Coronavirus نگه داشتن مسافران چینی در صفحه اصلی — و آن را به صدمه زدن به اروپا تور اپراتورهای

سفر و گردشگری اپراتور در سراسر جهان در حال نیروبخش برای بیشتر شرایط دشوار پیش رو به عنوان coronavirus شیوع چوک کردن تقاضا از چین و منجر به لغو از دیگر مسافران بین المللی است.

“ما نمی هر گونه تورهای آمدن از آنجا که این ویروس گفت:” الکس زو مدیر عامل بریتانیا بر اساس Kaleidoscope سفر که به ترتیب گروه اروپا تور برای مسافران از آسیا است. “سرزمین اصلی [چین] لغو تمام تورهای.”

دولت چین دستور داد داخلی آژانس های مسافرتی و تور اپراتورها به طور موقت به حالت تعلیق فروش در اواخر ماه ژانویه در تلاش برای کند کردن گسترش جهانی coronavirus که می تواند منجر به این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

این ناشی از یک افت شدید در کسب و کار برای بسیاری از اپراتورهای اروپایی که آمده اند به تکیه بر رشد سریع بازار چینی است.

زو را Kaleidoscope سفر باعث می شود حدود سه چهارم از درآمد خود را از گردشگران چینی پس از آن بلافاصله احساس تاثیر. زو گفت که او امیدوار تورهای شروع خواهد شد عامل دوباره به زودی به عنوان او را به حمایت از کارکنان از 20 در انگلستان و چین است.

“ما یک خانواده برای حمایت از ما بچه ها به جمع ما دهان برای غذا. من هم کارکنان و من [تور] وسایل نقلیه که در حال خالی … آن را بسیار دشوار است,” او گفت: به عنوان او ایستاده بود در مقابل پارک مینی اتوبوس در خارج از دفتر خود را.

تماشا کنید: انگلستان تور الکس زو توضیح می دهد که اثر کمتری چینی بازدید کنندگان

Coronavirus نگرانی داشتن یک اثر قابل توجهی در تعداد گردشگران چینی در بازدید از اروپا 0:34

دیگران نیز ناراحت هستند.

محبوب گالری لافایت لوکس و مرکز خرید در پاریس نیز احساس تاثیر گفت: Xu که بازدید هفته گذشته است.

“لافایت مرکز خرید یک مکان مورد علاقه برای مردم چین است. اما این بار فقط در هفته گذشته لافایت مرکز خرید خالی بود. هیچ مردم در داخل در همه,” او گفت:.

شرکت مادر گالری لافایت کاهش یافته است به نظر برای این داستان. محبوب دیگر نقاط توریستی و خرده فروشان از جمله چشم لندن جاذبه و مادام توسو شد به طور مشابه از نظر در دسترس نیست.

اروپایی گردشگری کسب و کار منحصر به فرد آسیب پذیر از این قاره است که یک قسمت را محبوب برای مسافران است که شناخته شده برای پاشش بر روی کالاهای لوکس در سفرهای خود را. در انگلستان گردشگران چینی به طور متوسط صرف نزدیک به سه برابر بیشتر از دیگر بازدید کنندگان با توجه به دولت مورد حمایت آژانس VisitBritain.

چین در شدید مشکل’

در مارس و آوریل سال گذشته حدود یک چهارم از مسافران عازم به اروپا و آن را محبوب ترین مقصد در خارج از آسیا و اقیانوسیه با توجه به داده ها از پرواز بین المللی-ردیابی شرکت ForwardKeys است که در اسپانیا.

اما آخرین هواپیمایی داده ها نشان می دهد رزرو به اروپا را با 37 درصد در ماه مارس و آوریل این سال است.

“بزرگترین و بالاترین هزینه های سفر عازم ناحیه دور دست در بازار چین است که در شدید مشکل” گفت: Olivier Ponti, معاون رئیس جمهور در ForwardKeys در یک تحقیق جدید گزارش. “لغو در حال رشد روز به روز و این روند در حال حاضر در حال گسترش به اطراف کشور است.”

سرزمین اصلی چین است که تنها مهم ترین منبع از مسافران بین المللی در جهان بر اساس تعداد مسافر و درآمد. مردم از سرزمین اصلی چین صرف بیش از $277 میلیارد دلار ($366 میلیارد Cdn) در مسافرت های بین المللی در سال 2018 به تنهایی با توجه به سازمان ملل متحد سفر جهانی سازمان است. که تقریبا دو برابر مقدار صرف شده توسط آمریکا مسافران در همان سال است.

یک صنعت ناظر گفت: بزرگترین و بالاترین هزینه های سفر عازم ناحیه دور دست در بازار چین است که در شدید دشواری است.’ و که است که با داشتن یک اثر در گردشگری-کشورهای ثروتمند مانند اسپانیا به یاد کلیسای من معبد Expiatori de la Sagrada Familia در بارسلونا. (دن Kitwood/گتی ایماژ)

در انگلیس بسیاری از کسب و کار رنج می برند.

“حتی اگر آن را در حال حاضر فصل کم برای بازدید کنندگان چینی به انگلیس … برخی از ما تور اپراتور اعضای آن بستگی دارد به طور کامل در بازار و برخی از ما محل اقامت اعضای در حال تجربه اساسی لغو سطوح” گفت: Joss باغچه های انگلیسی, گردشگری, انجمن UKinbound.

انگلستان بر اساس مرکز خرده فروشی پژوهش پیش بینی آینده هر گزاف گویی پشت در کسب و کار نمی خواهد برای جبران کوتاه مدت زیان.

“برای خرده فروشان بریتانیا, خدمات مواد غذایی و هتلداران به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در اروپای غربی و غیاب بسیاری از گردشگران چینی این بهار و تابستان و پاییز را به اثبات توان مالی بزرگ با از دست دادن امید برای اتاق رزرو وعده های غذایی و هزینه پذیرش و خرید از مارک اقلام و کالاهای لوکس برای همیشه رفته” گفت: این مرکز به صورت خرده فروشی پژوهش در یک گزارش جدید.

به امید bounce-back

VisitBritain که نوشته های روزانه coronavirus به روز رسانی در وب سایت خود گفت: اوایل این ماه بود که تشویق انگلستان شرکت های گردشگری به انطباق به گردشگران چینی که مجبور به لغو سفر خود را.

در نامه ای خطاب به چین سفر اپراتورها در اوایل فوریه VisitBritain گفت: آن را تا به حال دیده می شود نمونه هایی از “ارائه دهندگان خدمات اقامتی و آموزش اپراتور … ارائه رایگان لغو و به مهمانان که طرح شده اند نهفته, کاهش, برخی از آنها نگران و کمک به حمایت از برنامه های آینده برای بازدید از بریتانیا.”

در ایتالیا از دست دادن چینی گردشگری در نظر گرفته شده است وضعیت های اضطراری است.

“این عنوان در رقابت با یک زلزله یک وضعیت اضطراری” گفت: Mattia Morandi یک سخنگوی ایتالیا به وزارت فرهنگ و گردشگری در مصاحبه با نیویورک تایمز.

در ایتالیا به گنجینه مانند رم فواره, از دست دادن, چینی, گردشگری در نظر گرفته شده است وضعیت های اضطراری است. (Gregorio Borgia/AP)

گسترش ویروس است که در حال حاضر قانع کننده می شود مسافران از خارج از چین به تجدید نظر خود را بین المللی برنامه های تعطیلات.

پرواز بین المللی رزرو برای ماه های مارس و آوریل از دیگر نقاط منطقه آسیا و اقیانوس آرام در حال پایین نزدیک به 11 درصد نسبت به سال گذشته با توجه به ForwardKeys.

دیگران که هنوز هم می خواهید به سفر پیدا کرده اند برنامه های خود را تغییر. برای مثال تکنولوژی صنعت گروه GSMA تصمیم به لغو آن با مشخصات بالا نشان می دهد تجارت, کنگره جهانی موبایل در بارسلونا بود که برنامه ریزی شده برای پایان مارس.

کسب و کار نشان می دهد به طور معمول به ارمغان می آورد بیش از 100,000 شرکت کنندگان از سراسر جهان است. این سازمان گفت که آنها تصمیم به دلیل “جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.”

در لندن, Alex زو گفت: او خودش تصمیم به ضایعات برنامه ریزی برای تعطیلات خانواده به سوئد این هفته در بخشی به دلیل نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس در حالی که سفر در خارج از کشور. او گفت: او را به ماندن در انگلستان

او با استفاده از این زمان آهسته به عنوان یک فرصت برای بازسازی دفاتر خود را. او امیدوار تورهای شروع خواهد شد عامل دوباره به زودی.

“ما نمی هر گونه امیدواریم که اگر این ویروس طبقه بندی شده اند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>