Coronavirus: ایتالیا می گذرد 10,000 عفونت به عنوان خوشه خار نگرانی در ایالات متحده

آخرین: ایتالیا گزارش بیش از 10 ، 000 مورد COVID-19 با بیش از 630 مرگ و میر. ایالات متحده در مورد گزارش بالا 1,

توسط PATRIS-FUN در 21 اسفند 1398

آخرین:

  • ایتالیا گزارش بیش از 10 ، 000 مورد COVID-19 با بیش از 630 مرگ و میر.
  • ایالات متحده در مورد گزارش بالا 1,000 تهمت وعده امداد بسته است.
  • ترودو انتظار برای اعلام حمایت از مردم و کسب و کار در مواجهه با نیازهای فوری فشارهای' از شیوع کروناویروس.
  • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادایی بودن خواست برای کمک به صاف منحنی' از COVID-19.

گسترش خوشه های جدید کروناویروس شد چشم با احتیاط چهارشنبه شیوع طرح میتوانست زندگی روزانه و به شکل همه چیز از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده به پاپ فرانسیس در سفر.

در ایالات متحده caseload گذشت 1000 نفر و شیوع بیماری در هر دو طرف از این کشور شد و تکان دهنده زنگ در حالی که در اروپا به طور فزاینده ای قفل شده-پایین ایتالیا شمارش بیش از 10000 عفونت و ثبت افزایش مرگ و میر در میان آن پیری جمعیت است.

"در حال حاضر مرکز — جدید چین — اروپا گفت:" رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

رم معمول خشن و بی ادب همهمه شد کاهش می یابد به یک زمزمه ایتالیا 62 میلیون نفر گفته شد بیشتر در خانه بمانند. هر چند کافه ها و رستوران ها باز مانده است پلیس در سراسر این کشور شد و اجرای قوانین است که مشتریان ماندن یک متر از هم جدا و کسب و کار خاص شاتر 6 p. m.

مقامات گفت: 631 که مردم از COVID-19 در ایتالیا با افزایش 168 مرگ و میر ثبت شده روز سه شنبه. بحران بهداشت و درمان شد و برخورد یک ضربه جدی به اقتصاد کشور — سومین از 19 کشور با استفاده از یورو و تهدید بی ثباتی در سراسر جهان است.

بازار در سراسر آسیا کاهش یافته است روز شنبه با وجود دیوار خیابان دستاوردهای یک روز پیش از آن. سرمایه گذاران به نظر می رسید با تشویق وعده های رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بسته امداد به کوسن اقتصادی درد از وقوع. دولت ها در سراسر آسیا و جاهای دیگر نیز اعلام کرد که میلیاردها دلار محرک بودجه از جمله بسته های نشان داد در ژاپن در روز سه شنبه و استرالیا در روز چهارشنبه.

"سرمایه گذاران هنوز نگران است که آن دسته از محرک های مالی بسته نمی ممکن است قادر خواهید بود برای جلوگیری از شیوع ویروس و همچنین برای کاهش تاثیر بر اقتصاد" گفت: لویی فیلیپ ونگ مدیریت سرمایه.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 119,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4200 فوت کرده اند.

ویروس مختل سفر مدارس بسته و متوقف ساخت در مکان های سراسر جهان است. در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده آمریکا و برخی از سخت-آمار مناطق در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

بریتیش کلمبیا گزارش هفت مورد جدید از COVID-19 و مرتبط به جامعه انتقال در حالی که همسایه واشنگتن همچنان به دیدن سریع گسترش coronavirus. 1:49

نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود به ارائه جزئیات در اطراف یک برنامه ریزی فدرال بسته حمایتی برای مردم و کسب و کار رو به "فوری فشار" از coronavirus و اختلال در آن باعث در اقتصاد است.

عمومی آژانس کانادا است که به طور مستمر ارزیابی خطر وقوع می گوید که خطر ابتلا به جمعیت عمومی در کانادا کم است اما اشاره می کند "این می تواند به سرعت در حال تغییر."

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر اشاره می کند که برخی از مردم در صورت افزایش خطر.

همانطور که از اوایل صبح روز چهارشنبه کانادا گزارش 97 مورد از COVID-19 از جمله:

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

در ایالات متحده ده ها تن از مواردی بودند که به یک کنفرانس در بوستون و رهبران در کشورهای مختلف اعلام شد محدودیت هایی در رویدادهای بزرگ است. کالج ها در سراسر کشور خالی کلاس های درس خود را به آنها منتقل شده به آموزش آنلاین و عدم احاطه آینده افتتاح این فصل لیگ بیس بال و بسکتبال کالج قهرمانی. حتی مشهور بوفه لاس وگاس تحت تاثیر قرار, با برخی از نوار بزرگترین بسته بودن در یک اقدام احتیاطی.

"وحشتناک است" گفت: Silvana گومز, یک دانشجوی دانشگاه هاروارد که در آن دانشجویان گفته بودند به ترک دانشگاه توسط یکشنبه. "من قطعا خیلی می ترسم در حال حاضر در مورد آنچه که بعد از چند روز و چند هفته آینده شبیه است."

نیویورک فرماندار گفت: سرباز گارد ملی خواهد اسکراب اماکن عمومی و ارائه مواد غذایی به حومه که در آن عفونت باید مشخصی. در ایالت واشنگتن که در آن یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان مرکز شیوع در انتخابات گفت: این ویروس در حال گسترش به حداقل 10 دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. در کالیفرنیا هزاران نفر از بی مسافران باقی مانده گیر کرده روی یک کشتی کروز در انتظار نوبت خود را به پیاده شروع به قرنطينه.

دو رقابت را در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به طور ناگهانی لغو تظاهرات روز شنبه و در سمت چپ باز احتمال این که در آینده رویدادهای کمپین می تواند نهفته باشد ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت آن را در ادامه به صورت عادی هر چند معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان آینده تظاهرات خواهد بود ارزیابی "بر اساس روز به روز."

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

ایتالیا مستند اقدامات سعی کنید به ضرب و شتم coronavirus در حال کاهش اقتصادی آن خروجی حدود 10 درصد به 15 درصد لورنزو کدگنو سابق, ایتالیایی, خزانه داری اقتصاددان گفت: در روز سه شنبه.

نخست وزیر جوزپه کونته به طور غیر منتظره گسترش به اصطلاح منطقه قرمز به کل کشور دوشنبه شب معرفی شدید ترین کنترل در یک غربی

پاپ فرانسیس برگزار هفتگی خود به طور کلی مخاطبان در کتابخانه خصوصی به عنوان واتیکان اجرا ایتالیا شدید coronavirus مستند اقدامات منع عموم مردم از میدان سنت پیتر و زمان احتیاطی برای محدود کردن گسترش عفونت در آلت شهرستان دولت.

این نماینده واتیکان به تیمور شرقی گفت: دیدار با پاپ فرانسیس لغو شده است با توجه به شیوع کروناویروس. Monsignor مارکو Sprizzi از پاپ پاپ به خبرنگاران گفت: در دیلی که فرانسیس قبلا نشان داد تمایل خود را به دیدار تیمور شرقی بعد از این سال. اما Sprizzi اشاره کرد نگرانی در مورد جمعیت زیادی گفت: "از آنجا که او نمی خواست مردم خود را تحت تاثیر coronavirus او لغو سفر خود."

افسران پلیس با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شود در چشمه Trevi در رم در روز سه شنبه. ایتالیا تحمیل سفر و محدودیت های دیگر در مردم در این کشور در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. (Marco Di Lauro/گتی ایماژ)

ایتالیا تنها کشور در اروپا و برخورد با تعداد فزاینده ای از موارد: فرانسه, اسپانیا و آلمان را دیده اند upticks در اعداد و در حال حاضر گزارش بیش از 1000 مورد هر یک.

آلمان روز چهارشنبه تائید سوم آن مرگ مرتبط با coronavirus به عنوان یکی دیگر از بیمار در شدت تحت تاثیر قرار ناحیه هاینزبرگ در غرب ایالت نوردراین-وستفالن درگذشت مقامات محلی گفت.

لهستان بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه های, سینما, تئاتر و موزه ها به مدت دو هفته از پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نمایندگان دولت در روز چهارشنبه گفت:.

لهستان تایید کرده است 26 نفر از coronavirus اما به دنبال در چگونه سریع گسترش ویروس در برخی دیگر از کشورهای اروپایی دولت تصمیم به پیشگیری اقدام کنند.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

ایران روز چهارشنبه گفت که این رمان coronavirus کشته 63 بیشتر مردم و افزایش مرگ و میر به 354 میان بیش از 9000 موارد در جمهوری اسلامی است.

در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق 9,000 افرادی که قرارداد این ویروس و COVID-19 بیماری باعث می شود در سخت-آمار ایران. در خارج از جمهوری اسلامی تنها عراق و مصر و لبنان ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در خاورمیانه.

یک دفاع مدنی کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ اسپری های ضد عفونی کننده در بغداد اصلی بازار به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر رمان coronavirus در روز سه شنبه. (هادی میزبان/آسوشیتد پرس)

در بحرین مقامات می گویند که تعداد موارد تایید شده در چهارشنبه مشخصی نزدیک به 70 درصد به 189. این موارد جدید شد و در بازگشت پرواز از بحرین evacuees از ایران.

مقامات یافت 77 در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای رمان coronavirus نسبت به 112 در حال حاضر در کشور جزیره ای در سواحل عربستان سعودی است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین

در چین که در آن رمان ویروس بریدن مقامات گفتند که می خواهم شمارش تنها 24 مورد جدید در روز چهارشنبه. در برگشت از مواضع چین شاهد موارد جدید در آورده از خارج از کشور.

در پکن پایتخت تمام موارد جدید COVID-19 روز چهارشنبه گزارش آمد از خارج از کشور پنج از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است. "وضعیت اپیدمی در سطح پایین و پیشگیری و کنترل به طور مداوم به خوبی پیش میرود" گفت: Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی و ژاپن

دیگر عمده شیوع سایت در آسیا, کره جنوبی در ادامه به گزارش بهبود اعداد هم با 242 مورد جدید چهارشنبه اعلام کرد. هنوز یک خوشه از عفونت های متصل به یک مرکز تماس در یکی از شلوغ ترین مناطق این کشور سرمایه بود که افزایش آلارم.

بیش از نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند در سئول در منطقه شهری.

تاکنون 93 نفر تست مثبت میان مرکز تماس کارکنان و خانواده های آنان, شهردار سئول پارک برنده-به زودی گفت: در یک جلسه مطبوعاتی پخش بیش از YouTube. این تعداد می تواند به رشد به عنوان تست های در حال انجام در بیش از 550 شرکت کارگران که مشغول به کار در طبقه دیگر از کره ساختمان در سئول Guro منطقه.

سلامت کارگران در سفید لباس محافظ درهم برای پاکسازی نزدیکی Sindorim ایستگاه مترو استفاده شده است که توسط بیش از 404,000 مسافران در هر روز با توجه به Seoul Metro.

ضد عفونی کارگران پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده راه حل در برابر coronavirus در یک مترو در سئول مترو راه آهن پایه در روز چهارشنبه. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

در حالی که بسیاری از آلوده کارگران زنده در سئول برخی از آنها رفت و آمد از شهرهای مجاور مانند اینچئون و بوچئون افزایش نگرانی در مورد گسترده تر گسترش از طریق حمل و نقل عمومی.

مرکز تماس کارگران ممکن است به دلیل آسیب پذیر کار می کنند و ساعت های طولانی در شلوغ و فضاهای محدود گفت: Yoon Tae-ho رسمی از کره جنوبی وزارت بهداشت.

Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این امر می تواند دشوار برای پیگیری عفونت اگر آنها به اتوبوس و مترو. او گفت: آن را "مهم" است که حمل و نقل عمومی و اپراتور با شور و نشاط پاکسازی دستگیره میله و هر چیزی مسافران اغلب با تهدید های محلی انتقال در حال رشد است.

پارک گفت: سئول در حال بررسی شرایط کار بیش از 400 مراکز تماس در شهر خواهد شد و فشار کارفرمایان اجازه می دهد تا کارکنان بیشتر به کار از خانه. شهردار گفت: مقامات در پاسخ به طور فعال برای جلوگیری از خوشه ای از تشدید مانند کره جنوبی زودتر خوشه در سراسر جنوب شرقی شهر Daegu.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در برخی از مناطق دیگر به عنوان COVID-19 گسترش می یابد

  • هند ramped تا محدودیت های مسافرتی و بسته مرزی با کشور همسایه میانمار برای مقابله با شیوع کروناویروس به عنوان کشورهای سراسر جنوب آسیا گزارش افزایش موارد در روز چهارشنبه.

  • در افغانستان تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به هفت نفر از چهار کشور وزارت بهداشت گفت.

  • جمهوری دموکراتیک کنگو خود را تایید اولین مورد از coronavirus در جمعه آوردن تعداد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا برخورد با این بیماری همه گیر به هفت.

  • اندونزی می گوید یک خارجی تبدیل شده است و آن اول مرگ و میر از COVID-19. Achmad Yurianto دولت سخنگو در تلاش برای جلوگیری از coronavirus گفت: از 53 سال به حال به دیابت و بیماری های ریوی و تا به حال قرارداد این ویروس در خارج از کشور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب