Coronavirus: چگونه بلژیک کارخانه های لبنی در حال تطبیق مستند

برخی از بروکسل مستقر در کارخانه های لبنی باید از خانه آغاز تحویل خدمات به ماندن در کسب و کار. آن را اثبات کامل

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

برخی از بروکسل مستقر در کارخانه های لبنی باید از خانه آغاز تحویل خدمات به ماندن در کسب و کار. آن را اثبات کاملا موفق اما روانشناسان هشدار می دهند در برابر مصرف الکل بیش از حد به عنوان مارینا اشتراوس ،

قهوه ای بطری چرخیدن همراه تسمه نقاله. یک به یک دستگاه آنها را پر از آبجو. سپس بطری مهر و موم شده با کلاه و برچسب. این کوچک En Stoemelings آبجوسازی واقع در یکی از بروکسل مناطق صنعتی است.

نگه داشتن یک فاصله امن En Stoemelings از بنیانگذاران و رئیس ساموئل Languy آگهی من گذشته کتری آب جوش و چوب و پالت و پشته مربع جعبه های مقوایی — هر کدام 24 بطری آماده تحویل به بلژیکی خود منزوی در خانه و در عین حال تشنه برای یک تازه دم سرد.

ادامه مطلب: Coronavirus همه گیر می دهد دوچرخه سواران بیشتر جاده ها در برلین

Samuel Languy at the En Stoemelings brewery in front of a delivery bike

با وجود این همه گیر کسب و کار پررونق است برای En Stoemelings و از بنیانگذاران ساموئل Languy

از دولت بلژیک تحمیل shutdown در اواسط ماه مارس برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس کافه و بسیاری از کسب و کارهای دیگر تعطیل شده است.

اندازه گیری و ضربه شدید به Languy و تیم خود را که بستگی به فروش آبجو خود به بلژیک موسسات. سهم خود را از شرکت 90% در واقع متکی بر فروش به میله, رستوران ها و مانند آن.

"ما نمی دانیم که چه به" او به من می گوید که ما استراحت بر روی یک نیمکت در خارج از آبجوسازی در خوشبو مارس خورشید. او مواجه چشم انداز داشتن به آتش تمام کارکنان خود و توقف تولید آبجو برای آینده قابل پیش بینی.

آبجو تحویل سرویس

اما در همین روز Languy پر کردن اتومبیل خود را با جعبه آبجو آغاز شده و ارائه آن به دوستان و آشنایان. این موفقیت های فوری, او گفت:. "از آنجا که آنها به طور ناگهانی به حال به ماندن در خانه یکی از اولین سوالاتی بود — ما در بلژیک پس از همه" که در آن من می توانم آبجو؟'"

Languy پس از آن راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و شروع به داشتن او brews تحویل به مشتریان از طریق پیک دوچرخه. او یکی از اولین به این فکر می کنم. بسیاری دیگر از بلژیک نوشیدنی و foodmakers نیز آغاز کرده است تا با ارائه محصولات خود را به مردم cooped در خانه.

امروز Languy کسب و کار پر رونق است. او En Stoemelivery خدمات تحویل — با آن Belgo-انگلیسی moniker — یک ضربه کارکنان خود را پشت در محل کار و تولید از سر گرفته شده است به نگه دارید تا با تقاضا است. در واقع او به من می گوید او به عنوان مقدار پول به عنوان او قبل از این مستند.

ادامه مطلب: Coronavirus: یک لحظه سحر و جادو برای رسانه های اجتماعی است ؟

Languy موفقیت این است که در هیچ بخش کوچکی به لطف فعلی هنر و صنعت آبجو اعتیاد به مواد مخدره که جاروب بیش از بلژیک یک کشور به خوبی شناخته شده برای آن فرهنگ آبجو. هنر و صنعت آبجو است همه چیز در مورد کوچک کارخانه های لبنی محلی اختراع خلاق جدید آبجو و رقابت با عمده کارخانه های لبنی حاکم بر بازار است.

A selection of Belgian beer in a supermarket

بلژیک مشتریان شما یک ثروت از انتخاب که آن را می آید به آبجو

لذت بردن از یک آبجو حمایت از اقتصاد محلی

Languy خلق نمی آیند ، یک جعبه 24 بطری شما را به مجموعه €45 (حدود 49) با دوچرخه تحویل هزینه اضافی €10. اما او به من می گوید مشتریان خود را خوشحال هستند به پرداخت "از آنجا که آنها می دانند این است که نگه داشتن تیم ما و پیک, خدمات مشغول به کار هستند."

بلژیکی ها که خیلی مشتاق به گرفتن دست خود را در یک نوشیدنی سرد که برخی از آنها شروع به خرید کوپن های مورد علاقه خود را آبیاری سوراخ. طرح های جمع آوری کمک مانند کافه Solidarité و کافه شجاعت اجازه بلژیکی خرید کوپن برای آبجو و یا نوشیدنی های دیگر از صدای خود را پس از آن می تواند بازخرید یک بار این مستند به پایان رسیده است.

ادامه مطلب: مبارزه با کروناویروس جداسازی از طریق تلفن

کافه شجاعت طرح راه اندازی شد توسط AB InBev بزرگترین دم شرکت است که در شهرستان بلژیک لون. آن اعلام نشده که تا چه حد مستند است آسیب کسب و کار خود را, اما یک ایمیل به در گفت که "عملا هر صنعت را تحت تاثیر قرار [وضعیت] و صنعت آبجو از این قاعده مستثنی است."

حتی اگر بلژیک سوپر مارکت ها باید ثبت افزایش فروش الکل پس از این مستند آغاز شد که این کشور روزانه Le Soir گزارش آبجو brewers با این وجود از دست رفته بر درآمد معمولا تولید شده از فروش به میله, رستوران ها و دیگر موسسات.

غرق شدن غم خود را

روانشناس امیلیا Bogdanowicz می گوید: برخی از مردم حتی کاهش در مصرف الکل خود را در میان همه گیر. یکی از دلایلی که او توضیح می دهد که از طریق تلفن است که "کمتر وجود دارد گردهمایی های اجتماعی." و او می افزاید: آن را در حال حاضر سخت تر است برای نوشیدن ، با خانواده cooped, در خانه, آن را از روی حیله و تزویر به نوشیدن بدون توجه به هر کسی. و برخی از مردم با استفاده از این شرایط غیر معمول برای زندگی سالم تر زندگی و کاهش در الکل.

اما در سمت تلنگر است. Bogdanowicz با این نسخهها کار برای لو سقا در بروکسل موسسه که شوراهای مردم با الکل اعتیاد است که دیده می شود مردم بیشتر از حد معمول تماس با این سازمان برای کمک در زمان های اخیر. او معتقد است که این ممکن است به دلیل بسیاری از نهادهای دیگر باید تعطیل. و از آنجا که افراد خود منزوی در خانه که ممکن است سنگی رابطه با شریک زندگی خود و یا خانواده ممکن است به نوبه خود به نوشیدن.

آبجوسازی, رئیس, Samuel Languy به خوبی آگاه از خطرات مرتبط با مصرف الکل. "همه ما می دانیم افرادی که نوشیدن بیش از حد این" او می گوید:, و اضافه کرد که "برخی از افراد شوخی به ما گفتن ما در حال تولید مواد مخدر قانونی و حق با آنها."

حتی بسیاری از ابراز قدردانی خود را و چه مقدار از آنها قدردانی طراوت آبجو در ایمنی از خانه خود را.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب