Coronavirus آخرین: 1.3 میلیارد نفر در هند در مستند

کل کشور از هند وارد شده کامل مستند. مردم ترک شهر نیویورک خواسته شده است به خود قرنطینه به عنوان ما می تواند تبدیل به کانون coronavirus بیماری همه گیر. دنبال DW برای آخرین.

  • 1.3 میلیارد نفر از مردم دستور داد به قفل کردن در هند
  • ما می تواند تبدیل به جدید کانون این بیماری همه گیر
  • 2020 بازی های المپیک تابستانی شده اند به تعویق افتاد
  • آلمان بیش از 30000 موارد COVID-19 با بیش از 120 مرگ و میر تا کنون

ادامه مطلب: Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

02:11 چین برداشته آن دشوار محدودیت در هوبئی استان اصلی کانون شیوع کروناویروس. بازگشایی هوبئی می آید پس از یک ماه-بلند مستند و چین در گزارش جدید داخلی موارد است. مدارس این بسته باقی می ماند.

کشور به ثبت 47 عفونت های جدید وارداتی از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت: آوردن مجموع به 474 وارداتی موارد بسیاری از آنها اتباع چینی بازگشت به خانه.

02:00 در اینجا آخرین است, از آمریکا:

مکزیک: معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت که شرکت ها و سازمان هایی که نیاز به مردم را به سفر بین خانه و محل کار سایت, و یا در فضاهای عمومی باید متوقف شود.

در پرجمعیت ایالت مکزیک است که هم مرز با پایتخت سه طرف یک لیست طولانی از کسب و کار و فضاهای عمومی از جمله مراکز مهد کودک, بارها ورزشگاه و تئاتر بسته شده اند پس از دوشنبه. فرماندار آلفردو دلم Mazo, آموزش های کسب و کار است که فروش مواد غذایی و یا دارویی به دید و ساکنان تنها به ترک خانه های خود برای ضرورت.

مکزیک به ثبت رسیده و در مجموع 405 coronavirus موارد و پنج مرگ و میر. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador کشیده شده انتقاد برای گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی تشویق مردم به رفتن به رستوران با وجود اقدامات سختگیرانه تر توصیه می شود توسط خود دولت است.

برزیل: برزیل و بزرگترین شهر سائو پائولو رفت و به lockdown اما رئیس جمهور Jair Bolsonaro انتقاد از آنچه که او می بیند به عنوان یک “هیستری” بیش از coronavirus خواسته است که زندگی باید ادامه داد و شغل حفظ شود.

Bolsonaro خواست شهرداران و فرمانداران دولت به عقب مستند اقدامات است. “ما باید بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “چند متحده و شهر سالن باید خود را رها سوخته-زمین سیاست است.”

رئیس جمهور ادعا کرد که در مقیاس بزرگ از شیوع کروناویروس در ایتالیا نمی خواهد رخ می دهد در برزیل آنجا که این کشور دارای جمعیت جوان و گرم آب و هوا.

برزیل به ثبت رسیده برخی از 2,201 موارد و 46 مرگ و میر با توجه به آمار دولت.

پاناما: دولت گسترده تر موجود در آن مقررات منع رفت و آمد به سرعت گسترش coronavirus از جمله نیاز مردم در قرنطینه در تمام ساعات شروع امروز.

رئیس جمهور Laurentino Cortizo نگفت چه مدت حکومت نظامی بود اما اضافه می شود وجود دارد منطقی “استثنا” از جمله برای سلامت کارگران و کسب و کار خاص مانند بانک ها و سوپر مارکت ها.

پاناما به ثبت رسیده 443 موارد COVID-19 با مجموع هشت مرگ و میر.

گواتمالا: گواتمالا نمایندگان مجلس با رای به گسترش در سراسر کشور وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus برای 30 روز. این کشور در حال حاضر دارای 21 تایید موارد عفونت دولت گفت.

پاراگوئه: رئیس جمهور ماریو Abdo بنیتز بسته مرزهای این کشور تا روز یکشنبه پس از مرگ دوم از COVID-19.

“مردم فقط می توانید ترک را وارد کنید” وزیر کشور گفت: اوکلیدس اکودو اضافه کرد که پاراگوئه و ساکنان معاف بودند اما به صورت قرنطینه در بازداشتگاه های نظامی پس از بازگشت.

تجاری, شرکت های هواپیمایی اجازه داده نخواهد شد به زمین در پاراگوئه فرودگاه در طول این بازه زمانی.

“این یک هفته از فداکاری یک هفته دشوار” گفت: اکودو.

اکوادور: جزایر گالاپاگوس دولت گفت: چهار نفر در الجزایر تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. همه آنها تا به حال بازگشت به جزیره از بندر شهر گوایاکیول بدترین آسیب دیده شهرستان در اکوادور با بیش از نیمی از کشور را تایید موارد است.

اکوادور دولت دستور ممنوعیت بازدید کنندگان به سلیمان هفته گذشته است. کشور به ثبت رسیده برخی از 1000 مورد از coronavirus.

کلمبیا: هزاران کلمبیایی با عجله به بازگشت به خانه خود را در شهرستانها در حالی که دیگران با عجله به بانک ها و سوپر مارکت ها و دیگر مغازه ها قبل از شروع اجباری 19-روز ملی قرنطینه. رئیس جمهور ایوان دوقو دستور داده است کلمبیایی به ماندن در خانه های خود مسدود ملی و بین المللی پرواز و محدود به استفاده از راه دور حمل و نقل عمومی.

کلمبیایی اجازه خواهد داشت در خارج تحت 34 استثنا که شامل سفر برای کارکنان پزشکی و تحویل کارگران در حالی که تنها یک نفر در هر خانواده خواهد اجازه رفتن به خارج برای خرید مواد غذایی و دارو است.

این کشور گزارش کرده 306 مورد از این بیماری و سه مرگ و میر.

01:29 نیوزیلند اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه برای مبارزه با گسترش COVID-19. یک مستند در سراسر کشور برگزار خواهد شد از نیمه شب. این کشور گزارش کرده است 47 عفونت های جدید آوردن آن را تایید کرد و در مجموع به 205.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هشدار داد تعداد موارد افزایش می یابد: “اشتباه نکنید این بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.”

01:13 ورزشی نایک غول گفت: خریداران کلیدی در بازارهای آسیایی شد شروع به بازگشت به فروشگاه و خرید آنلاین. “ترافیک است” نایک اجرایی جان Donahoe گفت: چین اضافه کرد که همان پویا بود شروع به بازی در ژاپن و کره جنوبی.

“مصرف کنندگان در فروشگاه” او گفت:. “آنها اغلب با پوشیدن facemasks اما آنها در فروشگاه.”

در طول اوج خود COVID-19 بحران در چین مجبور به بسته شدن 75 درصد از نایک متعلق به فروشگاه.

00:39 نمونه از وحشت خرید گزارش شد در سراسر هند پس از یک مستند در سراسر کشور اعلام کرد روز سه شنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در عرض چند ساعت از نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت اعلام lockdown مردم رفتند به بازار به سهام تا در ملزومات است.

داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی دیدم مردم صف بندی حتی به عنوان یک مستند در حال حاضر در محل در نقاط مختلف کشور از جمله پایتخت آن دهلی نو است.

رسانههای هند گزارش صف در فروشگاه های مواد غذایی و حتی قبل از مودی گفتار با وجود نخست وزیر تماس اجتماعی فاصله در قبل از آدرس.

پس از گزارش از وحشت خرید مودی در زمان به توییتر برای ساکت کردن مردم است.

“کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت” او نوشت.

00:30 ایتالیا گزارش داد افزایش 743 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus اپیدمی پس از آمار و ارقام تا به حال کاهش یافته است دو روز گذشته.

تیوی دولت اعلام کرد مجازات شدیدتر برای افرادی که نقض خانه حبس قوانین در محل پس از 10 مارس. این جملهe یک تا پنج سال زندان برای مردم ترک خانه های خود در صورتی که تست مثبت برای ویروس.

00:05 هند آغاز شد و در مجموع مستند در نیمه شب به وقت محلی (19:30 UTC) در روز سه شنبه. نارندرا نخست وزیر گفت که این مستند را در محل برای بعد از 21 روز.

“برای چند روز آینده را فراموش کرده ام در مورد بیرون رفتن. در خانه بماند. آیا فقط یک چیز است و ماندن در خانه” مودی خواست بیش از 1 میلیارد نفر.

نخست وزیر گفت که وی از دولت و دولت های منطقه در هند به تمرکز در درجه اول در خدمات بهداشتی و درمانی. تا کنون, این کشور وارد شده 469 فعال موارد و 10 مرگ و میر.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: هند اعلام کامل مستند

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>