Coronavirus زیان کار به احتمال زیاد هزینه 3.5 میلیون نفر بیمه خود را بیش از حد

امریکا می خواهد در رحمت COVID-19 تا زمانی که ما ایجاد یک واکسن یا پیدا کردن یک درمان و یک “منبع بعید است” امید است با سیگار, غول, British American Tobacco, Trevor Noah گفت: روز پنج شنبه را روزانه اجتماعی فاصله نشان می دهد. “و شما می دانید چه ؟ من تعجب نیست. آنها سال ها وقت صرف از بین بردن مردم ریه ها — البته آنها می دانند که آنچه در آن همه مورد است. Coronavirus است که اساسا خود را در رقابت.”

نوح انداخت از برخی از اعداد به کروناویروس: 1 میلیون عفونت در سطح جهان 1,000-به علاوه ایالات متحده و میر چهارشنبه 6.6 میلیون متحده هفتگی مدعیان و یک رکورد 3.7 میلیون مردم تقاضا برای خرید اسلحه. “بنابراین در طول این همه گیر دو چیز مردم در امریکا می خواهند بسیاری از آنها اسلحه و کاغذ توالت,” او گفت:. “اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان را از غیر خودی شما نمی نیاز به یک تفنگ مردم — فکر می کنم در خارج از جعبه. شما فقط نیاز به یک ضبط از کسی سرفه در یک حلقه است.”

“وجود دارد یک فرد وجود دارد که در واقع نیاز به حفاظت بیشتر در حال حاضر” نوح آهی کشید: “دکتر Anthony Fauci مرد که آرام رهبری در طول بحران برنده او احترام همه مردم هوشمند و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“چه کسی را تهدید می کند یک مرد برگزاری این کشور هم در حال حاضر؟” جیمی کیمل پرسید. در کمتر تعجب آور اخبار “فروش الکل پس از همه ما را تحت بازداشت خانگی به سر به فلک کشید او گفت:” دیدن نیمه پر لیوان: “به یاد داشته باشید شما می دانید که آنها نمی توانند بوی تکیلا در نفس خود را در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.”

“این بیماری همه گیر خواهد بود یک چالش برای هر رئیس جمهور اما با گسترده بحران بهداشت عمومی در دست خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ با تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا مهم” مانند این ادعا (به دروغ) که او را “No. 1 on Facebook,” کیمل deadpanned. “با قدرت های بزرگ می آید بزرگ خودشیفتگی.”

“سرنوشت ما در حال حاضر پایدار و ماه های سختی پیش رو نمی شد اجتناب ناپذیر; صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال مرگ, یک ملی مستند است که اختلال در زندگی روزمره هیچ کدام از آن تا به حال اتفاق می افتد” Seth Meyers گفت: در اواخر شب. اما پس از “رئيس جمهور است و اساسا استعفا مسئولیت خود” ما در حال حاضر “یک وضعیت که در آن کشورهای در حال التماس برای نجات هواکش و مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به هم ریخته است.”

“و شما هرگز حدس می زنم که چه کسی مسئول این s–tshow: مرد Slenderman کابوس در مورد جارد Kushner,” مایرز گفت. که “قوم و خویش مورد” “واجد شرایط نیست برای انجام هر چیزی بگویید نیویورک چگونه بسیاری از هواکش آنها نیاز دارند.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>