Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان در روز شنبه

آخرین:

 • مرز دیگر باز به صورت روزمره گاه به گاه ترافیک بین کانادا و ایالات متحده
 • کانادایی ها در گیر پرو در برزخ در کمک به ترک کشور است.
 • پرواز در آوردن کانادایی از مراکش است که انتظار می رود به زمین در مونترال.
 • کشتی کروز روش Genoa ایتالیا در میان ویروس ترس.
 • قبرس بگرداند مهاجر.
 • فرمانداران ایالت ایلینوی نیویورک و کالیفرنیا سفارش مردم به ماندن در خانه.
 • استارباکس به فروشگاه های حرکت به درایو از طریق و تحویل.
 • به همین دلیل آن را بسیار دشوار است برای گرفتن تست شده در کانادا.

طولانی ترین undefended مرز بین دو کشور است در حال حاضر بسته های غیر ضروری ترافیک مانند گردشگران و افرادی که به دنبال انجام برخی از خرید در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. طبیعی جدید در کانادا و امریکا گذرگاه های مرزی به اثر رفت در نیمه شب.

تحت موافقتنامه دو جانبه کامیونداران و کارگران ضروری برای حفظ تامین خطوط معاف از سفر سفارش. نیز معاف هستند بهداشت حرفه ای و دیگران که کار بر روی یک طرف از مرز زندگی می کنند ، دانش آموزانی که نگه معتبر ویزای موقت کارگران خارجی و هر کسی که با مدرک معتبر مسئولیت کار نیز ممکن است متقابل.

ممنوعیت غیر ضروری مرزی سفر را در محل اقامت برای حداقل 30 روز. اتاوا نیز موافقت کرده است به همه متقاضیان پناهندگی از ورود به کانادا از طریق نامنظم گذرگاه در طول مدت قرارداد. واشنگتن به تصویب مشابه ترتیب با مکزیک.

یک ایر کانادا پرواز در آوردن یک گروه کانادایی از مراکش در میان جهانی coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به زمین در مونترال در روز شنبه. بازگشت پرواز مرتب با کمک از دولت فدرال است که با توجه به ترک از کازابلانکا در 1:50 p. m. و یا 6:50 p. m. به وقت محلی.

سازمان دیده بان | ‘بسیاری از مسائل با اروپا و کانادا در تلاش برای خارج شدن از مراکش:

با وجود استرس زا چند روز تلاش به ترک مراکش, کانادا, Keenan Orrange سپاسگزار برای کمک به او را دریافت کرده است و انتظار دارد که به پشت در کانادا به زودی. 4:37

دولت خواست همه کانادایی که در خارج از کشور به بازگشت به خانه به سرعت اما برخی تلاش کرده اند برای پیدا کردن پروازهای آنها به عنوان چهره مرز محدودیت و محدود گزینه های سفر به عنوان خطوط هوایی کاهش ظرفیت. برای کانادایی رشته در مراکش آنها را مجبور به پرداخت هزینه برای بازگشت چرا که این یک پرواز تجاری — نه نجات پرواز اجاره توسط دولت کانادا. در هند و کانادایی در حال تقلا برای رسیدن به هند آماده به ممنوعیت تمام ورودی پروازهای بین المللی برای یک هفته.

برای بیش از 800 کانادایی در گیر پرو وجود دارد فشار جدید از دولت پرو به ترک این آخر هفته. پرو که تعطیل کردن همه مرزها و فرودگاه ها در مارس 16, گفت که از روز شنبه آن را دیگر نمی خواهد حمایت از بازگشت تلاش های دولت های خارجی.

نخست وزیر جاستین ترودو پرداختن به این کشور در روز شنبه اذعان کرد که توافق با ایر کانادا به مسافران از مراکش و گفت دولت او خواهد بود و همکاری با دیگر شرکت های هواپیمایی به موافقت نامه های مشابه را به در خانه “را به عنوان بسیاری از کانادایی ها که رشته به عنوان امکان پذیر است.” او گفت که او انتظار دارد دولت کمک خواهد کرد که به ترتیب پروازهای دیگر “به طور بالقوه از پرو و اسپانیا.”

تعداد موارد تایید شده از بیماری تنفسی در کانادا افزایش یافته است به 1,146 با بیشتر موارد گزارش شده در انتاریو در روز شنبه. وجود دارد 214 موارد جدید در روز جمعه در یک روز در کانادا پس از همه گیر اعلام شد در مارس 11.

سازمان دیده بان | کانادا دکتر خواستار اجباری مستند از ساحل به ساحل:

دکتر مایکل وارنر است مدیر پزشکی مراقبت بحرانی در مایکل Garron بیمارستان و می گوید کانادا باید اجرا اجباری مستند از ساحل به ساحل در حالی که پیش. 6:25

در سراسر جهان بیش از 274,800 مردم آلوده شده اند و 11,389 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

در ایالات متحده, Connecticut, ایلینوی و نیویورک پیوست کالیفرنیا در سفارش غیر ضروری کارگران باقی می ماند و در خانه را به سرعت گسترش ویروس که تاکنون بیش از 200 زندگی در آمریکا

در کسب و کار, هوا, کانادا تخمگذار کردن بیش از 5,100 خدمه پرواز به شرکت هواپیمایی کاهش مسیر و پارک هواپیما با توجه به COVID-19 یک مقام اتحادیه گفت: در روز جمعه. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر گفت که قصد دارد به “به تدریج به حالت تعلیق درآورد که اکثریت آن را بین المللی و ایالات متحده transborder پرواز” توسط 31 مارس است.

وسلی Lesosky رئیس جمهور CUPE هوایی کانادا جزء گفت که او “هرگز دیده اخراج بود.”

Top world news گفته است که تعلیق است مسافرت های بین المللی, یکشنبه برای یک دوره 30 روزه. از بین بردن تخفیف حامل متعلق به top world news, خطوط هوایی همان را انجام خواهد داد و گفته است که در حال حاضر به ارمغان می آورد بیش از 2.300 از بین بردن مسافران که هنوز در خارج از کانادا.

Sunwing شرکت های هواپیمایی گفت: این انتظار که همه از مشتریان خود که بیشتر در مکزیک و یا کارائیب تفریحی بازگشت به خانه توسط دوشنبه. Sunwing نیز ارائه کرسی خالی در آن بازگشت پرواز رایگان به هر کانادایی در رشته خورشید بوسید بخش هایی از نیمکره از جمله غیر Sunwing مشتریان.

سازمان دیده بان | مونترال و بیمارستان راه اندازی چالش جهانی به طراحی جدید ونتیلاتور:

دو بیمارستان در مونترال در حال ارائه $200,000 جایزه به طراحی جدید کم هزینه و آسان برای استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به با COVID-19 شیوع. 7:58

استارباکس است به طور موقت کاهش خدمات در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده و همچنین بسته شدن کافه ها و حرکت به درایو از طریق و تحویل به جای. برخی از موارد استثنا خواهد بود ساخته شده مانند مکان و اطراف بیمارستان ها و بسته شدن نمی کند به طور مستقیم تاثیر می گذارد مجوز فروشگاه. در انتشار اخبار استارباکس کانادا جمهور لری Digulla گفت: فروشگاه های بسته باقی خواهد ماند برای دو هفته در حالی که کارکنان را ادامه خواهد داد به پرداخت برای 30 روز آینده, آیا آنها کار می کنند یا نه.

ایتالیا با آن 60 میلیون نفر از شهروندان و افزایش مرگ و میر با 627 روز جمعه به 4,032 زندگی از دست رفته به ویروس. این بزرگترین روزانه ظهور در مطلق از سرایت پدید آمده در این کشور یک ماه پیش. در روز پنج شنبه, ایتالیا, مرگ و میر پیشی گرفته است که چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر و که در آن شیوع اول آغاز شد.

سازمان دیده بان | شهر نیویورک خیابان های خالی:

CBC, استیون d’souza نشان می دهد که چگونه شهر نیویورک یک بار شلوغ, خیابان quietened در میان بیماری همه گیر کوروناویروس 2:08

بیش از 86,000 مردم بهبود یافته اند از این ویروس عمدتا در چین اما با سرعت بسیار آهسته تر از آن گسترش یافته است. بازیابی طول می کشد دو هفته یا بیشتر برای موارد خفیف اما می تواند تا شش هفته برای کسانی که به نوبه خود جدی است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اگر بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87 درصد — بیش از 70.

سازمان دیده بان | بیشتر افراد جوان تست مثبت برای coronavirus:

در حالی که سالمندان شده اند به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان گروه سنی بیشتر در معرض coronavirus شده اند وجود دارد افزایش تعداد افراد زیر 65 سقوط بیمار. 2:06

افراد با زمینه مسائل بهداشتی نیز ممکن است افزایش احتمال برای ابتلا به عوارض جدی است. ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید مردم بومی را نیز در معرض خطر بالاتر به دلیل سلامت نابرابری ها نرخ های بالاتر از شرایط اساسی و مشکلات است که با زندگی در جوامع از راه دور.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و آمریکا و دیگر مناطق جهان در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا اعلام کرد 77 جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع به 348. در همان زمان, شهر ونکوور کانادا گفت: تمام زمین های بازی را تعطیل و همه رستوران ها باید جلوگیری از هر گونه ناهار خوردن در خدمات تا پایان جمعه و یا در صورت دادستان به عنوان بخشی از یک میزبان از سیاست های جدید پرده برداری کرد روز بعد از استان اعلام وضعیت اضطراری است. “تغییرات در حال اعلام کرد امروز عمده هستند. معنی آنها … بسیاری از مردم خواهد بود گذاشته گفت:” ونکوور شهردار کندی استوارت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

انتاریو آخرین مورد تایید شده است در Windsor, مردی که در دهه 60 است که خود منزوی در خانه با علائم خفیف پس از بازگشت به خانه از یک سفر دریایی کارائیب در مارس 10, Dr. Wajid احمد افسر ارشد پزشکی سلامت برای ویندزور-اسکس گفت: در روز شنبه. “او همه چیز راست” احمد گفت: این شهرستان اولین مورد شناخته شده از COVID-19. استان گزارش شده 59 موارد جدید در روز شنبه در آوردن کل استانی به 377 با دو مرگ.

وزیر بهداشت کریستین الیوت — چه کسانی مواجه شده است و افزایش سوالات آزمون بیش از در دسترس بودن زمان انتظار برای تست و بیمارستان ظرفیت و گفت: این استان اضافه شده است بیشتر telehealth و خطوط در حال کار بر روی بهبود آزمایشگاه تست. بیشتر بخوانید درباره فراخوان اجتماعی فاصله در انتاریو است.

آلبرتا رتبه اعتباری کاهش داد و پس از یک اعتبار جهانی سازمان گفت: بودجه آن است ‘دیگر معتبر نیست’ و استان انجام نشده به اندازه کافی برای پاسخ به فشارهای اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر. روز قبل از این استان بالا, دکتر, خواست مردم را به خطرات ناشی از COVID-19 به طور جدی به عنوان استان گزارش اول خود را به مرگ. دکتر دینا Hinshaw روز پنجشنبه گفت که یک ادمونتون مرد در 60s درگذشت اواخر روز چهارشنبه. این استان در حال انجام است “همه ما می توانیم به مبارزه با گسترش ویروس” Hinshaw گفت. “اما برای انجام این کار ما نیاز به کمک همه.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا از جمله اطلاعات در مورد چگونه آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی به کار گرفته شده مورد یک دکتر که تست مثبت برای COVID-19.

پلیس در کبک پایتخت از دستگیری یک COVID-19 بیمار که به مبارزه طلبیده قرنطینه سفارشات. فرد دستگیر شده بود در حالی که برای یک قدم زدن در شهر کبک را Limoilou محله است. به عنوان استان تلاش می کند به سرکوب COVID-19 برخی از هتل ها در حال آماده سازی برای مرحله تا در مورد آنها نیاز به خانه غیر آلوده در بیمارستان بیماران را به فضا در استان امکانات بهداشتی است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

ساسکاچوان اعلام کرد که استفاده از امکانات مهدکودک در داخل مدارس به ارائه مراقبت برای کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر “ضروری” کارگران است. این استان که از بعد از ظهر جمعه بود گزارش 26 تایید و presumptive, موارد ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از 50 نفر است. اما افسر ارشد پزشکی بهداشت می خواهد مردم برای جلوگیری از گروه های بیش از پنج. شهر رجاینا خود را اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه در حالی که رستوران ها و کافه ها در این استان هستند که بسته به ناهار خوردن در خدمات و در حال حاضر محدود به وانت و تحویل. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. استان, مانند بسیاری دیگر, گفت:, آن است که بررسی موجودی خود را از بحرانی منابع مانند دنده محافظ برای مراقبت از سلامت کارگران و هواکش. بیشتر هواکش در راه هستند, مقامات گفت و در حالی که عرضه محافظ دنده جامد است در حال حاضر این استان است گفت: آن را به خرید بیشتر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان که تحویل بودجه یکشنبه در بحبوحه بحران اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر.

کارکنان دیده می شود آماده سازی مواد غذایی در ونکوور بانک مواد غذایی در برنابی B. C. در روز چهارشنبه. دولت فدرال وعده داده است کمک های مالی برای افرادی که از کار هستند اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد چگونه بسیاری از خانواده ها را تحت تاثیر coronavirus را به پایان می رسد دیدار در بحبوحه بحران اقتصادی. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

در نیوبرانزویک هیچ مورد جدید اعلام شد, برای دومین روز متوالی, روز بعد از, استان, اعلام وضعیت اضطراری است. هنوز افسر ارشد پزشکی دکتر جنیفر راسل گفت: دو روز در یک ردیف بدون هر گونه موارد جدید “معنا زیادی” با توجه به دوره کمون ویروس. راسل گفت که او انتظار دارد که برای دیدن موارد بیشتر در روزهای آینده با اشاره به بازگشت مسافران ممکن است برگزاری نمایشگاه هیچ نشانه ای نشده است. در همان روز نخست بلین هیگز گفت: بودجه های استانی است که در حال حاضر منسوخ شده و با توجه به COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

مقامات بهداشت در نوا اسکوشیا گزارش یکی جدید presumptive COVID-19 مورد در روز جمعه. مورد جدید می آید پس از این استان گفت: این تخصیص از 1 میلیون دلار برای کمک به این استان را بانک های مواد غذایی در حال رشد در میان آسیب های اقتصادی ناشی از COVID-19. این استان که ممنوع اخراج از افراد آسیب پذیر در بحران است گفت: بیشتر پشتیبانی خواهد شد نورد در روز های آینده. فروش الکل در این استان افزایش یافت و در میان وحشت خرید در حالی که کسانی که مشغول به کار در خدمات اعتیاد در حال برنامه ریزی در مورد مشروب فروشی را تعطیل کرده. آنها نگران هستند کسانی که رفتن را از طریق ترک الکل به پایان خواهد رسید تا در بیمارستان تخلیه بهداشت و درمان-مراقبت از منابع دور از این بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

بالا, دکتر, P. E. I. مشوق مردم برای احترام به خود-انزوای اجتماعی و فاصله پروتکل گفت: این استان می خواهد برای جلوگیری از استارک مواقع دیده می شود در مکان هایی مانند ایتالیا. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور وزیر بهداشت گفت: تعیین COVID-19 تست سایت می آیند — اما خواهد بود تنها با وقت قبلی. این خبر پس از یک آموزش و پرورش رسمی در نیوفاندلند و لابرادور می گوید: همه دانش آموزان بین مهد کودک و کلاس 9 را به درجه بعدی “بدون توجه به آنچه در زمان ما به عقب بر گردیم.” تونی پشته مدیر عامل شرکت نیوفاندلند و لابرادور زبان انگلیسی مدرسه منطقه گفت: این طرح برای دانش آموزان دبیرستانی است که هنوز نهایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

مناطق شمال غربی رئیس بهداشت عمومی افسر قصد دارد به ممنوعیت ترین سفر به این سرزمین در تلاش برای غرفه ورود رمان coronavirus. وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در کانادا, شمال, اما خاک با اعلام وضعیت اضطراری در تلاش برای حفاظت از آن بزرگان است. یوکان است راه اندازی تنفسی مرکز ارزیابی.

در اینجا نگاهی به تعدادی از موارد — از جمله مرگ و میر و بهبود — با ولایت:

 • بریتیش کلمبیا: 348 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و هشت مرگ و میر.
 • انتاریو: 377 تایید موارد از جمله شش بازیافت و دو مرگ.
 • آلبرتا: 195 تایید موارد از جمله سه بازیافت و یکی مرگ.
 • کبک: 139 تایید موارد از جمله بهبود و یکی مرگ.
 • ساسکاچوان: 26 تایید و presumptive موارد است.
 • Manitoba: 17 تایید و presumptive موارد است.
 • New Brunswick: 11 تایید و presumptive موارد است.
 • نوا اسکوشیا: 15 را تایید کرد و presumptive موارد است.
 • جزیره پرنس ادوارد: دو مورد استان لیست به عنوان مثبت است.
 • نیوفاندلند و لابرادور: چهار تأييد و presumptive موارد است.
 • عودت کانادایی: 12 موارد تایید شده.

Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. نه همه استانها فهرست ارقام بر کسانی که بهبود یافته اند. اخیر COVID-19 مربوط به مرگ در ژاپن در حال حاضر گنجانده شده در این استان توسط استان شمارش موارد.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 11:00 a. m. ET

نیوجرسی فرماندار بود و انتظار می رود در روز شنبه به دنبال چهار متحده — کالیفرنیا, نیویورک, ایالت ایلینوی و کانکتیکات — در و خواستار آن است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تا مغازه و خانه بمانند. اورگان گزارش شده است در حال آماده شدن برای انجام همان.

وسایل نقلیه عبور از صلح پل به کانادا در 18 مارس در بوفالو, n. y. کانادا-آمریکا مرز بسته است به غیر ضروری ترافیک در هر دو جهت به عنوان تلاش در سراسر این قاره برای مهار گسترش COVID-19 همه گیر در ادامه به upend زندگی روزمره در شمال امریکا است. (Jeffrey T. بارنز/آسوشیتد پرس)

فراگیر دولت توسط دولت بهداشت عمومی محدودیت های بی سابقه ای در وسعت و دامنه اضافه شده به فاصله با تجربه بودن در میان آمریکایی های معمولی حتی به این بیماری همه گیر به نظر می رسید به در بالاترین سطوح قدرت در پایتخت کشور است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که شروع یکشنبه, تمام کارگران در غیر ضروری کسب و کار باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و همه تجمعات هر اندازه ممنوع خواهد شد در این دولت بیش از 19 میلیون نفر است. او پس از عمل کالیفرنیا همه اما محدود آن 40 میلیون ساکنان به خانه های خود.

کمک های ایالات متحده بسته خواهد بود به ارزش بیش از 2 تریلیون دلار

Coronavirus بسته محرک بودن مذاکره با آمریکا خواهد بود با ارزش بیش از 2 تریلیون دلار آمریکا, کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در روز شنبه.
 
“بسته است در آینده در حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی” Kudlow به خبرنگاران گفت:. پرسید: اگر این مبلغ به بیش از 2 تریلیون دلار, Kudlow گفت: “این درست است.”

در همین حال وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده مالیاتی تشکیل پرونده روز تمدید خواهد شد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. او را تشویق تمام مالیات دهندگان که ممکن است بازپرداخت به فایل در حال حاضر.

تعداد کل ایالات متحده شناخته شده است coronavirus موارد افزایش یافته است و به صورت تصاعدی در روزهای اخیر بالا رفتن گذشته 19,500 در خروش است که مقامات بهداشت نسبت به افزایش آزمایش های تشخیصی.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7:00 p. m. ET

ایتالیا اعمال محدودیت بیشتر در زندگی عمومی است. دولت اعلام کرده است که در تمام پارک ها و باغ های عمومی و زمین های بازی بسته خواهد شد در ایتالیا شروع شنبه حداقل به مدت پنج روز. مرگ و میر در ایتالیا افتاده توسط 627 به 4,032 روز جمعه افزایش 18.4 درصد تا کنون بزرگترین روزانه ظهور در مطلق از سرایت ظهور یک ماه پیش.

اسپانیا گفت: این طرح به نوبه خود یک مادرید در کنفرانس مرکز به یک غول بیمارستان نظامی که در اروپا دوم-بدترین شیوع ادعا کرد یکی دیگر از 235 زندگی می کند.

در قبرس یک سخنگوی پلیس می گوید مقامات تبدیل شده به دور یک قایق حامل حدود 100 مهاجر با استناد به بخشنامه دولت مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع خارجی.

فرانسه گزارش داد 78 جدید مرگ و میر در روز جمعه با در نظر گرفتن مجموع به 450 افزایش 21 درصد است.

آلمان ممکن است به اجرا در سراسر کشور حکومت نظامی اگر این کشور 83 میلیون نفر موفق به حفظ فاصله آنها از یکدیگر در این آخر هفته.

فنلاند در روز شنبه را تایید کرد اولین مرگ ناشی از COVID-19 از بیش از 520 موارد است. در سراسر اروپا وجود داشته است بیش از 100 ، 000 موارد و نزدیک به 6 ، 000 مرگ و میر.

مردم به شکل یک صف طولانی به عنوان آنها صبر کنید برای ورود به یک عمده فروش سوپرمارکت در کاونتری انگلستان در اوایل روز شنبه. دولت انگلیس دستور داده است تا بسته شدن از جمع آوری مکان هایی مانند رستوران ها, بارها ورزشگاه و اوقات فراغت مراکز در تلاش برای کنترل گسترش coronavirus. (یعقوب شاه /اتحادیه مطبوعات/آسوشیتد پرس)

دولت انگلیس می گوید آن را حمل و نقل بزرگ تامین تجهیزات حفاظتی به بیمارستان. بریتانیا عقب و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش کروناویروس جدید, اما در حال حاضر این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking.

سازمان دیده بان | انگلستان بارها گذشته قبل از تماس نامحدود shutdown:

انگلستان دولت دستور بستن میخانه ها, رستوران ها و دیگر مکان های تجمع برای مبارزه با COVID-19 1:10

نخست وزیر بوریس جانسون دستور بستن میخانه ها, رستوران ها, ورزشگاه, کاباره ها و کسب و کارهای دیگر از روز جمعه به سرعت گسترش ویروس.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آسیا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 7:30 a. m. ET

اندونزی در مجموع از موارد افزایش به 450 با 38 مرگ یک وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه. این می آید یک روز پس از فرماندار جاکارتا اعلام وضعیت اضطراری در اندونزی سرمایه برای دو هفته آینده.

مالزی موارد شروع به پریدن کرد به 1,183 در روز شنبه با چهار مرگ و میر و دولت هشدار داد در بیشتر موارد در هفته آینده به عنوان آن به نظر می رسد برای افرادی که با حضور جمعی مذهبی جمع آوری مرتبط اکثر موارد. مالزی را بسیج آن ارتش شروع یکشنبه برای کمک به اجرای محدودیت در حرکت است.

ویتنام خواهد بار ورود برای همه خارجی ها شروع پنج شنبه به جز برای کسانی که در “دیپلماتیک و ویژه اهداف” دولت در روز شنبه گفت که این کشور در مورد افزایش یافت و به 94 با هیچ مرگ و میر. کسانی که مجاز به ورود خواهد بود موضوع را به قرنطینه خواهد شد و نیاز به تایید از وزارت پلیس, بهداشت و امور خارجه.

همه 41 از قانون جدید موارد تایید شده در چین بودند وارداتی از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز شنبه.

در تایوان دولت گرفته است مراحل متعدد برای اطمینان از ایمنی ملزومات آن را به مصرف کنندگان از جمله قرار دادن هفتگی محدودیت هر شهروند در ایمنی ماسک خرید و سهمیه بندی مقدار تمیز کردن وسایل مصرف کنندگان می توانید خرید.

در تایلند شیوع این ویروس شده و ترسیم شده برای یک رویداد بوکس قرار گرفت که در ابتدای ماه مارس ، وجود دارد در حال حاضر 72 مورد از COVID-19 از سه بوکس استادیوم پس از اولین خوشه از انتقال گزارش شده از یک بازی در Lumpinee ورزشگاه بوکس در بانکوک برگزار شد در تاریخ 6 مارس. پس از آن خوشه گزارش شد تعداد موارد تایید شده در تایلند شروع به پریدن کرد به 322 دو برابر این تعداد در عرض یک هفته.

هندی مسافران با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 وارد در سکوندربد ایستگاه راه آهن در حیدرآباد هند در روز شنبه. (ماهش A. Kumar/آسوشیتد پرس)

هر چند این بیماری همه گیر فوران در چین در ماه دسامبر و کره جنوبی در یک مرحله دوم بیشتر عفونت هر دو پس از آن موفق شد در خفقان داخلی انتقال ویروس است.

کره جنوبی گزارش داد 147 جدید کروناویروس عفونت در روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این موارد جدید را در این کشور در مجموع به 8,799. کشور را به کمیسیون انتخابات می گوید همه رای دهندگان را ملزم به پوشیدن ماسک و استفاده از دستکش یکبار مصرف در رای گیری غرفه در طول 15 آوریل انتخابات پارلمانی است.

در اینجا نگاهی به برخی تحولات دیگر در اطراف COVID-19

 • مصرف کنندگان در کانادا هنوز هم خوراکی لوازم ترک برخی از فروشگاه قفسه های خالی با وجود تلاش های به restock. برخی از فروشگاه های مواد غذایی باید اجرا محدودیت در موارد ضروری در حالی که دیگران نه. خرده فروشی شورای کانادا یک گروه صنعتی است که نشان دهنده بزرگ زنجیره ای مانند Loblaw, Sobeys و خارج آن را می گوید قصد ندارد برای حمایت از هر گونه سهمیه بندی و یا محدودیت در هر فرد.
 • Loblaw شرکت با مسئولیت محدود. در روز شنبه گفت: از آن شروع به نصب پلکسی گلاس سپر برای شمارنده وارسی در آن فروشگاه های مواد غذایی زیر Sobeys’ سرب در اجرای احتیاط ایمنی.
 • ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس رز در روز شنبه با بیش از 100 1,556 و تعداد کل افراد آلوده در حال حاضر بیش از 20,000 یک وزارت بهداشت گفت.

 • عربستان سعودی که دلار اعلام 31.93 میلیارد دلار پشتیبانی بسته است به حالت تعلیق همه پروازهای داخلی و اتوبوس و تاکسی و قطار برای 14 روز شنبه شروع.

 • آفریقای جنوبی اعلام کرد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 202بیشتر در کشورهای جنوب صحرای منطقه و این کشور بزرگترین فرودگاه اعلام کرد که خارجی ها اجازه داده نمی شود به پیاده. یکی دیگر کشور آفریقایی اعلام کرد برای اولین بار مورد اسکودوی کیپ ورد. سی و هفت کشور در این قاره در حال حاضر موارد با یک کل در حال حاضر به خوبی بالای 800.

 • برزیل سخت ترین-آمار کشور در آمریکای لاتین با تایید موارد پریدن با بیش از 280 روز جمعه به 904 با 11 مرگ و میر در کل. چند کشور در آمریکای لاتین در میان حداقل آماده شده در جهان به صورت یک بیماری همه گیر با سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر نازک کشیده. پرو وزیر دفاع والتر مرتس قبلا گفته محلی امریکا تلویزیون که این کشور کمتر از 400 ماسک در دسترس است. “این یک مقدار زیادی” او گفت:. “واقعا ما نمی باید زیرساخت های توسعه یافته است که سازمان ملل انجام دهد.”

 • استرالیا ratcheted تا اجتماعی آن فاصله مقررات به سرعت گسترش رمان coronavirus خواستار داخلی سالن ارائه حداقل چهار متر مربع فضا برای هر نفر. فضا محدودیت جمعه اعلام کرد به دنبال یک بان کی مون روز چهارشنبه از غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر از جمله مراسم عروسی و رستوران ها. گردهمایی در نظر گرفته شده ضروری شامل مدارس و سوپر مارکت ها و محل های کار که معاف هستند. استرالیا نیز تنگ تر قوانین و مقررات در سفر به و از راه دور جوامع بومی در یک پیشنهاد به فراغت آنها COVID-19 شیوع است.

 • Netflix در حال راه اندازی یک $100M ما کمک صندوق برای کارگران در, خلاق جامعه به عنوان صنعت فیلم و تلویزیون رنج می برد. صندوق توزیع خواهد شد به “سوم احزاب و سازمان های غیر انتفاعی ارائه کمک های اضطراری به خارج از کار خدمه و بازیگران در کشورهای که در آن ما یک تولید بزرگ پایه” با توجه به بیانیه. که شامل 1 میلیون دلار به طور مشترک بین کنفدراسیون فوتبال آسیا که قبلا شناخته شده به عنوان بازیگران صندوق کانادا و Fondation des هنرمندان در کانادا.

 • شروع سهشنبه کوبا متوقف خواهد شد اجازه می دهد به خارجی ها برای ورود به جزیره به غیر از ساکنان. رئیس جمهور میگوئل دیاز-Canel ساخته شده با اعلام این خبر در تلویزیون دولتی اواخر روز جمعه گفت که این سفارش را در محل اقامت برای 30 روز. از روز جمعه این کشور جزیره ای اعلام کرده بود 16 مورد از COVID-19 و یک مرگ در افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تماس مستقیم با یک مسافر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>