Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان دوشنبه

آخرین:

 • که می گوید بیش از 100 کشور باید گزارش آزمایشگاه تایید موارد COVID-19; مدیر کل می گوید خطر همه گیر ‘،’
 • سهام در بازارهای بین المللی نگرانی در مورد گسترش شیوع کروناویروس.
 • ایتالیا تلاش برای قفل کردن شمال به عنوان موارد افزایش به 7,375 با 366 مرگ و میر.
 • کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر توصیه کانادایی جلوگیری از سفر کروز.
 • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا را به مقابله با جامعه انتقال COVID-19.

تهدید COVID-19 همه گیر است “بسیار واقعی” به عنوان coronavirus گسترش به کشورهای بیشتر و تعداد مورد افزایش — اما کشور هنوز هم ابزار آنها می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از رمان ویروس و سرعت گسترش آن مدیر کلی که می گوید.

تعداد موارد COVID-19 — که ناشی از یک رمان کروناویروس اولین بار دیده می شود در چین — بیش از 100,000 با موارد شناسایی شده در بیش از 100 کشور در سراسر جهان است.

“در حال حاضر که این ویروس تا جای پایی در بسیاری از کشورها تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در اخبار روزانه توجیهی در روز دوشنبه. “اما آن خواهد بود که برای اولین بار همه گیر است که می تواند کنترل شود. خط پایین این است که ما نه در رحمت ویروس.”

Tedros گفت: همه کشورها باید یک استراتژی جامع برای مقابله با این ویروس که او به عنوان یک “ناهموار اپیدمی” در سراسر جهان است.

این که رئیس گفت: کشورهای بدون موارد پراکنده موارد یا خوشه باید تمرکز بر روی “پیدا کردن, تست, درمان و منزوی” موارد فردی در حالی که همچنین زیر با آلوده بیمار تماس با ما.

در کشورها و یا مناطق با جامعه گسترش آن مشکل تر می شود برای تست و ردیابی اطلاعات تماس برای هر بیمار است. مقامات در این مناطق ممکن است نیاز به در نظر گرفتن اقدامات مانند لغو حوادث بزرگ و یا بسته شدن مدارس Tedros گفت.

اکثریت قریب به اتفاق موارد شده اند خوشه چین اما در مورد تعداد در حال افزایش است, در کشورهای دیگر, مهمترین, ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی.

که جلسه پس از ایتالیا در زمان یک صفحه از چین راهکار بیش از آخر هفته اقدام به قفل کردن از 16 میلیون نفر — بیش از یک چهارم از جمعیت نزدیک به یک ماه به توقف بی امان مارس از رمان coronavirus در سراسر اروپا است.

محدودیت های مسافرتی در شمال ایتالیا

سردرگمی هنوز حاکم در ایتالیا بیش از که ممکن است سفر کجا و تحت چه شرایطی پس از دولت تحمیل دقیق محدودیت های جدید در جنبش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مسافران در میلان اصلی ایستگاه قطار هستند که نیاز به ثبت نام یک فرم از پلیس خود و مدارک است که آنها در حال سفر و یا برای “کار ثابت نیاز دارد” شرایط ضرورت, دلایل بهداشتی یا به خانه های خود بازگردند. آنها باید خود را ارائه اسناد هویت تماس با شماره تلفن و توصیف دقیقا به همین دلیل برای سفر.

Tedros گفت که “تشویق” که در ایتالیا است که در نظر گرفتن “اقدامات تهاجمی” را امتحان کنید و شامل آن بیماری همه گیر.

افسران پلیس در ماسک در حال چک کردن بلیط و اسناد به مردم خط تا رسیدن قطار آهنگ تا با حمایت سربازان نیز در ماسک و در نهایت توسط راه آهن امنیتی بیشتر به عقب unmasked. روش های سخت تر به طور قابل توجهی پس از محاصره مربوط پرجمعیت منطقه لمباردی و 14 استان به اجرا رفت.

بیش از آخر هفته راه آهن امنیتی باقی مانده است تنها چک. اما با توجه به توصیه هایی برای حفظ یک متر فاصله بین مردم آنها نقل مکان کرده بود مواضع خود عقب بودند و دیگر چک کردن بلیط — فقط تماشای مردم منتقل می کند.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا و آمریکا و آمار مناطق در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر وجود دارد گفت: در حال حاضر بیش از 110,000 موارد تایید شده در سراسر جهان و 72 تایید و presumptive موارد در کانادا.

صحبت کردن در کنار بهداشت و امور خارجه وزیران در دوشنبه Tam توصیه می شود که کانادایی جلوگیری از رفت و آمد در کشتی های کروز.

مورد شماره شده اند افزایش کانادا در انتاریو و B. C. پس از آلبرتا و کبک.

انتاریو وزارت بهداشت گزارش 34 مورد در هر استان کانادا.

کبک گزارش چهار مورد تأييد و presumptive موارد است. جدید ترین بیمار گزارش شده در استان کبک کانادا منطقه جنوب شرقی مونترال — اخیرا در بازگشت از یک سفر دریایی, مقامات گفت.

تماشا کنید: آنچه که انجام می شود برای محافظت از سالمندان از COVID-19?

سالمندان مدافع به تشریح چالش های پشت مراقبت از سالمندان در طول شیوع بیماری مانند coronavirus. 9:32

آلبرتا در روز دوشنبه گزارش هفت مورد در حالی که B. C. گزارش شده 27 نفر.

“ما شاهد پیشرفت در سراسر جهان دیده ایم آنچه اتفاق افتاده است در جوامع دیگر و ما در حال آماده سازی به عنوان بهترین ما می توانیم برای آن” دکتر بانی هنری, B. C. سلامت عمومی افسر گفت: بیش از آخر هفته.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا که ارزیابی خطر در اطراف COVID-19 می گوید: خطر در کانادا پایین است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

در ایالات متحده, که در آن بیش از 500 عفونت گزارش شده است, توجه, ثابت شد دوشنبه در کشتی های کروز در طرف مقابل از این کشور که در خلیج نگه داشته بیش از ترس از تهدیدات ویروس.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز است که حداقل 21 تأييد ویروس مورد انتظار بود به حوض در اوکلند کالیفرنیا در میان استادانه درست شده ضد coronavirus محافظ روش. ناوگان اتوبوس و هواپیما آماده بودند به ماهوت پاک کن زدن بیش از 2000 مسافر به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه.

کانادایی ها در Grand شاهزاده خانم خواهد بود عودت به کشور کانادا که در آن آنها را تحت 14 روز در قرنطینه.

در فلوریدا, مسافران پیاده از ریگال شاهزاده پس از آن دریافت, ترخیص کالا از گمرک به حوض. دو خدمه چشم که ممکن است حامل منفی آزمون برای ویروس.

معاملات در وال استریت آتی متوقف شد برای اولین بار پس از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده پس از آنها کاهش یافت و بیش از حد روزانه پنج درصد است. بازده اوراق قرضه آمار پایین ترین نرخ های جدید به سرمایه گذاران خریداری و آنها را به عنوان پناهگاه های امن.

معیار آمریکا قیمت نفت خام پایین بود بیش از 20 درصد بزرگترین روزانه رها کردن پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 به آمار پایین ترین سطح خود از سال 2016. آنها را به عنوان آنجا که 30 درصد زودتر تعمیق تار و مار که زمانی شروع شد که عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان مهم موفق به توافق بر سر کاهش تولید به منظور سرپا نگه داشتن قیمت ها. شکست در افغانستان پیشنهاد آنها را تا سطح شیب دار خروجی فقط به عنوان تقاضا کشویی است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

تلویزیون دولتی ایران گفت: این ویروس تا به حال به کشته شدن یکی دیگر از 43 نفر هل دادن رسمی تلفات تا 237 با 7,161 موارد تایید شده. اما بسیاری از ترس دامنه بیماری است که به مراتب گسترده تر وجود دارد.

ویروس جدید باعث شده است که عمده اقتصادی اختلالات از جمله در جهانی حمل و نقل هوایی است که کمک می کند تقاضا برای نفت است. یک نشست اوپک با روسیه در هفته گذشته موفق به دیدن کشور موافق کاهش تولید. در پاسخ به عربستان سعودی هشدار داده است آن را به افزایش تولید آن و بریده بریده خود را در قیمت به پنجه پشت سهم بازار.

عربستان سعودی بسته هوایی و دریایی سفر به نه کشور تحت تاثیر این رمان coronavirus دوشنبه به عنوان رییس بازارهای سهام سقوط بیش از نگرانی در مورد گسترش شیوع اثر را در اقتصاد جهانی است.

قطر اعلام کرد در روز دوشنبه آن تعلیق مدارس و دانشگاه ها از سه شنبه, مارس 10, برای کنترل شیوع کروناویروس به گفته دولت آمریکا ،

ایران منتشر کرده است حدود 70,000 زندانیان به دلیل شیوع کروناویروس در کشور ایران قوه قضائیه رئیس Ebrahim Raisi در روز دوشنبه گفت: با توجه به Mizan, اخبار, سایت قوه قضائیه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

سران اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد اضطراری مذاکرات به زودی برای بحث در مورد یک پاسخ مشترک به کروناویروس در انتخابات گفت: در روز دوشنبه به عنوان بلوک های اجرایی در نظر آرامش بخش یارانه دولت قوانین اجازه می دهد تا اضافی هزینه های عمومی. اعلام تلفنی به احتمال زیاد به جای روز سه شنبه پس از ایتالیا و فرانسه به نام اروپا گسترده ای محرک برای مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

فرانسه گزارش کرده است 1,191 موارد با 21 مرگ و میر.تعداد افراد آلوده در هلند افزایش یافته و به 321 روز دوشنبه از 264 روز قبل هلندی مقامات بهداشت گفت.

تماشا کنید: سفر به زودی ؟ میکروبیولوژیست کیت Warriner شکسته شدن مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان

پرواز در طول شیوع کروناویروس? میکروبیولوژیست کیت Warriner شکسته شدن مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان در حالی که سفر. 2:34

آلمان روز دوشنبه گزارش داد 210 جدید تایید موارد coronavirus موسسه کخ رابرت گفت.تعداد موارد در آلمان افزایش یافت به 1,112 از 902 گزارش روز یکشنبه.

آنگلا مرکل هشدار داده است در برابر تفکر است که اقدامات به سرعت گسترش جدید کروناویروس ها بیهوده اصرار دارد که آنها در حال خرید “زمان با ارزش.”

در انگلستان تعداد موارد تایید شده بود در 319 روز دوشنبه.

مدارس و دانشگاه ها در باسک سرمایه Vitoria را برای دو هفته از ارسال ده ها هزار نفر از دانش آموزان صفحه اصلی مقامات در منطقه گفت: به عنوان coronavirus گسترش در اسپانیا. با نزدیک به 150 مورد تأیید باسک در شمال اسپانیا است که در میان بدترین ضربه مناطقی در کشور است که در مجموع 999 موارد است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ژاپن و کره جنوبی

در کره جنوبی مقامات گزارش 165 جدید کروناویروس موارد آوردن ملی شمارش به 7,478 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش به 51. اعداد نشان داد میزان افزایش عفونت های جدید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در 11 ماه در یکی از مهمترین و به شدت تحت تاثیر کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین است.

دولت کارگر disinfects یک دبیرستان در مانیل روز دوشنبه در بحبوحه نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19. (ماریا قهوهای مایل به زرد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

یک Japan Airlines Co., Ltd. کابین اپراتور دارای آزمایش مثبت برای coronavirus هواپیمایی گفت: آخرین مورد در آنچه که تبدیل به یک گسترش شیوع ژاپن.

عفونت پس از رسانه های محلی گزارش دادند که یک نفر در استان کاناگاوا مرده بود از این ویروس در آوردن این کشور شمار کشته شدگان تا کنون به 15 از جمله هفت از قرنطینه کشتی کروز در نزدیکی توکیو.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین

سرزمین اصلی چین و خارج از استان هوبی, گزارش جدید محلی منتقل, موارد, دوم راست, بعد, به عنوان یکی از مقامات ارشد حزب کمونیست رسمی هشدار داد در برابر کاهش هوشیاری در برابر این بیماری و خطر برای ثبات اجتماعی.

“ما باید اقامت محتاط نمی تواند کورکورانه خوش و باید جنگ نكرديم…” گفت: چن Yixin دبیر کل حزب کمونیست سیاست و قانون کمیسیون.

“ما نباید کاهش هوشیاری در برابر این بیماری همه گیر و الزامات پیشگیری و کنترل است.”

چین تا به حال 40 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در يكشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 44 مورد یک روز زودتر و کمترین تعداد از سازمان بهداشت آغاز شده و انتشارات در سراسر کشور داده شده در Jan. 20.

از موارد جدید در روز یکشنبه در 36 بودند عفونت های جدید در ووهان در استان هوبئی در حالی که چهار نفر باقی مانده در استان گانسو بودند وارداتی از ایران است.

تعداد کل وارداتی موارد آمار 67 از جمله چهار گانسو موارد است.

در اینجا نگاهی به برخی از مناطق دیگر از نگرانی در سراسر جهان

 • فیلیپین رئیس جمهور با اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در سراسر کشور پس از تایید مقامات بهداشتی بیش از آخر هفته اولین محلی انتقال رمان coronavirus.
   
 • نیجریه یک دوم تایید coronavirus, مورد, کشور, وزیر بهداشت گفت: در توییتر در روز دوشنبه. اولین مورد یک مرد ایتالیایی که در سفر به جنوب غربی ایالت Ogun.
   
 • سنگاپور اجازه خواهد داد که کاستاریکا فرتونا کروز کشتی به اسکله در روز سه شنبه و پس از آن رد شد توسط تایلند و مالزی است.
   
 • اندونزی می گوید تعداد موارد تایید شده از افراد آلوده به ویروس coronavirus تا به حال افزایش یافته است 13 از جمله 11 اندونزیایی و دو خارجی در نظر گرفتن تعداد کل موارد تا 19 در جنوب شرقی آسیا کشور است.
   
 • ویژه کره شمالی پرواز اعتقاد به حمل ده ها تن از دیپلمات ها و دیگر خارجی ها وارد روسیه در شرق دور این کشور تدابیر خود را مستند به دفع کردن coronavirus. کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری, اما آن رسانه های دولتی نشان داده اند هزاران نفر از مردم شده اند قرنطینه. کره شمالی برداشته از یک ماه قرنطینه در دیپلمات های خارجی در هفته گذشته اجازه دادن به آنها برای خروج از کشور در صورت نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>