Coronavirus: ایتالیا در شهرهای مستند پس از COVID-19 مرگ و میر

دو مرگ و میر ناشی از coronavirus را لرزاند شبه جزیره به شهرهای متعدد در زمان اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش ویروس. تقریبا 40 نفر در مجموع در حال حاضر گزارش شده است.

دولت ایتالیا روز شنبه گفته بود با توجه به “اقدامات فوق العاده” برای مبارزه با کروناویروس پس از مرگ دو شهروند.

شیوع این بیماری در این کشور مدیترانه ای باعث شده است که مقامات به جای چندین شهر در مستند میان افزایش در تعداد موارد به تقریبا 40 و همچنین به عنوان دو مرگ گزارش شده در روز جمعه و شنبه.

اول مرگ و میر در اروپا

مرگ 75 سال در روز شنبه در نزدیکی شهر کوچک کدگنو در لومباردی آمد فقط یک روز پس از 78 سال تسلیم به این ویروس در کشور همسایه منطقه ونتو, به مناسبت اول مرگ و میر در ایتالیا.

نخست وزیر جوزپه کونته با ابراز همدردی برای این دو که گذشت و گفت که او تا به حال به نام یک جلسه اضطراری به بیش از 50000 نفر از حدود ده شهرها در دو مناطق شمالی خواسته شد تا به ماندن در خانه توسط مقامات.

رشد خوشه از موارد

خوشه واقع شده بود در یک تعداد انگشت شماری از شهرهای کوچک در ناحیه لمباردی در شمال با توجه به سر از منطقه ای بهداشت و درمان Giulio Gallera.

برای اولین بار به سقوط بیمار از ویروس بود 38 ساله ایتالیایی که به ملاقات با کسی که تا به حال در بازگشت از چین در ژانویه 21, مقامات بهداشت و درمان را تایید کرد.

ادامه مطلب: نظر: روزنامه نگاران اخراج نشانه ای از چین ناامنی

38 سال است که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی. همسر و دوست خود را نیز آزمایش مثبت برای coronavirus.

آزمون های در حال اجرا در 38 سال است که او را به پرداخت یک دیدار خانگی و همچنین بر روی 120 نفر او با کار در تحقیق و توسعه شاخه ای از یونیلور در شهر کسلپوسترلنگو, Gallera گفت.

Casalpusterlengo (picture-alliance/AP Photo/L. Bruno)

کارگران پوشیدن ماسک در Unilever کارخانه که در آن یک زن 38 ساله که قرارداد این ویروس کار می کرد در کسلپوسترلنگو شمال ایتالیا

سه نفر در بیمارستان در کدگنو جایی که او رفت و با علائم شبه آنفولانزا در اوایل این هفته نیز عفونت به عنوان پنج پرستاران و پزشکان است.

یکی دیگر از سه نفر که آباد همان کافه در منطقه لومباردی همچنین آزمایش مثبت جمعه علاوه بر هشت نفر در کدگنو بیمارستان Gallera اضافه شده است.

شهرهای مستند

ده شهر در شمال ایتالیا در حال حاضر به طور موثر در مستندات پس از یک رشد خوشه از موارد گزارش شده با لینک مستقیم به منبع از شیوع بیماری در خارج از کشور. خیابان ها در سراسر ایتالیایی شهرهای متروک همراه با نشانه هایی از بسته خارج ساختمان های عمومی.

Italien Coronavirus in Codogno (picture-alliance/AP Photo/L. Bruno)

خیابان های خالی در شهر کدگنو نزدیکی لدی پس از مقامات محلی خواست ساکنان باقی می ماند در داخل خانه

ثانویه contagions درخواست مقامات در مناطق لومباردی و ونتو به منظور بسته شدن مدارس کسب و کار و رستوران ها و همچنین لغو, رویدادهای ورزشی و مذهبی خدمات. ایتالیایی بخش دوم مسابقه بین Ascoli و Cremonese شد و با توجه به محل در بعد از ظهر شنبه بود اما به تعویق افتاد و با توجه به شیوع. کرمونا شهر واقع شده است و در قلب شمال خوشه.

شهردار کدگنو دستور داد تمام رستوران ها و مدارس و جمع آوری لکه های مانند دیسکو و ورزشگاه بسته شود. وزارت بهداشت نیز توصیه ساکنان به ماندن در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

در کدگنو بیمارستان بسته شد و اتاق اورژانس و کارکنان دیده می شد با پوشیدن ماسک به عنوان محرک در آورده جدید تخت و مبلمان به عنوان قرنطینه رو در جریان است.

Erster Todesfall durch Coronavirus in Italien (picture-alliance/dpa/AP/L. Bruno)

در کسلپوسترلنگو زیادی الکترونیکی پیام هیئت مدیره در خارج از شهر سالن بخوانید “Coronavirus: جمعیت دعوت به باقی می ماند در داخل خانه به عنوان یک احتیاط.” مقامات محلی در شمال شهر ایتالیایی دستور تعطیلی مدارس محلی بسته از طریق پنج شنبه.

jsi/aw (AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>