Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و جهان مارس 20

آخرین:

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت در مورد مبارزات کانادایی در خارج از کشور و نیاز به گام تا تست برای COVID-19 روز پنج شنبه یک روز پس از اعلام یک $82 میلیارد COVID-19 پاسخ بسته که شامل اقدامات اعم از دستمزد یارانه ها و درآمد پشتیبانی به یک افزایش موقت به کودک نفع برنامه است.

کانادا دارای بیش از 800 را تایید کرد و presumptive موارد COVID-19 یک بیماری ناشی از رمان coronavirus که اولین ظهور در چین است. تعداد موارد افزایش یافته, روزانه, جرقه نگرانی در مورد ظرفیت کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی و ارشاد استان به لغو کلاس های تماس برای بسته شدن برخی از کسب و کار و معرفی قوانین برای ترویج اجتماعی فاصله.

دولت فدرال تعلیق خدمات گذرنامه جز در موارد فوری سفر; مانند بیماری های جدی و مرگ یک دوست یا عضو خانواده انسانی کار می کنند و یا در صورت فرد خواهد در غیر این صورت از دست دادن شغل و یا کسب و کار. خدمات کانادا می گوید هر کسی که با معیار برای فوری مسافرت و یا در حال تجربه علائم مانند تب و سرفه و مشکل در تنفس — باید صبر کنید.

انتاریو در روز پنج شنبه اعلام کرد آن مرگ دوم از COVID-19 Alberta گزارش اول خود را در حالی که B. C. گزارش یک اضافی مرگ و آوردن آن در مجموع به هشت.

کانادا بالا, دکتر, پنجشنبه به خبرنگاران گفت که مقامات نگران افزایش موارد در انتاریو به خصوص سه مورد در حال بررسی به عنوان آینده از جامعه انتقال است.

دکتر ترزا Tam رئیس عمومی افسر سلامت وجود دارد گفت: همچنین تعدادی از موارد در چند استان متصل به دندان کنفرانس که در ونکوور.

سازمان دیده بان | دکتر ترزا تام می گوید: “ما همه رو به حق آن را دریافت’:

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید آن روشن تر خواهد بود بعد از دو هفته که چگونه به خوبی کانادایی اجتماعی فاصله شیوه کمک در محدود کردن گسترش COVID-19. 1:40

نیوبرانزویک در دوشنبه پیوست لیست طولانی از استانهایی که اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا گفت که تقریبا 54,000 آزمایشات انجام شده تا به امروز است. صحبت های خارج Rideau کلبه در پنجشنبه ترودو اذعان کرد نیاز به کیت های آزمایش در حال رشد است.

“در حالی که ما در سطح شیب دار تا ما مطمئن شوید کانادا آماده است به نگه دارید تا” ترودو گفت: از کیت های آزمایش. نخست وزیر — که هنوز در انزوای بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 — گفت: وزیر بهداشت و معاون نخست وزیر خواهد کار با استان ها و مناطق به مطمئن شوید که آنها آنچه آنها نیاز دارند هر چند او ارائه نمی دهد جزئیات و یا یک جدول زمانی برای چگونه تست ظرفیت خواهد بود افزایش یافته است.

نخست وزیر نیز خواست کانادایی برای اهدای خون گفت: افرادی که قادر به باید کتاب یک قرار ملاقات.

ترودو پیام تا حد زیادی متمرکز بر اقدامات دولت بود و اعلام کرد در حال حاضر شامل پشتیبانی برای پدر و مادر و کمک های مالی برای کمک به تحقیقات به پتانسیل واکسن و درمان است.

در چهارشنبه ترودو اعلام کرد یک مشترک مقابله با آمریکا نزدیک به مرز غیر ضروری سفر یک حرکت به معنای سرکوب COVID-19 در حالی که هنوز هم اجازه می دهد جریان بحرانی منابع بین دو کشور. روز پنجشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo صحبت کرد به او همتای مکزیکی در مورد انجام همان در مرز جنوبی.

سازمان دیده بان | Morneau طول می کشد سوال در اتاوا COVID-19 بودجه:

لیز Guerrier تعطیل او میخانه به دلیل coronavirus حتی قبل از آن مورد نیاز است. وزیر دارایی لایحه Morneau توضیح می دهد که آنچه دولت فدرال انجام خواهد داد برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک مانند او. 7:50

وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: CBC News Network که کانادایی ها که تحت پوشش بیکاری سیستم می توانید انتظار بودجه اضطراری در دو تا سه هفته هر چند او گفت: همه کمک های مالی خواهد شد در همان زمان.

او گفت که دولت در حال کار است “هر روز” برای دیدن اگر وجود دارد راه هایی برای انتشار پول سریع تر است.

“ما در حال کار بر روی چندین جبهه در همان زمان او گفت:” روز شنبه در تماس تلفنی با بحران اقتصادی در سراسر همه گیر یک “بی سابقه” وضعیت.

کانادا و ایالات متحده آمریکا نه تنها ملت خفقان را در گذرگاه های مرزی. به عنوان جهان در پاسخ به همه گیر کشورهای در حال معرفی طیف وسیعی از اقدامات را امتحان کنید و سرعت گسترش ویروس.

خیابان ثبت نام مشاوره به تمرین های اجتماعی فاصله تصویر در امتداد یک جاده در ونکوور شمالی در روز چهارشنبه ، (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

فرماندار کالیفرنیا پنج شنبه شب با صدور اقامت در خانه نظم برای کل دولت است. حدود 40 میلیون نفر گفته بودن به جز برای کار ضروری و ماموریت.

“وجود دارد یک قرارداد اجتماعی در اینجا. مردم را خود تنظیم رفتار” گاوین Newsom گفت: در طول یک آدرس در توییتر. در حالی که شهرهای دیگر آورده اند در دستور مشابه کالیفرنیا برای اولین بار به حرکت در سطح ایالت.

سخت-آمار ایتالیا است که هنوز هم در مستند آن را به عنوان تصدیق به سرعت موارد و به درستی درمان آلوده. استرالیا و نیوزیلند به تازگی اعلام کرد گسترده ای مرز محدودیت. و چین که در آن ویروس برای اولین بار گزارش داد که حتی اگر از آن است که ساخت پیشرفت در برابر ویروس آن را هنوز رتبهدهی نشده است در روشن.

ملکه در ضمن ارسال یک پیام حمایت از مردم در سراسر جهان خواستار این “یک دوره از نگرانی های بزرگ و عدم قطعیت است.” در این بیانیه او تشکر مراقبت های بهداشتی حرفه ای و دانشمندان و گفت: هر کس نقش بازی کند.

“در زمان این چنین به من یادآوری است که در تاریخ ملت ما است جعلی توسط مردم و جوامع با هم به عنوان یک کار تمرکز ما تلاش های مشترک با تمرکز بر هدف مشترک است.”

خطر ابتلا به کروناویروس جدید موارد رخ داده در چین هوبئی استان, مرکز این کشور شیوع نشده است حذف شود و خطر عفونت هنوز هم ادامه دارد در جامعه و درمانگاه سطح یک مقام دولتی گفت: پنج شنبه.

برای بسیاری از کسانی که مردم COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس, اما برخی از افرادی که آلوده می شوند — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — در معرض خطر بیشتری مواجه شدید بیماری از جمله ذات الریه.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

به عنوان در سراسر جهان مرگ و میر رخنه کرد به سمت 10,000 و تعدادی از عفونت در صدر 220,000 (از جمله تقریبا 85,000 افرادی که بهبود) و مقامات سراسر جهان خواست مردم را به گرد هم می آیند در حالی که از لحاظ فیزیکی از هم جدا.

“وقتی شما کسی را دوست دارم, شما باید به جلوگیری از مصرف آنها را در آغوش خود” نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ گفت: در مجلس. “این عقل و این دردناک است; عواقب روانی راه ما زندگی می کنند بسیار نگران کننده است — اما آن چیزی که ما باید انجام دهیم.”

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا روز چهارشنبه اعلام وضعیت اضطرارییک حرکت است که اجازه می دهد تا این استان به انجام کارهایی مانند امن زنجیره تامین. این استان در حال حاضر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است اما امنیت عمومی وزیر مایک فرنورته گفت: وضعیت اضطراری بخشی از “همه دست در عرشه” رویکرد به مقابله رمان coronavirus. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

در آلبرتا برتر می گوید اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد مورد نیاز تا پایان ماه مهگفت: “سرعت” از این ویروس را در سراسر جهان نشان می دهد “ما می توانیم انتظار این را در برخواهد داشت خطر بسیار جدی برای امنیت عمومی برای حداقل دو یا سه ماه.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا, از جمله آخرین این استان از افسر ارشد پزشکی سلامت.

ساسکاچوان نیز اعلام وضعیت اضطراری برای مقابله با COVID-19 و استان های برتر بهداشت عمومی رسمی است که خواست مردم را به اجتماعی فاصله جدی است. این استان اعلام کرد چهار مورد جدید پنج شنبه. آن را ممنوع اعلام کرد بیش از 50 نفر گفت: رستوران ها و کافه ها نیاز به نگه داشتن نیمی از کرسی های خود را خالی و گفت: کسب و کار است که مجاز به باز باقی می ماند — از جمله فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و ایستگاه های گاز — باید فرآیندهای است که حفظ “یک-به-دو-متر” جدایی است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا جدید را ایجاد 30 تخت بیمارستان جداسازی بخش است. این استان دارای 17 تایید یا فرض موارد COVID-19 دکتر برنت Roussin ارشد استانی بهداشت عمومی افسر گفت: صبح روز پنج شنبه. یک بیمار در بیمارستان در وضعیت با ثبات و شده اند وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از جامعه انتقال هنوز در این استان ، جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در مانیتوبا در اینجا.

انتاریو گزارش دوم COVID-19-مربوط به مرگ در روز پنج شنبه. این استان گفت: این کار به منظور بهبود و مرحله تست و بهبود telehealth خدمات پس از شکایت در مورد زمان انتظار. در تورنتو, مقامات اعلام کرد که یک TTC مکانیک تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس هر چند حمل و نقل سازمان اشاره کرد فردی بود که خط مقدم کارگر. در اتاوا 14 نفر از جمله سوفی Grégoire ترودو را آزمایش مثبت برای COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو در اینجا.

کبک اعلام کرد اولین COVID-19-مربوط به مرگ در روز چهارشنبه. استان مدیر بهداشت عمومی گفت: آن یک زن مسن در Lanaudière منطقه شده بودند در تماس با یک فرد که در حال سفر. هر چند زن شده بودند در تماس با کسی که در خارج از کشور رفت دکتر Horacio اررودا گفت: این بدان معنا نیست که وجود دارد گسترده تر جامعه انتقال است. “ما هنوز وجود ندارد” اررودا گفت و اشاره کرد که فقط به خاطر تعداد مورد افزایش “این بدان معنی نیست که ما در حال از دست دادن نبرد.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک اعلام وضعیت اضطراری پنج شنبه. دولت به نام عملیات “بی سابقه” و گفت: اعلام شد لازم است به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم هنوز پس از مشاوره از مقامات بهداشت عمومی. اعلام می آید که تعداد موارد تایید شده در استان شروع به پریدن کرد به هفت و تعداد احتمالی موارد می ایستد در چهار. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک در اینجا.

نوا اسکوشیا بیمارستان ها به شدت محدود کردن بازدید کنندگان با استانی اقتدار بهداشت گفت: “چند نفر در انتظار راهروها و اتاق خانواده و یا اتاق انتظار قابل قبول نیست با توجه الزامات اجتماعی به دور است.” چند استثنا وجود دارد از جمله در اطراف پایان زندگی مراقبت از بیماران اطفال و زنان در کار سازمان بهداشت گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا در اینجا از جمله جزئیات بیشتر در کسب و کار تعطیل.

P. E. I. که گزارش مورد دوم در پنجشنبه خواسته است غیر ضروری کسب و کار به عنوان بخشی از طرح خود برای مبارزه با COVID-19. چیزهایی مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز فروشگاه سخت افزار و تعمیر مکان می تواند باز بماند برتر گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I. اینجا.

نیوفاندلند و لابرادور اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی و دستور داد چند نوع از کسب و کار — از جمله ورزشگاه, سینما, عرصه و میله ها — به نزدیک است. این استان به دلیل خودداری از ارائه اطلاعات در مورد که در آن سه presumptive موارد این ویروس قرار دارد به منظور جلوگیری از افرادی که آن را از شناسایی شدن وزیر بهداشت جان Haggie گفت: CBC پنج شنبه. این استان را مشروب فروشگاه های تنظیم شده به عموم مردم در روز شنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L. اینجا.

وجود دارد هیچ موارد تایید شده در هر یک از مناطق از سه شنبه اما مقامات هنوز اقدام است. Nunavut اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان مناطق شمال غربی و یوکان.

همانطور که از 6 p.m.. ET وجود دارد 873 presumptive و موارد تایید شده در کانادا با 12 کشته و 11 ذکر شده به بهبود است.

 • بریتیش کلمبیا: 271 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و هشت مرگ و میر.
 • انتاریو: 258 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و دو مرگ.
 • آلبرتا: 146 تایید موارد از جمله مرگ است.
 • کبک: 121 تایید موارد از جمله بهبود و یکی مرگ.
 • ساسکاچوان: 20 تایید و presumptive موارد است.
 • Manitoba: 17 تایید و presumptive موارد است.
 • New Brunswick: هفت تایید و چهار presumptive موارد است.
 • نوا اسکوشیا: پنج تایید و نه presumptive موارد است.
 • جزیره پرنس ادوارد: دو مورد استان لیست به عنوان مثبت است.
 • نیوفاندلند و لابرادور: یکی تایید و دو presumptive موارد است.
 • عودت کانادایی: 10 مورد تأیید.

Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. نه همه استانها فهرست ارقام بر کسانی که بهبود یافته اند.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 6:30 p. m. ET.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام ایالات متحده سلامت تنظیم برای تسریع بالقوه درمان با هدف درمان COVID-19 در میان سریع-گسترش شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری با اشاره به تلاش های اطراف تجربی ضد ویروسی داروی Remdesivir و کلی ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین گفت که او تا به حال به نام سازمان غذا و دارو برای ساده کردن آن تصویب قانونی روند.

“ما باید برای حذف هر مانع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آزمایشات بر روی پتانسیل coronavirus درمان در حال حاضر در کار می کند و معلوم نیست که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را سریعتر تجربی تست بیشتر می تواند به تسریع درمان موثر برای این ویروس که هنوز هیچ ثابت واکسن و یا درمان است.

دکتر استفان هان رئیس سازمان غذا و دارو گفت: coronavirus واکسن است که در حال حاضر در یک کارآزمایی بالینی در ایالات متحده را حداقل به مدت 12 ماه به تایید شود.

در همان زمان وزارت امور خارجه با صدور یک هشدار جدید, اصرار آمریکایی ها به سفر خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند. و کاخ سفید اعلام کرد صدای شیپور را لغو یک فرد در نشست G7 سران در کمپ دیوید در ماه ژوئن برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس به جای.

سازمان دیده بان | چه FDA آمریکا انجام شده است در مبارزه با COVID-19:

سازمان غذا و دارو است که مقابله با کروناویروس در راه های مختلف از جمله راه اندازی بالینی با مواد مخدر که در حال حاضر تایید شده برای بیماری های دیگر. 2:38

تهمت نیز گفت: کارناوال کروز دریایی با خطوط ارائه شده به ایستگاه کشتی های کروز در بنادر ایالات متحده به عنوان شناور بیمارستان باید نیاز بوجود می آیند.

در اوایل روز شنبه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin از کنگره خواست به حرکت به سرعت به تصویب عظیم $1 تریلیون اقتصادی ایالات متحده امداد اندازه گیری اوایل هفته آینده گفت که او انتظار دارد حمایت هر دو حزب برای این لایحه به پرداخت پول نقد به آمریکایی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بسته کمک های که این مجلس با تصویب اوایل روز چهارشنبه — که تضمین خواهد شد که مرخصی استعلاجی برای کارگران که بیمار قرار می گیرند.

رئیس جمهور این هفته نیز شنود گذاشته اقتدار خود را در زیر 70 سال دفاع تولید عمل به دولت قدرت بیشتری به هدایت و تولید توسط شرکت های خصوصی و سعی کنید برای غلبه بر کمبود ماسک در هواکش و سایر لوازم.

در عین حال او به نظر می رسید برای به حداقل رساندن ضرورت تصمیم, بعد, به tweeting که او “تنها امضا دفاع تولید عمل به مبارزه با [ویروس] باید ما نیاز به فراخوانی آن در بدترین سناریو در آینده است.”

“امیدوارم که وجود خواهد داشت بدون نیاز به” او افزود: “اما همه ما در این با هم!”

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری از روز چهارشنبه گزارش 7,038 موارد و 97 مرگ اما این اعداد و ارقام در حال به روز رسانی یک بار در روز و تاخیر برخی دیگر از برگه — از جمله دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب قرار می دهد که ایالات متحده رقم در 9,415 موارد با بیش از 150 کشته و بیش از 100 بازیافت.

سازمان دیده بان | آیا کانادا هواکش به اندازه کافی برای مقابله با COVID-19:

ترس بالقوه کمبود هواکش, یکی روستایی, کانادا دکتر تقلب ثابت. 2:04

مخلوط پیام آمد که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و یک سری دیگر از گام های فوق العاده ای برای ثابت ملت آن روز به بعد زندگی به طور ناگهانی و اساسا تغییر داده است.

سازمان دیده بان | مغلوب ساختن پیشی جستن در کانادا-ایالات متحده border:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ نقطه اوج که منجر به تعلیق غیر ضروری سفر در سراسر کانادا-مرز ایالات متحده. 0:54

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را گسترش خواهد ملت را تست تشخیصی ظرفیت و استقرار یک نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی به شهر نیویورک است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کانون بیماری همه گیر و یکی دیگر از این کشتی به سواحل غرب است. مسکن و شهرسازی وزارت به حالت تعلیق و سلب حق مالکیت و اخراج از طریق آوریل برای کمک به تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که در صورت از دست دادن شغل و از دست رفته اجاره و پرداخت وام مسکن.

مدیریت اطلاعیه ها آمد و در یک حرکت سریع بعد از تحولات در سراسر پایتخت, آن, خالی, خیابان ایستاده در مقابل گردباد از فعالیت در داخل grand فضاهای کاخ سفید و کنگره.

ارتش ایالات متحده روز پنجشنبه گفت این است که این مساله جنبش از هر گونه نیروهای جدید به افغانستان است و quarantining 1500 نفر از نیروهای نظامی و غیرنظامی که به تازگی به منظور محافظت از آنها را از جدید کروناویروس. نیروهای نظامی که در حال حاضر در کشور ممکن است خود را استقرار تمدید تا ماموریت ها را می توانید در ادامه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 2:30 p. m. ET.

ایتالیا مرگ و میر پیشی گرفتن چین در روز پنج شنبه در یک استارک تصویر از نحوه وقوع است چرخد و به سمت اروپا و ایالات متحده است. با جمعیت 60 میلیون, ایتالیا, ثبت حداقل 3,405 مرگ و میر ناشی از شنبه یا تقریبا 150 بیشتر در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است. همچنین روز پنج شنبه در شمال شهر ایتالیایی که گورستان شده است غرق شروع بارگذاری بدن به کامیون را به حرکت آنها را به کشور همسایه افغانستان ،

ایتالیا رسیده تلخ نقطه عطف همان روز که در ووهان چین شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور سه ماه پیش ثبت هیچ عفونت های جدید — نشانه آن است که این کشور کمونیستی را سخت گیرانه مستندات یک روش قدرتمند برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

اسلواکیایی افسران پلیس خالی کردن دولت ایرباس 319 مدت کوتاهی پس از آن وارد از پکن حاوی 100,000 کیت های آزمایش برای رمان coronavirus و یک میلیون ماسک صورت. (جو Klamar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

سازمان ملل متحد و مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها بزرگ آن جمعيت سالمندان که به ویژه مستعد ابتلا به توسعه جدی عوارض ناشی از ویروس است. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن و اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا مرده — 87 درصد — بیش از سن 70.

علاوه بر این تقریبا تمام ایتالیا را مرده تا به حال یک یا چند بیماری زمینه ای مانند دیابت و سرطان و فشار خون یا نارسایی کلیوی. ایتالیا هنوز به مراتب کمتر از موارد تایید شده از چین — 41,035 که از پنج شنبه در مقایسه با بیش از 80,900 در چین است.

مدارس در ایتالیا به احتمال زیاد باقی می ماند بسته فراتر از مارس 3, ایتالیا, وزیر آموزش و پرورش گفت: در روز پنج شنبه. “به عنوان نخست وزیر [جوزپه] کونته گفت:” من فکر می کنم ما در حال رفتن به سمت یک فرمت از آوریل 3 مهلت” لوسیا Azzolina گفت SkyTG24. مدارس و دانشگاه ها بسته شد در 5 مارس.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده تقریبا 71,000 موارد با 3,309 مرگ و میر.

کاخ موناکو می گوید آن حاکم شاهزاده آلبرت دوم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 اما که سلامت خود است نگران کننده است. آلبرت, 62, به نظر می رسد برای اولین بار رئیس دولت که علنا گفت که او قرارداد ویروس. در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ گفت: او در حال درمان توسط پزشکان از شاهزاده خانم گریس بیمارستان پس از نام خود بازیگر آمریکایی است.

فرانسه و جشنواره فیلم کن شده است به تعویق افتاد هفته بعد از گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا آن را پیش بروید. در ضمن کاستاریکا Luminosa اطلس کشتی کروز که به ثبت چند مورد از COVID-19 در میان مسافران آن است لنگر انداخت در مدیترانه شهرستان بندر مارسی در روز پنج شنبه صبح. بیش از 1400 نفر از جمله بیش از 75 کانادایی در کروز. مقامات فرانسوی اجازه داده اند این کشتی به اسکله و اقامت تا به مدت چهار روز تحت شرایط سخت. معلوم نیست که آیا مسافران اجازه خواهد داشت خاموش با توجه به محدودیت های دقیق در فرانسه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته یک بنر تشکر از مراقبت های بهداشتی کارگران حلق آویز در یکی از ورودی ها از Timone بیمارستان و IHU Mediterranee عفونت موسسه در مارسی در جنوب شرقی فرانسه. (Gerard Julien/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در سوئدبیش از 1000 گذاشته شدن خطوط هوایی SAS کارگران در حال ارائه سریع پیگیری مراقبت های بهداشتی آموزشی برای کمک به مبارزه با کروناویروس. Sophiahemmet دانشگاه اجرا خواهد شد سه روز آزمایشی برای 30 نفر در پایان ماه مارس با این امید که در نهایت گسترش این دوره به صدها نفر بیشتر است.

اروپا تقلا به سرعت گسترش ویروس با کشور معرفی طیف وسیعی از اقدامات از جمله تنگ تر کنترل مرز و مدرسه و تعطیلی کسب و کار و برنامه های طراحی شده برای تقویت اقتصاد بیمار.

در روز پنج شنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او با اعتماد به نفس انگلستان “می تواند به نوبه خود جزر و مد در آینده 12 هفته” و بریتانیا در مذاکرات برای خرید یک coronavirus آزمایش پادتن “را به عنوان ساده به عنوان یک تست حاملگی.” دولت بریتانیا قبلا اعلام کرد که قصد دارد به معرفی یک لایحه در مجلس در اواخر پنجشنبه است که به مقامات قوی تر قدرت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. این لایحه به پلیس و ماموران اداره مهاجرت قدرت به بازداشت افراد و قرار دادن آنها در مناسب انزوا اگر امکانات لازم برای حفاظت از سلامت عمومی است.

بانک مرکزی انگلستان نیز کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به 0.1 درصد آن پایین ترین سطح در میان جهانی بحران اقتصادی موجب شده توسط این بیماری همه گیر. به سیاست های پولی بانک کمیته می گوید این تصمیم به اتفاق آرا بخشی از حرکت “برای دیدار با نیازهای انگلستان کسب و کار و خانواده ها در برخورد با ارتباط اقتصادی اختلال.” پنجشنبه کاهش نرخ آمد و یک هفته بعد از بانک مرکزی کاهش نرخ آن از 0.75 درصد به 0.25 درصد است.

حداقل 137 نفر کشته شده اند از 2,689 موارد تایید شده از این ویروس تا کنون در انگلستان

سازمان دیده بان | مردم در سراسر جهان تحسین مراقبت های بهداشتی کارگران:

تشویق می شکند در مکان های سراسر جهان در قدردانی از مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با کروناویروس. 0:45

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آسیا

از “رویترز” آسوشیتد پرس و CBC, اخبار به روز شده در 8 p. m. ET.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بود در بیش از 80,900 روز جمعه با کلی مرگ و میر در 3,248 تا پایان صبح روز جمعه. در هوبئی استان وجود دارد و هیچ مورد جدید گزارش شده اما دو مورد جدید مرگ و میر ناشی از هشت پنج شنبه.

کره جنوبی گزارش داد 87 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه از 150 روز قبل از آوردن کل ملی عفونت به 8,652 کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. رئیس جمهور ماه Jae-in متعهد $39 میلیارد دلار در اورژانس تامین مالی برای کسب و کارهای کوچک و دیگر اقدامات محرک اقتصادی در روز پنج شنبه برای سرپا نگه داشتن coronavirus-آمار اقتصاد است.

موارد نیز تیک تاک به سمت بالا در ژاپن که تا به حال گزارش شده 936 موارد که از دوشنبه شب به وقت محلی و نه از جمله قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز مسافران است.

در تایوان مقامات گفتند که ممنوعیت بسیاری از خارجی ها به عنوان موارد وجود افزایش 23 به 100 روز چهارشنبه با بسیاری از آنها وارد شده است. در اندونزی رئیس جمهور گفت: کشور نیاز به فورا گسترش آن تست برای coronavirus برای اطمینان از تشخیص عفونت بیشتر. در چهار کشور جنوب شرق آسیا شاهد بزرگترین روزانه پرش از 55 عفونت در مجموع 227 موارد است.

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از COVID-19 تحولات

 • بازارهای سهام شد بیشتر مقهور دوشنبه پس از روز از نوسانات قابل توجهی در میان بحران اقتصادی ناشی از رمان coronavirus و همچنین کاهش قیمت نفت است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار جهانی.
   
 • از طریق راه آهن اعلام کرد کاهش قابل توجهی در خدمات اما تمدید آن لغو سیاست از طریق پایان ماه مه.
   
 • کانادا بانک های بزرگ گفت: آنها را به کار با وام گیرندگان در میان COVID-19 شیوع. بانک TD در انتشار اخبار گفت: بزرگ شش بانک خواهد “ارائه کمک های مالی به کانادایی ها نهفته پیامدهای اقتصادی COVID-19.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه که بانک های بزرگ در حال برنامه ریزی است.
   
 • The Canadian Anti-Fraud مرکز مشوق مردم به تماشای برای coronavirus مربوط به کلاهبرداری و به فکر می کنم دو بار قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی است. جف تامسون ارشد RCMP تحلیلگر ضد تقلب مرکز می گوید: کلاهبرداران “سریع را انتخاب کنید تا در اخبار جهان.” بیشتر بخوانید درباره آنچه به مراقب است.
   
 • تئاتر در حال بسته کنسرت در حال لغو است اما برای برخی از هنرمندان این بدان معنا نیست که اجرای اتفاق نمی افتد. خوانندگان مثل صورتی John Legend و کریس مارتین در حال جریان کنسرت برای مردم تمرین های اجتماعی فاصله و یا زندگی تحت قرنطینه. هنرمندان کانادایی نیز پله تا با کمک های مالی کمک از مرکز ملی هنر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان از سرگرمی است.
   
 • کلمبیا منع بین المللی پروازهای مسافری به کشور در روز پنج شنبه. رئیس جمهور Iván دوقو اعلام کرد تصمیم گیری در توییتر گفته است که هیچ گونه پروازها اجازه داده می شود به زمین شروع مارس 23, مدت 30 روز.
   
 • بیشتر کشورها در آفریقا بسته مرزهای خود را روز شنبه به عنوان محلی گسترش coronavirus را تهدید به نوبه خود این قاره از 1.3 میلیارد نفر به یک هشدار دهنده جبهه ای جدید برای این بیماری همه گیر. “حدود 10 روز پیش ما تا به حال در مورد پنج کشور” با این ویروس که آفریقا ارشد دکتر Matshidiso Moeti به خبرنگاران گفت. در حال حاضر 34 از آفریقا 54 کشور باید موارد با مجموع نزدیک به 650. آن را “بسیار سریع تکامل” او گفت:. در واقع اولین کشورهای جنوب صحرای آفریقا مورد اعلام شد Feb. 28.
   
 • در ایران آیت الله علی خامنه ای برنامه ریزی شده به عفو 10,000 بیشتر زندانیان — در میان آنها تعداد نامعلومی از زندانیان سیاسی — به مبارزه با کروناویروس. این کشور که در آن بیش از 1200 مردم کردهاند از این ویروس در حال حاضر منتشر شده 85,000 زندانیان به طور موقت ترک کنند.

سازمان دیده بان | Respirologist وزن در بشر محاکمه COVID-19 واکسن:

هر چند در مورد در دسترس بودن هواکش در کانادا, دکتر سمیر Gupta تشویق توسط اولین COVID-19 واکسن محاکمه. 5:45

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>