Coronavirus: ایتالیا سفارشات بسته شدن توده پس از ویروس خوشه پدیدار

مقامات در شمال ایتالیا دستور داد مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها و کافی شاپ را ببندید. این اقدامات اضطراری به عنوان یک خوشه از عفونت های جدید پدید آمده از جمله برخی که تا به حال نه به چین بوده است.

ایتالیایی مقامات دستور داد مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها و کافی شاپ ها در ده شهر در شمال ایتالیا به نزدیک پس از یک خوشه از COVID-19 موارد پدید آمده است.

پنج پزشکان و نه نفر دیگر آزمایش مثبت برای این ویروس در لومباردی ظاهرا پس از بازدید از همان نوار مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. دو بیشتر موارد تایید شده در ونتو.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا در مجموع 17.

COVID-19 در سراسر جهان

جنوب Koreaalso گزارش داد افزایش بیش از 100 ویروس موارد روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل آلوده در کشور به 204. این کشور همچنین گزارش دوم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام وضعیت اضطراری و شهرستانها از Daegu و Cheongdo تعیین شده است مراقبت های ویژه مناطق.

ایران نیز در تلاش برای مهار این ویروس. مقامات وجود دارد اعلام کرد 13 موارد جدید و همچنین مرگ دو نفر از COVID-19 ویروس در روز جمعه. اکثر موارد در اینجا مربوط به شهر مقدس قم اما مردم آلوده در شهرهای دیگر بیش از حد.

لبنان گزارش نخستین مورد از ویروس — 45 ساله که به تازگی از سفر به قم.

و مقامات در اسرائیل تایید اولین مورد یک مسافر در ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز. فرد آلوده تا به حال در ابتدا آزمایش منفی به این ویروس در هنگام ورود در اسرائیل است.

چه این وضعیت در کره جنوبی?

در بسیاری از موارد در کشور مرکز در سراسر Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک فرقه مذهبی در جنوب شهر Daegu. بیش از 120 نفر از اعضای کلیسا آلوده شده اند.

دولت در تلاش است برای شناسایی کسانی که ممکن است در تماس با افراد آلوده و تشخیص این بیماری در اولین فرصت.

“ما فعالانه ارائه کمک های لازم از جمله sickbeds پرسنل و تجهیزات” نخست وزیر گفت: در دیدار با مقامات ارشد.

شهردار Daegu توصیه جمعیت آن بیش از 2.4 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه.

چه اتفاقی می افتد ؟

ایران در مجموع از 18 تایید COVID-19 موارد است. از روز جمعه 13 مورد جدید چهار آمد از تهران هفت آمد از قم و چهار بودند از استان گیلان در شمال در دریای خزر با توجه به kianush می Jahanapur سلامت سخنگوی وزارت.

کسانی که نه از قم در ارتباط بودند به این شهر است. قم در حال حاضر اعمال اقدامات خاص از جمله بسته شدن مدارس و دانشگاه ها.

ایران متوقف کوتاه در یک ممنوعیت کامل شهروندان خود را از سفر به چین, اما آن را متوقف کرده است و تمام پروازها به جز محموله پروازها به مقصد چین در دو هفته گذشته. آن هوانوردی ملکی سخنگوی گفت: اینها تحت نظارت و کنترل در حال انجام هستند.

ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: مسئولان باید شروع صفحه ورود مسافران از ایران در مرز گیتس و امتناع از ورود به هر کسی که با نشانه هایی از بیماری است. او همچنین گفت: ایرانیان که در سفر به قم در گذشته 14 روز خواهد بود مطلب.

کویت ایرویز در واکنش به ایران شیوع گفته شد تعلیق همه پروازهای خود به این کشور است.

kmm/aw (dpa, AP, AFP رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>