Coronavirus: ایتالیا گزارش مرگ برای اولین بار از COVID-19

یک مرد مسن از پادوا درگذشت پس از آلوده شدن با کوروناویروس. مقامات در شمال ایتالیا دستور داده اند و مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها به نزدیک پس از یک خوشه از عفونت های جدید پدید آمده است.

یک مرد مبتلا به کروناویروس روز جمعه درگذشت تبدیل شدن به اولین مرگ اروپایی و ملی مرتبط به بیماری مرگبار که در سراسر جهان گسترش یافته.

سالمندان مرد مرده در یک بیمارستان در شمال شهر پادوا ایتالیا, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: در روز جمعه. او گفت که 78 ساله شده بود در بیمارستان به مدت 10 روز برای یک نامربوط بیماری است.

قربانی یکی از دو نفر که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در منطقه ونتو. آخر هفته گذشته فرانسه گزارش مرگ برای اولین بار در اروپا از ویروس — چینی توریستی که بازدید از پاریس است.

تقلا برای جلوگیری از شیوع

پیش از آن در روز مقامات دستور داده بود و مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها و کافی شاپ ها در ده شهر در شمال ایتالیا به نزدیک پس از یک خوشه از 15 موارد دیگر پدید آمده است.

همه موارد واقع در منطقه لومباردی که در آن 38-سال-پیرمرد بیمار با این ویروس پس از ملاقات با کسی که در بازگشت از چین در اواخر ماه ژانویه است. پنج پزشکان و پرستاران و بیماران آلوده شدند در بیمارستان در کدگنو جایی که او تحت درمان قرار گرفت.

People walking down an empty street in the vollage of Codogno, Italy amid the coronavirus scare

مردم راه رفتن در یک خیابان خالی در vollage از کدگنو ایتالیا در میان coronavirus ترساندن

سه نفر دیگر که همه بازدید همان کافه در منطقه لومباردی همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

صدها نفر از مردم قرار داده شده است در انزوا و در حال آزمایش برای ویروس, ایتالیایی بهداشت مقامات گفته اند. بیش از 150 نفر از کارگران شرکت از 38 ساله نیز 70 کادر پزشکی در Codogna بیمارستان در میان کسانی که در حال آزمایش.

جدید موارد نشان دهنده اول به دست آورد از طریق ثانویه سرایت در ایتالیا آورده و تعداد موارد تایید شده تا به 17.

COVID-19 گسترش در سطح جهان

این COVID-19 virus در حال حاضر آلوده بیش از 77,000 مردم در سراسر جهان با چین که در آن ویروس سرچشمه تا کنون بدترین تحت تاثیر قرار. چین گزارش کرده است برخی از 2,345 فتح کرد گرفته شد, مرگ و میر بیشتر در مرکز استان هوبئی.

کره جنوبی همچنین گزارش عمده پرش در تعدادی از عفونت ها در روز شنبه با 142 مورد جدید از جمعه در نظر گرفتن تعداد کل آلوده به 346. این کشور همچنین گزارش دوم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام وضعیت اضطراری. شهرهای Daegu و Cheongdo تعیین شده است مراقبت های ویژه مناطق.

ایران نیز در تلاش برای مهار این ویروس در درون آن خود کرد. مقامات وجود دارد اعلام کرد 13 موارد جدید و همچنین مرگ دو نفر از COVID-19 ویروس در روز جمعه. اکثر موارد در اینجا مربوط به شهر مقدس قم اما مردم آلوده در شهرهای دیگر بیش از حد.

لبنان نیز گزارش داد که اولین مورد — 45 ساله که به تازگی از سفر به قم.

مقامات اسرائیل تایید اولین مورد یک مسافر در ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز. فرد آلوده تا به حال در ابتدا آزمایش منفی به این ویروس در هنگام ورود در اسرائیل است.

چه این وضعیت در کره جنوبی?

در بسیاری از موارد در کره جنوبی مرکز در سراسر Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک فرقه مذهبی در جنوب شهر Daegu. بیش از 120 نفر از اعضای کلیسا آلوده شده اند.

دولت در تلاش است برای شناسایی کسانی که ممکن است در تماس با افراد آلوده و تشخیص این بیماری در اولین فرصت.

“ما فعالانه ارائه کمک های لازم از جمله sickbeds پرسنل و تجهیزات” نخست وزیر گفت: در دیدار با مقامات ارشد.

شهردار Daegu توصیه جمعیت آن بیش از 2.4 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه.

چه اتفاقی می افتد ؟

در حال حاضر ایران دارای 18 تایید موارد coronavirus. چهار روز جمعه 13 مورد جدید تایید شد, در تهران, در حالی که هفت آمد از قم و چهار بودند در شمال استان گیلان در دریای خزر, سلامت, سخنگوی وزارت. Kianush می Jahanapur گفت.

تمام موارد خارج از قم مرتبط شده اند به شهر مقدس. قم در حال حاضر اعمال اقدامات خاص از جمله بسته شدن مدارس و دانشگاه ها.

ایران را متوقف کرده است کوتاه از یک ممنوعیت کامل شهروندان خود را از سفر به چین اما در دو هفته گذشته کشور مبتنی تمام پروازها به مقصد چین به استثنای هواپیماهای حمل محموله تنها. ایران در سازمان هواپیمایی کشوری سخنگو گفت: این هستند که تحت نظارت و کنترل در حال انجام هستند.

یک مقام ایرانی نیز تایید مثبت برای coronavirus در روز شنبه با توجه به تلویزیون دولتی.

در ترکیه مقامات را آغاز کرده اند که صفحه ورود مسافران از ایران در مرز گیتس و امتناع از ورود به هر کسی که با نشانه های بیماری, ترکیه, وزیر بهداشت گفت. او افزود که ایرانیان که در سفر به قم در گذشته 14 روز خواهد بود مطلب.

کویت ایرویز گفت: آن را به حالت تعلیق تمام پروازها به مقصد ایران.

اقتصادی ضربه برای چین

صحبت کردن با DW رئيس جمهور از اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین یورگ Wuttke هشدار داد از کوتاه مدت و دراز مدت اثرات این ویروس به احتمال زیاد در اقتصاد چین ،

زنجیره تامین اختلال می تواند بیشتر از اثرات آن دیده می شود پس از 2002-2003 شیوع سارس, او گفت:.

“اقتصاد در حال رفتن به یک ضربه عمده در سه ماهه اول…حمل و نقل است که 80% پایین. هتل ها و رستوران ها همه بسته…وجود دارد فعالیت اگر هر کدام در همه. ساخت است که بخشی از آمدن…اما سه ماهه اول است که اساسا از بین رفته اند.”

با این وجود او خوشبین است که سرمایه گذاران بین المللی خواهد حفظ منافع در کشور است.

“چین است. دوم وجود ندارد چین,” او گفت:.

در ضمن هوبئی استانی دولت گفت که coronavirus دوره کمون می تواند به عنوان طولانی به عنوان 27 روز. 70 سال در این استان مبتلا به این ویروس اما نشان نداد علائم تا 27 روز بعد از آن به این معنی است که ویروس ” دوره کمون می تواند بسیار طولانی تر از این فرض 14 روز.

مرد تنها شناسایی نام خانوادگی جیانگ در ژانویه 24 سوار ماشین خود را به یک شهرستان در شمال غربی هوبئی از شرق اژو جایی که او در بازدید از خواهر خود که آلوده شده است با توجه به هوبئی وب سایت دولت. او تا به حال یک تب در فوریه 20 و آزمایش مثبت برای coronavirus یک روز بعد بیانیه ای گفت:.

دیگر دوره کمون می تواند پیچیده تر شدن تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

مدرسه تعطیل در ژاپن

ژاپن تایید کرد چهار coronavirus عفونت در روز شنبه به یک مدرسه که در آن یک فرد آلوده تدریس بسته شد برای دو روز. معلم یک زن در 60s در استان چیبا رفت و به کار در حالی که نشان دادن علائم. او برای اولین بار نشان داد علائم در فوریه 12 و بستری در فوریه 19, با توجه به رسانه های محلی. مدرسه تنظیم شده است نزدیک به دو روز از 25 فوریه.

مورد دوم یک زن در 30s در همان استان که در بیمارستان بستری شده است اما نشان داده نمی شود هر گونه علائم با توجه به چیبا رسمی دولت.

اضافی دو مورد یک مرد در 60s او و مرد دیگری در 50s خود را در کوماموتو استان در جنوب ژاپن. نود و نه نفر در ژاپن که تا کنون آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
 

lc, kp, kmm/aw (dpa, AP, AFP رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>