Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان در روز سه شنبه

آخرین:

به عنوان جهان در ادامه به سطح شیب دار تا خود در پاسخ به COVID-19 همه گیر در روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو تصریح کرد که دولت او خواهد شد ارائه کمک مالی برای کانادایی در خارج از کشور که در حال تلاش برای بازگشت به خانه.

اما با وجود ستایش انتاریو برتر داگ فورد اعلام وضعیت اضطراری — یک حرکت بود که به زودی پس از آلبرتا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی — ترودو گفت: هیچ دلیلی برای انجام این کار فدرال در این زمان.

به جای اتاوا را نگاه کنید چه اقدامات دیگر می توان به معرفی ترودو گفت: در صحبت با خبرنگاران در خارج از محل اقامت خود در اتاوا که در آن او است در خود به انزوا بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث سریع-پخش COVID-19 بیماری تنفسی.

CBC News-رادیو کانادا آموخته است که شامل $25B برای کمک به افراد و کسب و کار.

“مردم نیاز به اجاره پول و مواد غذایی. کسب و کار نیاز به پل به بار بهتر” یک مقام ارشد دولت گفت.

امور جهانی کانادا نیز راه اندازی یک وام اضطراری برنامه ارائه افراد به $5,000 برای کمک در مبارزه خود را به امن و پرواز به خانه.

ترودو گفت: وجود خواهد داشت اخبار روز چهارشنبه در مورد استخدام بیمه واجد شرایط بودن به عنوان یکی دیگر از اطلاعیه در مورد تغییرات مالیاتی تا پایان هفته.

سازمان دیده بان | ترودو می گوید مالی و پشتیبانی در این راه برای ‘میلیون ها کانادایی’:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: یک بسته ویژه مالی و پشتیبانی است که در این راه برای کمک به میلیون ها نفر از کانادایی ها و کسب و کار از طریق COVID-19 بحران است. 22:01

کانادا فدراسیون مستقل کسب و کار گفت: آنها انتظار دارند 25 درصد از کسب و کار نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن تا یک ماه بسته شدن.

کلگری-بر اساس هواپیمایی top world news می گوید: از آن خواهد شد تعلیق تمام تجاری بین المللی و transborder پرواز برای 30 روز دوره تمرکز تلاش خود را بر بازگشت پرواز برای کانادایی ها گیر کرده خارج از کشور است.

این شرکت گفت که بلیط برای دوره آغاز مارس 23 دیگر نمی خواهد در دسترس برای فروش و نهایی آن به صورت تجاری پرواز برنامه ریزی شده خواهد بود یکشنبه شب. پس از آن شرکت هواپیمایی خواهد بود عامل نجات و بازگشت پرواز در همکاری با دولت کانادا.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت: با شروع چهارشنبه اقدامات اضافی در محل قرار داده در فرودگاه برای اطمینان مردم از بازگشت به کانادا نمی, پخش كردن, رمان coronavirus در حالی که تنها شهروندان کانادا, اقامت دائم و در حال حاضر شهروندان ایالات متحده خواهد بود و مجاز به ورود به کشور است.

هر فرد خواسته می شود در صورتی که سرفه و مشکل در تنفس و یا اگر آنها احساس می کنند که یک تب. آنها همچنین نیاز به پر کردن یک فرم و همچنین اذعان کرد که آنها خواسته شده است به خود منزوی برای بعد از 14 روز.

اکثر پروازهای بین المللی تنها اجازه داده می شود به زمین در چهار فرودگاه — تورنتو, مونترال, کلگری و ونکوور — شروع پنج شنبه.

این محدودیت های مسافرتی به عنوان انتاریو ثبت آن در اول مرگ و میر در حالی که بریتیش کلمبیا گزارش داد هفت مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن کانادا تلفات به هشت. چهار نفر از مرگ و میر در B. C. بنیادی از شیوع در Lynn Valley مرکز مراقبت بلند مدت مرکز مراقبت در نورث ونکوور.

یک COVID-19 مرکز ارزیابی در برامپتون, Ont., نشان داده شده است در روز سه شنبه. (Craig چیورس/CBC)

روز سه شنبه بعد از ظهر بریتیش کلمبیا اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی. این استان همچنین اعلام کرد سه مرگ و میر — دو از حال شیوع در Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور, که در آن چهار نفر در حال حاضر فوت کرد و یک مرد در 80s که در بیمارستان درگذشت در فریزر بهداشت و درمان منطقه است.

که به ارمغان می آورد استانی کشته شدگان به هفت و ملی در مجموع به هشت.

“این اعلامیه اورژانس من را قادر می سازد تا سریع تر کارآمد تر و زیرک در چیزهایی که ما نیاز به انجام در حال حاضر,” دکتر گفت: بانی هنری استان در پزشکی سلامت افسر.

او گفت که تمام رستوران ها در استان باید در حرکت به بایگانی اطلاعات و کسب و کار است که باقی می ماند باز باید اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله — حدود یک تا دو متر بین همه مردم است.

قفسه های خالی در حال تصویر در یک فروشگاه مواد غذایی فروشگاه در Richmond, B. C., در روز سه شنبه. (بن Nelms/CBC)

به عنوان انتاریو اعلام provincewide وضعیت اضطراری یکی از سفارشات صادر شنبه بود منع سازماندهی رویدادهای عمومی بیش از 50 نفر از جمله خدمات در اماکن عبادت تا 31 مارس است. کتابخانه های عمومی و سینما نیز بسته می شود تا زمانی که تاریخ به عنوان کافه ها و رستوران ها هر چند آنها هنوز هم می تواند ارائه خدمات بایگانی اطلاعات.

“این یک تصمیم گیری است که ساخته شده بود و نه به آرامی” برتر گفت.

روز دوشنبه فورد خواست مردم را به وحشت خرید و گفت او شده است در تماس با خرده فروشان عمده در مورد زنجیره تامین. “وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی و ملزومات خانگی برای رفتن در اطراف” برتر به خبرنگاران گفت:.

فورد همچنین گفت دولت او در حال کار بر روی یک طرح را برای افرادی که کار و زندگی را تحت تاثیر شیوع هر چند جزئیات کامل نیست ،

در جای دیگر در کانادا اسقف کاتولیک اسقف نشین از مکنزی-فورت اسمیت جان هانسن گفت: اسقف نشین است که تعلیق همه یکشنبه توده ها در طول COVID-19 بیماری همه گیر. که به منظور تحت تاثیر قرار خواهد شد کسانی که در مناطق شمال غربی, شمال ساسکاچوان و غربی, Nunavut, هر چند کلیساها باقی خواهد ماند و باز کردن در به طور منظم توده ساعت.

در همین حال کاخ سفید خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر برای دو هفته آینده و به نام میله, رستوران ها و مکانهای دیگر را در کشورهای که در آن محلی انتقال ویروس وجود دارد. همچنین اصرار آمریکایی ها برای کار از خانه در صورت امکان و به خانه از مدرسه کودکان خود را. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدترین شیوع این بیماری ممکن است بیش از تا ژوئیه یا اوت اگر نه بعد از آن.

سازمان دیده بان | تهمت می گوید آمریکایی ها را شکست COVID-19:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها را نگاه کنید یک روز در این زمان و بگو ما به دست آورد.’ 1:01

“ساخت مشترک فداکاری و تغییرات موقت ما می تواند به حفاظت از سلامت مردم است و ما می توانیم محافظت از اقتصاد ما, چرا که من فکر می کنم اقتصاد ما خواهد آمد بسیار به سرعت در حال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول یک شنبه نیروی کار جلسه.

او همچنین گفت ایالات متحده در حال همکاری نزدیک با کانادا اما نمی گویند وجود دارد هر گونه برنامه برای بستن مرز بین دو کشور.

Coronavirus — که به بیش از 140 کشور — اتحاد لرزاند اقتصاد و موجب تغییرات گسترده از دولت هر دو در کانادا و خارج از کشور.

سازمان دیده بان | رد کردن اطلاعات غلط در مورد COVID-19:

اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس و چگونه برای جلوگیری از ابتلا به آن را گمراه کرده است مردم در سراسر جهان است. 1:48

استان ها و مناطق باید لغو کلاس های شهرستانها در حال بستن فضاهای عمومی مانند کتابخانه ها و مراکز تفریحی و مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار مردم برای تمرین مناسب بهداشت دست و اجتماعی فاصله.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) گفت: خطر از coronavirus به عموم مردم کم است اما هشدار داد که سالمندان و افراد با زمینه مسائل مربوط به سلامت و افراد با سیستم ایمنی بدن به صورت یک خطر بالاتر از “شدید” نتایج اگر آنها قرارداد آن است.

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام شیوع این “تعریف بهداشت جهانی بحران در زمان ما” اشاره کرد که آزمون اولویت بالا است.

“شما نمی توانید مبارزه با آتش blindfolded, و ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus. “ما یک پیام ساده برای همه کشورها: تست آزمون تست.”

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا است که بسته شدن تمام مدارس به طور نامحدود برتر جان هرگن اعلام کرد در یک کنفرانس خبری سهشنبهموثر بر دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 12. این به دنبال اعلام سفارش در تمام رستوران ها و کافه ها در منطقه ونکوور بزرگ برای دید در روز سنت پاتریک برای جلوگیری از گسترش COVID-19. B. C. گردشگری انجمن نیز هشدار داد که با هتل ها و رستوران های خالی در سراسر استان بازدید کننده اقتصاد می تواند به سقوط و بدون کمک مالی از دولت است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

یک فرد پیاده گذشته گرافیتی در مرکز شهر ونکوور در روز سه شنبه. (بن Nelms/CBC)

آلبرتا برتر جیسون کنی اعلام وضعیت عمومی اورژانس منع تجمعات بیش از 50 نفر. حضور و غیاب از امکانات تفریحی عمومی ممنوع خواهد شد و او توصیه در برابر حضور و غیاب از حوادث مانند عروسی و مجالس ترحیم نیز هست. “این یک لحظه جدی در تاریخ ما و COVID-19 تست خواهد شد همه ما” کنی گفت. “اما من معتقدم که من می دانم که این استان انعطاف پذیر است و ما در حال آماده شدن برای آزمون.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتاو بازدید از این سایت برای یک لیست از تعطیلی در کلگری.

ساسکاچوان بسته است pre-K-12 مدرسه شروع جمعه هر چند همه پدر و مادر هستند که می توانند خواسته شد برای حفظ فرزندان خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “این اقدامات اعمال daycares که شرکت واقع با مدارس اما به درخواست مجوز مهدکودک امکانات در خارج از مدارس” دولت خواند. علاوه بر مدارس ساسکاتون و رجینا را اعلام کرد متعدد تعطیلی در حالی که این استان است که تعمیرات اساسی آن 811 HealthLine همگام با تقاضا برای خدمات تلفن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا می گوید همه آن موارد گزارش شده به تاریخ ها مربوط به سفر. هنوز این استان به تصویب محدودیت های متعدد مانند محدود کردن مراقبت حاد مرکز بازديد به یک بازدید کننده در یک زمان و هیچ در تمام در برخی از سالمندان خانه وجود دارد در حال حاضر چهار تست اختصاصی مراکز در وینیپگ و یکی در تامپسون با طرح های بیشتر در مناطق روستایی به زودی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

Winnipeg را ریچاردسون فرودگاه بین المللی دیده می شود تقریبا خالی در روز سه شنبه. (Trevor شور/CBC)

در روز سه شنبه, Ontario تایید اولین COVID-19 مربوط به مرگ در استان, یک مرد در 70s که در تماس نزدیک با فرد آلوده. همه قمار در استان هستند که بسته شده و Metrolinx است کاهش خدمات شروع شد و این هفته است. در اتاوا این شهر بالا, دکتر, توصیه است که مردم انصراف از حوادث و جلوگیری از بیرون رفتن برای “غیر ضروری” دلایل و گفت: جامعه انتقال است و به احتمال زیاد در حال وقوع در شهر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو در اینجا.

کبک تحت فشار قرار دادند پشت آن تشکیل پرونده مالیاتی فصل به سهولت فشار بر ساکنان مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19 شیوع. این استان که اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت در روز شنبه — همچنین افزایش آن coronavirus تست ظرفیت از 1,600 تا 6000 شروع سه شنبه. “ما انجام خواهد شد که آزمون تست آزمون” گفت: کبک مدیر بهداشت عمومی دکتر Horacio اررودا. بارها و باشگاه ها و ورزشگاه و سینما بودند دستور بسته شدن بیش از آخر هفته و استان را اجاره هیئت مدیره است به حالت تعلیق اخراج جلسات در طول بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نشانه اعلام کرد زمانی بسته شدن یک نوار در مونترال روز سه شنبه. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

نیوبرانزویک جدیدترین presumptive مورد یک پسر زیر سن 10 سالگی. استان بالا دکتر می گوید تست مراکز COVID-19 در حال راه اندازی در این استان اما این تست در دسترس خواهد بود با تعیین وقت قبلی و تنها به کسانی نشان دادن علائم. دکتر جنیفر راسل خواست همه را به “خود” در این استان هر چند کارکنان بیمارستان گزارش سرقت از لوازم استفاده آنها برای مبارزه با ویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک در اینجا.

جزیره پرنس ادوارد, اعلام وضعیت اضطراری و مدارس بسته و daycares برای مدت طولانی. آن بود اعلام کرد که شارلوت دو ایستگاه آتش نشانی, پلیس, ايستگاه تصفيه خانه فاضلاب شهر سالن دفاتر خواهد شد به روی عموم بسته شده, در حالی که پلیس دیگر نمی خواهد انجام کیفری چک و آتش نشانان را عمل اجتماعی فاصله در طول تماس. P. E. I. ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون با تاکید بر نیاز برای جزیره نشینان به در خانه بمانند اگر آنها می توانند صرف نظر از اینکه آنها را به یک سفر تاریخ است. “بهترین راه برای ما به گرد هم می آیند در حال حاضر این است که اگر ما از هم جدا ماندن,” او گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نوا اسکوشیا به طور نامحدود به تعویق افتاد اعمال جراحی الکتیو و بسته شدن مدارس و daycares که برتر هشدار می تواند برای مدت طولانی گذشته. “ما اولویت شماره 1 خواهد بود عمومی ایمنی و سلامت [و] ایمنی نوا Scotians و فرزندان خود” استفان مک نیل گفت: بیش از آخر هفته. در یک مرکز پرستاری — صفحه اصلی به برخی از مهمترین آسیب پذیر به coronavirus — یک اتاق در طبقه همکف پاک شده است تا ساکنان و عزیزان خود می توانید ملاقات چهره به چهره از طریق یک پنجره بسته است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا در اینجا.

Dykeland تسلیم در ویندزور, N. S. کرده است راه اندازی یک جلسه پنجره که در آن ساکنان آن می توانید ملاقات با اعضای خانواده. (فرستاده شده توسط Krista Beeler)

نیوفاندلند و لابرادور در حال حاضر سه مورد از COVID-19مقامات اعلام کردند روز شنبه با استان دو مورد جدید شناخته شده اند که از منشأ اصلی مربوط به سفر مورد. هر سه نتیجه نیاز به تایید توسط آزمایشگاه ملی در وینیپگ. در همین حال مقامات گفت: دانش آموزان از مهد کودک تا دانشگاه خواهد بود خارج از کلاس برای یک مدت طولانی در حالی که تغییرات تصویب شده در طول چند روز گذشته خواهد شد و به احتمال زیاد آخرین به اوایل تابستان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوفاندلند و لابرادور.

وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه موارد تایید شده در کانادا شمالی. اما دکتر مایکل پترسون نوناووت افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: “COVID-19 پتانسیل تاثیر بیشتری” در خاک نسبت به جاهای دیگر در کانادا. پر ازدحام مسکن یک مانع کلیدی برای نگه داشتن جامعه سالم گفت: برتر جو Savikataaq. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کانادا شمالی در اینجا.

در اینجا نگاهی به آخرین شماره در کانادا. Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ.

 • انتاریو: 190 تایید موارد از جمله مرگ و پنج مورد ذکر شده به عنوان حل و فصل شود.
 • بریتیش کلمبیا: 186 تایید کرد از جمله هفت کشته و پنج مورد ذکر شده به عنوان حل و فصل شود.
 • آلبرتا: 97 تایید کرد.
 • کبک: 74 تایید کرد.
 • ساسکاچوان: شش presumptive دو را تایید کرد.
 • New Brunswick: شش presumptive دو را تایید کرد.
 • Manitoba: هشت نفر را تایید کرد, هفت presumptive.
 • نوا اسکوشیا: شش presumptive, یکی را تایید کرد.
 • جزیره پرنس ادوارد: یکی تایید کرد.
 • نیوفاندلند و لابرادور: سه presumptive.
 • کانادایی ها در قرنطینه CFB ترنتون: نه تایید.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در ایالات متحده

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 7 p. m. ET

پاسخ سراسر ایالات متحده متنوع است. نزدیک به هفت میلیون نفر در منطقه سان فرانسیسکو تمام شد اما محدود به خانه های خود را روز شنبه در حالی که در فلوریدا قرار دادن یک دمپر در شکستن بهار و روز سنت پاتریک با سفارش بسته شدن تمام میله های زندان به عنوان دولت و مقامات محلی در زمان به طور فزاینده ای سخت در برابر خط coronavirus.

اوهایو لغو آن ریاست جمهوری اولیه ساعت قبل از انتخابات بودند اما سه ایالت دیگر پیش رو فشرده با انتخابات معرفی چنین احتیاطی به عنوان قرار دادن نوار در طبقه برای حفظ رای دهندگان در یک فاصله امن از هم جدا.

یک پرستار ثبت شده کامل مصرف نازوفارنکس سواب از یک بیمار در یک درایو-از طریق COVID-19 تست ایستگاه در سیاتل در روز سه شنبه. (ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس)

در دیترویت سواران اتوبوس گرفتار شده بودند روز سه شنبه بعد از اکثر رانندگان نیست, گزارش کار ظاهرا نگران گسترش ویروس و اشتباه که آیا میشیگان محدودیت های جدید در تجمعات شامل وسایل نقلیه مملو از مسافران است.

در سخت ضربه Washington state Gov. جی Inslee امضا قانون تصویب 200 میلیون دلار ما در بودجه اضطراری به سرعت گسترش COVID-19. دولت دیده 54 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس — 30 که متصل به یک خانه سالمندان در حومه سیاتل — ترین در ایالات متحده آمریکا

غرب ویرجینیا تایید اولین مورد مثبت معنی این ویروس در حال حاضر گزارش شده است در تمام 50 ایالت. Coronavirus عفونت در سراسر کشور رسیده است حدود 5,200 و مرگ و میر صعود به حداقل 103.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 4 p. m. ET.

رهبران اتحادیه اروپا و سازمان ملل توافق کرده اند که به موسسه ممنوعیت سفر ممنوع است که اکثر خارجی ها از ورود این بلوک به صورت 30 روز. رهبران اتحادیه اروپا توافق کردند در روز سه شنبه را تعطیل 27-ملت بلوک مرزهای خارجی بلافاصله.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: این پیشنهاد توسط مقامات اتحادیه اروپا “بسیاری از حمایت کشورهای عضو. آن را به آنها را در حال حاضر به پیاده سازی. آنها گفتند: آنها را بلافاصله انجام دهد.”

ویروس مورد تعداد اروپا صعود کرده است به بیش از 51000 و بیش از 2.300 نفر کشته شده اند.

سازمان دیده بان | ممنوعیت ورود غیر ضروری سفر در داخل بلوک:

اتحادیه اروپا تنظیم شده است به ممنوعیت تمام غیر ضروری سفر در داخل آن از 26 کشور امروز و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تایید کرد که تا ظهر روز یکشنبه از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا بسته خواهد شد با برخی از استثنا. 4:30

ایتالیا دوم سخت ترین ضربه ملت ایران پس از چین در جهان coronavirus همه گیر اعلام کرده است آمار و ارقام جدید نشان می دهد که آن را تا یک سوم جهان در مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس جدید است. کشور اضافه شده بیش از 3500 جدید موارد مثبت سهشنبه آوردن آن به طور کلی مجموع به 31,506. علاوه بر این یکی دیگر از 345 نفر با این ویروس فوت کرده اند آوردن ایتالیا با مجموع مرگ و میر به 2,503.

پزشکان بدون مرز می گوید ایتالیا فاقد کلید تجهیزات پزشکی مانند دستکش یا ماسک. “نزدیک به 1700 در مراقبت های بهداشتی کارگران و یا هشت درصد از کل COVID-19 نفر در ایتالیا آلوده شده اند در حالی که خستگی ناپذیر مراقبت از افزایش تعداد به شدت بیمار بیمارانی که نیاز به اقامت طولانی مدت” این گروه گفت.

یک بیمار در یک bio-مهار واحد انجام شده است بر روی یک برانکارد از یک آمبولانس در رم در روز سه شنبه. (Alessandra تارانتینو/آسوشیتد پرس)

در انگلستانمقامات خواسته اند که همه ساکنان غیر ضروری برای جلوگیری از تماس با دیگران و مردم در گروه های آسیب پذیر باید جدا برای تقریبا سه ماه. همانطور که از دوشنبه بریتانیا بود 1,543 مورد تأیید و 53 ویروس های مربوط به مرگ و میر. ملکه الیزابت برای سفر به قلعه ویندسور و لغو, رویدادهای برنامه ریزی شده از جمله باغ احزاب با توجه به شیوع کاخ باکینگهام گفت: در روز سه شنبه.

ایرلند در انتظار تعدادی از موارد وجود دارد به موشک وار رفتن در چند هفته آینده. نخست وزیر لئو Varadkar گفت که او انتظار دارد برای دیدن به سمت بالا از 15000 نفر تا پایان ماه از جاری 223 و توصیه کرده است در برابر همه غیر ضروری خارج از کشور سفر. مدارس مهد کودک و بارها نیز بسته شده است.

فرانسه دولت حمایت 45 میلیارد یورو ($70 میلیارد Cdn) در کمک به کسب و کارهای کوچک و صدمه گسترش coronavirus. فرانسه در حال حاضر بیش از 6,600 موارد ویروس از جمله 148 مرگ و میر.

افسران پلیس با پوشیدن ماسک محافظ بررسی مقالات در یک نقطه کنترل لیزه خیابان در پاریس در روز سه شنبه. (Michel اویلر/آسوشیتد پرس)

در لیتوانی ، کامیون باری از خط در مرز برای ورود به لهستان کشیده 60 کیلومتری در روز سه شنبه پس از لهستان بسته مرز خود را به خارجی ها.

یونان تحمیل اجباری 14-روز قرنطینه در هر ورود به کشور و گسترش فروشگاه تعطیلی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

مادرید مواجه سوم آن بعد از مستند در روز سه شنبه بیش از شیوع کروناویروس. اسپانیا چهارمین ترین ویروس آلوده کشور در جهان شده است اعمال جزئی مستند از شنبه شب اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود تنها به رفتن به محل کار و خرید مواد غذایی و یا مراجعه به یک داروخانه یا بیمارستان. دولت رسمی coronavirus مرگ و میر افزایش 182 یک شبه به 491 روز سه شنبه. تعداد آلوده در صدر 10,000 برای اولین بار و در حال حاضر نشسته در 11,178.

سازمان دیده بان | کانادایی ها قفل شده در اسپانیا در تلاش برای بازگشت به خانه:

با اسپانیا در حال حاضر در مستند یک زوج کانادا با هیچ جایی برای اقامت پس از 29 مارس در تلاش است به خارج. 4:25

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار و سرمایه گذاری:

از آسوشیتد پرس و CBC, اخبار آخرین به روز رسانی در 5:00 p. m. ET.

Tim Hortons — که خود را بسته ناهار خوردن-در مناطق و روشن به takeout, drive-thru و تحویل سفارشات تنها — گفت: آن را ارائه تا به $40 میلیون Cdn “را به اطمینان حاصل شود که خود را اعضای تیم های متاثر COVID-19 در خانه بمانند و لازم نیست که به نگرانی در مورد چگونه آنها را به حمایت از خود و خانواده خود را.”

سوار-نقطه شرکت Uber تعلیق است خدمات خود را به نام استخر حال بارگذاری تا اطلاع ثانوی. همه دیگر بارگذاری سفر و همچنین بارگذاری می خورد هنوز هم در دسترس است.

فولکس واگن گفت: این امر نزدیک ترین آن به اروپا گیاهان برای دو هفته با توجه به عدم اطمینان در مورد تقاضا برای اتومبیل لوازم و قطعات.

یک مشتری با پوشیدن ماسک محافظ برگ Tim Hortons با آن ناهار خوری منطقه بسته در مونترال روز سه شنبه. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

Cineplex بسته است همه 165 از آن تئاتر در سراسر کشور تا آوریل 2 خواهد شد و موضوع بازپرداخت برای هر پیشبرد رزرو.

CIBC است به طور موقت بسته شدن 206 از شاخه های آن و اصلاح آن ساعت از عملیات. بیش از 800 از مکان های خود را در کانادا باز باقی خواهد ماند.این بانک می گوید آن را به لیست شعب تحت تاثیر و جدید ساعت بر روی وب سایت خود را از روز شنبه.

Sephora اعلام کرده است که از آن خواهد شد بسته شدن همه از آن آمریکای شمالی فروشگاه های خرده فروشی به عنوان 5 p. m. (محلی) روز سه شنبه برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آسیا

از آسوشیتد پرس و CBC, اخبار آخرین به روز رسانی در 7:30 a. m. ET.

هند می گوید که می خواهد بار همه مسافران — از جمله شهروندان هند — از ورود به کشور در پرواز از اتحادیه اروپا و ترکیه و انگلستان آغاز روز شنبه.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط هند حمل و نقل هوایی تنظیم مسافران از آمدن و یا ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, کویت, عمان و قطر مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند. ورود از چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, فرانسه, اسپانیا و آلمان در حال حاضر موضوع به محدودیت های مشابه در حالی که بسیاری از نقاط مرزی با کشور همسایه پاکستان و بنگلادش و میانمار بسته شده اند.

یک کارگر sanitizes محفظه قطار در Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه در بمبئی در روز سه شنبه. (Rajanish Kakade/آسوشیتد پرس)

هند توریستی وزارت این هفته اعلام کرد که آن را تعطیل تاج محل آن یاد “بنای تاریخی عشق” به بازدید کنندگان است.

چند مهم دیگر بناهای تاریخی نیز تعطیل در سراسر کشور به امن نگه داشتن مردم در میان شیوع کروناویروس. اکثر مدارس و امکانات سرگرمی را نیز توقیف شده است در سراسر هند است.

فیلیپین بورس بسته شد با معاملات روز سه شنبه بعد از رئیس جمهور قرار داده شده و بخش شمالی کشور از جمله مانیل تحت قرنطینه. تبادل به مدیر عامل گفت در پایان از فعالیت های تجاری خواهد بود “تا اطلاع ثانوی.” فیلیپین دارای 140 موارد عفونت و مرگ و میر 12.

ساکنان گام در اندازه گیری نوار قرار داده شده در خارج از یک سوپر مارکت به عمل اجتماعی فاصله در مانیل در روز سه شنبه. (هارون Favila/آسوشیتد پرس)

سریلانکا می گوید آن اضافه خواهد شد بیشتر مراکز قرنطینه برای کمک به مبارزه با کروناویروس. یک ژنرال ارتش گفت: 23 ارتش تعطیلات خانه های ییلاقی استفاده می شود به عنوان مراکز قرنطینه برای یک گروه از مسافران که وارد به تازگی از لندن است. سریلانکا تایید کرده است 28 مورد از این ویروس با هیچ مرگ و میر تا کنون.

چین و آرامش بخش است محدودیت های مسافرتی در هوبئی استان سخت ترین ضربه توسط ویروس ارسال هزاران نفر از کارگران بازگشت به کار در کارخانه ها و از جان گذشته به تولید دوباره رفتن.

رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز جمعه شهرستانها فقط در خارج از مرکز ووهان شد اجاره اتوبوس به ارسال به محل کار ساکنان که به خانه بازگشته بود برای سال جدید قمری در اواخر ماه ژانویه است.

این حرکت به عنوان مقامات چینی می گویند که شیوع گسترش شهر ووهان شروع در اواخر ماه دسامبر بیشتر اجرای آن در داخل کشور در حالی که آنها بیدار و هوشیار در برابر وارداتی موارد است.

درجه حرارت در حال بررسی توسط یک گارد امنیتی در پکن در روز سه شنبه. (Andy Wong/آسوشیتد پرس)

شیوع COVID-19 تا به حال یک اثر مخربی بر بخش خدمات چین و صنایع از اتومبیل برای تلفن های همراه اگر چه رئیس جمهور چین متعهد شده است که رشد اقتصادی اهداف برای سال هنوز هم می شود ملاقات کرد.

در آخرین شمارش چین ملی کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گزارش 21 مورد جدید از coronavirus در حالیکه در 24 ساعت آوردن مجموع به 80,881. کمیسیون بهداشت و درمان نیز گفت: 13 نفر فوت کرده اند افزایش مرگ و میر به 3,226.

در کره جنوبی مقامات گزارش یک روند رو به پایین در عفونت های جدید برای سومین روز متوالی در روز سه شنبه. وجود 84 موارد جدید آوردن این کشور در مجموع عفونت به 8,320. در روز دوشنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در مجموع 81 نفر کشته شده اند در این کشور پس از شش بیشتر مرگ و میر گزارش شده از شنبه اکثر آنها مسن تر و با بیماری های زمینه ای. کره جنوبی بیشتر به تعویق افتاد آغاز سال تحصیلی جدید توسط دو هفته برای محافظت از دانش آموزان از ویروس.

یک کارگر پوشیدن دنده محافظ كشتن بیس بال در ورزشگاه سئول. (Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس)

معاون رئیس ژاپن در المپیک کمیته Kozo Tashima, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در روز سه شنبه افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا به بازی های المپیک می توانید در ادامه برنامه ریزی شده به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت: G7 رهبران موافقت کرده بود برای حمایت از یک “کامل” بازی های المپیک, اما dodged سوال در مورد اینکه آیا هر یک از رهبران آورده بود تا امکان به تعویق افتادن. ژاپن در برخورد با حدود 700 محلی موارد و همچنین مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز که تست مثبت است.

بانک مرکزی ژاپن نیز به دنبال گرفتن اقدامات اضطراری برای tamp پایین تاثیر شیوع بیماری در اقتصاد کشور را NHK گزارش شده است.

در اینجا نگاهی به برخی از آنچه اتفاق می افتد در نقاط دیگر جهان از جمله سخت-آمار ایران

از آسوشیتد پرس و رويترز و CBC, اخبار به روز شده در 7:30 p. m. ET.

 • استرالیا توصیه می شود شهروندان اوایل روز چهارشنبه به سفر خارج از کشور و خواست کسانی که در حال حاضر روی چه کسی می خواهید به بازگشت به استرالیا به “فراموش بنابراین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” نخست وزیر اسکات موریسون همچنین از مردم خواست تا از سفر به برخی از قطعات در داخل کشور به عنوان برخی از مناطق بیشتر تحت تاثیر coronavirus بیش از دیگران است. استرالیا دارای بیش از 450 تایید موارد — از جمله 10 بهبود و پنج مرگ و میر.
 • ایران شاهد 13 درصد افزایش روز سه شنبه در تعداد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus. این ویروس کشته 135 بیشتر مردم به افزایش مجموع به 988. این کشور دارای بیش از 16000 موارد است. دولت ایران, روزنامه نگار تلویزیون دکتر Afruz اسلامی ذکر یک مطالعه توسط تهران دانشگاه صنعتی شریف که در بر داشت که اگر مردم شروع به همکاری در حال حاضر با دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش ایران را ببینید 120,000 عفونت و 12000 مرگ و میر قبل از وقوع است. او گفت: اگر آنها را رسانه همکاری وجود خواهد داشت 300,000 موارد و 110,000 مرگ و میر.
 • گامبیا وزارت بهداشت در گزارش خود اولین مورد از coronavirus در شنبه 20 سال بود که به تازگی از انگلستان
 • ریو دو ژانیرو Christ the Redeemer statue بسته در روز تا پایان روز سه شنبه و نمی بازگشایی حداقل برای یک هفته به عنوان فرماندار دولت مقرر حالت اضطراری. برزیل ثبت کرده است تقریبا 300 مورد تأیید بیش از نیمی در سائو پائولو و دومین شماره در ریو با توجه به وزارت بهداشت. این کشور دارای یکی از گزارش مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>