Coronavirus: ایتالیا تحمیل سراسر کشور محدودیت

مقامات در ایتالیا گفت: سفر برای همه شهروندان خواهد بود محدود به منطقه ای که در آن زندگی می کنند مگر اینکه آنها می توانید نشان می دهد یک دلیل به ترک. تهدید یک بیماری همه گیر در حال حاضر “بسیار واقعی” می گوید که.

  • ایتالیا تحمیل ملی محدودیت های مسافرتی بیش ویروس ترس
  • آلمان اعلام کرد در دو مورد اول مرگ و میر در کشور به علت ویروس
  • آسیایی و اروپایی سهام nosedive بیش از افزایش COVID-19 موارد کاهش قیمت نفت
  • آلمان گزارش 210 موارد جدید آوردن مجموع به 1,112 از 902 گزارش روز یکشنبه
  • سرزمین اصلی چین گزارش جدید محلی منتقل coronavirus موارد خارج از کانون هوبئی استان برای دومین روز در حال اجرا

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:00 این نتیجه گیری ما زنده به روز رسانی در شیوع کروناویروس برای لحظه ای. اطلاعات بیشتر در مورد شیوع بیماری در دسترس است در صفحه ما و در DW TV. با تشکر از شما برای پیوستن به ما

23:55 نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرده است که این کشور بالا پرواز Serie A, فوتبال, لیگ, همراه با تمام رویدادهای ورزشی در کشور خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 به عنوان کشور چنگ زدن با گسترش این رمان coronavirus.

22:50 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که coronavirus است “blindsided جهان” و این که او را از کنگره برای کاهش مالیات.

22:40 پنجمین فرد در انگلستان درگذشت از عوارض مربوط به کوروناویروس. بیمار شد و بیش از 70 سال سن دارد و تا به حال چندین مداوم شرایط بهداشتی بیمارستان که در آن آنها در حال درمان در بیانیه ای گفت.

21:55 فرانسه وزیر فرهنگ و ارشاد است قرارداد coronavirus دولت همکار تایید کرده است.

21:45 بورکینافاسو تایید کرده است آن دو مورد اول از coronavirus تبدیل شدن به ششمین کشور در جنوب صحرای آفریقا به گزارش حضور COVID-19.

21:20 به عنوان بخشی جدید در سراسر کشور محدودیت شامل coronavirus نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته است متوقف تمام رویدادهای ورزشی در کشور است. “وجود دارد هیچ دلیلی برای این بازی به ادامه,” او گفت:. “طرفداران باید به مقابله با آن. ما حتی نمی خواهد اجازه می دهد تا ورزشگاه مورد استفاده قرار گیرد.”

21:15 تحت محدودیت های جدید مدرسه تعطیل در ایتالیا تمدید شده است به آوریل 3. نخست وزیر انتقاد افراد جوان برای استفاده از زمان به جمع آوری برای احزاب است. “این شب زندگی…ما نمی توانیم اجازه می دهد این دیگر” کونته گفت.

بارها و رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور در حال حاضر نیاز به در غروب آفتاب.

21:10 در سراسر کشور سفر و محدودیت های اعمال شده در ایتالیا خواهد تا آوریل 3. “وجود خواهد داشت یک منطقه قرمز” کونته به خبرنگاران گفت: با اشاره به های اخیر محدودیت های اعمال شده بر بخش های بزرگی از شمال ایتالیا. “وجود خواهد داشت ایتالیا” به عنوان یک منطقه حفاظت شده او گفت:.

21:05 جدید اقدامات ایمنی در ایتالیا همه مردم در این کشور ممنوع از سفر به خارج از مناطق که در آن زندگی می کنند مگر اینکه آنها می تواند نشان می دهد نیاز به کار و یا برخی از دیگر دلیلی برای سفر.

20:47 نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته می گوید مستند اقدامات تمدید خواهد شد در سراسر ایتالیا از شنبه. مداوم شیوع کروناویروس کشته شدن صدها نفر در این کشور اروپایی است.

20:44 دو نمایندگان کنگره آمریکا از حزب جمهوریخواه داگ کالینز و مت Gaetz گفت: آنها به خود قرنطینه پس از در معرض بودن به کروناویروس در فوریه کنفرانس. هر دو از آنها تا به حال تماس با ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر.

20:42 ما تنظیم کننده باید هشدارهای صادر شده به هفت شرکت هایی که به فروش می رسد و صابون و اسپری و محصولات دیگر که به دروغ ادعا می کنند آنها را درمان COVID-19 یا جلوگیری از ابتلا به ویروس.

20:37 رئیس جمهور پرتغال, Marcelo Rebelo ده سوسا مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus با نتایج آینده را منفی با توجه به سیاستمدار خود را. اما Rebelo ده سوسا گفت: او ادامه می دهد “کار از خانه حتی اگر آن منفی بود تا پانزده روز هستند.” رئیس دولت گفت که او منزوی خود را به عنوان یک مثال دیگر پرتغالی شهروندان است.

19:59 – فرانسه فرهنگ وزیر Franck Riester دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. دفتر خود گفت: او “خوب” و در خانه ماندن در پاریس. Riester اخیرا در بازدید از پارلمان فرانسه که در آن پنج مورد تایید شده قبلی باعث او را به انجام یک آزمایش.

19:54 هفت زندانی در ایتالیا, کشته در شورش در زندان های سراسر کشور بیش از اقدامات دولت برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ایتالیایی زندانیان اعتراض یا rioted در حداقل 23 زندانهای سراسر کشور با زندانیان برگزاری نگهبانان گروگان در یک زندان و دیگران فرار یکی دیگر از زندان است. زندانیان عصبانی هستند بیش از محدودیت در خانواده بازدیدکننده داشته است در حالی که دیگران در حال ترس از ویروس جدید در شلوغ penitentiaries. وزارت دادگستری بعد از آن در روز دوشنبه گفت: وضعیت تحت کنترل است.

19:27 گواتمالا را برای جلوگیری از افراد آلوده به ویروس coronavirus به عبور از مرز با هندوراس گفت: رئیس جمهور گواتمالا Alejandro Giammattei. این بیانیه می آید به عنوان یک مهاجر جدید کاروان است که در مورد به ترک هندوراس و سر در سراسر گواتمالا به ما.

“ما را همه متوسط و هر کسی که با وارد (coronavirus) نشانه نمی خواهد اجازه داده می شود در” رئیس جمهور گفت:. “ما را فورا اخراج آنها است.”

19:26 فلوریدا مقامات صحیح سفر هشدار پس از گفت و همه مسافران بین المللی باید خود جدا. یک تجدید نظر در بیانیه ای در حال حاضر داعش تنها مسافران آینده از چین, ایران, کره جنوبی و ایتالیا برای رفتن به self-قرنطینه در حالی که مردم پس از رسیدن از دیگر نهفته کشورها باید نظارت های بهداشتی خود را.

18:58 تمام مدارس در مادرید بسته خواهد شد برای بعد از 14 روز برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به گفته رسانه های اسپانیایی.

18:36 کروز کشتی حامل بیش از 20 نفر مبتلا به کروناویروس جدید وارد خلیج سان فرانسیسکو. از 3500 نفر در مجموع در هیئت مدیره هستند شاهزاده بزرگ است که مانع از اتصال از روز شنبه. تحت نظارت دقیق مسافران در حال حاضر انتظار می رود پیاده و حمل و نقل به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان که در آن آنها را به ماندن در قرنطینه برای بعد از 14 روز.

18:32 ایرلند در حال حاضر لغو تمام روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر کشور گفت: نخست وزیر لئو Varadkar گزارش زیر که در رویداد مرکزی در دوبلین بود به نام خاموش.

18:20 کانادا گزارش اول خود را coronavirus مرگ است.

18:02 رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای را لغو کرده است سخنرانی خود را تنظیم به مناسبت سال جدید فارسی بیش از وقوع.

17:59 عراق مسافران خواهد بود دستور داد به ماندن در خانه پس از بازگشت از چین, ایران, ایتالیا, ژاپن, تایلند, سنگاپور, کویت, بحرین و کره جنوبی با پزشکان نظارت بر وضعیت خود را.

17:52 اسرائیل نیاز به قرنطینه برای همه شهروندان از بازگشت از خارج از کشور گفت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر. این امر نیز تنها اعتراف اتباع خارجی اگر آنها می تواند ثابت کند که آنها به معنی به خود قرنطینه با توجه به رسانه های محلی.

17:48 مقامات در شمال شرقی آلمان, خارجه براندنبورگ دستور داد بسیاری از ساکنان نوستدت-Dosse قرار داده شده در صفحه اصلی قرنطینه بعد از یک گروه از معلمان مقطع متوسطه در تماس با برلین که آزمایش مثبت برای coronavirus. مقامات صادر شده برای معلمان, دانش آموزان و کارکنان مدرسه و بستگان. تعداد دقیق افراد در قرنطینه روشن نشد.

17:41 نزدیک به 100 نفر از coronavirus روز یکشنبه با رسمی تلفات رو به افزایش از 366 به 463, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه.

17:37 مقامات در فلوریدا خواست تمام مسافرانی که سفر در خارج از ایالات متحده به خود قرنطینه برای 14 روز.

17:32 صدها نفر از نمازگزاران خواسته شد به خود قرنطینه در واشنگتن دی سی پس از آمدن در تماس با کشیش یک کلیسای اسقفی بود که با آلوده coronavirus. شهردار واشنگتن دی سی موریل Bowser خود خواست هر کسی که وارد کلیسای مسیح جورج تاون در فوریه 24 یا بین تاریخ 28 فوریه و مارس 3 به منزوی کردن خود برای دو هفته پس از آخرین سفر خود را به کلیسا.

17:28 عربستان سعودی متوقف هوایی و دریایی سفر به 14 کشور از جمله آلمان و فرانسه و ایتالیا و کره جنوبی و اسپانیا در تلاش برای حفاظت از جمعیت از coronavirus.

17:26 Popstar Madonna به نام دو پاریس کنسرت پس از مقامات امنیتی فرانسه ممنوع اجتماعات بزرگ با توجه به کوروناویروس.

17:22 ما مقامات بهداشتی خواست افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی به انبار کردن مواد غذایی و دارو مانند “روال داروها برای فشار خون و دیابت است.”

“به اندازه کافی آیتم های خانگی و مواد غذایی به طوری که شما آماده خواهد شد به ماندن در خانه برای یک دوره از زمان گفت:” نانسی r. schultze ، یک مقام ارشد با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

17:15 لندن FTSE 100 index مربوط به 100 شرکت پذيرفته شده در بورس لندن کاهش یافته است 7.7% در پایان معاملات روز دوشنبه.

17:12 ایران گزارش 43 جدید کروناویروس مرگ و میر در دوشنبه هل دادن تلفات به 237. این کشور در حال حاضر 7,161 موارد است.

17:07 Coronavirus می تواند در نهایت هزینه اقتصاد جهانی بین $1 تریلیون و 2 تریلیون دلار (€873 میلیون به رقم 1.7 تریلیون) سازمان ملل متحد اقتصاددانان هشدار می دهند.

17:02 ایالت نیویورک راه اندازی کرده است نام تجاری خود را از ضد عفونی کننده دست مقامات پس از نام یک وضعیت اضطراری بیش از coronavirus نگرانی. ژل دوبله NYS تمیز شامل 75% الکل و ساخته شده توسط زندانیان. مقامات ارائه خواهد شد آن را به صورت رایگان برای سازمان های دولتی و مدارس و سیستم حمل و نقل عمومی و زندانها گفت: فرماندار اندرو کومو.

16:44 اسلواکی تحمیل کرده است 14 روز ممنوعیت همه, فرهنگی, ورزشی و دیگر رویدادهای عمومی برای مبارزه با عفونت نخست وزیر پتر پلگرینی گفت. همچنین همه شهروندان اسلواکی در آینده از, ایتالیا, چین, کره جنوبی و ایران را ملزم به رعایت 14 روز قرنطینه در خانه.

16:40 اگر جدید کروناویروس شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر “این خواهد بود که برای اولین بار بیماری همه گیر در تاریخ است که می تواند کنترل شود گفت:” از چه کسی است.

“خط پایین این است: ما در رحمت از این ویروس,” او اضافه شده است.

16:38 بیش از 70 درصد از COVID-19 نفر در چین در حال حاضر بهبود یافت و مرخص شده با توجه به این که.

16:35 “ما را تشویق کرد که ایتالیا در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی شامل آن COVID-19 اپیدمی و ما امیدواریم که این اقدامات موثر ثابت در روزهای آینده می گوید:” کسی که Tedros Adhanom Ghebreyesus.

16:31 با قبرس گزارش اولین موارد عفونت تمام 27 عضو اتحادیه اروپا در حال حاضر شده است نهفته COVID-19.

16:28 آخرین به روز رسانی در مورد نحوه coronavirus تحت تاثیر ورزش در سراسر جهان به دنبال ورزش ما تیم را به روز رسانی در اینجا.

16:27 با این ویروس در حال گسترش به بسیاری از کشورها “تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” می گوید: سر از سازمان بهداشت جهانی ، Tedros Adhanom Ghebreyesus.

16:21 شورش را در چند زندانهای ایتالیا پس از مقامات معرفی اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19. شش زندانی جان خود را از دست پس از شکستن را به یک زندان بهداری و در صورت متادون. در میان دیگر مراحل مدیران محدود شده و یا به حالت تعلیق در خانواده بازدیدکننده داشته است.

16:14 قبرس تایید دو نفر آلوده شده اند با کروناویروس جدید, یکی از آنها بهداشت حرفه ای که به تازگی از سفر بازگشت از انگلستان است. دیگر آلوده به تازگی بازدید شمال ایتالیا. سلامت رسمی با این نسخهها کار در یک مرکز درمانی در نیکوزیا و تا به حال در تماس با بیماران با توجه به دولت است.

16:03 جمهوری ایرلند لغو سالانه رژه سنت پاتریک بود که قبلا برنامه ریزی شده در دوبلین در 17 مارس با توجه به ملی پخش RTE.

15:57 یکی از coronavirus قربانیان در آلمان بود که 89 سال تشخیص داده شده در هفته گذشته که توسعه پنومونی متعاقب عفونت آلمانی, مقامات گفت. هیچ جزئیات شد فورا در دسترس است در بیمار است.

15:40 آلمانی مقامات محلی اعلام کرد دو مرگ و میر در کشور ناشی از کوروناویروس. هر دو مرگ و میر در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور پرجمعیت ترین دولت است.

15:24 دولت بریتانیا گفت که آن مقامات تا به حال هیچ برنامه ای برای لغو و یا مسابقات ورزشی و حوادث. مقامات مورد بحث چنین گام برای محدود کردن گسترش جدید کروناویروس “باید این وضعیت تغییر کند.”

بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی, اما, “هیچ منطق به نزدیک و یا انصراف از رویدادهای ورزشی به عنوان چیز ایستاده” مقامات بریتانیا در بیانیه ای گفت.

15:18 شرکت هواپیمایی رایان ایر ایرلند مبتنی بر خطوط هوایی کم هزینه, کاهش بیشتر پروازهای بین المللی به ایتالیا و پرواز در جنوب اروپا, کشور, زیر, سفر, محدودیت های اعمال شده توسط رم.

14:57 سوئیس ادبی جشنواره Eventi Letterari مونته Verita شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 شیوع. این آخرین در یک سری از رویدادهای فرهنگی تعویق یا لغو به دلیل شیوع.

14:52 اولین مورد از coronavirus تایید شده است در کمیسیون اروپا در بروکسل سخنگوی گفت. کمیسیون کارکنان در اطراف 32,000 از سراسر اروپا است.

14:25 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در دفاع از اقدامات انجام شده در آلمان برای مقابله با COVID-19 شیوع. بهداشت و یا قرنطینه سیاست های است که کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

13:49 برزیل Sao Paulo ارز تعلیق تجارت پس از بیش از 10% افت.

13:39 سهام در برزیل, Sao Paulo ارز سقوط بیش از 9 درصد و پس از آن باز دوشنبه میان شیوع کروناویروس و قیمت نفت و ترس.

13:38 تعداد افراد آلوده به COVID-19 در هلند افزایش یافته و به 321 روز دوشنبه از 264 روز قبل هلندی مقامات بهداشت گفت.

13:35 رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte با اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان موارد جدید کروناویروس افزایش به 20, مقامات گفت.

13:29 آلبانی گزارش اول خود را coronavirus عفونت. این دو نفر عبارتند از 28 سال که از ایتالیا بازگشت و خود آلوده 54 ساله و پدر. دولت در حال بسته شدن مدارس برای مدت دو هفته و لغو پروازها و خدمات کشتی از شمال ایتالیا تا آوریل 3.

12:33 لهستانی, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki می گوید لهستان را تحمیل کنترل بهداشتی در مرز با آلمان و جمهوری چک با توجه به کوروناویروس.

12:29 رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواهد شد برگزاری ویدئو کنفرانس تلفنی روز سه شنبه با دیگر رهبران اتحادیه اروپا و رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل هماهنگ در پاسخ به COVID-19.

12:20 بریتانیا bluechip FTSE 100 کاهش یافته است 6.90% در حالی که ایتالیا کلید FTSE MIB شاخص سقوط 10.29% میان شیوع کروناویروس. ژاپن Nikkei شاخص سهام کاهش یافت 5.07%.

11:54 امارات متحده عربی تایید کرد 14 مورد جدید از COVID-19 آوردن تعداد کل افراد مبتلا به 59 با توجه به دولت خبرگزاری WAM. از موارد جدید وجود دارد چهار Emiratis سه ایتالیایی ها هر دو از بنگلادش و نپال و روسیه, سوریه و هند مبتلا به این ویروس WAM گزارش با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

11:40 آگوستین ده Romanet سر از فرانسه در فرودگاه شرکت ADP دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و “ماندن در خانه خود را برای 14 روز” یک ADP گفت: در روز دوشنبه.

11:35 اسپانیا وزارت بهداشت تایید کرد روز دوشنبه 999 coronavirus موارد در کشور با اکثریت موارد در مادرید منطقه (469) و باسک در شمال اسپانیا (149). مقام بهداشت محلی در باسک شهر Labastida گفت: مدارس بسته خواهد شد برای حداقل 14 روز.

11:31 فرانسه مقابل ایرلند سازمان ملل شش مسابقه در روز شنبه به تعویق افتاده است با توجه به کروناویروس و همچنین راه اندازی مجدد از مسابقات ژاپن جی لیگ است.

11:16 فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن مقدماتی جام جهانی آسیا مسابقات در ماه مارس و ژوئن به دلیل شیوع کروناویروس, فیفا اعلام کرد, در بیانیه ای. مسابقات هنوز هم می تواند پیش بروید اگر عضو انجمن با توجه به بازی یکدیگر را متقابلا توافق منوط به موافقت قبلی از هر دو بازی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا.

11:06 توکیو 2020 المپیک مشعل-نورپردازی مراسم در المپیا یونان برگزار خواهد شد بدون تماشاگر در تلاش برای محافظت از این رویداد جهانی از coronavirus یونان کمیته ملی المپیک گفت: در روز دوشنبه.

10:59 ناتو از کارکنان شاغل در بروکسل مقر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus سخنگوی گفت. کارمند که در حال حاضر در خود انزوا در خانه بیمار با تب در هفته گذشته پس از بازگشت از تعطیلات در شمال ایتالیا. ناتو گفت: تمام فوری همکاران مطلع شدند و در حال حاضر کار از خانه.

ادامه مطلب: در زمان coronavorus به دنبال چگونه فیلم های هالیوود به تصویر بکشد شیوع ویروس

10:48 یک ایرانی سخنگوی وزارت بهداشت می گوید این کشور در مرگ و میر از coronavirus عفونت 237 در کل.

10:40 عربستان سعودی اعلام کرد این امر تحمیل جریمه تا 500,000 کاهش یافت ($133,000, €117,000) در افرادی که اعلام نمی صحیح مرتبط با سلامت اطلاعات در نقاط ورود, به گفته تلویزیون دولتی.

10:37 وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier گفت: شرکت های برخورد با کروناویروس دریافت کمک آنها نیاز دارند. دولت “اجازه نمی دهد این ویروس برای آلوده کردن اقتصاد آلمان” Altmaier گفت: در حاشیه آلمانی-یونانی رویداد کسب و کار در برلین.

10:33 پاریس مقامات پلیس گفته است که پاریس سنت ژرمن مقابل بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان فوتبال مسابقه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به علت نگرانی از شیوع کروناویروس.

10:28 دیزنی لند پاریس نگهداری کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از آخر هفته, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که این کارگر شده است در تماس با بازدید کنندگان اما این پارک در حال بررسی در هیات شده اند که در تماس با کارگر. دیزنی لند پاریس باز می ماند.

10:13 ایران منتشر کرده است در مورد 70,000 زندانیان به دلیل coronavirus, این کشور را قوه قضاییه رئیس Ebrahim Raisi در روز دوشنبه گفت: با توجه به Mizan, اخبار, سایت قوه قضائیه.”آزادی زندانیان به نقطه ای که آن را نمی کند ایجاد ناامنی در جامعه … ادامه خواهد داد” Raisi گفت: مشخص نیست چه زمانی این زندانیان را به زندان.

10:07 بحرین وزارت بهداشت می گوید 95 مورد از coronavirus تشخیص داده شده اند و در مجموع تا کنون.

10:05 اتحادیه اروپا مجلس برگزار خواهد شد جلسه اضطراری در روز دوشنبه به نظر تماس این هفته جلسه عمومی اتحادیه اروپا مجمع با توجه به وقوع دو مقام گفت.

09:58 دیزنی لند پاریس در حال بررسی در هیات که در تماس با یک کارگر که تست مثبت برای coronavirus. سرگرمی پارک باز می ماند.

09:52 نیجریه یک دوم تایید coronavirus مورد وزیر بهداشت Osagie Ehanire گفت: در یک صدای جیر جیر.

09:18 انگلستان گفت: هر کسی از بازگشت از مناطق در ایتالیا تحت مستند باید خود جدا برای 14 روز بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها نشان می دهد علائم.

09:04 قیمت نفت سقوط اتحاد زدم انگلستان bluechip FTSE 100 در سه سال اخیر در -7.40% در حالی که داخ فرو 6.21% در نگرانی از رکود جهانی باعث شیوع. ایتالیا کلید FTSE MIB شاخص کاهش یافت و حدود 10 درصد به ایتالیا می پردازد coronavirus بحران است.

08:57 ماه مارس از زندگی سالانه هولوکاست یاد صورتی که به ارمغان می آورد با هم بازماندگان در لهستان به تعویق افتاده است به دلیل ترس از coronavirus سازمان Shmuel Rosenman در بیانیه ای گفت. یازده مورد از این ویروس تایید شده است که تا کنون در لهستان.

08:41 آلمان فرانسه و سوئیس بسته ماموریت های خود را در کره شمالی و انصراف خود را با کارکنان در میان نگرانی های فزاینده در مورد کوروناویروس در کشور جدا شده به سفارت روسیه در پیونگ یانگ گفت.

08:37 رومانی به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از ایتالیا به مدت دو هفته از دوشنبه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus پس از یک سنبله از عفونت های جدید وزیر کشور مارسل Vela گفت. از فوریه 26, رومانی تایید کرده است 15 مورد از این ویروس در افرادی که سفر به ایتالیا, که در آن نزدیک به 1.3 میلیون رومانی کار می کنند.

08:22 کره جنوبی گزارش 96 جدید کروناویروس موارد با مجموع افزایش به 7,478 با توجه به انتخاب.

07:58 نخست وزیر بوریس جانسون صندلی خواهد نشست اضطراری در coronavirus روز دوشنبه به عنوان دولت در مورد اقدامات سخت تر برای مبارزه با شیوع.

08:03 انگلیسی, بودجه خطوط هوایی EasyJet می گوید که انتظار برای کاهش پروازها به مقصد شمال ایتالیا در این دوره تا آوریل 3 با توجه به کروناویروس مستند در این منطقه است.

08:01 آلمان رابرت کخ موسسه گزارش 210 جدید تایید موارد coronavirus در روز دوشنبه. تعداد موارد افزایش به 1,112 از 902 گزارش روز یکشنبه. منطقه غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده 484 مورد تأیید بالاترین در کشور است.

07:44 اروپا نیاز به یک “عظیم” اقتصادی و برنامه ریزی برای رسیدگی به تاثیر از شیوع کروناویروس, فرانسوی وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: France Inter رادیو. Le Maire نیز گفت: این ویروس می تواند برش فرانسه رشد اقتصادی کمتر از 1% در سال 2020 از برآورد قبلی 1.3%.

07:39 دولت غول نفتی آرامکو عربستان می بیند سهام 10 ٪ کاهش در ریاض را Tadawul بورس و مجبور به توقف در چهارچوب تجارت.

07:19 عربستان سعودی اعلام کرد که تعلیق فوری همه پروازها با, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی بیش از گسترش COVID-19. اندازه گیری می آید پس از این کشور بسته کردن مرزهای زمینی خود را به عنوان به خوبی.

بیشتر بخوانید: ایتالیا ازدست coronavirus مستند سفارشات

07:05 آلمان بوندسلیگا است و با توجه به سفارش مسابقات برگزار شود, پشت درهای بسته, به عنوان وزیر بهداشت ینس Spahn پیشنهاد محدود کردن حوادث بیش از 1000 نفر میان شیوع کروناویروس. اندازه گیری می تواند چهار Borussia Mönchengladbach مقابل کلن دربی پشت درهای بسته.

06:59 نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته می گوید این کشور را “به طور کامل با استفاده از” انعطاف پذیری پیش بینی بودجه اتحادیه اروپا قوانین برای مقابله با شیوع.

06:49 وزیر دارایی اولاف شولز گفت: مشخص نیست که آیا این بیماری کروناویروس را مطرح بلندمدت اقتصادی چالش ساعت پس از آنگلا مرکل صدر اعظم کابینه توافق کردند اقدامات لازم برای مقابله با آن تاثیر. Scholz گفت: پخش Deutschlandfunk که دولت آلمان اطمینان را به اقتصاد است به اندازه کافی نقدینگی.

06:40 ژاپن معیار سهام شاخص سقوط 5.07% بیش از نگرانی های عمده ای در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از اپیدمی یک سقوط در قیمت نفت و ین افزایش در برابر ارزهای اصلی کشیدن بازارهای سهام در آسیا همراه با آن است. قیمت نفت 30 درصد کاهش یافت که بزرگترین سقوط از جنگ خلیج فارس در سال 1991.

05:40 نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun گفت: این کشور در حال نزدیک شدن به یک “نقطه عطف” در بحران به سرعت از عفونت های جدید کاهش یافته است. کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گزارش داد در مجموع 69 جدید کروناویروس موارد آوردن تعدادی از عفونت تا به 7,382.

04:38 جمهور فیلیپین, Rodrigo Duterte اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی. این کشور دارای 10 مورد تأیید است.

03:31 فرانسه را ممنوع کرده است گردهمایی 1000 و بیشتر مردم در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. دولت قبلا ممنوع تجمعات بیش از 5000 نفر است. با بیش از 1100 مورد ثبت, فرانسه, دوم-بدترین آسیب دیده کشور اروپایی پس از ایتالیا. دو فرانسوی نمایندگان مجلس نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Tourists at the Louvre wearing masks. (Reuters/B. Tessier)

فرانسه دوم بدترین آسیب دیده کشور اروپایی.

02:54 چین بسته اکثریت موقت بیمارستان آن را باز کرد برای مقابله با رمان شیوع کروناویروس.

01:37 آرژانتین ثبت نام اولین مرگ ناشی از کروناویروس در آمریکای لاتین است. 64 سال بوئنوس آیرس ساکن بود که در بازگشت از اروپا تست مثبت بوده و مبتلا به انواع بیماری و زمانی که او قرارداد این بیماری است.

بیشتر بخوانید: یک coronavirus واکسن نیست در آینده خیلی به سرعت

Infographic on ways to protect yourself from coronavirus

01:22 آلبانی گزارش اول خود را coronavirus عفونت. یک پدر و پسر که تا به حال در بازگشت از ایتالیا آزمایش مثبت برای این بیماری است. بیش از 400 ، 000 آلبانی زندگی می کنند در کشور همسایه ایتالیا در سراسر دریای آدریاتیک.

01:00 دو ایالات متحده آمریکا و اعضای مجلس نماینده پل Gosar و سناتور تد کروز اعلام کردند که با خود قرنطینه پس از تماس کوتاه با یک مرد که تست مثبت برای coronavirus در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس نزدیک به دو هفته پیش است.

ادامه مطلب: نظر: ما باید برای مقابله با کروناویروس وحشت

00:13 سرزمین اصلی چین گزارش داد 40 نفر و 22 و مرگ و میر در پایان 8 مارس. هوبئی استان است که کانون شیوع گزارش شده 36 موارد جدید و 21 مرگ و میر.

اما برای دوم راست, روز, بدون, جدید محلی منتقل موارد گزارش شده در خارج از استان هوبی.

ادامه مطلب: کروناویروس در آلمان: سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار

kp, دی جی, ed, mvb, kmm jcg/ng (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>