کروناویروس در روسیه تظاهرات ضد دولتی در رفتن آنلاین

اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus معنی روس ها نمی توانند به خیابان. اما به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر بازدید برخی در حال پیدا کردن راه های خلاق برای بیان خشم خود را در دولت است.

در تلاش برای به دست آوردن در اطراف روسیه تا کنون سختگیرانه تر در اعتراض به مقررات مردم اغلب به نوبت برگزاری آگهی ها در یک مرد پيکت. مردم برای “پیاده” به جای راهپیمایی. مردم سوار مترو با نشانه های دوخته شده به کیسه های خود را. و در حال حاضر در مستند روس ها در حال هدایت نارضایتی خود را به مجازی تظاهرات.

بیشتر بخوانید: روسیه مخالف خلاق

در روز سه شنبه مختلف گروه های مخالف برنامه ریزی برای برگزاری آنلاین در اعتراض برنامه ریزی شده اصلاحات در قانون اساسی که می تواند در حفظ و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در قدرت تا 2036 فراتر از خود را در مدت زمان محدود. سازمان دهندگان این اعتراض لقب “برای زندگی” نیز خواستار “اقدامات فوری برای نجات مردم و کشور در بحران” است که منجر به از coronavirus بیماری همه گیر.

این رویداد خواهد شد در جریان در یوتیوب, با چند برجسته اپوزیسیون صحبت کردن. شرکت کنندگان می توانید در تصاویر خود را برگزاری آگهی ها برای استفاده در طول این تجمع است. و این سازمان نیز با دعوت از مردم به “جمع آوری” عملا در شهرستانها خود را در یاندکس. نقشه روسیه معادل از نقشه های گوگل.

جدید مردمی روش اعتراض فنر اوایل هفته گذشته هنگامی که مردم در سراسر روسیه آغاز شد tagging خود را در مجازی نقشه برداری برنامه های خارج از ساختمان های دولتی در شهرستانها است. در یاندکس آنها با استفاده از یک تابع طراحی شده برای هشدار دادن به کاربران در مورد ترافیک — برای تایپ کردن خشم خود را و ترس. “مردم ندارد و چیزی برای خوردن. که در آن هستند به مردم پرداخت استراحتی?” نوشت: یکی مسکو کاربر. “ما می توانیم تکرار 1917 [بلشویک به رهبری انقلاب — اد.]” یک کاربر در نزدیکی کرملین هشدار داد که دیگران به نام پوتین استعفای.

این نقشه مجازی اعتراض آغاز شده و در جنوب شهر از Rostov-on-Don دوشنبه گذشته و در سراسر روسیه به شهرستانها از جمله نیژنی نووگورود نووسیبیرسک و یکاترینبورگ:

Yandex به زودی شروع به پاک کردن نظرات توضیح داد که “پیام هایی که مربوط به وضعیت ترافیک و یا که حاوی swearwords همواره تعدیل و حذف شده است.”

خود به خود موجی از فعالیت های آنلاین ساخته شده است که سازمان از آینده آنلاین اعتراض مخالفان شد و امیدوار است که مخاطبان خود را می تواند گسترش. “حتی اگر ما نمی توانیم نگاهی به خیابان ها تعدادی از افراد هستند که ناراضی است تنها در حال رشد” آندره Pivovarov یکی از اعتراض سازمان و مدیر سازمان باز, روسیه, گفت:.

مرزهای جدید?

Screenshots of an app showing a map of the city of Tyumen

در شهر تیومن, کاربران,’ نظرات به Yandex.نقشه ها و 2GIS بودند به سرعت حذف شده

در روسیه, داعش به ندرت رسیدن به فراتر از مسکو و سن پترزبورگ. اما در سیبری شهر تیومن, Nikita Kyshko یکی از منطقه ای سازمان دهندگان کمپین مخالفت با قانون اساسی اصلاحات امیدوار است که می توانید تغییر دهید. محلی فعال می گوید که در شهرستان خود را از 600,000 میزان مشارکت در انتخابات در تظاهرات هرگز بیش از چند صد نفر در چند سال گذشته است.

“کیفیت زندگی در اینجا فقط بالاتر از متوسط برای روسیه است. بنابراین مردم فکر می کنم: “چرا زحمت؟,'” او توضیح می دهد و اضافه کرد که بسیاری از آنها نیز از ترس به اعتراض. او فکر می کند مردم ممکن است کمرویی کمتر حاضر با وجود افزایش کنترل دولت بر اینترنت است. هفته گذشته Tyumen یکی از شهرستانها که پیوست مجازی تظاهرات در برنامه های کاربردی نقشه برداری. “این راه مردم می بینند که آنها به تنهایی نیست,” Kyshko می گوید مجازی تظاهرات.

و Kyshko معتقد است که اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر می تواند به نوبه خود حتی سرسخت دولت و حامیان. “این وضعیت این است که باز کردن چشم مردم است. دولت را ترک کرده است مردم را به دفع کردن برای خود.”

دور از گلگون

هفته گذشته پوتین اذعان کرد که در حالی که coronavirus شمار یک تهدید جدی سلامت به روسیه و همه گیر را “تاثیر اقتصاد بر کل بخش فقط به عنوان خطرناک است.”

بیشتر بخوانید: روسیه ‘کرونا-تعطیلات’ ترک کسب و کارهای کوچک در سقوط آزاد

روسیه به بانک مرکزی پیش بینی کرده است تولید ناخالص داخلی این کشور خواهد شد به احتمال زیاد کوچک بین 4% و 6% در این سال به طور بالقوه پاک کردن سال رشد با توجه به تاثیر کاهش قیمت نفت و پیامدهای آن روسیه را مستند اقدامات است.

پوتین در ابتدا اعلام کرد که “عدم همکاری” دوره در پایان ماه مارس با بسیاری از کسب و کار مجبور به بستن اما ادامه پرداخت کارکنان خود را. دولت شده است توقف تدریجی در حمایت مالی برای افراد و خانواده ها و کسب و کار. اما مستقیم تزریق پول محدود شده است و گاهی اوقات سخت برای دسترسی به.با توجه به صندوق بین المللی پول برآورد کل هزینه از روسیه پشتیبانی مالی بسته است و در حال حاضر در 2.1 درصد تولید ناخالص داخلی کسری از آنچه که بسیاری دیگر از G-20 در کشورهای در حال پمپاژ به اقتصاد خود است.

جوش بیش از ؟

Russland Wladikawkas Protest gegen Quarantäne (picture-alliance/TASS/E. Sugarova)

برخی از ناظران روسی بر این باورند مقید کردن ناکامی در برابر دولت به زودی نشت بر روی خیابان ها دوباره

در حال حاضر برخی به دنبال آنلاین برای یک خروجی برای سرخوردگی خود را. وقتی پرسیده شد که در مورد خود به خود Yandex تظاهرات هفته گذشته سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: “ما توجه زیادی به پیام های که در آن مردم در حال صحبت کردن در مورد مشکلات خود را” اما افزود که اهمیت Yandex پیام نباید overplayed.

اما الکساندر Kynev یک کارشناس سیاسی معتقد است که مقامات کرملین ممکن است بیشتر نگران از آنها اجازه ، “آنها می دانند که به محض این که محدودیت ها برداشته نارضایتی است که در ساختمان در حال حاضر خواهد نشت بیش از آنلاین به آفلاین جهان,” او گفت:. در هفته گذشته چند صد نفر از مردم روسیه در شمال منطقه قفقاز شمالی اوستیای به خیابانها در پایتخت های منطقه ای ولادی کافکاز, شکستن خود انزوا اقدامات به تجمع در مقابل مقامات محلی.

جامعه شناس دنیس ولکوف از Levada, مرکز, مستقل, روسی, ناظر انتخابات نیز فکر می کند آنلاین جدید اعتراضات در حال یک “پدیده کوتاه مدت” و به طور بالقوه یک حفره یا سوراخ برای آفلاین تظاهرات.

نظرسنجی توسط Levada یافت که در پایان ماه مارس تنها 8 درصد از روس ها مایل به شرکت در تظاهرات در حالی که 86 درصد گفت: آنها احتمالا نمی خواهد. اما ولکوف معتقد است که نارضایتی در میان مردم است و به احتمال زیاد ساخت. او در مقایسه با وضعیت فعلی به قبلی بحران اقتصادی به استدلال می کنند که ممکن است مردم را به خیابان ها بعد.

“در آغاز یک بحران وجود دارد معمولا نمی شد. مردم مشغول هستند و در تلاش برای انطباق با وضعیت جدید,” او گفت:. “تظاهرات و یا تمایل به اعتراض معمولا چند ماه بعد از آن — اگر این وضعیت و بعد فورا رفت واز بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>