Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و در سراسر جهان

آخرین:

 • دولت فدرال می پرسد کانادایی برای لغو همه غیر ضروری مسافرت های بین المللی.
 • نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: دولت معرفی خواهد شد ‘قابل توجه’ بسته محرک مالی در سال پیش رو است.
 • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت فوق العاده اعلام شد.
 • Canadian Anti-Fraud مرکز هشدار از COVID-19-مربوط به کلاهبرداری است.
 • بانک مرکزی کانادا باعث می شود غیر منتظره کاهش نرخ.
 • تعداد موارد در کانادا روش های 200.
 • ادامه مطلب: در اینجا آخرین راهنمایی برای کانادایی ها در سفر قرنطينه و چه باید بکنید اگر شما علائم.

دولت فدرال هشدار داده است در برابر همه مسافرت های بین المللی و محدود کردن ورودی پروازهای به عنوان بخشی از یک سری از اقدامات برای محدود کردن گسترش COVID-19.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر خواسته است که کانادایی ها برای به تعویق انداختن یا لغو همه غیر ضروری در سفر خارج از کشور.

“این نیز مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما سفر خارج از کشور شما می تواند موضوع را به اقدامات سایر کشورها گفت: دکتر ترزا Tam. “شما سفر یک طرفه ممکن است بسیار طولانی تر است.”

مقامات بهداشتی در سراسر کشور در حال ترغیب مردم به انجام آنچه آنها می توانند به سرعت گسترش بیماری و در نتیجه کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی.

علاوه بر اجتناب از مسافرت های بین المللی آن اقدامات عبارتند از: شستن دست ها, اقامت خانه اگر بیمار و اجتماعی فاصله.

“این به این معنی اجتناب از مکان های شلوغ و غیر ضروری گردهمایی با توجه به خرید و یا حمل و نقل عمومی در خارج از ساعات اوج و تبریک یکدیگر با یک موج یا آرنج به جای از دست دادن بوسه یا در آغوش گرفتن” تام گفت. “جایی که ممکن است افزایش اجتماعی فاصله با دیگران به دو بازو’ طول حدود دو متر است.”

دولت اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات جمعه از جمله درخواست مسافران در حال حاضر در خارج از کشور به نظر خود-جدا پس از بازگشت خود را افزایش اقدامات غربالگری در فرودگاه دریایی و زمینی و راه آهن امتیاز از ورود محدود کردن تعداد فرودگاه که در آن پروازهای بین المللی می تواند زمین و ممنوعیت کروز کشتی های حامل بیش از 500 نفر از docking در کانادا بنادر تا جولای.

بسته شدن درب به ‘گام بیشتر’

نخست وزیر جاستین ترودو در روز جمعه گفت که دولت اعلام خواهد شد “مهم” بسته محرک مالی در سال پیش رو است. “ما از این طریق با هم,” او گفت:.

نخست وزیر که قبلا اعلام $1 میلیارد COVID-19 بسته اقتصادی گفت: تصمیم گیری خواهد بود و بر اساس توصیه های پزشکی از کارشناسان و دانشمندان است.

“ما در حال بسته شدن درب به هر گام بیشتر اما ما به کسانی که تصمیم گیری بر اساس آنچه علم به ما می گوید.”

ترودو صحبت شد از خانه اش جایی که او در خود به انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. ترودو گفت: او هیچ علائم احساس می کند “بسیار خوب” است و کار در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه های پزشک.

در مصاحبه با CBC مت گالووی زودتر جمعه ترودو گفت که دولت او به دنبال در “همه چیز” و اتاوا نمی خواهند مردم نگران باشد که آیا آنها قادر خواهید بود به اجاره و یا پرداخت هزینه برای مواد غذایی. آن را بلافاصله روشن نیست که جزئیات کامل این طرح در دسترس خواهد بود.

در یک مصاحبه جداگانه با رادیو کانادا ترودو روز جمعه گفت دولت او است که با توجه به بسته شدن مرز به برخی از مسافران بین المللی است.

The Canadian Anti-Fraud مرکز صادر بولتن هشدار مصرف کنندگان از “COVID-19 مربوط به تقلب است که در حال حاضر ممکن است شروع به رخ می دهد در کانادا است.”

کلاهبرداران با هدف “سود حاصل از مصرف کنندگان ترس عدم قطعیت و اطلاعات غلط” در اطراف شیوع بولتن گفت. مردم باید در مواظب برای کلاهبرداری اعم از شرکت های خصوصی ارائه جعلی “سریع” coronavirus آزمون و یا محصولات ادعا برای درمان یا پیشگیری از بیماری به “مخرب کمپین های ایمیل ،

مدارس بسته شدن در انتاریو, Quebec, Manitoba New Brunswick

در روز جمعه, Quebec, Manitoba و نیوبرانزویک بسته مدارس برای مدت طولانی در یک پیشنهاد به سرعت گسترش COVID-19. انتاریو ساخته شده است که تصمیم گیری در روز پنج شنبه.

در کبک, تمام مدارس و دانشگاه های daycares و CEGEPs در استان بسته خواهد شد و به مدت دو هفته شروع دوشنبه, Premier فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد.

ایتالیایی, توالت که صحبت در مورد همه چیز از تعطیلی مدارس به سیستم بهداشت و درمان در حال آماده سازی نیز نامیده می شود در ترودو برای محدود کردن ورود بازدید کنندگان خارجی به کانادا.

مانیتوبا مدارس نیز نزدیک به سه هفته از شروع مارس 23, وزیر آموزش و پرورش کلوین Goertzen گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. این حرکت را تا پایان کلاس ها یک هفته در اوایل بهار برای استراحت و نگه داشتن بچه ها تا مارس 13 تا پیش از COVID-19, او گفت:.

نیوبرانزویک مدارس دولتی را برای حداقل دو هفته شروع در روز دوشنبه. بسته شدن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار daycares برتر بلین هیگز گفت.

انتاریو پنج شنبه اعلام کرد که با بودجه عمومی مدارس خواهد بود بسته از 14 مارس از طریق به 5 آوریل. انتاریو مدرسه بسته شدن — که حمالت دو هفته بر روی آینده مارس شکستن ساخته شده بود در توصیه استان افسر ارشد پزشکی دولت استانی گفت.

وزیر بهداشت Patty Hajdu روز جمعه گفت که کانادا در یک “بحرانی پنجره” برای مقابله با COVID-19. او گفت که او با او صحبت کرد G7 همتایان “و همه کار به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از گسترش در سطح جهان است.”

مورد شماره ها هنوز هم در حال افزایش در سراسر جهان وجود دارد اما نشانه هایی از پیشرفت در مبارزه با رمان coronavirus به ویژه در چین که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده است.

بیش از نیمی از جهان را 128,000 افراد آلوده در حال حاضر به بهبود است. اکثر بیماران تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرد هر چند شدید از جمله علائم ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا, ایالات متحده, اقتصاد جهانی و برخی از ضربه سخت تر مناطق جهان است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان با موارد COVID-19

کانادایی ها باید جذب کوتاه مدت درد و تمرین های اجتماعی فاصله به منظور جلوگیری از coronavirus می گوید: دکتر مایکل Gardam. 6:58

مدارس در حال بسته شدن در انتاریو و کبک در حالی که مقامات ولایتی در کلمبیا و کبک هستند هشدار ساکنان در مورد مسافرت های بین المللی. حتی در استان بدون تایید موارد COVID-19 مردم هستند که خواست مقامات وزارت بهداشت برای تمرین مناسب بهداشت دست و اقدامات احتیاطی مانند ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

در انتاریو, آخرین خبر این است که مدارس در حال بسته شدن هستند. برتر را روز پنجشنبه گفت که آن را به رسمیت می شناسد که این تعطیلی را “تاثیر قابل توجهی” بر پدر و مادر دانش آموزان و جوامع به عنوان یک کل. اما داگ فورد دفتر گفت: “این احتیاط لازم است به نگه داشتن مردم امن است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو که در آن برخی از فروشگاه ها احساس فشار به عنوان نگران خریداران سیل در علی رغم هشدار به شرکت در وحشت خرید.

در B. C. استان بالا دکتر است هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر به خارج از کانادا و توصیه که رویدادهای بزرگ است لغو شود. دکتر بانی هنری گفت: افرادی که ترک این کشور و بازگشت به قبل از میلاد — از جمله افرادی که در سفر به ایالات متحده باید دور ماندن از کار و مدرسه برای مدت 14 روز. بسیاری از مدارس در این استان در مورد شروع یک دو هفته ای برنامه ریزی شده ، در حالی که برخی از والدین خواستار تمدید تعطیلی مدارس, این استان به وزارت آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه نیست و با توجه به آن به دلیل خطر در مدارس است که هنوز هم کم است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

در آلبرتا منصفه بین در حال حاضر و مه 31 شده اند به تعویق افتاد و این استان را بالا دکتر خواستار لغو حوادث بیش از 250 نفر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

در کبک مدارس هستند که بسته به مدت دو هفته. برنامه ریزی شده تعطیلی در کبک آمده پس از برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت معرفی خود جارو طرح برای این استان که شامل اجباری خود انزوا برای کارگران بخش عمومی که در سفر خارج از کشور و داوطلبانه انزوا برای هر کس دیگری که ساخته شده یک سفر مشابه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

مانیتوبا اعلام چهارم آن COVID-19 مورد در روز جمعه. این استان گفت: در آن بود باز غربالگری مراکز در وینیپگ در یک پیشنهاد برای افزایش تست برای coronavirus. همچنین اعلام کرد که مدارس را تعطیل و به مدت سه هفته شروع مارس 23. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

در ساسکاچوان, استان گزارش دوم آن presumptive مورد روز جمعه یک فرد در 60s خود را که تا به حال سفر به اورگان. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

در نیوبرانزویک بالا افسر پزشکی خواستار لغو همه حوادث با بیش از 150 نفر است. این استان گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر در ارتباط با COVID-19 کم است برای عموم مردم اما این اشاره می کند که می تواند به سرعت تغییر. افرادی که بیش از 65 یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و یا شرایط بهداشتی اساسی صورت خطر بالاتر از “شدید تر نتایج” اگر آنها قرارداد ویروس — آن که می گوید خفیف است برای بسیاری از کسانی که آن را دریافت کنید.

از شب جمعه وجود دارد 198 تایید یا presumptive موارد COVID-19 در کانادا

چند استان ها و مناطق هنوز گزارش هر گونه موارد است. در اینجا نگاهی به چگونگی این جوامع در پاسخ به COVID-19.

نوا اسکوشیا هنوز گزارش هر گونه موارد اما روز جمعه این استان گفت: از آن است که نیاز به هر گونه بخش عمومی کارگر که سفر در خارج از کانادا به خود جدا برای دو هفته. کودکان در daycares یا مدارس که کشور را ترک کنند نیاز به انجام همان استان گفت. بیشتر بخوانید درباره چگونه نوا اسکوشیا در حال آماده سازی برای COVID-19 اینجا.

P. E. I. هنوز گزارش هر گونه موارداما در بعد از ظهر جمعه برتر دنیس پادشاه اعلام کرد او را از خود جدا و کار از خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی چرا که او تا به حال شده است در بوستون. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I. اینجا.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از CBC اخبار رویترز و آسوشیتد پرس آخرین به روز رسانی در 3:40 p. m. ET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه.

در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اعلام خواهد تا به $50 میلیارد دلار برای کشورها و مناطق به استفاده از “در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

رئیس جمهور گفت که او درخواست شد در تمام بیمارستان ها برای فعال کردن خود برنامه آمادگی اضطراری و دولت آمریکا را شریک با بخش خصوصی برای افزایش در دسترس بودن coronavirus آزمون — از جمله درایو-از طریق آزمون — اما همچنین گفت که مقامات ایالات متحده نمی خواهید مردم را به تست اگر آنها نمی, آنها نیاز دارید.

مجلس نانسی پلوسی گفت: در جمعه شب که دموکرات ها در مجلس نمایندگان رسیده اند یک معامله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در coronavirus کمک بسته و به زودی با تصویب آن.

پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مذاکره بوده اند از روز پنج شنبه در چند میلیارد دلار بسته است که با هدف به حد اقتصادی خرید اینترنتی در آمریکا

این لایحه را فراهم می کند به صورت رایگان coronavirus تست دو هفته از پرداخت بیمار و خانواده را ترک و برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس گسترش شبکه امنیت برنامه ها و افزایش حمایت دولت فدرال برای مدیکید با توجه به خلاصه ای منتشر شده توسط پلوسی ،

سازمان دیده بان | چگونه دانشمندان در دانشگاه جانز هاپکینز در حال پیگیری COVID-19:

دانشمندان در دانشگاه جانز هاپکینز پیش بینی کرده بود که COVID-19 شیوع و در حال حاضر کار به مسیر ویروس. 2:03

Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی سلامت گفت: جمعه تست های بیشتر در دسترس خواهد بود در طول هفته آینده, اما این مقامات باید صبر کنید قبل از تلاش برای کاهش این ویروس در اثر.

“چند هفته آینده برای اکثر آمریکایی ها آنچه شما در حال رفتن به دیدن یک شتاب از موارد” با این هدف در حال حاضر به “بی پرده افزایش موارد” او گفت:.

“تغییرات ساخته شده و تست خواهد شد و به زودی اتفاق می افتد در یک مقیاس بسیار بزرگ بر اساس. تمام نوار قرمز قطع شده است و آماده برای رفتن!” رییس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر.

مدارس خالی از دانش آموزان و محل کار cubicles رفت خالی است. شلوغ تجمعات محدود شد از نیویورک به کالیفرنیا و ده ها تن از فرهنگی هاب بسته شد. دیزنی لند و دیزنی بسته خواهد شد در روزهای آینده. و طرفداران ورزش نمی تواند تشویق تیم های مورد علاقه خود را از ایمنی از اتاق نشیمن خود را پس از بسکتبال و بیس بال و هاکی و دیگر لیگ لغو شد و به تعویق افتاد بازی.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار جهانی

از CBC در پیت ایوانز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 3:15 p. m. ET

بانک مرکزی کانادا ساخته شده غیر منتظره نرخ بهره در بعد از ظهر جمعه, برش, بانک مرکزی نرخ بهره را با 50 واحد به 0.75 درصد است.

بانک مرکزی در حال حاضر کاهش نرخ آن به 1.25 درصد در قبلا جلسه برنامه ریزی شده در مارس 4 برای کمک به مقابله با تاثیر از coronavirus.

“این برنامه ریزی نرخ بهره اقدام پیشگیرانه گرفته شده در نور منفی شوک به اقتصاد کانادا ناشی از COVID-19 پاندمی اخیر کاهش شدید قیمت نفت” بانک گفت.

شاخص های سهام اروپا داد تا بیشتر از سود ساخته شده در طول روز بسته شدن تنها کمی بالاتر در روز جمعه پس از تحمل یک قطره از روز قبل.

شاخص Stoxx Europe 600 که اقدامات عمده سهام در سراسر این قاره به پایان رسید بعد 1.4 درصد بالاتر است. در روز پنج شنبه آن را کاهش 11.5 درصد آن بدترین درصد افت ثبت.

بریتانیا FTSE 100 بسته 1.7 درصد بالاتر کرد و شاخص DAX 0.8 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه 1.8 درصد است. ایتالیا FTSE MIB به دست آورد 7.1 درصد حتی نیمی از آنچه که آن را از دست داد از روز قبل است.

تمایلات سرمایه گذار کمک کرده بود تا حدودی با کمک های مالی اقدامات توسط اتحادیه اروپا و ایالات متحده از جمله آلمان و فرانسه است.

تورنتو بورس به دست آورد برخی از زمین در روز جمعه پس از درد و رنج خود را بدترین روز در دهه در روز پنج شنبه. COVID-19 ترس باعث شده بود فروش اما یک روز بعد خریداران به نظر می رسید به فکر بازار ممکن است overreacted.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 1:30 p. m. ET

اتحادیه اروپا خواستار آن کشورهای عضو برای قرار دادن بهداشت و درمان روش های غربالگری در محل در مرزهای خود را به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون اروپا روز جمعه گفت که این اقدامات می تواند گرفته شده در مرزهای داخل 26 کشور منطقه که در آن ID چک مورد نیاز نیست و یا در اتحادیه اروپا مرزهای خارجی.

داخلی وزیران از بلوک 27 عضو سازمان ملل وزن توصیه های آنها به عنوان تلاش برای توسعه یکپارچه برنامه عمل. این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در تمام 27 کشور اتحادیه اروپا. بیش از 22,000 موارد COVID-19 تایید شده اند در سراسر اروپا و بیش از 1000 نفر تا کنون کشته شده اند در این قاره.

با ایتالیا در مرکز اروپا شیوع همسایه اتریش و اسلوونی نقل مکان کرد به محدود کردن ترافیک در مرزهای خود را بالا بردن سوال در مورد حرکت مواد غذایی و تجهیزات پزشکی. اما کشورهای دیگر مانند جمهوری چک و لهستان اقدام هستند بیش از حد.

“آنچه که ما می توانید انجام دهید و آنچه ما باید انجام دهیم این است که برای انجام غربالگری سلامت اقدامات” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

در ایتالیا سخت ترین ضربه لمباردی منطقه و بیمارستان و غرق شد با هر دو بیمار و مرده است. کشور, رستوران ها, کافه ها و مغازه های خرده فروشی بسته در یک مستند های شخصی, جنبش, اگر مواد غذایی در فروشگاه ها و بازارهای اجازه داده شد به کار گیرند.

سازمان دیده بان | چگونه اجتماعی فاصله کمک می کند تا سرعت گسترش COVID-19:

اجتماعی فاصله اقدامات مانند کار از خانه تعطیلی مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی می تواند منجر به یک قطره از عفونت های جدید از coronavirus. 1:54

فرانسه, ایرلند, دانمارک, نروژ, لیتوانی الجزایر و اسلواکی خود را تعطیل مدارس و اروپا موفق ترین تیم فوتبال رئال مادرید قرار دادن تمام بازیکنان خود را به قرنطینه پس از یک آزمایش مثبت

اسپانیا است که در برخورد با یک رشد caseload انتظار می رود به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. نخست وزیر روز جمعه گفت او را به بسیج نظامی برای مهار ویروس جدید موارد است.

قانونگذاران در دانمارک به تصویب موقت قانون به مقامات توانایی به ممنوعیت دسترسی به اماکن عمومی و فروشگاه ها و نیروی مردم به انجام آزمایش. استونی اعلام “وضعیت اضطراری” به معنی هیچ تجمع در فضاهای عمومی.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین, کره جنوبی و ژاپن

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 7:30 a. m. ET

چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته هنوز حساب برای بیش از 60 درصد از جهانی عفونت. اما روز جمعه این گزارش فقط هشت مورد جدید و هفت مرگ و میر. بیش از 64,000 مردم منتشر شده از بيمارستان ،

با چین caseload کندی دولت در کمک به کشورهای دیگر با تخصص خود. چینی پزشکی خدمه بود و از رفتن به ایتالیا و مازاد عرضه شد را به ایران فرستاد.

رئیس جمهور چین گفت: سازمان ملل متحد رهبر ملت خود را می خواهد به انجام تحقیقات مشترک در مواد مخدر و واکسن و ارائه “را به عنوان مقدار به عنوان کمک آن می توانید” به کشورهایی که این ویروس در حال گسترش است. دولت یازدهم گفت: دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توسط تلفن که اقتصادی و زندگی روزمره به تدریج در حال بازگشت به حالت عادی در چین با تشکر از “دشوار تلاش” در پیشگیری و کنترل است.

کره جنوبی گزارش 114 موارد جدید بود و نزدیک به 8000 کلی. مقامات گفت: 177 بيمار منتشر شده از بیمارستان و ساخت جمعه اولین روز بهبود بیشتر عفونت های جدید از کشور اول بیمار تایید شده در Jan. 20.

ژاپن که دارای 675 موارد — و نه از جمله نزدیک به 700 از الماس شاهزاده کشتی کروز — تصویب یک قانون بحث برانگیز جمعه که اجازه می دهد نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری اگر coronavirus شیوع بدتر در کشور است. مقامات دولتی در ژاپن گفت: وجود فوری طرح اعلام وضعیت اضطراری اما آبه رود که به تصمیم گیری بر اساس کارشناسان در آخرین بررسی شیوع.

یک جامعه داوطلب به اطلاع ساکنان برای دریافت سبزیجات با یک بلندگو در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در روز جمعه. چین گزارش داد فقط 8 مورد از coronavirus روز جمعه با جدید داخلی عفونت های خارج از مرکز استان هوبی. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 7:30 a. m. ET

تعداد کل مرگ و میر در ایران از شیوع کروناویروس افزایش یافته است 85 به 514 یک وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت در جمعه اضافه کرد که تعداد کل عفونت حال افزایش بیش از 1000 نفر در 24 ساعت گذشته به 11,364.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در برخی از مناطق جهان است که نه دیده می شود افزایش عمده در موارد:

 • مقامات کنیا می گویند یک زن دارای آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس اولین مورد در شرق کشور آفریقایی است. بیمار تا به حال سفر از آمریکا از طریق لندن, وزیر بهداشت گفت.

 • غرب و مرکزی کشورهای آفریقایی غنا و گابن نیز اعلام کرد خود را برای اولین بار تایید موارد این بیماری است. غنا وزیر بهداشت Kwaku Agyeman-مانو گفت: دو نفر که در بازگشت از نروژ و ترکیه تست مثبت و در انزوا. گابن اولین مورد از این ویروس در 27 ساله که پس از اقامت در Bordeaux فرانسه.

 • نپال نقل مکان کرد به تعلیق مجوز صعود به قله اورست و دیگر هر قله کوهستانی کشور به دلیل coronavirus. چین در حال حاضر توقیف آن طرف کوه اورست.

 • مقامات در پاکستان قرنطینه حدود 4,000 زائران در چادر و ساختمان در مرز جنوب غربی شهر تافتون پس از بازگشت خود از ایران, مقامات روز جمعه گفت.

 • دولت اندونزی اعلام کرد 35 موارد جدید COVID-19 عفونت آوردن این کشور را تایید موارد به 69 روز جمعه از جمله دو کودکان نوپا. در اندونزی, جهان, پرجمعیت ترین کشور مسلمان, دولت راه اندازی یک کمپین برای 10,000 مساجد. مذهبی وزیر امور نامیده می شود در هر مسجد به جمع کردن فرش و اسپری ضد عفونی کننده در حالی که همچنین ترغیب مسلمانان به لرزش دست و یا به اشتراک گذاشتن یک بوسه بر روی گونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در جهان ورزش

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 10:35.m ET

در آمریکا اعلام شد جمعه که استادان مسابقات Ga., اولین مردانه گلف عمده از سال است که به تعویق افتاده است. ماراتن بوستون سازمان اعلام مارس نژاد شده است تا سپتامبر به تعویق افتاد.

قبل از آن در لیگ برتر بوده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 “در اولین” لیگ گفت: پس از سه باشگاه قرار داده و کل بازی جوخه های خود در انزوا به دلیل coronavirus. انگلستان تیم کریکت خواهد خانه پرواز شنبه و پس از مارس 19 آزمون مسابقه کریکت نامیده می شد ،

یونانی کمیته المپیک می گوید که تعلیق بقیه آن رله مشعل به دلیل “غیر منتظره جمعیت بزرگ” است که جمع آوری به تماشای با وجود درخواست های مکرر برای به دور ماندن برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

کمیته بین المللی المپیک روز پنجشنبه گفت که از هم اکنون توکیو بازی هنوز در ژوئیه 24. جام جهانی صلیب کشور اسکی رویداد آخر این هفته در شهر کبک لغو شده است به دلیل COVID-19 شیوع بیماری به طور موثر به پایان فصل. در اوایل جهانی اسکیت قهرمانی برنامه ریزی شده برای هفته آینده در مونترال شد scuttled.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>