Coronavirus ضربه نظامی ایالات متحده و امریکا دشمنان به دنبال استفاده

A U. P-8A شناسایی هواپیما افزایش بالاتر دریای مدیترانه در روز چهارشنبه هنگامی که یک روسی SU-35 جت جنگنده ظاهر شد و در آن دم. برای 42 دقیقه دریایی آمریکا گفت: مقامات روسی خلبان پرواز در یک “نا امن” شیوه—در یک نقطه پرواز وارونه و فراگیر در 25 فوت هواپیما بینی.

بالا-مخاطرات رهگیری که مقامات ایالات متحده می گویند قرار دادن آمریکا aircrew در معرض خطر بود و فقط یک در رشته ای از حوادث است که در زمان بیش از تقریبا 24 ساعته در آن دوره نظامی آمریکا حل و فصل شد و تست شده در سراسر جهان است. هیچ آمریکایی ها کشته و یا مجروح در هر یک از این حوادث اما زمان بود و تصادفی نیست. با رمان coronavirus موارد میان ایالات متحده خدمات اعضای حاضر در 2,486 و بالا رفتن آمریکا دشمنان جسارت به آزمون های نظامی ایالات متحده تسلط فعلی و سابق وزارت دفاع مقامات گفتن.

پیش از آن در روز فضایی آمریکا فرماندهی گزارش داد ارتش روسیه تا به حال آزمایش یک موشک قادر به “از بین بردن” ایالات متحده ماهواره در مدار زمین کم. چندی پس از آن 11 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (IRGC) تفنگ قایق “انجام شده خطرناک و اذیت و آزار” اقدامات علیه شش کشتی های جنگی آمریکایی را در خلیج فارس به نیروی دریایی ایالات متحده گفت. این motorboats بارها و بارها زد کنار و crisscrossed در مقابل بسیار بزرگتر آمریکا کشتی ها در سرعت های بالا و نزدیک محدوده – در یک نقطه وزوز در عرض 10 متری از یک برش تعظیم. تمام حوادث پس از کره شمالی راه اندازی یک راکت کوتاه برد موشک از زمین باتری و جت های جنگنده خود را سواحل شرق.

خوشه دشمن اقدام به شمار هیچ تهدید وجودی برای ارتش ایالات متحده است. اما crosswinds تولید شده توسط COVID-19 قوی هستند. به واشنگتن دلچسب با آن مبارزه در برابر بزرگترین تعداد از coronavirus موارد محدودیت شده اند سیلی در عملیات نظامی ایالات متحده و حرکات خارج از نگرانی های سلامت در تقریبا در هر بخشی از جهان است. روال سربازان چرخش و خانواده نظامی جابجایی شده اند متوقف شد به دلیل “جلوگیری از جنبش” منظور محدود است که همه نظامی مسافرت. آمریکا هواپیمای حامل شناور نمادهای آمریکا ممکن است در حال کنار. در حالی که هنوز معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد برچسبها بیش از ماموریت های خارج از کشور, ایالات متحده رقبا به دنبال بهره برداری از شکاف COVID ایجاد کرده است.

“هنگامی که جهان و آمریکا در حال تعادل آن ارائه فرصت برای دشمنان ما گفت:” چاک هیگل سابق وزیر دفاع ایالات متحده امریکا و جمهوری خواه سناتور نبراسکا. “آنها همچنان به تلاش برای ادعا خود را در این زمان. من باور نمی کنم ما تا به حال به اندازه کافی آماده برای رویدادهای مانند ما زندگی می کنند از طریق در حال حاضر به خصوص بهداشت جهانی بیماری همه گیر.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

ارتش ایالات متحده است راهکار برای جلوگیری دشمنان پس از جنگ جهانی دوم است که به پروژه قدرت توسط بی درنگ استقرار هزاران نفر از نیروهای نظامی پرواز در ایران با قابلیت بمب افکن و یا اعزام ناو هواپیمابر نبرد گروه به مشکل مناطق. این یک تمرین است که گرفته شده و افزایش اهمیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ادویه نظامی و سخت افزاری پرداخت برای خود دولت 700 میلیارد دلاری بودجه پنتاگون.

میان امروز COVID همه گیر گزینه برای نشان دادن یک نمایش قدرت به شدت محدود هستند. پنتاگون تاکنون در پاسخ به موجی از تهدیدات فصاحت بارها و بارها علنا هشدار دشمنان به اشتباه زمان لحظه ای از بحران ملی به عنوان یک ضعف است. “ما ادامه خواهد داد برای انجام ماموریت ما این تکالیف در سراسر جهان در آسیا و اروپا و شرق میانه, و غیره,” ستاد مشترک رئیس کل علامت Milley به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در پنتاگون. “ما آمادگی است که هنوز هم بالا است. آمادگی ما هنوز قوی است. ما قادر به جلوگیری و شکست هر چالش هایی که ممکن است به دنبال استفاده از این فرصت ها در این مرحله از بحران است.”

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت لنگر یک نیروی بازدارنده در برابر چین پیشرفت در دریای چین جنوبی شده است لنگر انداخت در گوام به طور نامحدود. یک COVID شیوع از طریق کشتی 4,865 نفر خدمه ماه گذشته و پس از آلوده حداقل 615 ملوانان یک کشته و ارسال پنج نفر دیگر به گوام بیمارستان. تنها دیگر آمریکایی حامل مستقر در اقیانوس آرام یو اس اس رونالد ریگان دریافت تعمیر و نگهداری به مدت چهار ماه در یوکوسوکا ژاپن در دسترس است تنها برای “انتخاب محدود در دسترس بودن” و واشینگتن نیروی دریایی اتحاد قرنطینه خدمه بعدی اعتصاب حامل گروه برنامه ریزی برای انجام وظیفه در اقیانوس آرام به رهبری USS Nimitz.

با این کشتی ها کنار چین در حال حاضر تنها حامل عامل در منطقه است. بیش از آخر هفته چین فرستاده لیائونینگ-کلاس ناو هواپیمابر و یک کشتی نبرد گروه در نزدیکی آبهای سرزمینی آمریکا و متحدان ژاپن و تایوان است. این بود که چین را آخرین تلاش برای انعطاف پذیری عضلات خود را در منطقه پس از غرق شدن یک قایق ماهیگیری ویتنامی در اعتراض آبهای دریای چین جنوبی; اعلام جدید “ایستگاه تحقیقات” در پایگاه های نظامی در منطقه و فرود “ویژه هواپیماهای نظامی” در یکی از آنها آتشین عبور از صخره با توجه به تاریخ 6 آوریل بیانیه سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus.

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

Ortagus هشدار داد چین “برای جلوگیری از سوء استفاده از حواس پرتی و یا آسیب پذیری از کشورهای دیگر به گسترش غیر قانونی خود را ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.” نیروی هوایی به نوبه خود اقدام به پروژه قدرت این هفته با راهپیمایی 14 هواپیما بر روی باند فرودگاه در گوام است. نظامی علنی به اصطلاح “فیل پیاده روی” که شامل B-52 بمب افکن ها و KC-135 سوخت گیری تانکر بیش از نیم قرن ،

در همین حال رهبر کره شمالی کیم جونگ-ایل چین متحد انجام شده است خود تمرینات نظامی. پس از توقف داوطلبانه موشکی راه اندازی در سال گذشته پیونگ یانگ است منتقل طیف گسترده ای از موشک ها در هفته های اخیر. راه اندازی هستند دیده می شود به عنوان “تلاشی برای نشان دادن قدرت و بازدارندگی هر دو داخلی و خارجی” در میان COVID همه گیر به گفته تحلیلگران با ایالات متحده موسسه صلح است.

در بسیاری از راه های که هیچ چیز جدید است. چینی و کره شمالی اقدامات “کسب و کار به طور معمول” توسط امریکا دو دشمنان در منطقه می گوید: Zack Cooper, آسیا متخصص در American Enterprise Institute. روحیه به اشتراک گذاشته شده توسط Jeffrey Lewis, یک سلاح هسته ای تحلیلگر با جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش در مونتری کالیفرنیا که می گوید: کره شمالی به دنبال یک نتیجه از آزمایش در حال حاضر که دیپلماسی با آمریکا است floundered. “ما در این پست از دیپلماسی, دوره, در حال حاضر,” او گفت:. “ما فقط در حال انتظار برای آنها را به آزمون بعدی چیه. چیزهای بزرگ است که هنوز به آمده است.”

ایران دیگر دشمن دیرین بوده ramping تا تلاش خود را برای تقویت نفوذ خود در منطقه و تلاش برای درایو نیروهای ایالات متحده ، با وجود مبارزه گسترده COVID شیوع در ایران است relented در حمایت مسلح حمله به نیروهای آمریکایی در عراق از طریق پایگاه خود پروکسی اند. “ایرانیان علاقه مند در نشان دادن به آمریکا که COVID بحران است نه ناتوان آنها و نه تغییر استراتژیک خود را حساب دیفرانسیل و انتگرال می گوید:” علی Vaez ایران مدیر پروژه در گروه بین المللی بحران. “در واقع کمتر از ایرانیان را به از دست دادن کمتر ریسک گریز آنها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به.”

روسیه و امریکا و طولانی ترین در حال اجرا دشمن به دنبال پررنگ نظامی حرکت می کند که رخنه کرد فراتر از قاره اروپا است. این aerobatic رهگیری بیش از مدیترانه و ماهواره ای-قتل موشک زیر یک پرواز کردن آلاسکا ساحل. در آوریل 8, نیروی هوایی ایالات متحده درهم F-22 جنگنده به رهگیری دو IL-38 زیردریایی-شکار فوق دریای برینگ فقط 50 مایل خاموش آلاسکا است. آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای کلی ترنس o’shaughnessy گفت: “COVID-19 یا نه استقرار همچنان به طور فعال برای تماشای تهدیدات و دفاع از سرزمین 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته و 365 روز در سال است.”

پنتاگون نیز خود پرسنل بهداشت به نگرانی در مورد. برای محافظت در برابر شیوع پنتاگون در حال توسعه است “ایمنی حباب” توسط ramping تا داخلی آن COVID تست و جداسازی سالم در نیروهای نظامی است. پس از یک تست منفی خدمات اعضا را مجبور به انجام یک 14 روز در قرنطینه قبل از رفتن به کسب و کار از یک سرباز ملوان یا دریایی. نظامی آزمایشگاه در حال حاضر پردازش حدود 9000 آزمون در روز است. “ما تمایل ما آرمان است به گسترش تست به خصوص برای گروه های که در حال رفتن به در تنگ تر چهارم مانند زیر خدمه بمب افکن خدمه اساسی کارآموزان و چیزهایی مانند این که” Milley گفت. “ما باید یک هدف در اینجا از سرپائینی که تا حدود 60000 آزمون اینجا را در حدود 45 روز یا بیشتر.”

حتی زمانی که نظامی را به نبرد در برابر COVID است که از لحاظ جسمی بیش وجود خواهد داشت یک نبرد طولانی پیش رو می گوید AEI را Cooper. “COVID خواهد شد که در کوتاه مدت تاثیر در ارتش آمریکا آمادگی, اما در دراز مدت تاثیر بیشتر خواهد شد: دفاع, کاهش,” او می گوید. “پس فقط به صرف 2 تریلیون دلار به آدرس اقتصادی آسیب های انجام شده توسط COVID احمر و مالیات دهندگان خواهد بود به دنبال صرفه جویی در هزینه. و آنها را به وزارت دفاع به ویژه پس از نوامبر است.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به W. J. Hennigan در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>