کروناویروس در آفریقا: چگونه مرگبار می تواند COVID-19 تبدیل شده اند ؟

در این صورت فاجعه بار coronavirus مرگ و میر پیش بینی های دولت های آفریقایی در حال نگاه کردن به تعدادی از راهکارها برای کاهش خطر و مبارزه با چالش های منحصر به فرد رو به این قاره است.

می تواند coronavirus ادعای برخی از 3 میلیون نفر در سراسر آفریقا وجود دارد ؟ که استارک پیش بینی تحت یک سناریو فرضی بدون اقدامات برای جلوگیری از SARS-CoV-2, پخش كردن, در یک مقاله تحقیقاتی منتشر شده توسط دانشمندان در امپریال کالج لندن در ماه گذشته.

محققان تا به حال با استفاده از یک مدل کامپیوتری برای تخمین پتانسیل تلفات ویروس و در نتیجه بیماری تنفسی COVID-19. هدف از این مقاله بود که برای پیش بینی آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر این ویروس گسترش بدون کنترل — و چگونه بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شده توسط اقدامات برای مهار آن در.

در مجازی کنفرانس مطبوعاتی DW خواسته دکتر جان Nkengasong فرد مسئول آفریقا پاسخ به coronavirus آنچه که او فکر خود را پیش بینی.

“بدترین سناریو است که در آن هیچ چیز انجام شده است و یک قاره از 1.3 میلیارد آلوده است” مدیر آفریقا مراکز کنترل بیماری گفت. “اما چیزی که در حال انجام است.”

Data visualization projected deaths African countries

امپریال کالج محققان در زمان به حساب آفریقای جوان جمعیت تخمین زده شده برای این تعداد تخت های بیمارستانی موجود در هر کشور و تفاوت های اجتماعی تماس با الگوهای.

اجتماعی فاصله

در واقع تقریبا همه کشورهای آفریقایی بسته اند خود را به مرز آورده و اجتماعی فاصله اقدامات بسته شدن موسسات آموزشی و ممنوعیت تجمع جرم به سرعت انتقال coronavirus از فرد به فرد. توسط مارس 19 آفریقا CDC گزارش داد که 34 کشور رفته بود بیشتر آورده و در شب در زمان حکومت یا جزئی مستندات در حالی که 21 حال اجرا ملی مستندات محدود کردن غیرضروری جنبش در سراسر کشور است. 11 آورده بود در قوانین نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک ،

مستندات آمده اند در یک قیمت سنگین با یک نسبت بالا از شهروندان وابسته به امرار معاش و درآمد دولت کمتر قادر به دادن یارانه نقدی از کسانی که در نیم کره شمالی. موارد خشونت پلیس اجرای اقدامات در حال افزایش و کمک سازمان هشدار داده اند که اقدامات در حال هل دادن بسیاری از میلیون ها نفر به گرسنگی شدید.

ادامه مطلب: گرسنگی شدید را تهدید می کند و آفریقا در طول مستندات

یک تهدید ناشناخته

آفریقا CDC گزارش می دهد که تایید SARS-CoV-2 coronavirus عفونت شده بود شناسایی شده در 52 کشور آفریقایی توسط مارس 21. در بسیاری از این بیماری همه گیر شد و در چه مرکز تماس “فاز 2” است که در آن ویروس در حال انتقال از فرد به فرد در کشور است, اما کسانی که عفونت را می توان به تماس با یک فرد خاص مانند یک همکار که گرفتار این ویروس در خارج از کشور. شش کشور رسیده اند “فاز 3” است که در آن و در نتیجه بیماری شروع می شود به سطح بیشتر به طور گسترده ای: الجزایر اتیوپی و سنگال و آفریقای جنوبی و تونس و اوگاندا.

حتی در این کشورها تعداد موارد شناخته شده باقی مانده است کوچک در مقایسه با شیوع بیماری در جاهای دیگر. با همه گیر در مراحل اولیه در آفریقا بسیار نامشخص باقی مانده است در مورد دقیقا چگونه قبر یک تهدید از آن خواهد شد در این قاره نسبت به آسیا و اروپا است.

در شیوع کروناویروس مانند در چین شده است که عامل اصلی تعیین شانس است که مردم صرفا علائم خفیف یا رفتن به توسعه زندگی تهدید بیماری تنفسی. اما شواهد از شیوع بیماری در اروپا و آسیا بسیار محدود تر وقتی که می آید به تلاش برای ارزیابی چگونه شرایط اساسی و مسائل بهداشتی شایع در آفریقا ممکن است به بدتر شدن چشم انداز از افراد آلوده به ویروس coronavirus.

“بسیاری از پارامترها در این قاره است که به آن” Nkengasong توضیح داد. “برای مثال جوانی جمعیت — 70% کمتر از 30 سال است.” همبودی عوامل می تواند نقش مهمی در تعیین نرخ مرگ و میر در سراسر این قاره تاکید کرد. “در همان زمان ما یک بار بالا از بیماری های بومی: سل مالاریا HIV و دیگر زمینه ای شرایط مانند سوء تغذیه” Nkengasong گفت. “ما فقط نمی دانم چگونه این عامل به آن است.”

ضعف سیستم بهداشت و درمان

آنچه مسلم است این است که بودجه بهداشت و درمان تعداد پزشکان و تخت های بیمارستانی در سراسر آفریقا کم رنگ در مقایسه با کسانی که در اروپا از جمله در کشورهایی که سیستم های غرق شده اند به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

Data visualization Hospital beds per 10,000 inhabitants

در آفریقای جنوبی غنا و اوگاندا دانشگاهیان و صنعت در حال کار بر روی نمونه های اولیه برای هواکش — ماشین آلات مورد نیاز برای ارائه مراقبت های ویژه به حفظ بیشتر به شدت بيمار تنفس — که می تواند به سرعت در حال تولید به منظور پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. اما آنها را مجبور به موفقیت جایی که دیگران شکست خورده اند: High-مشخصات تلاش در بریتانیا به عنوان مثال تولید کرده اند تنها با پایه دستگاه هایی که فاقد امکانات مورد نیاز برای COVID-19 بيمار. علاوه بر این با بزرگ جمعیت روستایی تقریبا با هیچ نظام سلامت زیرساخت در همه رسیدن به بیماران در گروههای در معرض خطر در مناطق روستایی خواهد بود یک چالش است.

محققان در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری نیز مدل ممکن است دوره بیماری تحت سناریوهای مختلف و متوجه شد که “محافظ” جمعيت سالمندان می تواند عملکرد برخی از نتایج قابل توجهی در کاهش مرگ و میر در کشورهای آفریقایی. با بسیاری از خانواده های متشکل از چندین نسل های دانشمندان نشان می دهد یک استراتژی “محله در سطح معاوضه خانه” در آن در معرض خطر مردم خواهد بود جدا شده با هم در آنچه که به نام “مناطق سبز” برای یک مدت طولانی.

تست و ردیابی

با هیچ واکسن در چشم برای چند ماه دولت ها در اروپا و آسیا متمرکز مسطح منحنی — کاهش گسترش بیماری به منظور جلوگیری از پر کردن بیمارستان ها و outstripping مراقبت از ظرفیت. با توجه به پایین در حال حاضر ظرفیت سیستم بهداشت و درمان نیاز به محدود کردن گسترش این بیماری ممکن است حتی بیشتر از فشار دادن در آفریقا است. اما این هم نیاز به منابع — اگر نه برای پوشش هزینه های اقتصادی از مستندات و سپس برای انجام تست و ردیابی به طوری که افراد آلوده می تواند جدا شود.

“من بسیار نگران ظرفیت کشور در آفریقا برای مقابله با این شیوع,” دکتر گفت: Al ادواردز یک virologist در خواندن در دانشگاه کار کرده است که در واکسن قبلی coronaviruses. با وجود این قاره را با موفقیت در مهار ابولا ادواردز گفت: عدم تست ظرفیت آن را دشوار است برای شناسایی و قرنطینه مردم حمل رمان coronavirus.

“در سمت مثبت ما می دانیم که در جنوب آفریقا در شیوع ابولا تست و تماس با ردیابی انجام شد و موفق به مهار آن عفونت” گفت: ادواردز. “بنابراین وجود سابقه در آفریقا که وجود ندارد در هر نقطه دیگری در جهان است.”

اما او هشدار داد که در حالی که علائم ابولا بودند شديد و آشکار بسیاری از مردم خواهد بود حامل این کروناویروس در آفریقا بدون دانستن آن. “آنچه به نظر می رسد اتفاق می افتد با [این] ویروس است که آن را در حال گسترش است به طوری سریع و بدون مردم از دیدن آن” — باز کردن امکان در مقیاس بزرگ بدون علامت انتقال است. “اگر شما از دست دادن آهنگ از که شما به طور کامل گیر کرده چون در هر صورت شما فقط باید اجازه دهید به گسترش عفونت و سوختگی از طریق یک جمعیت و یا شما را مجبور به محدود کردن همه است.”

آفریقا CDC هم با تاکید بر اهمیت تست. Nkengasong گفت که تا این هفته از آوریل 20 مورد 418,000 آزمون انجام شده است و در سراسر آفریقا. که با این نسخهها کار در حدود 325 آزمون در هر میلیون نفر جمعیت — در مقایسه با نرخ 12,000 آزمون در هر میلیون نفر در ایتالیا.

این مرکز با هدف توزیع مواد برای 1 میلیون آزمون در سراسر این قاره در 4 هفته بعد. اما برای رسیدن به آن هدف 20 میلیون بیشتر مورد نیاز خواهد بود در ماه های آینده. آگاه باشید که آن عضو در حال رقابت با جهان برای همان منابع اتحادیه آفریقا راه اندازی کرده است یک مشترک تهیه سیستم اجازه می دهد تا کشورهای عضو برای افزایش قدرت خرید.

ادامه مطلب: آفریقا تظاهرات حمایت از coronavirus تست کیت

شناخت کمبود نیروی کار برای انجام این کار وقت گیر ردیابی بیماری و ردیابی تماس های از کسانی که تست مثبت مرکز دفاع استفاده از اعضای جامعه برای کمک به بهداشت و درمان کارگران است. این رویکرد در حال حاضر نورد در کامرون و این مرکز می گوید هدف آن برای 1 میلیون “جامعه کارگران” به نهایت توان استخدام در سراسر این قاره است.

گزینه های درمان

اما موثر اقدامات به سرعت گسترش coronavirus در سراسر آفریقا تعداد زیادی از مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده می شود و نیاز به درمان. آفریقا CDC نظارت بر نتایج مطالعات به داروهای ضد ویروسی اما هر حساب گزینه های فعلی در این قاره محدود هستند.

Nkengasong گفت: آن همیشه بهتر است برای ساخت سیستم های بهداشتی قبل از تبدیل شدن آنها مورد نیاز است.
“این یک نبرد دشوار به ساخت سیستم های سلامت در حالی که ما به آنها نیاز دارید” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال انجام در حال حاضر است.”

“ما در حال بازی گرفتن و که بسیار کار سختی است.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>