کروناویروس در فاضلاب پیش بینی شیوع بیماری در شهر

دانشمندان می گویند آنها دریافتند این ویروس است که باعث COVID-19 در یک هلندی, شهر, آب و فاضلاب, قبل از اولین مورد تایید شده در این شهرستان است. آنها امیدوارند که فاضلاب نظارت ممکن است یک شاخص اولیه COVID-19 حضور.

محققان در هلند روز دوشنبه گفت که این پاتوژن است که باعث COVID-19 شد و در حال حاضر در سیستم فاضلاب هلندی شهرستان هفته قبل از اولین موارد از coronavirus تایید شد در همان شهرستان از طریق آزمایش.

تحقیقات نشان می دهد که فاضلاب نظارت می تواند یک ابزار مفید در تشخیص اینکه آیا coronavirus در حال حاضر در یک جمعیت قبل از آزمایش بیماران.

اثری از ویروس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 در حال حاضر در مدفوع بسیاری از افراد آلوده. این به این معنی است که آزمایش فاضلاب برای پاتوژن می تواند یک راه خوب برای تعیین اینکه آیا coronavirus در حال حاضر در یک جمعیت.

Gertjan Medema و همکارانش در KWR موسسه تحقیقات آب در نیووگین آزمایش فاضلاب در هفت هلندی شهرستانها و همچنین اتلاف آب از Amsterdam Schiphol airport.

نمونه های گرفته شده از فاضلاب کارخانه در آمرسفورت در نزدیکی اوترخت نشان می دهد که این ویروس در حال حاضر در فاضلاب در مارس 5 هفته قبل از هر گونه موارد گزارش شده در این شهرستان است. موارد برای اولین بار در هلند تایید شده در فوریه 27.

ادامه مطلب: از خفاش ها به pangolins, چگونه ویروس رسیدن به ما ؟

فاضلاب نظارت می تواند پیش بینی COVID-19 گردش

“این مهم است که به جمع آوری اطلاعات در مورد این رخداد و سرنوشت این ویروس جدید در فاضلاب به درک اگر وجود دارد هیچ خطر به فاضلاب کارگران بلکه برای تعیین اگر فاضلاب نظارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر گردش SARS-CoV-2 در جوامع ما” Medema نوشت: در این مقاله است.

فاضلاب نظارت شده است قبلا مورد استفاده قرار گیرد به تشخیص حضور پوليو و مواد مخدر شيوع در جمعيت. این KWR موسسه اعتماد به نفس است تحقیقات خود را می تواند مفید باشد در ردیابی گسترش COVID-19.

“ما فاضلاب غربالگری می تواند کمک به گرفتن عکس بهتر از این ویروس در گردش خون” آنها نوشت در وب سایت خود. “هنگامی که زمان اوج (امیدوارم از آن خواهد ماند به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است!) بیش از فاضلاب غربالگری همچنین کمک می کند تا به تشخیص زود هنگام — احتمالا [در] زمستان آینده — اگر گردش ویروس در حال افزایش است.”

اولیه کاغذ منتشر شد پیش از بررسی دقیق در وب سایت medRxiv که چاپ گزارش مقدماتی از کار قبل از صدور گواهینامه. این سایت تاکید می کند که گزارش های منتشر شده وجود دارد “نباید متکی به راهنمای بالینی و یا مرتبط با سلامت رفتار و نباید گزارش شده در رسانه های خبری به عنوان تاسیس اطلاعات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>