Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان جمعه

آخرین:

  • که رئیس نگران چشم انداز مثبت در موارد در کشورهای کم درآمد با ضعف سیستم های بهداشتی.
  • ایتالیا می گوید شمار کشته شدگان تا به 197 با 4,636 موارد است. ایران همچنین در گزارش چشم انداز مثبت با 124 نفر کشته و 4,747 موارد تایید شده.
  • وزیر دارایی در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus می گوید: دولت ساخت یک برنامه برای حمایت از کانادایی ها که در قرنطینه به دلیل COVID-19.
  • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا را به مقابله با جامعه انتقال COVID-19.

تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus اتهام به سمت 100,000 جمعه با جهانی ترساندن upending روال تهدید معیشت و باعث قرنطينه.

سهام آسیا بود را پس از یک روز خشن در وال استریت و عواقب ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در حال تبدیل شدن روشن به مردم در سراسر جهان است. متوقف سفر و گسترده تر رکود اقتصادی مرتبط با شیوع تهدید به آمار در حال حاضر تلاش جوامع برای سال آمده است.

“که در حال رفتن برای تغذیه خانواده خود را پرسید:” الیاس al-Arja سر از صاحبان هتل’ اتحادیه در بیت لحم در اسرائیل و کرانه, که در آن گردشگران ممنوع شده است و طبقه کلیسای توقیف.

رئیس سازمان غذا آژانس برنامه جهانی غذا هشدار داد از پتانسیل “ویرانی مطلق” به عنوان شیوع اثرات موج دار شدن از طریق آفریقا و خاورمیانه است.

وجود دارد هیچ درمان یا واکسنی برای این ویروس که اولین گزارش در استان هوبئی در چین است اما در حال حاضر شناسایی شده در ده ها کشور در سراسر جهان است.

چین گزارش 143 موارد جدید جمعه همان یک روز زودتر و در حدود یک سوم آنچه در این کشور بود که با دیدن یک هفته پیش. فقط یک ماه پیش چین گزارش چند هزار مورد جدید در روز outnumbering عفونت در جای دیگر در جهان حدود 120 به 1. مشکل در حال حاضر بدبختانه با شیوع مهاجرت به اروپا — که در آن ایتالیا و آلمان و فرانسه بيشترين موارد — و فراتر از آن.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت که در طی 24 ساعت گذشته 2,736 موارد COVID-19 گزارش شد در 47 کشور و سرزمین آوردن مجموع در سراسر جهان به 98,023 با 3,380 مرگ و میر. این که آمار و ارقام عقب یک پروژه توسط جان هاپکینز که تلاش برای پیگیری موارد در نزدیکی زمان واقعی است. که پایگاه داده قرار داده شده است تعدادی از موارد در سراسر جهان بیش از 100 ، 000 در حال حاضر.

Tedros گفت: در اوایل این هفته که کمبود تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش “در حال خروج از پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم سلامت کارگران خطرناکی مجهز به بیمار برای مراقبت از COVID-19 بيمار.”

Tedros روز جمعه گفت که نگران است در مورد یک چشم انداز مثبت در تعداد کم درآمد در کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت گزارش افزایش موارد.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان خواسته اند که مردم به ذخیره کردن منابع و اشاره کرد که ماسک موثر برای افرادی که بیمار هستند نه کسانی که در حال تلاش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

یک مورد جدید از coronavirus در قبل از میلاد است و نه مربوط به سفر و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار از درون جامعه است. 2:09

به عنوان شماره جدید گزارش شده در جمعه تعدادی از موارد در کانادا (از جمله فرض موارد) افزایش به 51.

مقامات بهداشت در B. C. در حال بررسی پس از یک زن که تا به حال هیچ سفر تاریخچه به مناطق در برخورد با کروناویروس شیوع و تا به حال نشده است در تماس با COVID-19 بیماران آزمایش مثبت برای این بیماری است. این زن در 50s بازدید دکتر با آنفولانزا مانند علائم سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: پنج شنبه.

هنری پنجشنبه به خبرنگاران گفت که این زن با سفر تاریخچه به منطقه آسیب دیده است که یکی از هشت مورد جدید در استان است.

کبک که تا به حال دو موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه گزارش داد یک سوم presumptive مورد روز جمعه در یک فرد که تا به حال در سفر به فرانسه.

تعداد موارد از رمان coronavirus در انتاریو به 26 در روز جمعه. یکی از آخرین موارد از COVID-19 استان شامل کسی که به تازگی سفر به لاس وگاس.

آلبرتا اعلام کرد اولین presumptive مورد در روز پنج شنبه. در ضمن در شرق انتاریو یک گروه کانادایی که صرف هفته تحت قرنطینه — برای اولین بار در یک کشتی کروز در ژاپن و سپس در یک کنفرانس مرکز در Cornwall, Ont. — انتظار می رود که اجازه خروج از انزوا جمعه.

وزیر دارایی لایحه Morneau روز جمعه گفت که انتظار COVID-19 به تاثیر قیمت کالاها مانند نفت و فلزات — به عنوان به خوبی به عنوان سفر و گردشگری. Morneau گفت: در حالی که تاثیر کامل بر اقتصاد کانادا نمی تواند تعیین شود در این مرحله در شیوع این بیماری وجود دارد در حال حاضر نشانه ای از مسائل در زنجیره تامین جهانی و تغییرات در ضریب اطمینان مصرف کننده.

“تاثیر بر کانادا در نهایت بستگی به عمق و طول ویروس,” او گفت:. “این چیزها را نمی توان شناخته شده است تا آنها شناخته شده است بنابراین دولت ما در حال برنامه ریزی برای هر احتمالی.”

نخست وزیر جاستین ترودو در دفاع از خود تصمیم به کانادا مرزها به اتباع خارجی که از کشورهایی که شیوع این بیماری در حال گسترش است. چندین کشور را ممنوع اعلام کرد مسافران از این کشورها اما ترودو گفت: دوشنبه کانادا است که مصرف آن منجر به از کسی که توصیه کرده است در برابر برنامه های سفر و یا محدودیت های تجاری به کشورهای برخورد با COVID-19 موارد است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که به طور مستمر ارزیابی ریسک به عنوان شیوع جهانی توسعه می گوید: خطر در کانادا از COVID-19 کم است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

در ایالات متحده بیش از 230 نفر تکان دهنده اضطراب سراسر کشور در هیچ جا بیش از آن در گوشه شمال غربی ایالت واشنگتن که در آن مقامات هستند تا نگران داشتن فضایی برای مراقبت از بیمار آنها انتظار می رود نزدیک به 4 میلیون دلار آمریکا روز جمعه به بیش از یک متل کنار جاده ای.

به سمت جنوب در ساحل اقیانوس آرام گارد ملی کالیفرنیا چتربازان اهتزاز درآمده را از یک هلیکوپتر نظامی ارتش به تحویل ویروس, کیت های آزمایش برای تعظیم از شاهزاده بزرگ کشتی کروز. این کشتی با 3,500 روی دستور داده شد به ماندن در دریا پس از یک مسافر از آن قبلی سفر درگذشت coronavirus و حداقل چهار نفر دیگر آلوده شدند.

خط کروز گفت: نمونهبرداری از 45 مسافر و خدمه و نتایج انتظار می رود بعد از جمعه.بزرگ شاهزاده خانم است که توسط همان خط به عنوان الماس شاهزاده خانم که در قرنطینه یک پورت ماه گذشته. بیش از 700 نفر در هیئت مدیره آلوده شدند.

در نیویورک شهردار التماس دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای دولت خود را که دیدم آن caseload دو شب تا 22 همه آنها را و یا در نزدیکی این شهر است.

تماشا کنید: تست کیت برای COVID-19 کاهش یافته و به کشتی کروز

به عنوان بسیاری از 100 مهمانان و خدمه سرنشین Grand شاهزاده تست خواهد شد چرا که از موارد مرتبط دیگر سفر. 0:47

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کردند که بیش از 8 دلار-میلیارد دلار صرف لایحه به منظور کمک به مقابله با شیوع کروناویروس. این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به این تهدید است.

روز جمعه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس شده است مانع از آنچه که او به نام ناقص داده ها از چین, و اضافه کرد که آن را به حال شده است خسته کننده گرفتن اطلاعات از حزب حاکم کمونیست.

“اطلاعاتی که ما رو از این چیزی که بود کامل نیست و باعث شده است که ما در حال حاضر به یک محل که در آن بسیاری از چالش های ما قرار داده است ما در پشت منحنی” Pompeo گفت CNBC در مصاحبه. هر دو کشور چین و ایران مواجه شده اند سوال در مورد هر دو شفافیت و شیوه ای که در موارد شمارش شدند و گزارش شده است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی و ژاپن

دوم سخت ترین-آمار کشور کره جنوبی نیز ثبت یک کاهش قابل توجه در عفونت های جدید و سازمان بهداشت جهانی به یمن گفت: او از دیدن “نشانه های دلگرم کننده” وجود دارد.

کره جنوبی گزارش داد 505 موارد اضافی جمعه از بالا از 851 روز سه شنبه. این کشور به تبلیغ آن “قابل توجه تشخیصی و درمان توانایی” اما معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب گفت: “این آسان نیست برای پیش بینی در مورد چگونگی وضعیت … می بازی.”

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی در مورد کوروناویروس قدم زدن به عنوان شکوفه های گیلاس شکوفه در روز جمعه در استان سایتاما ژاپن. (Athit Perawongmentha/فردا نیوز)

ژاپن همچنین برای مقابله با برخی تنش ها بیش از آن تصمیم گیری در اطراف شیوع به سئول ابراز “پشیمانی شدید” که ژاپن را قرنطینه همه بازدید کننده از کره جنوبی با توجه به افزایش شیوع بیماری های ویروسی.

ژاپن 14 روز قرنطينه همچنین به درخواست بازدید کنندگان از چین است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افزایش یافته است 49 به 197 مدنی حفاظت سازمان گفت: در روز جمعه بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر پس از سرایت کشف دو هفته پیش. تعداد تجمعي موارد در کشور است که سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا بالغ 4,636 در برابر 3,858 در روز پنج شنبه.

رئیس این سازمان گفت که از کسانی که در اصل آلوده 523 تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

حتی واتیکان بود ضربه توسط ویروس با tiny city-وزارت امور خارجه تایید اولین مورد جمعه اما نمی گویم که آلوده شد. واتیکان اصرار داشت پاپ فرانسیس که بیمار شده است تنها سرد است.

در بریتانیا یک بیمار مبتلا به یک بیماری زمینهای در جنوب شرقی انگلستان درگذشت پنج شنبه بعد از تست مثبت جدید coronavirus تبدیل شدن به فرد برای اولین بار در انگلستان به تسلیم شدن به این بیماری است. بی بی سی روز جمعه گزارش داد که 163 نفر در انگلستان آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک مرد دیده می شود پوشیدن محافظ ماسک صورت در ایستگاه واترلو در لندن در روز جمعه. انگلستان در گزارش اول خود را به مرگ یک بیمار که تست مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه. (هنری Nicolls/فردا نیوز)

هلندی, عمومی موسسه بهداشت ملی هلند برای اولین بار coronavirus مرگ در حالی که صربستان و اسلواکی را تایید کرد اولین مورد از این ویروس است. 86-year-old man درگذشت, در بیمارستانی در روتردام. معلوم نیست که او قراردادی ویروس. هلند در حال حاضر 82 شناخته شده عفونت.

اسپانیا, در ضمن, تایید کرده است چهارم آن مرگ یک زن مسن در مادرید. مقامات بهداشتی را شناسایی موارد 16 در مرکز سالمندان با حضور او و چهار نفر دیگر موارد در این شهر است. وجود دارد 261 موارد تایید شده در کشور اسپانیا است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

ایران روز جمعه گفت این رمان coronavirus را کشته است 124 در میان مردم 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی به مقامات هشدار داد آنها ممکن است استفاده از “زور” به محدود کردن سفر بین شهرها. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ارائه آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. او درباره شرایط تهدید به استفاده از زور هر چند او اذعان کرد این ویروس در حال حاضر در ایران همه از 31 استان کشور.

تهدید ممکن است برای متوقف کردن مردم از استفاده از این بسته در مدارس و دانشگاه ها به عنوان بهانه ای برای رفتن به دریای خزر و ایرانی دیگر نقاط تعطیلات. ایران روز پنجشنبه اعلام کرد این امر با قرار دادن پست های بازرسی در محل برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

ایران لغو نماز جمعه در سراسر شهرستانها عمده آن. در جای دیگر در منطقه عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور بالا اهلبیت. مقامات در امارات متحده عربی در ضمن نماز محدود به دو آیه از قرآن به طوری که آنها به طول انجامید بیش از 10 دقیقه بیش از نگرانی در مورد ویروس.

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت در ایران است که دیده می شود سریع سربازان ارتش در مواردی که اورژانس مدیر برنامه های دکتر مایک رایان گفت که ستایش “یک حرکت به سمت تهاجمی تر و هدفمند نظارت است.” او اشاره کرد که کشورهای برخورد با یک بیماری همه گیر اغلب یک چشم انداز مثبت از موارد هنگامی که آنها را به حرکت تهاجمی به آنها را پیدا کنید.

رایان گفت که او امیدوار است این حرکت در ایران منجر به اقدامات کنترلی به کمک فشار COVID-19 در آن کشور است.

بیش از 4,990 موارد این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19, تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از COVID-19 تحولات در سراسر جهان

مقامات بهداشت با این که هشدار برای هفته ها از خطرات در کشورهایی که سیستم مراقبت های بهداشتی لازم نیست که منابع و یا ظرفیت برای مقابله با شیوع.

در اینجا برخی از آخرین تحولات در مناطق که هنوز دیده می شود تعداد زیادی از موارد اما باقی می ماند یک از نگرانی های منطقه از جمله آفریقا و آمریکای جنوبی:

  • دوازده موارد جدیدی از کروناویروس ثبت نام در نیل کشتی کروز همه بدون علامت وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک بیانیه مشترک در روز جمعه. این افراد همه کارگران مصر در کشتی که عنوان شده است به جنوب شهر اقصر بیانیه ای گفت:.

  • کامرون وزارت بهداشت در روز جمعه خود را تایید اولین مورد از coronavirus58 ساله شهروند فرانسوی که وارد در پایتخت یائونده در فوریه. 24. آن مرد گفت: قرنطینه شده در شهر مرکزی بیمارستان.

  • غرب کشور آفریقایی توگو گزارش اولین مورد در روز جمعه. بیمار 42 ساله زن ساکن پایتخت لومه که تا به حال بازدید بنین و آلمان و فرانسه و ترکیه در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. توگو پنجم کشورهای جنوب صحرای کشور به گزارش coronavirus پس از نیجریه و سنگال و آفریقای جنوبی و کامرون است.

  • پرو ثبت اولین مورد تایید شده از coronavirusرئیس مارتین Vizcarra گفت: در یک بیانیه تلویزیونی روز جمعه به عنوان بیماری شروع به گسترش در آمریکای جنوبی است. بیمار 25 ساله که در حال سفر به اسپانیا و فرانسه و جمهوری چک Vizcarra اضافه شده است. آمریکای جنوبی همسایه آرژانتین و شیلی نیز اعلام کرد خود را برای اولین بار مورد تأیید این هفته در حالی که تعداد موارد تایید شده اند در برزیل.

  • استرالیا که قبلا گفته است که با برنامه ریزی به صورت عمده شیوع اعلام $1 میلیارد دلار استرالیا (در حدود $890 میلیون دلار کانادا) برنامه ریزی برای مقابله با COVID-19. برخی از کسب و کار در استرالیا بسته شد جمعه در پی نگرانی بیش از موارد مشکوک.

  • سنگاپور ستایش که برای تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس هشدار داد در روز جمعه که مرگ و میر تبدیل خواهد شد و “اجتناب ناپذیر” به عنوان یک جهانی همه گیر پدیدار می شود. بیش از دو ماه پس از آن مورد سنگاپور نگه داشته است عفونت به بیش از 100 نفر با مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>