Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان شنبه

آخرین:

 • COVID-19 موارد پیش افتادن از 100,000 در سطح جهان است.
 • B. C. مقامات بندر آماده شدن برای ورود Grand شاهزاده خانم کروز کشتی در ماه آوریل است.
 • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا را به مقابله با جامعه انتقال coronavirus.
 • بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی باقی مانده در برزخ سان فرانسیسکو.
 • ایران با ویروس مرگ و میر جهش به 145 با 21 جدید مرگ و میر.
 • ایتالیا گزارش یکی از بزرگترین روز افزایش در مرگ و میر ناشی از COVID-19.

پانزده آمریکایی ها شده اند و قرنطینه در یک هتل در بیت لحم به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus یک فلسطینی سخنگوی دولت گفت: در روز شنبه.

این شهر در کرانه شده در مستند پس از نه مورد از این ویروس ثبت شد وجود دارد قبلا در این هفته در مجموع 16 در خاک است.

نیروهای امنیتی با پوشیدن ماسک صورت می تواند دیده می شود شنبه ایمن محیط اطراف فرشته هتل. ورودی خیابان منتهی به هتل شد محاصره و آمبولانس پارک شده بود خارج.

سریع-گسترش شیوع آمار یک نقطه عطف در جمعه آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان در بیش از 90 کشور جهان است. سر از سازمان بهداشت جهانی خواست همه ملت برای ادامه به مهار خود را به بالاترین اولویت است.

کاهش این بیماری همه گیر “موجب صرفه جویی در زندگی و خرید زمان” برای آمادگی و برای تحقیق و توسعه و مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته گزارش کرده 80,651 موارد از جمله 3,070 مرگ و میر.

مقامات ایالات متحده در ضمن در مورد که در آن به اسکله کشتی کروز پس از ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید 21 ویروس موارد تشخیص داده شده بود و روی.

نیروهای امنیتی فلسطینی متوقف کردن یک خودرو در یک ایست بازرسی در بیت جلا در حومه مقدس شهر بیت لحم در کرانه در روز شنبه. بیت لحم قرار داده شد تحت مستند در روز جمعه به دلیل ترس بیش از COVID-19. دولت فلسطینی اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در اواخر مارس 5 پس از اولین هفت نفر شناسایی شده است. (Musa al شاعر/خبرگزاری گتی ایماژ)

بزرگ شاهزاده خانم, با 3 ، 500 نفر سرنشین از جمله 235 کانادایی باقی مانده در آبهای بین المللی سان فرانسیسکو در اواخر جمعه. کشتی دستور داده شد برای نگه داشتن موقعیت خود را در سواحل پس از یک مسافر از یک سفر قبلی درگذشت COVID-19 ناشی از ویروس و حداقل دو نفر دیگر آلوده شد.

انتظار می رود برای رسیدن به در ونکوور در مارس 2 و ویکتوریا در آوریل 3. مقامات بهداشتی در این استان در حال نقاشی کردن غربالگری اقدامات است.

در اظهارات به CBC ارائه شده در روز پنج شنبه هر دو شاهزاده Cruises و امور جهانی کانادا تایید شده اند وجود دارد هیچ مورد از coronavirus شناسایی شده و در عین حال در این سفر از بزرگ شاهزاده خانم.

پنس گفت: دولت ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای آوردن همانند شاهزاده کشتی کروز به “غیر بندر تجاری” که در آن همه مسافران و خدمه تست خواهد شد.

رودخانه قایق کروز تحت قرنطینه

در جای دیگر نیل کروز قایق حامل بیش از 150 گردشگران مصر و خدمه تحت قرنطینه در جنوب شهر اقصر پس از 12 نفر تست مثبت برای coronavirus.

مصر مقامات بهداشتی می گویند یک تایوانی-آمریکایی توریستی در هیئت مدیره قایق تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به تایوان در اواخر فوریه.

سازمان دیده بان | که راهنمایی در آماده سازی برای coronavirus:

از راهنمایی بهداشت به مکالمات شما ممکن است در نظر گرفته اند, داشتن, در اینجا چیزی است که شما می توانید برای آماده شدن برای شیوع به گفته دکتر ماریا ون Kerkhove از این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. 1:57

مقامات محلی وجود دارد گفت: آمریکایی ها و سرخپوستان در میان مسافران. یک مقام بهداشتی گفت که 12 جدا هستند در داخل قایق در حالی که بقیه در انتظار نتایج آزمون.

این عفونت های جدید را به مجموع تعداد موارد در مصر به 15.

مالزی در همین حال تبدیل شده به دور یک کشتی حامل حدود 2000 مسافر و خدمه از یک بندر در شمال پنانگ دولت تبدیل شدن به دومین کشور به نوار کشتی از docking پس از تایلند.

ایتالیایی اتصال به توقیف کشتی کروز

کاستاریکا فرتونا تبدیل شده بود به دور از رفت و آمد مکرر محبوب جزیره پوکت در جنوب تایلند در روز جمعه با توجه به حضور 64 ایتالیایی ها در هیئت مدیره. تایلندی بهداشت مقامات رسمی تعیین شده ایتالیا خطرناک بیماری مسری منطقه به دلیل آن بوده است برخورد با کروناویروس.

Phee مزیت Poh های اجرایی عضو شورا در مالزی پنانگ دولت است. گفت: او مطلع شد توسط پنانگ پورت است که آن را به حال تبدیل شده به دور از بوش کروز صبح روز شنبه پس از یک بخشنامه از وزارت حمل و نقل. او گفت: این کشتی در حال حاضر ساخت راه خود را به سنگاپور.

سازمان دیده بان | چگونه سفر تحت پوشش بیمه در حال تغییر است برای برخی:

دو عمده کانادا سفر ارائه دهندگان خدمات بیمه — Manulife و TuGo — دیگر پوشش مشتریان جدید که نیاز به لغو سفر خود را با توجه به شیوع کروناویروس. فردریک Dimanche مدیر تد راجرز مدرسه از مهمان نوازی و مدیریت گردشگری در دانشگاه رایرسون توضیح می دهد که آنچه در آن تمام معنی است. 6:00

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در ایتالیا افزایش یافته است 49 به 197 مدنی سازمان حفاظت گفت: جمعه — بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر پس از سرایت کشف دو هفته پیش. تعداد تجمعي موارد در کشور است که سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا بالغ 4,636 از 3,858 در روز پنج شنبه.

رئیس این سازمان گفت که از کسانی که در اصل آلوده 523 تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

سیاستمدار ایران می میرد COVID-19

در سخت آمار ایران 55 ساله به تازگی انتخاب قانونگذار درگذشت پس از ابتلا به ویروس دولتی خبرگزاری ایرنا گزارش روز شنبه. فاطمه Rahabar اخیرا منتخب در تهران برای مجلس آینده آغاز می شود که در کار ممکن است. در اوایل این هفته ایران قانونگذار عبدالرضا Mesri گفته تلویزیون دولتی است که 23 عضو فعلی مجلس تا به حال coronavirus و از او خواست همه نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ،

تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایران افزایش 21 بیش از 24 ساعت گذشته برای رسیدن به 145 در روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت. تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای این ویروس افزایش یافته است بیش از 1 ، 000 بیش از 24 ساعت گذشته به 5,823 در شنبه, او گفت:.

ایتالیا گزارش شده مرگ و میر بیشتر از COVID-19 نسبت به هر دو کشور ایران و کره جنوبی پیشرو دو نقاط داغ برای شیوع این بیماری پس از چین است. شمار تلفات ناشی از این ویروس در ایتالیا افزایش یافته است به 197 بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر در این کشور است.

ایتالیایی, مقامات گفت: 49 نفر فوت کرده در 24 ساعت, در حالی که بیش از 4,600 موارد گزارش شده در کل.

کانادا موارد افزایش تعداد

بیشتر موارد از coronavirus گزارش در آلبرتا و انتاریو در بعد از ظهر جمعه به ارمغان آورد کانادا در مجموع به 54.

کانادا اولین آشکار مورد جامعه انتقال گزارش شده در بریتیش کلمبیا در شب جمعه ونکوور-منطقه که نه سفر به تازگی شناخته شده و تا به حال هیچ تماسی با هر کس دیگری مبتلا به این ویروس است.

کبک که تا به حال دو موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه گزارش داد یک سوم presumptive مورد روز جمعه در یک فرد که تا به حال در سفر به فرانسه.

در اینجا برخی از آخرین تحولات در دیگر کشورها و مناطق:

 • فلوریدا گزارش شده دو coronavirus مرگ و میربرای اولین بار در ایالات متحده در خارج از سواحل غرب, دو نفر در 70s خود را که تا به حال سفر خارج از کشور و درگذشت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی و در فورت مایرز منطقه است. فلوریدا همچنین افزایش تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 از چهار به هفت.
 • مالت خود را تایید کرده است اولین coronavirus صورت12 ساله و همراه با خانواده اش در بازدید از شمال ایتالیا در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.
 • تعداد coronavirus موارد در امارات متحده عربی افزایش یافته است به 45 از 30.
 • کویت ثبت سه مورد جدید آوردن آن عفونت شمارش به 61 در حالی که قطر گزارش داد که 12 مورد.
 • کره جنوبیسخت ترین-آمار کشور پس از چین گزارش 448 موارد جدید در روز شنبه در مجموع 7,041. کره جنوبی همچنین گزارش داد چهار, مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 48.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>