های رسمی. اما هنوز هم وجود دارد “تاج احزاب” برگزار شد در دولت و در مجموع 160 نمونه از قرنطینه سفارشات در حال شکسته.

غربی ایالت نوردراین-وستفالن در کشور ممنوع ملاقات یو پی اس بیش از دو نفر پس از توصیه هایی در مورد گروه و تجمعات پیش از آن در هفته نادیده گرفته شد.

در Hesse پلیس گزارش داد یک شب آرام به یکشنبه با مردم تا حد زیادی غذای مشاوره به داخل باقی می ماند.

14:31 در اینجا خلاصه ای از آنچه که ما گزارش کرده اند که تا کنون امروز:

ایران: تهران خودداری کرده است به ما کمک کند و پس از این کشور رهبر معظم انقلاب گفت: شیوع احتمالا انسان ساخته شده در امریکا است. ایران تایید کرده است بیش از 1500 coronavirus مرگ و میر و 20,610 افراد آلوده.

آلمان: آنگلا مرکل در نظر دارد در سراسر کشور مستند پس از چهار متحده تحمیل خود اقدامات اضطراری برای توقف گسترش یافته است. ایالات متحده می تواند به برلین بیشتر اضطراری قدرت.

اسپانیا: مرگ و میر در اسپانیا شروع به پریدن کرد به 1,720 افزایش 394. دولت اسپانیا در حال برنامه ریزی برای گسترش این کشور 15 روز مستند برای یکی دیگر از 2 هفته.

کره شمالی: پیونگ یانگ می گوید که نامه ای از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کمک. این کشور جدا شده مدعی شده است دست نخورده توسط ویروس.

ایتالیا: DW رم خبرنگار می گوید: 8 درصد از عفونت ها در میان متخصصان سلامت است. روسیه اعلام کرد که ارسال کمک های پزشکی به ایتالیا پس از این کشور گزارش شده 793 جدید مرگ و میر و در مجموع 53,500 موارد است.

هند: 14 ساعت مردم را منع رفت و آمد در جریان است در بزرگترین دموکراسی جهان ترک میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای رسیدن به خانه بعد از ایستگاه راه آهن غرق شد.

که: این سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر آرامش بخش مستندات قبل از موعد مقرر. آن هم با توجه به افزایش تعداد میانسال مردم زده بودن پایین.

فوتبال: رئال مادرید سابق رئیس جمهور لورنزو سانز مرده است از covonavirus. چندین ایتالیایی و اسپانیایی و انگلیسی بازیکنان فوتبال باید آزمایش مثبت است.

چین: داشتن بیشتر مورد ضرب و شتم شیوع این بیماری در داخل کشور پکن است که در حال حاضر نگران وارداتی موارد است. همه مسافران بین المللی در حال حاضر به طور خودکار در قرنطینه می شود و پس از ورود.

برای تمام سوالات خود را در Coronavirus: کجا coronavirus آمده است ؟ چه زمانی لازم در سطوح? پاسخ سوالات شما

14:00 امارات متحده عربی’ مسافت های طولانی حامل امارات به ایران را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه. هواپیمایی که توسط دولت حمایت از دبی به ایران را حفظ air cargo لینک کلیک کنید برای حمل و نقل کالاهای اساسی از جمله تجهیزات پزشکی در سراسر جهان است.

پرچم آلمان حامل لوفت هانزا شده است مجبور به قراضه ترین آن به پرواز در هفته های آینده پس از چندین کشور ممنوع مسافران از اروپا است. شرکت هواپیمایی غول هشدار داده است صنعت هواپیمایی ممکن است شناور ماندن بدون کمک دولت اگر همه گیری همچنان ادامه دارد.

شرکت هواپیمایی رایان ایر خواهد بود عامل “به شدت کاهش می یابد برنامه” از چهارشنبه. ایرلندی هواپیمایی ارائه شده است رایگان پرواز تغییرات به مشتریان که مایل به سفر در اولین زمان ممکن است.

خطوط هوایی آمریکا است که به مشتریان خود گزینه لغو پروازهای آنلاین در حال حاضر و پس از آن تماس به rebook. آن را لغو کرده است تغییر هزینه برای برخی از تاریخ سفر.

دلتا است که اجازه می دهد مسافران که خریداری یک بلیط در ماه مارس به ایجاد فضای مجاز: نامحدود تنظیمات به تاریخ سفر بدون پرداخت هزینه برای یک سال تمام از تاریخ بلیط خریداری شد.

با لغو کرده است آن تغییر هزینه برای همه رزرو شده بین 3 مارس و مه 31 با تاریخ خروج تا 31 دسامبر 2020.

13:55 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آغاز مذاکرات با دولت و premiers در نظر گرفتن بیشتر اجتماعی فاصله گرفته است.

موضوع اصلی این مذاکرات شد امکان معرفی در سراسر کشور خروج محدودیت. برخی از کشورهای فدرال مهمترین آنها بایرن در حال حاضر خود را تنگ تر قوانین و مقررات.

یک اطلاعیه است و انتظار می رود پس از 17:30 (4.30 بعد از ظهر UTC) پس از کنفرانس تلفنی.

12:55 جمهوری چک هفته آینده اعزام برخی از 100,000 ماسک صورت و ماسک به ایتالیا.

تجهیزات پزشکی بود در میان صدها نفر از هزاران نفر از اقلام ضبط شده در روز سه شنبه بعد از چک استفاده مقامات اورژانس قدرت برای حمله به یک انبار در نظر گرفتن 680,000 ماسک و 28,000 ماسک.

دولت مذاکره بود برای به دست آوردن این تجهیزات با یک شرکت خصوصی اما ناگهان افزایش قیمت در میان وحشت در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت پس از آن کشف و ضبط کالا.

چک, وزیر کشور Jan Hamacek بعد گفت که 101,600 موارد از دنده محافظ فرستاده شد توسط چین صلیب سرخ به همکار اتباع چینی زندگی در ایتالیا و عذرخواهی برای چه رخ داده بود.

مقامات در حال تحقیق در مورد چگونگی این دنده محافظ به پایان رسید تا در یک انبار واقع در شمال غربی شهر از موست. وزیر خارجه توماس Petricek گفت: او را توضیح این وضعیت به همتای ایتالیایی خود و ماسک خواهد بود و حمل و نقل به ایتالیا.

بیشتر بخوانید: “این یک بازی نیست … ماندن در خانه’ وزیر امور خارجه ایتالیا هشدار جهان

12:24 فنلاند نرم است آن موضع کمی در بسته شدن تمام مدارس از دوشنبه. تصمیم به بستن تمام مدارس شد و اولیه احتیاطی اقدام به جهانی همه گیر اما در حال حاضر دانش آموزان در کلاس در حال حاضر خواهد شد اجازه رفتن به مدرسه اگر پدر و مادر خود قادر به مراقبت از آنها.

وزیر آموزش و پرورش لی اندرسون نوشت: در Facebook: “اگر فرزند خود را به مهد یا 1-3سومین درجه, شما تنها باید به او/او وجود دارد اگر هیچ راه دیگری وجود ندارد.”

12:01 سیما گوپتا یک DW خبرنگار در رم گزارش داد که برخی از 8 درصد از شناخته شده عفونت در ایتالیا شیوع گسترده در میان متخصصان سلامت است. سازمان دیده بان برای بیشتر از رم:

11:50 پس از 08:16 به روز رسانی رومانی تایید کرده یک دوم coronavirus مربوط به مرگ است.

اولین قربانی 67 ساله شده بود که او نیز مبتلا به سرطان پیشرفته دولت گفت. این مرد به تازگی در بازگشت از فرانسه است.

بعد از آن در روز یکشنبه دوم قربانی اعلام شد, 74 ساله است که تا به حال شده است در بیمارستان بستری در بخارست و دریافت شده درمان دياليز.

11:32 قبرس وزارت بهداشت اعلام کرده است که اولین رمان coronavirus مرگ و گفته بودند 83 موارد عفونت در مجموع در جزیره مدیترانه ای.

چندین گردشگران آلمانی در میان کسانی که آلوده, سلامت, مقامات گفت.

11:27 دهندگان apres-اسکی احزاب در سوئد در نهایت متمایل به فشار و بسته خود را درب ها با توجه به کشور شیوع کروناویروس.

آخر هفته گذشته صدها نفر از اسکی بازان و snowboarders به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله اقدامات و بازدید از رستوران ها و باشگاه ها در چندین استراحتگاه منجر به خشم عمومی.

اگر چه سازمان گفت: نگهداری آنها تعداد partygoers به 499 — نه بالای 500 حد مجاز تعیین شده توسط دولت — سیاستمداران و پزشکان به نام برای رویدادهای برای متوقف کردن.

11:15 اسپانیا مرگ و میر از این بیماری کروناویروس شروع به پریدن کرد به 1,720 افزایش 394 در روز گذشته با توجه به گزارش های رسانه ها با استناد به آخرین داده های سلامت.

تعداد موارد ثبت شده در این کشور افزایش یافته است به 28,572 تا 3,646 در روز گذشته رقم است.

خبر می آید به عنوان نخست وزیر پدرو سانچز و دیگر وزرای دولت در جلسه ای در مادرید به بحث در مورد یک فرمت به زمان 15 روز مستند.

11:08 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که با توجه به برگزاری تلفنی بعد از آن در روز یکشنبه با premiers آلمان 16 متحده در مورد اینکه آیا موسسه در سراسر کشور مستند.

ایالات باواریا, Saarland, Baden-Württemberg و Schleswig-Holstein در حال حاضر اعلام کرد اقدامات سختگیرانه در حالی که دیگران در انتظار شواهد در روز شنبه چگونه اجتماعی موجود فاصله اقدامات در حال پایبند به.

وزیر دارایی اولاف شولز است صحبت کردن در برابر یک حکومت نظامی در Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

ایالات متحده نیز انتظار می رود به توافق بر سر پیش نویس قانون که به دولت فدرال قدرت های اضافی اگر اورژانس بدتر.

ادامه مطلب: چند نقض به عنوان آلمانی متحده تحمیل مستندات

11:04 هندی کارگران مهاجر در تلاش برای به دست آوردن خانه شده اند جمع آوری و در یک ایستگاه راه آهن در شمال ایالت اوتار پرادش هجوم 14 ساعت “مردم و حکومت” است که نخست وزیر نارندرا استناد به بنیادی افزایش COVID-19 نفر در سراسر قاره است.

مودی اعمال روز یکشنبه “Janata حکومت نظامی,” به موجب آن هر کس در سراسر هند به جز برای کسانی که در خدمات ضروری باید پایبند به یک سلف اعمال قرنطینه از 7 صبح (0130 به وقت تهران) به 9 p. m. (1530 به وقت تهران) به عنوان تعداد موارد تایید شده افزایش به 324 به گفته مقامات بهداشتی. پنج نفر فوت کرده اند در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور به عنوان یک نتیجه از ویروس.

10:35 یک یادآوری است که سازمان بهداشت جهانی فراهم می کند و از مسئول اطلاعات و منابع در سراسر جهان از طریق واتساپ:

09:58 ایران توصیف کرده است ایالات متحده آمریکا ارائه کمک به جمهوری اسلامی به عنوان “عجیب و غریب” آن را به عنوان جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

کشور آیت الله علی خامنه ای گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی: “چندین بار به آمریکایی ها ارائه داده اند برای کمک به ایران برای مهار این ویروس … شما متهم به ایجاد این ویروس. من نمی دانم که آیا این درست است, اما عجیب است که شما می خواهید برای کمک به ایران است.”

ایران بیشتر متاثر از کشور در خاورمیانه با بیش از 1500 coronavirus مرگ و میر و 20,610 افراد آلوده.

“گذشته از این واقعیت است که شما باید کمبود را در مبارزه خود را در برابر ویروس چه می شود اگر شما به ما مواد مخدر است که کمک خواهد کرد که ویروس باقی می ماند در ایران به طور دائم؟” خامنه ای اضافه شده است.

“ما دشمن شماره یک امریکا است. آن است که شریر ترین شوم دشمن از ایران … رهبران آن هستند charlatans,” خامنه ای گفت.

مقامات ایرانی باید مقصر فلج کننده آمریکا برای ممانعت تهران از تلاش برای مبارزه با شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون حاضر به لغو تحریم ها.

بیشتر بخوانید: ایران فاجعه بار مرگ و میر از coronavirus

09:53 Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد کشورها از خطرات ناشی از بلند کردن اجسام مستندات قبل از موعد مقرر و گفت که انجام این کار پس از آن می تواند باعث افزایش موارد یک بار دیگر.

رایان صحبت شد در این که روز جهانی آب موجب آن سازمان ملل متحد را در سلامت بدن به یاد شهروندان نیاز به خوب بهداشت به منظور جلوگیری و مهار شیوع بیماری.

09:29 اندونزی گزارش شده 64 جدید کروناویروس موارد و 10 جدید مرگ یک وزارت بهداشت گفت. این کشور در حال حاضر در مجموع 514 موارد و 48 مرگ و میر.

08:51 به استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز (NSW) تهدید کرده است که شهروندان با احکام زندان تا شش ماه اگر آنها نقض انزوا سفارشات, پلیس گفت:.

NSW پلیس نشان داد که آنها تا به حال قدرت تحت سلامت عمومی اقدام به اجرای بهداشت عمومی سفارشات و اتهام مجرم.

ادامه مطلب: در یک بیماری همه گیر جامعه-محور مراقبت باید در اولویت

08:16 جمهوری چک اعلام کرد که آن را در حال حاضر 1,047 موارد گزارش شده از COVID-19. رومانی خود را تایید کرده است اولین مرگ ناشی از این بیماری است.

07:45 39 ساله تبدیل شده است برای اولین بار تایید عفونت کروناویروس جدید در اریتره. سی و نه کشورهای آفریقایی در مجموع در نتیجه در حال حاضر شناسایی موارد COVID-19.

ادامه مطلب: خبر جعلی مانع آفریقا coronavirus پاسخ

07:41 خطوط هوایی ترکیه گفت: 85 درصد از هواپیماهای مسافربری استفاده می شود به عنوان یک نتیجه از پروازها در پی شیوع کروناویروس.

07:15 بارسلونا و رئال مادرید با رئیس جمهور لورنزو سانز درگذشت در سن 76 با توجه به COVID-19. او در ابتدا تصمیم به ماندن در خانه هنگامی که او برای اولین بار تشخیص داده شد به جای اضافه کردن به فشار در حال حاضر پلاس اسپانیایی خدمات سلامت با توجه به تعداد عفونت در کشور است. اما او در نهایت بستری در بیمارستان روز سه شنبه پس از مبتلا به تب به مدت هشت روز.

سانز ریاست بر فوتبال اسپانیا در اواخر 1990s زمانی که غول برداشته جام اروپا در سال 1998 پس از 32 سال صبر کنید.

Jupp Heynckes Champions League Pokal 1998 (picture-alliance/dpa)

لورنزو سانز (سمت راست) و سپس رئيس جمهور از رئال مادرید و مربی تیم Jupp Heynckes آلمان را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد در سال 1998

06:30 در دستور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نظامی آغاز خواهد شد ارسال کمک های پزشکی به ایتالیا شروع یکشنبه به منظور کمک به این کشور در نبرد تعداد قریب به اتفاق موارد از COVID-19 وجود دارد, روسیه, وزارت دفاع در بیانیه ای گفت.

همراه با چین و ایران و ایتالیا شده است یک مرکز جهانی از شیوع و دیده است عفونت بیشتر از هر کشور دیگر. همانطور که از اوایل یکشنبه ایتالیا گزارش 53,378 تایید عفونت هر چند کارشناسان باید گفت: درست است تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

روسیه از سوی دیگر گزارش شده تعداد نسبتا اندکی تایید عفونت داشتن اعلام کرد فقط 306 موارد از یکشنبه.

بیشتر بخوانید: روسیه است در حال اجرا یک coronavirus کمپین دروغ?

Lighting of the Olympic flame in Tokyo (AFP/A. Messinis)

هر چند روز جمعه مشعل المپیک-مراسم روشنایی در ژاپن بود به روی عموم باز با توجه به کروناویروس اقدامات پیشگیری از تماشاگران رفتند به دیدن شعله بیش از آخر هفته

06:17 دهها هزار نفر از مردم رفتند به یک دیگ با مشعل المپیک در شمال شرقی ژاپن بیش از آخر هفته با وجود نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

شعله وارد ژاپن به مدرج کردن مراسم استقبال رسمی در روز جمعه به عنوان شک و تردید رشد بیش از اینکه 2020 توکیو المپیک را پیش بروید در برنامه به عنوان ویروس کشنده باعث هرج و مرج در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد اگر بازی های المپیک را لغو?

05:48 بین المللی همه مسافران پس از رسیدن در پکن خواهد شد هدایت می شوید تا 12 تعیین نقاط ورود واقع در سراسر چین شروع جمعه کشور هواپیمایی کشوری گفت: دولت در روز یکشنبه ،

در روز های اخیر در سرزمین اصلی چین را تجربه کرده است یک افزایش در تعداد coronavirus عفونت های مربوط به ورود مسافران از خارج از کشور حتی به صفر محلی منتقل شدند به گزارش روز شنبه برای سومین روز در یک ردیف.

ادامه مطلب: چگونه تایوان نگهداری آن coronavirus عفونت نرخ خیلی پایین است ؟

04:56 تایلند گزارش 188 جدید COVID-19 عفونت در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 599. این کشور گزارش یک مرگ.

“بسیاری از موارد جدید پیدا شد در بانکوک و در میان افراد جوان که در ادامه به فعالیت های اجتماعی که می تواند منجر به عفونت های بیشتری” گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی وزارت صحت عامه در حالی که دعوت از شهروندان به ماندن در خانه به عنوان تلاش دولت برای کنترل شیوع.

04:48 اسپانیا ramped تا تلاش خود را برای جلوگیری از coronavirus اپیدمی بسیج سلامت کارگران و راه اندازی اورژانس بیمارستان به عنوان کشور گزارش 24,926 مورد تأیید و 1,326 مرگ و میر.

“ما باید خودمان را آماده عاطفی و روانی بسیار سخت روز پیش رو” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در یک کنفرانس آدرس به عنوان کشور بسیج نزدیک به 52,000 سلامت کارگران بازنشسته از جمله پزشکان و پرستاران.

A health care worker at a yet-empty emergency field hospital in Madrid (Getty Images/Comunidad de Madrid )

مادرید آماده یک بیمارستان صحرایی برای coronavirus بیماران در پایتخت

04:46 نزدیک به 1 میلیارد نفر در سراسر جهان شد محدود به خانه های خود در روز یکشنبه به عنوان COVID-19 تلفات عبور 13,000. بیش از 300.000 coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان است.

مستندات شده اند اجرا در 35 کشور در سراسر جهان یک روز پس از ایتالیا با مرگ و میر به شدت افزایش یافت به 4,800. بسیاری از دولت ها بسته اند مرزها و تصویب بودجه اضطراری برای اطمینان حاصل شود که کسب و کار نمی فرو ریختن تحت فشار است.

ادامه مطلب: آنچه در 18 ماه آینده می تواند مانند نگاه کنید اگر رهبران ما خرید زمان

04:32 سریلانکا بازداشت است و نزدیک به 300 نفر برای شکستن حکومت نظامی اعمال شده توسط این کشور را به کنترل شیوع کروناویروس.

پلیس گفت: 291 نفر بازداشت شدند برای اینکه در خیابان ها پس از حکومت نظامی است که آغاز شده در روز جمعه و برداشته خواهد شد شنبه. این کشور اتخاذ کرده است طیف وسیعی از اقدامات سختگیرانه به عنوان تعداد موارد تایید شده افزایش به 77.

04:14 ژاپن تایید کرده است دو COVID-19 نفر در یک مرکز پزشکی است که قبلا گزارش 12 coronavirus عفونت. پس از دو بیشتر پرستاران آزمایش مثبت برای این ویروس در اوئیتا مرکز پزشکی این مرکز است که نگاه به عنوان مظنون به خوشه.

تست های تشخیصی در حال انجام برای نزدیک به 600 بیماران و کارکنان است.

کشور ثبت شده 1,055 موارد داخل کشور منتقل coronavirus در روز یکشنبه. این را شامل نمی شود 712 موارد برای افرادی که روی یک کشتی کروز لنگر در نزدیکی توکیو.

03:53 اکوادور گزارش 532 تایید coronavirus موارد و هفت مرگ, باعث این کشور و بهداشت کار وزرا به استعفا در روز شنبه.

03:51 کلمبیا ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مربوط به مرگ در شنبه وزارت بهداشت تایید کرده است. 58 سال کار به عنوان یک راننده تاکسی بود که این کشور برای اولین بار coronavirus مصدوم.

در اوایل این ماه قربانی تا به حال دو ایتالیایی گردشگران در تاکسی خود را. دو روز بعد او شروع به نشان دادن علائم و وزارت بهداشت اضافه کرد: این مرد به فشار خون بالا و دیابت.

03:48 ال سالوادور رئيس جمهور نایب Bukele تحمیل 30 روز مقررات منع رفت و آمد در این کشور آمریکای مرکزی در اواخر روز شنبه.

03:40 سنگاپور را محدود کرده است از ورود همه در کوتاه مدت بازدید کنندگان شروع پایان روز دوشنبه. هیچ بازدید کننده ای خواهد بود و مجاز به حمل و نقل یا وارد شهر-دولت پس از این ممنوعیت می آید را به حرکت.

تنها دارندگان پاس کسانی که درگیر در ارائه خدمات ضروری خواهد بود و مجاز به بازگشت و یا وارد کنید. این کشور گزارش کرده 432 coronavirus موارد تقریبا 80 درصد آن وارد شد.

03:26 دولت هنگ کنگ خواست شهروندان آن به عمل اجتماعی فاصله amidt افزایش تعداد coronavirus موارد در این سرزمین است. بسیاری از 274 تایید COVID-19 نفر در این سرزمین هستند یا وارداتی و یا کسانی که در تماس با افرادی که به تازگی از سفر.

مرکز بهداشت حفاظت (CHP) از شهروندان خواست که “حفظ مناسب اجتماعی فاصله با دیگر مردم” و کاهش در بیرون رفتن و یا درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی.

“با در نظر گرفتن گسترش بیماری و افزایش مداوم در تعداد موارد گزارش شده در سراسر جهان اعضای عمومی به شدت خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از هنگ کنگ” CHP سخنگو در بیانیه ای گفت.

02:25 همه سفر به هاوایی خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه شروع پنج شنبه دولت فرماندار گفت: در روز شنبه. دولت در حال حاضر دارای 48 تایید coronavirus موارد است.

“ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه برای مبارزه با این ویروس” فرماندار David Ige گفت. “این حکم برای اولین بار در نوع خود در کشور است. ما می خواهیم این اقدام به ارسال پیام به بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان است که ما قدر عشق خود را برای هاوایی, اما ما درخواست آنها را برای به تعویق انداختن سفر خود را.”

USA: Kalalau Valley - Koke'e State Park - Kauai - Hawaii (Imago/Westend61)

به عنوان روز پنج ورود مسافران در هاوایی را دو هفته قرنطینه

02:12 فیلیپین گزارش 73 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل تایید عفونت در کشور به 380. مرگ و میر می ایستد در 25 با شش بیشتر مرگ و میر گزارش شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

02:06 آمازون در روز شنبه اعلام کرد یک افزایش در پرداخت اضافه کاری برای کارکنان مشغول به کار در شرکت اینترنتی در انبار.

افزایش می آید به عنوان غول خرده فروشی آنلاین تلاش می کند برای دیدار با خرید تقاضا از مشتریان که در خانه هستند به دلیل گسترده مستندات در محل قرار داده برای مبارزه با گسترش coronavirus.

کارکنان خواهد شد دو پرداخت تا از 1.5 برابر — پس از 40 ساعت از اضافه کاری برای دوره زمانی بین مارس 15 مارس 9. این دومین افزایش در پرداخت آمازون کارگران پس از شرکت در افزایش حداقل نرخ ساعتی برای همکاران به $17 از 15 دلار در اوایل این هفته.

01:52 هند آغاز کرد 14 ساعت منع رفت و آمد برای مبارزه با گسترش COVID-19. حکومت نظامی تحمیل شده از 7 صبح (به وقت محلی) تا 9 p. m. بسیاری از حالت های حمل و نقل عمومی متوقف شد به عنوان نخست وزیر نارندرا خواست شهروندان را به “ماندن در خانه و سالم بماند.”

01:45 کره شمالی روز شنبه گفت که آن را دریافت نامه ای از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن رئیس جمهور ستایش رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد برای تلاش های خود را “برای دفاع از مردم خود” از coronavirus.

یک مقام ارشد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید کرد به خبرگزاری رویترز که یک نامه فرستاده شده بود.

کره شمالی گفت: این نامه نشان دهنده “ویژه و بسیار محکم روابط شخصی” به اشتراک گذاشته شده توسط رهبران و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “بیان قصد خود را برای ارائه همکاری در ضد اپیدمی کار می کنند.”

این می آید به زودی پس از کره شمالی راه اندازی دو کوتاه برد موشک های قبلی در روز شنبه.

01:32 مکزیک گزارش 251 تایید موارد coronavirus در کشور در روز شنبه تا 48 عفونت از روز قبل است. این کشور با ایجاد یک کمیک ابرقهرمان به یاد مردم به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

01:30 کره جنوبی گزارش داد 98 جدید COVID-19 مورد در روز یکشنبه افزایش تعداد coronavirus عفونت در کشور به 8,897. در حالی که وجود یک برآمدگی کوچک در شماره روز شنبه به طور کلی روند نزولی ادامه داد: در کشور است.

01:20 والت دیزنی را به تاخیر اندازی آن جریان خدمات دیزنی+ در فرانسه تا دو هفته. تصمیم گرفته شد در درخواست از دولت فرانسه.

دیزنی+ راه اندازی خواهد شد در دیگر بازارهای اروپایی در مارس 24, اما کیفیت تصویری ارائه شده تخریب خواهد شد به “اطمینان از عملکرد صاف از پهنای باند زیرساخت ها است.” این شرکت قصد دارد به پایین “به طور کلی استفاده از پهنای باند با حداقل 25%” در زمان راه اندازی.

01:05 Coronavirus آزمون برای ما معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش, کارن, باید دوباره منفی معاونت مطبوعاتی گفت: “در توییتر.

هر دو آزمایش به صورت COVID-19 بعد از یک عضو از پنس کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته.

00:52 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون مارس اعلام دومین بسته نجات اقتصادی برای کشور در روز شنبه در میان coronavirus نگرانی. با ارزش AUD 66 میلیارد (€35 میلیارد دلار 38.2 میلیارد دلار) این بسته محرک اقتصادی است و نمی رود به گذشته است.

“ما می خواهیم برای کمک به کسب و کار رفتن نگه دارید به عنوان بهترین آنها می توانند یا به مکث به جای سقوط از هم جدا,” او گفت: خورشید-هرالد روزنامه های یکشنبه است. “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که هنگامی که این بحران گذشت استرالیا می تواند گزاف گویی کردن. وجود دارد مقدار زیادی از درد اومده اما ما در حال رفتن به کوسن های ضربه ای به عنوان بهترین ما می توانیم.”

این بسته با هدف اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک به شناور ماندن با 100000 دلار استرالیا انتقال به شرکت های مانند به طوری که آنها می توانید نگه داشتن کارکنان خود را و نه بسته.

این ساعت همچنین افزود که این کشور ممکن است همچنین در اجرای سخت گیرانه اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله در طول این بحران بهداشتی.

00:40 سرزمین اصلی چین گزارش شده 46 مورد جدید از coronavirus در شنبه 45 از آن وارد شد. شش مرگ و میر گزارش شده است.

چین هوبئی استان بوده است COVID-19 کانون در چین گزارش شده هیچ مورد جدید از عفونت در روز شنبه. پنج مرگ و میر گزارش شده در این استان است.

00:22 سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مورد تایید سریع coronavirus آزمون در روز شنبه. جدید تست تشخیص زمان حدود 45 دقیقه است.

در حال حاضر نتیجه گرفتن می توانید روز به عنوان نمونه در حال ارسال به یک متمرکز آزمایشگاه. به عنوان ما در تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا برای, تست, جدید تشخیصی تست شده است توسط Cepheid کالیفرنیا مبتنی بر تشخیص مولکولی شرکت.

از آن خواهد شد حمل به بیمارستان ها و اتاق های اورژانس شروع هفته آینده این شرکت در بیانیه ای گفت.

00:12 پاناما ثبت شده دو coronavirus مربوط به مرگ و میر در شنبه, آوردن تعداد کل مرگ و میر به سه. این کشور آمریکای مرکزی است 245 تایید موارد COVID-19.

00:09 انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفته است که آن را می تواند فقط دو هفته برای این کشور خدمات بهداشت ملی (NHS) به “غرق” توسط COVID-19 همه گیر مانند ایتالیایی سیستم مراقبت های بهداشتی. مرگ و میر در انگلستان ضربه 233 روز شنبه پس از 53 نفر پس از آلوده شدن.

“مگر ما با هم عمل می کنند مگر اینکه ما را قهرمانانه و جمعی ملی تلاش به سرعت گسترش — سپس آن را بسیار به احتمال زیاد است که خود ما بیمه خدمات درمانی خواهد بود به همین ترتیب ضعف” او گزارش شده است گفت: در چند روز شنبه, روزنامه ها, به عنوان او به نام شهروندان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“ایتالیایی ها باید فوق العاده سیستم مراقبت های بهداشتی. و در عین حال خود را از پزشکان و پرستاران را به طور کامل غرق تقاضا” جانسون اضافه شده است.

00:07 غزه اعلام کرد دو مورد اول از COVID-19 روز یکشنبه. فلسطین وزارت بهداشت گفت: هر دو نفر به تازگی از سفر از پاکستان بودند و در حال حاضر در انزوا در یک مرکز پزشکی در شهر جنوبی رفح.

این افزایش جدید نگرانی در مورد گسترش این بیماری همه گیر در این نوار که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی است که در تلاش برای مهار تهدید COVID-19 با وجود اسرائیل و مصر محاصره.

00:05 بعد از بسته شدن سیدنی Bondi ساحل برای گردشگران, 11 سواحل جنوب باندی نیز بسته شده روز یکشنبه در خط با استرالیا اجتماعی فاصله فرمان.

این کشور را ممنوع کرده است گردهمایی بیش از 500 نفر و خواسته همگان را به حفظ 1.5 متر فاصله از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

People on Sydney Bondi Beach Menschenmengen (AFP/P. Parks)

Bondi ساحل در سیدنی بسته شد پس از مردم شکست خورده به دنبال اجتماعی فاصله قوانین

00:02 نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در روز شنبه دستور داد در سراسر کشور بسته شدن تمام غیر ضروری کارخانه ها و شرکت ها تا آوریل 3.

“این تصمیم گرفته شده توسط دولت است که به همه فعالیت های تولیدی در سراسر این سرزمین است که به شدت لازم, مهم, ضروری برای تضمین ما کالاهای اساسی و خدمات او گفت:” در تلویزیون.

ملزومات مانند مواد غذایی و داروخانه ها باز خواهد ماند و به عنوان پستی و خدمات بانکی تاکید کرد و افزود که این کشور زندگی می کنند از طریق “خود را بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.”

“ما در حال کاهش پایین در کشور تولید موتور اما ما نه توقف آن” کونته گفت.

ایتالیا گزارش داد نزدیک به 800 coronavirus مربوط به مرگ و میر در شنبه نظر گرفتن مرگ و میر به 4,825. تعداد کل عفونت افزایش 4,800 به 53,578.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus تحولات در اینجا: ایتالیا رنج می برد از طریق بالاترین مرگ و میر روزانه

ببینید jsi,mm/kl (AP, Reuters, dpa, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>