کروناویروس در کشورهای جنوب صحرای آفریقا: یک هفته در بررسی

به عنوان منطقه مواجه شده تا به COVID-19 شیوع و برخی از 10 مورد تأیید این جشن نقطه عطفی در دوم-بدترین شیوع بیماری ابولا تا کنون و مبارزه بدترین اپیدمی سرخک به عنوان به خوبی.

7 مارس

سنگالبا چهار مورد تأیید است که بدترین آسیب دیده در منطقه تا به امروز است.

نیجریه بود سریع و شفاف در COVID-19 دنباله ای از آن برای اولین بار مورد سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید در توییتر. “این یک عمل درست از همبستگی و گام مهمی در توقف #coronavirus از گسترش است.”

آفریقای جنوبی تایید آن مورد دوم از ویروس.
ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه می توانم محافظت از خودم از عفونت است ؟

مارس 6

توگو تایید اولین مورد است. 42 ساله لومه ساکن آزمایش مثبت روز قبل. او در بازگشت از یک سفر به بنین و آلمان و فرانسه و ترکیه است. ریاست جمهوری می گوید: او است که در انزوا در یک مرکز درمان و همه مردم او تا به حال در تماس با “شناسایی شده اند و قرار دادن در قرنطینه”.

کامرون تایید آن دو مورد اول. وزیر صحت عامه می گوید یک شهروند کامرونی بود که تماس نزدیک با یک مرد فرانسوی, اولین فرد مبتلا به COVID-19. هر دو در انزوا در یائونده بیمارستان مرکزی.

جمهوری دموکراتیک کنگو است که هنوز هم مبارزه با بدترین شیوع سرخک AFP گزارش شده است. بیش از 6000 نفر کشته شده اند بسیار مسری است اما قابل پیشگیری بیماری در دور افتاده غرب کشور است.

A woman wearing a surgical mask stands outside a building in Lagos (picture-alliance/dpa/S. Alamba)

این مرد ایتالیایی که تایید شد به نیجریه اولین coronavirus مورد سفر از طریق لاگوس قبل از او تشخیص داده شد و جدا شده

اوگاندا: سازمان ملل متحد را لغو آفریقا آب و هوا در هفته کنفرانس منطقه ای با توجه به برگزار می شود, در شرق. جهان بدن اشاره می کند که اوگاندا وزارت بهداشت در محل قرار داده و اقدامات برای مردم از ورود آسیب دیده و نشان دادن علائم را می توان در قرنطینه در بيمارستان های دولتی.

نیجریه: این که دولت در ابوجا sayin هفت روز پس از پرجمعیت ترین کشور آفریقا گزارش اولین مورد هیچ مورد جدید گزارش شده است. وزیر بهداشت Osagie Ehanire می گوید: 61 افرادی که در تماس با یکی تایید COVID-19 مورد نظارت پس از اولین مورد تایید شده در فوریه 27.

نیجریه مرکز کنترل بیماری ها (NCDC) می گوید: این طرح به افزایش خود صرف برای جلوگیری از گسترش. حمل و نقل وزیر در همین حال می گوید اتمام لاگوس-به-ابادان پروژه راه آهن شده و با تاخیر به دلیل کارگران چینی به حال بازگشت به این کشور با توجه به کوروناویروس.

غنا: رئیس جمهور نانا Akufo-Addo می گویند دقیق کنترل و روش های غربالگری در حال انجام در نقطه ورود به غنا. او همچنین خواستار Ghanaians برای جلوگیری از تکان دادن دست و پوشش دهان خود را هنگامی که آنها عطسه یا سرفه. این کشور کاتولیک اسقف قانون شکنان handshakes و صمیمیت و همدلی در دهان گرفته.

آفریقای جنوبی آماده مخصوص مجهز به هواپیمای نظامی است که جمع آوری 184 از اتباع خود سرگردان در ووهان چین.وزیر بهداشت می گوید: کسانی که از بازگشت به خانه را ندارد coronavirus او می گوید. با توجه به گزارش های رسانه های, برخی از پرسنل نظامی تا به حال کاهش یافته است به شرکت در بازگشت از ترس.

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن یک مسابقه در برابر زمان

Infographic showing the symptoms of coronavirus

مارس 5

آفریقای جنوبی تایید اولین مورد است. 38-سال-پیرمرد آزمایش مثبت پس از سفر به ایتالیا با همسر خود را در مارس 1, وزارت بهداشت می گوید. مرد خود جدا در KwaZulu-Natal استان در شرق این کشور به آن یک تحقیقی تیم اعزام شده است.

سنگال تایید یک مورد دوم. 80 ساله فرانسوی است که در یک شرایط با ثبات در قرنطینه در بیماری های عفونی بخش از Fann بیمارستان در داکار. وزارت بهداشت می گوید که در مورد اول یک 33 ساله فرانسوی همچنان در قرنطینه است.

غنا: به عنوان بسیاری از 40 مشکوک coronavirus موارد تست منفی است. وزیر بهداشت Kwaku Agyeman-مانو می گوید غنا است که با تکیه بر مشاوره به جای عقل سلیم رویکرد است.

آفریقا و بخشهایی از خاورمیانه خطرات “ویرانی مطلق” اگر ثروتمند ملل در مواجهه با رکود اقتصادی مرتبط coronavirus نمی گام تا کمک های سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا سر دیوید Beasley می گوید.

Researchers at the Pasteur Institute in Dakar, Senegal (Getty Images/AFP/Seyllou)

Coronavirus محققان در انستیتو پاستور در سنگال کشور با بیشترین تعداد موارد گزارش شده

مارس 4

سنگال تایید دو بیشتر موارد افزایش به چهار کل. 33-year-old زن انگلیسی وارد شده در این کشور در فوریه 24, وزارت بهداشت می گوید. او در یک وضعیت با ثبات در یک بیمارستان را در اختیار گرفت.

نیجریه نمایندگان مجلس با رای به Parliment برای دو هفته گفت نمی تواند ادامه کار در حالی که مطمئن نیستید از ایمنی تشکیل شده است.

زیمبابوه ممنوعیت کارمندان دولت از سفر خارجی رئیس جمهور Emmerson Mnangagwa همچنین خواستار شهروندان به محدود کردن سفر خود را به منظور به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.

کنیا می گوید: این مجموعه تا 100 تخت بیمارستان در آماده سازی است. وزیر بهداشت Mutahi Kagwa کنیا می گوید آماده است با داشتن اعزام بیش از 1000 سلامت کارگران به Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا و مناطق دیگر. دولت ممنوعیت بین المللی در جلسات و رویدادهای برای 30 روز.

این تانزانیا فدراسیون فوتبال بازیکنان می پرسد و نه لرزش دست در مسابقات, گزارش های رسانه ای می گویند.

A man walks by a billboard with a notice about coronavirus (Reuters/Y. Nardi)

ایتالیا بوده و در اروپا سخت ترین-آمار کشور با بیش از 4500 COVID-19 عفونت و نزدیک به 200 مرگ و میر

مارس 3

جمهوری دموکراتیک کنگو جشن یک لحظه کلیدی در دومین اپیدمی ابولا تا کنون ثبت شده: آخرین بیمار مرخص است از یک مرکز درمانی در شمال شرقی شهر بنی. این اولین بار است که وجود داشته است هیچ فعال موارد پس از وقوع اعلام شد در ماه اوت سال 2018 است. این ویروس کشته 2,264 مردم است.این بیماری همه گیر کرد و فقط اعلام کرد بیش از اگر هیچ مورد جدید گزارش شده در 42 روز.

اوگاندا می گوید آن را رول تزریقی HIV درمان در سال آینده. درمان جدید را کاهش می دهد بار مصرف قرص روزانه و به احتمال زیاد برای کمک به پایین آوردن تعدادی از عفونت های جدید. در سال 2018 حدود 1.4 میلیون اوگاندا شد با HIV زندگی می کنند و حدود 23,000 نفر در اثر بیماری های مرتبط با ایدز با توجه به HIV و ایدز سازمان آموزش و پرورش جلوگیری از.

مارس 2

سنگال تایید اولین مورد است.

تانزانیا رئیس جمهور جان Magufuli اجتناب از دست دادن با ورود مهمانان در خانه دولت. کنیا روزنامه منتشر یک عکس از رهبر انجام بازیگوش footshake با یک مهمان.

A man fitting a surgical mask (picture-alliance/AP Photo/E. Mwiche)

زامبیا یکی از چندین کشور آفریقایی نزدیک به چین که در آن coronavirus برای اولین بار شناسایی شد

1 مارس

ارتش نیجریه به گوشت گاو تا آن securty پس از آن اولین مورد تایید شده است. “ما در حال حاضر شروع به کار برای شناسایی تمام مخاطبین از بیمار پس از او وارد نیجریه” وزیر بهداشت Osagie Ehanire می گوید. سطح آمادگی همچنان به بهبود نیجریه در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>