Coronavirus: عفونت دو در میان ژاپن مسافران کشتی کروز — به روز رسانی زنده

بیست و افراد پردازنده الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت برای coronavirus. بسیاری از هزاران نفر از مسافران هنوز به نمایش در خواهند آمد. مرگ و میر همچنان به افزایش در 24 ساعت گذشته.

– تعداد تایید coronavirus مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است به 563 با اکثریت در هوبئی استان مرکزی که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده است.

– هنگ کنگ و فیلیپین هر دو گزارش یک مرگ.

– ویروس جدید آلوده بیش از 28,200 مردم در سطح جهان است.

– هزاران نفر از مردم روی دو کشتی کروز قرنطینه کردن سواحل ژاپن و هنگ کنگ پس از یک تعداد مسافران آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

04:16 ازبکستان به تخلیه 251 نفر از چین در پی این ویروس با توجه به آن پرچم حامل هواپیمایی ازبکستان ایرویز. مسافران شد و پس از قرنطینه به محض ورود در پایتخت تاشکند مرکزی کشور آسیایی شرکت هواپیمایی دولتی گفت.

03:31 مسافران روی عرشه کشتی تخلیه دو پرواز از ووهان شهر در قلب شیوع کروناویروس به کالیفرنیا قرار گرفتند تحت قرنطینه پس از ورود به پایگاه های نظامی آمریکا در افغانستان ، حدود 350 شهروندان آمریکایی باقی خواهد ماند وجود دارد برای دو هفته.

این حرکت در می آید یک روز پس از ما تایید تعداد کل عفونت افزایش یافته بود به 12 هیچ یک از آنها کشنده است.

02:59 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین در حال حاضر در 563 با 28,018 مردم با تایید عفونت, چینی, بهداشتی, مقامات گفتند. شده اند وجود دارد 73 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

02:51 به روز رسانی در جهانی آمار و ارقام مربوط به این ویروس را نشان می دهد ژاپن به عنوان داشتن بیشترین موارد عفونت در خارج از چین در درجه اول با توجه به 20 آزمون مثبت در حال ظهور از کشتی کروز در بندر یوکوهاما. ژاپن گزارش شده 45 عفونت تا کنون با این تعداد می رود به طور قابل توجهی افزایش دهد که این غربالگری از مسافران همچنان ادامه دارد.

سنگاپور تا کنون مستند 28 نفر تایلند 25 و کره جنوبی 23. تعدادی از عفونت در آلمان برگزار کرده است پایدار در روزهای اخیر با 12 مورد در حال حاضر تایید شده است.

02:36 یک کشتی در هنگ کنگ است که با داشتن آن حدود 3600 مسافران به نمایش در آمد و پس از سه نفر در هیئت مدیره قبلی سفر بودند مبتلا به کوروناویروس. قلمرو رهبر, کری لام که به تازگی تلاش برای مقابله با داعش اعلام کرد که دو پایانه از جمله یکی که در آن کشتی کروز در حال حاضر تهدید و تعطیل خواهد شد برای آینده قابل پیش بینی.

02:29 چین سفیر فرانسه توصیف کرده است این تصمیم توسط هنگ کنگ پزشکی کارگران برای اعتصاب در این زمان به عنوان “شرم آور است.”

صدها نفر از کارکنان پزشکی در هنگ کنگ راه می رفت خاموش کار در اوایل این هفته خواستار آن است که نیمه خودمختار در قلمرو کاملا نزدیک کردن مرز خود را با سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در روز دوشنبه دلار هنگ کنگ بسته شده بود اما دو نفر از آن گذرگاه زمین.

سفیر Lu, استریپتیز, کوتاه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پاریس: “در زمانی که همه پرتاب خود را به مبارزه با این بیماری همه گیر و چند مورد در حال حاضر تایید شده است (هنگ کنگ) این عادلانه نیست.”

02:13 ده نفر بر روی یک کشتی کروز در بندر یوکوهاما در ژاپن ساحل شرقی باید آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, با توجه به, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو. این افزایش تعداد موارد تایید شده در این کشتی به 20.

کشتی الماس شاهزاده خانم تا به حال 3,700 مردم پردازنده. تا کنون تنها 273 مسافر تست شده اند. مسافران باقی می ماند قرنطینه روی قایق. تست شد و پس از یک قبلی مسافر از هنگ کنگ تایید شد به این ویروس.

Japan Yokohama Port, the Diamond Princess in the foreground (Reuters/Kyodo)

کشتی کروز الماس شاهزاده خاموش لنگر انداخته در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر