Coronavirus بازدید مالدیو’ سودآور صنعت گردشگری

این COVID-19 همه گیر است wreaked ویران کردن در اقتصاد جهانی و مالدیو بدون استثنا است. اما گردشگری وابسته به کشور جزیره ای ممکن است پیدا کردن مسیر بهبودی خیلی سخت تر است.

مالدیو اقیانوس بهشت شناخته شده برای آن نمونه کارت پستال تصویر از سواحل شنی سفید و فیروزه ای و آبی دریا و صخره های زیبا. شاعرانه مجمع الجزایر در اقیانوس هند تبدیل به یک نخست تعطیلات لوکس مقصد به خصوص محبوب در میان ثروتمند. در سال 2019 آن را در جذب یک رکورد 1.7 میلیون توریست.

تشویق هجوم گسترده گردشگران داخلی این کشور در تنظیم یک هدف بلند پروازانه برای سال 2020: دریافت 2 میلیون توریست. بود که قبل از coronavirus همه گیر آورده جهان به وقفه.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

گرمسیری کشور با جمعیت 400,000 است که به شدت وابسته به گردشگری برای آن درآمد ارز خارجی است. گردشگری به طور مستقیم و غیر مستقیم حساب برای نزدیک به دو سوم از تولید ناخالص داخلی این کشور با توجه به بانک جهانی. این صنعت همچنین استخدام بزرگترین نسبت Maldivian نیروی کار است.

بزرگترین بازار چین است که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر قبل از گسترش آن در سراسر جهان است. بیش از 250 ، 000 گردشگران چینی بازدید مالدیو در سال 2019. هند و ایتالیا در سه ماهه دوم و سوم مواضع و دومی که بدترین آمار کشور در اروپا است.

این هیچ جای تعجب است که با وجود این تعداد کم از تایید COVID-19 موارد و صفر و میر در مالدیو اقتصاد کشور است که انتظار می رود به یک ضربه عمده. مالدیو است که تا کنون گزارش شده 21 14 مورد که هر دو گردشگران خارجی و یا خارج از کشور رفت و آمد مکرر کارگران قرار دادن صنعت گردشگری در مرکز بحران است.

As resorts and hotel chains shut down business following the government's declaration of an indefinite lockdown and a ban on incoming tourists, resort workers were forced to take unpaid leave

پس از دولت اعلام نامحدود مستند و ممنوعیت های ورودی گردشگران بسیاری از رفت و آمد مکرر کارگران مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق

در حالی که این خطر برای بهداشت عمومی در این کشور جزیره ای است نسبتا پایین اقتصادی هزینه های تخمین زده می تواند ویرانگر باشد. همانطور که در بسیاری از کشورها در سراسر جهان طبقه کارگر در مالدیو ویژه از صنعت مهمان نوازی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“بدون پرداخت هزینه ترک’

به عنوان استراحتگاه و هتل های زنجیره ای تعطیل کسب و کار پس از دولت اعلام نامحدود مستند و ممنوعیت گردشگران ورودی رفت و آمد مکرر کارگران مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق.

مدیریت در “حدود 90 درصد از استراحتگاه قرار گرفت و کارگران خود را در بدون پرداخت هزینه ترک و یا کاهش حقوق خود تا 15-20 ٪ از حقوق اساسی” گفت: Mauroof Zakir وزیر امور گردشگری کارکنان Association of Maldives, اتحادیه برای گردشگری کارگران در کشور است.

“این است برای رفتن به یک زمان بسیار دشوار برای صنعت گردشگری کارگران است. با توجه به ما تخمین می زند بیش از 11,000 کارگران خواهد بود ارسال شده در بدون پرداخت هزینه ترک” Zakir گفت: DW.

ادامه مطلب: مالدیو: مبارزه با فساد و ساخت و ساز در یک بهشت گرمسیری

برخی از استراحتگاه نیز تخمگذار کردن کارگران خود را با امتناع از تمدید قرارداد کارگران در دوره مشروط شدن و یا کسانی که در ثابت-مدت قرارداد و برون سپاری کارگران, او گفت:.

این اتحادیه دارای سه عمده مطالبات — هیچ اجباری مرخصی بدون حقوق بدون اخراج و اجرای مزایای بیکاری. “دولت نیز با تمرکز بر ارائه بسته محرک اقتصادی تنها به استراحتگاه و هتل های زنجیره ای و نه (هر گونه کمک به کارگران” Zakir گفت. “بسته کمک باید هدفمند به کارگران و کارفرمایان.”

اتحادیه های کارگری تا به حال برخی از موفقیت است. “اتحادیه و اعضای ما باید مذاکره با مدیریت چند استراحتگاه و آنها توافق کرده اند که به کمک مالی کارگران خود را پرداخت می شود ترک” اتحادیه نماینده است. “آنها خود را دریافت کنید پایه حقوق و دستمزد برای 3 تا 6 ماه آینده. اگر این عملیات از سر گرفته و سپس آنها را به بازگشت به کار در آن استراحتگاه.”

کارگران مهاجر

تعداد قابل توجهی از رفت و آمد مکرر کارگران مهاجر از جنوب و جنوب شرقی آسیا. این اتحادیه نیز نامیده می شود برای حفاظت از خود به این ادعا که آنها مجبور به ترک تفریحی و فرستاده شده به سرمایه نر. “ما فقط می توانید اجازه دهید آنها را بدون هر گونه پناهگاه” اتحادیه گفت: به دنبال بازگشت برنامه ای برای همکاران خود.

دیده بان حقوق بشر به پرچم اضافه شده خطر مواجه با کارگران مهاجر در مالدیو دعوت از مقامات برای اطمینان از کارگران دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“در مورد وجود دارد 100,000 کارگران مهاجر در مالدیو ساخت تا حدود 25% از جزایر’ کل جمعیت گفت:” پاتریشیا Gossman دانشیار آسیا مدیر دیده بان حقوق بشر. “این جمعیت آسیب پذیر است برای دیدن تعداد بسیار زیادی از موارد از آنجا که آنها در زندگی متراکم مشترک چهارم و فراموش کار می کند که آن را ممکن است برای آنها را به تمرین سخت اجتماعی فاصله,” او گفت:.

نزدیک به 1000 گردشگران باقی می ماند

بسیاری از گردشگران شد بنا به گزارش سرگردان در کشور جزیره پس از آنکه دولت اعلام کرد نامحدود مستند برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در 25 مارس. آن را متوقف صدور ویزا در هنگام ورود و مرزهای خود را بسته به ورودی گردشگران است.

مورد آفریقای جنوبی, زن و شوهر, آوازهای سرزمین مادری ام در مالدیو عناوین ساخته شده در سراسر جهان به عنوان آنها را صرف پس انداز زندگی خود را به عنوان تنها مهمان در یک مجلل رفت و آمد مکرر. زن و شوهر در نهایت در سمت چپ جزیره هفته گذشته پس از ترتیبات خاص ساخته شده بودند.

علی وحید کشور وزیر گردشگری گفت: هفته گذشته که حدود 1000 گردشگران باقی مانده در مالدیو اما بسیاری از آنها عقب ماند ، گردشگران در حال تسلیم در برخی از چند استراحتگاه که تصمیم به باز باقی می ماند و ارائه نرخ تخفیف.

پنج ستاره رفت و آمد مکرر در مالدیو به طور معمول هزینه بین $1500 $3,000 (€1,375 و €2,750) یک شب در حالی که از یک جزیره خصوصی می تواند اجاره برای بیش از $10,000 (€9,100) در هر شب. که روزانه در رفت و آمد مکرر در حال حاضر طیف وسیعی از $400 به $1,000 در حالی که یک جزیره خصوصی هزینه های بیش از 3000 $در هر شب.

A significant number of resort workers are migrants from South and Southeast Asia

تعداد قابل توجهی از رفت و آمد مکرر کارگران در مالدیو در حال مهاجران از جنوب و جنوب شرقی آسیا

چشم انداز تیره

در پرتو تحولات اخیر بانک جهانی پروژه های واقعی تولید ناخالص داخلی از مالدیو به قرارداد 8.5% در سال 2020 است. “این است که عمدتا به دلیل رکود در گردشگری است که به طور مستقیم و غیر مستقیم دو سوم از تولید ناخالص داخلی بلکه با توجه به سرکوب فعالیت های ساخت و ساز ،

“ملی نرخ فقر است انتظار می رود افزایش به خانواده های نزدیک به خط فقر احتمال سقوط به فقر با توجه به از دست دادن منابع درآمد.”

ما اعتبار رتبه آژانس Fitch در کاهش مالدیو به “ب” و تجدید نظر در چشم انداز خود را از پایدار به منفی است.

“Fitch در انتظار مالدیو’ اقتصاد به ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل تسلط بخش گردشگری” آن را در بیانیه ای گفت. “مالدیو ثبت کرده است چند COVID-19 تا کنون موارد… اما گردشگری خواهد رسید با این وجود باقی می ماند نزدیک به صفر برای ماه با توجه به شرایط جهانی.”

خواستار تنوع

بسیاری از مالدیو دیدن این همه گیر به عنوان یک فرصت نه تنها به تنوع بخشیدن به اقتصاد است. Maldivian وبلاگ نویس و فعال مونا محمد معتقد است دولت باید به انجام بیش از فقط تنوع. “این یک فرصت برای بازسازی صنعت گردشگری به نفع مردم محلی و همچنین تنوع” محمد گفت: DW.

“همچنین درآمد ارز خارجی نمی آیند به ما بانک های محلی. ما نیاز به قوانین دقیق برای که,” او گفت:. “دولت باید به (پیدا کردن) تعادل است.”

در حالی که این کشور تبدیل به ثروتمند در چند دهه گذشته بسیاری همچنان به رنج کشیده در فقر است. مالدیو’ – تولید ناخالص داخلی سرانه رفت از 200 دلار در سال 1978 به $11,890 در سال 2018 است. فقر اما همچنان یک نگرانی است. مردم در جنوب atolls به خصوص تحت تاثیر فقر با تقریبا 1 در 5 ضعیف بودن.

“ما همچنین خواستار فراگیر تر و انعطاف پذیر اقتصاد پایدار و ما باور نمی کنیم که کاری سخت برای رسیدن به اگر گردشگری غولهای ایستاده کلمات خود را از کمک به جوامع” محمد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>