کروناویروس در ایتالیا: همبستگی در زمان بیماری

ایتالیایی ها متاثر از شیوع کروناویروس در حال توصیف این وضعیت به عنوان “بودن در یک جنگ است.” با بخش هایی از کشور در مجازی قفل کردن جوان داوطلب در حال ارائه یک کمی آرامش به خصوص برای افراد مسن.

رم بالا و آینده محله Pigneto درست مثل دیگر به سرعت در حال gentrifying مناطق این شهر در شرق و اتحاد دو روح است که همزیستی اما به ندرت ممزوج شدن.

وجود دارد در دراز مدت ساکنان شورای خانه های ساخته شده در دهه های پیش که آویزان از در میله های محلی و یا خواندن روزنامه ها روی میز در مناطق عابر پیاده. به عنوان coronavirus شروع به گسترش از شمال ایتالیا به بقیه کشور, آنها برای اولین بار به ناپدید می شوند از دید دولت توصیه شهروندان مسن به ماندن در خانه.

سپس شما باید به هنرمندان جوان معماران و طراحان و مترجمان آزاد که به طور معمول جمعیت آن کافه ها و کافه ها. در ابتدا آنها اقدام به دریافت و با زندگی به صورت عادی به عنوان یک شگفتی ایتالیا در تلاش برای آمدن به شرایط با ضرورت توقف همه تماس های اجتماعی. سخت قفل پایین شد و سپس اعمال آخرین چهارشنبه پایانی همه غیر ضروری مغازه ها و خدمات.

بیشتر بخوانید: زندگی در رم زیر سایه coronavirus

در حالی که نگه داشتن آنها را از نظر جسمی جدا از یکدیگر COVID-19 نیز به ارمغان آورد و دو تا حدودی نزدیک به هم در یک کشور تبدیل شده است که بدترین آسیب دیده در اروپا با بیش از 2500 مرگ و میر.

داوطلبان در نیروی

افراد جوان در سن بین 25 و 30 از محلی انجمن فرهنگی به نام Sparwasser راه اندازی یک ابتکار برای کمک به سالمندان ساکن هستند که زیر دقیق ترین self-جداسازی قوانین — با خرید خود و دیگر کارهای. گروه های دیگر در رم و در جای دیگر در سراسر کشور به زودی در راه خود را.

Diana Armento, who is coordinating a coronavirus initiative in Rome

“بسیاری از سالمندان آرزو می کنم آنها می تواند در آغوش شما می گوید:” دیانا Armento

“ما راه اندازی شد تماس برای داوطلبان در محله قبل از خاموش کردن زمانی که افراد مسن بودند که تشویق به ماندن در خانه اما ما می بینیم بسیاری از مردم هنوز در خیابان گفت:” دیانا Armento یکی از پروژه هماهنگ کننده. “تنها در سه روز بیش از 200 نفر امضا کردن. ما رفت و از چهار به پنج تماس در روز به 20 و بیشتر” اضافه به 30 سال است که با این نسخهها کار برای یک خانه چاپ و نشر.

او توضیح داد که داوطلبان معمولا همسان با یک فرد سالمند زندگی می کند که در نزدیکی هر دو برای پیگیری حرکات در صورت سرایت و به اطمینان حاصل شود که داوطلب سفر ندارد بیش از حد برای ارائه خرید.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چگونه آلمان نشان دادن همبستگی میان شیوع

“ما همچنین سعی کنید به نگه داشتن فرد عادات بدون رفتن به مورد علاقه خود را در سوپر مارکت و یا درخواست آنها را چه مارک آنها ترجیح می دهند گفت:” دیانا. هیچ تماس فیزیکی بین داوطلبان و کسانی که آنها را کمک به خرید و هر گونه تغییر با توجه به سمت چپ خود به آستان.

“بسیاری از آنها واقعا می خواهید برای دیدن چهره خود آنها بخواهند می توانند در آغوش شما. آنها را به خارج از بالکن به جای” دیانا گفت.

تنهایی و اشتباه

وجود دارد یک نیاز اساسی در میان افراد مسن برای برقراری ارتباط دیانا گفت. “در تلفن همراه, شما می توانید بگویید که آنها واقعا نیاز به صحبت. به صرف تمام روز را در مقابل تلویزیون و یا دریافت آنها ترس و یا آنها باور نمی کنم چه اتفاقی می افتد. من می دانم که یک زن مسن که صرف تمام روز دعا فکر آن است که یک مجازات از خدا.”

Members of the Sparwasser center helping the elderly in Rome

این Sparwasser مرکز فرهنگی راه اندازی کرده است یک طرح برای کمک به افراد سالمند مبتلا به کوروناویروس.

گروه های دیگر از داوطلبان در شهرستان و فراتر از آن راه اندازی طرح های مشابه.

“وجود دارد یک نیاز بزرگ و مقامات محلی به تنهایی قادر به اندازه کافی برای پاسخ گفت:” آلبرتو Campailla که سر یک انجمن برای کمک به فقیر شهر با حقوقی و کمک های مادی از جمله دسترسی به بانک های مواد غذایی. داوطلبان آن در حال حاضر ارائه مواد غذایی در Ciampino در حومه رم در حالی که انجمن در حال آمدن است تا با راه هایی برای نگه داشتن مواد غذایی خود را توزیع رفتن را از طریق خانه تحویل. برخی از مقامات محلی در پایتخت را باز تلفن کمک و Facebook گروه های که در آن شهروندان می توانند مربوطه را پیدا ابتکارات محلی و اطلاعات است.

در Biccari یک شهر کوچک در منطقه Puglia در جنوب ایتالیا 2,800 مردم زندگی می کنند معمولا در تماس نزدیک. کودکان بازی در میدان شهر و افراد مسن نشستن در خارج از میله های محلی در حالی که عابران توقف به صحبت با مغازه داران.

دانشگاه جانز هاپکینز نقشه های تعاملی

گرفتن از طریق آن با هم

“وجود دارد یک حس قوی از جامعه در اینجا” گفت: Gianfilippo Mignogna شهر و شهردار. “هر برخورد یک مناسبت برای یک تبریک و یک سوال. وقفه در تماس با تمام احساس بسیار است.”

شهر راه اندازی یک شماره برای سالمندان به تماس باید آنها نیاز به کمک با مواد غذایی دارو و دیگر کارهای. این سرویس که آغاز شده توسط محلی 200 عضو تعاونی در حال حاضر پشتیبانی شده توسط شهرداری. در حالی که وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از coronavirus در میان این شهر ساکنان نگرانی وجود دارد برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد باید این بیماری را در اینجا نگه دارید. نزدیکترین بیمارستان است که در 30 کیلومتری در فوجیا و سیستم مراقبت های بهداشتی در جنوب ایتالیا است که به عنوان کارآمد که در شمال آن نیز به محدودیت های آن است.

ادامه مطلب: Coronavirus مجموعه, ایتالیایی, زندان آتش کشیده

در سن لئو دهکده کوچک با یک قلعه قرون وسطی نشسته در بالای یک صخره ای خار در امیلیا رومانا, یکی از بدترین مناطق آسیب دیده همبستگی در جامعه نزدیک گره کمک می کند تا افراد مسن از طریق انزوا.

“ما آغاز شده توسط ارائه خرید و دارو اما روز دیگر کسی خواست یک پازل جدول کلمات متقاطع و محلی newsagent بسته شد گفت:” مارتا Ciucci یک 32 ساله معمار که اجرا می شود, گردشگری, تعاونی. او می گوید که چهار مغازه ها که مانده اند باز در این شهر تاریخی مرکز — که در آن تنها حدود 100 نفر زندگی می کنند — در حال کار عمدتا در اعتبار.

“ایده این است که مطمئن شوید که هر کس می داند که افرادی وجود دارند که در دسترس هستند و مایل به کمک” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>