Coronavirus: میر جهانی صلیب 200,000 علامت

جهان آمار گریم جدید عطف به هزاران نفر از مردم همچنان به تسلیم به COVID-19 هر روز. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر صدور “ایمنی گذرنامه.” دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از COVID-19
  • این هشدار وجود دارد که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که کسانی که بازیافت هستند مصون و محافظت در برابر عفونت مجدد
  • بیش از 52,700 که مردم در ایالات متحده در حالی که بریتانیا تلفات عبور کرده 20,000
  • کشورهای اروپایی همچنان به طرح چگونه آنها برنامه ریزی برای سهولت اقامت در خانه سفارشات
  • KLM و هوایی فرانسه به دریافت کمک های دولتی; آلمان به بحث در مورد بسته نجات برای لوفت هانزا در هفته آینده

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

23:59 ما در حال حاضر با بسته شدن این زندگی می کنند به روز رسانی مقاله. برای به روز رسانی های جدید را بررسی کنید اینجا هستید:: Coronavirus آخرین: 200,000 شرکت های ایتالیایی بپرسید برای بازگشایی

21:51 انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون سر گرفته خواهد شد وظایف خود در روز دوشنبه گفت: یک سخنگوی دفتر خود. جانسون واگذار قدرت خود را به وزیر امور خارجه Dominic Raab پس از انقباض رمان coronavirus در اوایل این ماه. در روز پس از دریافت تایید مثبت از ویروس نخست وزیر بریتانیا پذیرفته شد و در بخش مراقبت های پس از خود بیماری بدتر شده است. او پس از صرف وقت خود را در دوره نقاهت بعد از کشنده پاتوژن.

19:50 ترکیه و مستند به 106 جدید و میر ناشی از COVID-19 آوردن تلفات به 2,706. وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: وجود 2,861 جدید مورد تأیید و اضافه کرد که “رای مثبت آزمون در حال کاهش است.”

ترکیه در رتبه هفتم جهان را برای تعداد تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما کارشناسان بر این باورند که واقعی تلفات این بیماری همه گیر در سراسر جهان است که بالاتر از چوب خط حساب کردن.

19:21 نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ خواهد شد در حال حاضر دولت برنامه ای برای باز کردن این کشور مستند به مجلس در روز سه شنبه را روز شنبه گفت.

نخست وزیر بیانیه هفته آینده خواهد شد و پس از بحث و رای می دهند. این مستند به دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شده است و در جای خود از مارس 17 به سرعت گسترش coronavirus است و با توجه به برداشته on May 11.

18:57 اسپانیا می گوید مردم خواهد بود و مجاز به ورزش از مه 2 اگر تعداد coronavirus موارد همچنان به سقوط. نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در یک آدرس به ملت است که ساکنان می تواند پس از ترک خانه های خود برای ورزش و یا رفتن برای پیاده روی با یک فرد با آنها زندگی می کنند. اما او اصرار داشت که کاهش خواهد فقط اتفاق می افتد اگر تکامل از همه گیر “مطلوب باقی می ماند.”

اسپانیایی ها شده اند زندگی می کنند و یکی از اروپا و دقیقترین مستندات پس از 14 مارس ، آنها مجاز برای مواد غذایی, پزشکی و کار ضروری است اما نه به ورزش است.

18:35 تقریبا 200,000 شرکت های ایتالیایی خواسته اند برای اجازه به کار در این مستند هم به دلیل کمک به آنها ضروری کسب و کار و یا زیرا آنها به خیال خودشان استراتژیک برای اقتصاد ملی است.

بسیاری از این درخواست آمده اند از سه مناطق شمالی است که در میان ایتالیا سازنده ترین, بلکه در میان کسانی که بیشتر به شدت ضربه توسط coronavirus موارد است. تا کنون تنها درصد کوچکی از کسب و کار است که بازگشایی شده اند در بر داشت زیر اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین.

18:09 در اینجا یک به روز رسانی ما در اوایل داستان در مورد اعتراض قرار گرفت که در برلین و اشتوتگارت در مقابل آلمان, اقامت در خانه سفارشات. بیش از 1000 نفر را شکست ممنوعیت تجمع جرم در سراسر کشور مستند. رسانه های محلی گزارش داد که شرکت کنندگان شامل شناخته شده راست populists و نظریه پردازان توطئه.

18:00 در اینجا این است که عمده coronavirus اخبار از 12 ساعت گذشته:

جهانی مرگ و میر: تعدادی از افرادی که فوت کرده اند از رمان coronavirus را تصویب کرده است 200,000 با بیش از 2.8 میلیون تأييد موارد بر اساس آخرین آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 50 ، 000 از این مرگ و میر در ایالات متحده بدترین آمار کشور در طول بیماری همه گیر.

هیچ ایمنی: سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی افرادی که آلوده و بازیابی از COVID-19 واکسن در برابر عفونت مجدد.

خبر می آید که برخی از دولت ها شروع به سهولت مستند محدودیت و وزن ایده “ایمنی گذرنامه” به عنوان یک راه برای کسانی که از بهبود عفونت به بازگشت به کار.

“در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی'” که در بیانیه ای گفت.

بریتانیا: بریتانیا مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته است 20,000, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شد شنبه. دولت است, در ضمن, رو, تازه, انتقاد از دست زدن به آن از همه گیر پس از آن پدید آمده است نخست وزیر بوریس جانسون رئیس مشاور با حضور در جلسات اصلی گروه علمی ارائه مشاوره به دولت در رمان coronavirus.

ایران: رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داده است این کشور باید به آماده شدن برای بدترین سناریو که نیاز به مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس حداقل تا مارس سال 2021. خبر می آید به عنوان کشوری که گزارش 76 جدید COVID-19 مرگ و میر شنبه را به کل آن به 5,650 مشخص شده شروع اسلامي ماه رمضان.

آلمان: موارد تایید شده که با افزایش 2,055 به 152,438 با توجه به آمار از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی. تعداد علائم روز دوم از کاهش سرعت پس از سه روز افزایش عفونت های جدید. در مجموع 5500 نفر فوت کرده اند در آلمان از COVID-19 افزایش 179 از جمعه.

17:19 روزانه مرگ و میر از بستری Covid-19 بيمار در فرانسه کاهش یافته است به 198. وزارت بهداشت آمار و ارقام به نظر می رسد برای تایید است که این بیماری همه گیر کاهش است اگر چه آخر هفته چهره های اغلب انجام نگرفته است. فرانسه در حال حاضر ثبت 22,614 مرگ و میر از جمله 14,050 در بیمارستان ها و 8,564 در خانه های سالمندان. این کشور شده است تحت سخت مستند از مارس 17; دولت قصد دارد به تدریج لغو اقامت در خانه سفارش شروع on May 11.

16:42 برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد کانادا بستگی ندارد گیریم مردم باید توسعه ایمنی به coronavirus نخست وزیر جاستین ترودو گفت:
روز شنبه. دو استان نیوبرانزویک و ساسکاچوان اعلام کرده اند آرامش مستند اقدامات اما اصرار آنها را اجرا اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظتی در محل کار. “(ایمنی) چیزی است که ما نیاز به شفاف پاسخ به و تا زمانی که ما از کسانی که پاسخ روشن ما نیاز به خطا در کنار بیشتر احتیاط” ترودو اضافه شده است.

سازمان بهداشت جهانی گفت: در روز قبل از آن بود که “هیچ مدرکی” که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.

16:17 پرتغال coronavirus مستند قرار داده تشخیصی در جشن سالانه به مناسبت پایان یک دیکتاتوری است. در آوریل 25, 1974, تقریبا یک انقلاب بدون خونریزی به پایان رسید, رژیم استبدادی قرار داده و در محل توسط دیکتاتور آنتونیو الیویرا سالازار. هر سال به پرداخت ادای احترام به کسانی که مبارزه برای دموکراسی در “میخک” انقلابهزاران نفر از مردم جمع آوری برگزاری گل سرخ و فریاد “فاشیسم هرگز دوباره!”.

در این سال اما پر سر و صدا در خیابان راهپیمایی جایگزین شدند مجازی حوادث و دقیقا در 3 p. m. به وقت محلی (1400 UTC) بسیاری از ساکنان در زمان خود را به بالکن به خواندن سرود انقلابی “Grandola ویلا Morena.”

در ضمن ایتالیایی ها باید جشن سالگرد 75 از کشور خود آزادی از جنگ جهانی دوم نیروهای اشغالگر با ظهور خود را در بالکن و یا پشت بام ها به آواز خواندن یک آهنگ های مردمی مرتبط با مقاومت مبارزان.

شهروندان ایفا ضبط شده از “Bella Ciao”‘ یا sang a cappella به مناسبت روز آزادی ملی است که تعطیلات. سنتی راهپیمایی و تجمعات یادبود ممنوع در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در رم, ایتالیایی, نیروی هوایی پرواز جت های سربار, دنباله, دود با رنگ قرمز سفید و سبز به رنگ پرچم ایتالیا.

15:58 روزانه COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک کاهش یافته و به حدود 1100 در هر روز از حدود 1,300 فرماندار اندرو کومو ، امور خارجه ایالات متحده برنامه اجازه می دهد تا مستقل داروخانه ها به انجام تشخیصی کروناویروس آزمون. کومو دیروز گفت که 422 نفر از این ویروس در روز پنج شنبه به پایین ترین تک روز شمار کشته شدگان از تاریخ 1 آوریل.

15:50 با وجود ممنوعیت تظاهرات در آلمان مستند حدود 1000 نفر را جمع آوری کرده اند در برلین به مخالفت با محدودیت. بسیاری از آنها ایستاده در مقابل موانع ایمنی که پلیس تا به حال در رزا-لوکزامبورگ-Platz برای جلوگیری از مربع از تبدیل شدن بیش از حد شلوغ است.

ماموران با استفاده از بلندگو به بارها و بارها خواسته شرکت کنندگان به ترک و تعداد زیادی از مردم دستگیر شدند به گفته آلمان DPA news agency. DPA گفت: معترضان شامل شناخته شده جناح راست populists, AfD سیاستمداران و نظریه پردازان توطئه. این گروه برگزار مشابه تظاهرات در پایتخت آلمان بیش از چهار شنبه ها.

ادامه مطلب: Coronavirus و آلمان: چرا جهان این است که به دنبال به آنگلا مرکل

15:16 روسیه آمده است به دفاع از سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع کمک به آژانس است. “من فکر می کنم که زندگی می کنند تا به نقش خود را به عنوان پیشرو و هماهنگی آژانس گفت:” وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف در نظرات به رسانه های محلی. “بله آن را ایده آل نیست. اما هیچ کس کامل نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که بیش از حد بسیاری از زندگی از دست داده شده است زیرا که جناح بحران بهداشت و درمان قرار داده و بیش از حد ایمان به اطلاعات از چین که در آن بیماری برای اولین بار انتقال از حیوانات به انسان است.

لاوروف گفت: او فکر می کند انتقاد کرده بود کمی برای انجام با سلامت سازمان عملکرد: “در نظر من از مردم می خواهم به استفاده از چنین حملات به توجیه خود
رویکرد که خیلی دیر آمد و کافی نبود.”

14:58 در ایالت مریلند می گوید که برگه های بازیگران در فرد در طول یک آینده ویژه کنگره انتخابات خواهد بود قرنطینه برای 24 ساعت برای محافظت از نظرسنجی کارگران از خطر ابتلا به کوروناویروس.

این یکی از تعدادی از اقدامات احتیاطی گرفته شده در روز سه شنبه رای گیری برای پر کردن خانه های صندلی برای نماینده الیاس کامینگز که در ماه اکتبر. این منطقه که امکانات بخش بزرگی از شهر بالتیمور را تنها سه مکان برای فرد رای گیری و کسانی که واجد شرایط برای رای دادن از طریق پست شده اند خواست به انجام این کار.

غیر معمول احتیاطی در میان COVID-19 همه گیر قرار داده اند توجه ویژه ای در مسابقه بین جمهوری خواه کیمبرلی Klacik و دموکرات Kweisi Mfume. یک ایالت اولیه انتخابات در ویسکانسین که برگزار شد در اوایل این ماه با وجود coronavirus نگرانی به خود جلب کرد, انتقاد صف های طولانی در مراکز رای دهی.

14:35 coronavirus مرگ و میر در انگلستان گذرانده 20,000, وزارت بهداشت داده ها نشان داد در روز شنبه آن را پنجمین کشور برای رسیدن به گریم نقطه عطف. این خبر پس از این کشور ثبت شده 813 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, هل دادن تعداد کل 20,319.

این رقم یک افزایش در 684 گزارش قبلی بعد می آید و پس از مقامات ادعا کردند که این ویروس تا به حال ضربه اوج آن است.
 

دولت انگلستان است, در ضمن, رو, تازه, انتقاد از دست زدن به آن از همه گیر پس از آن پدید آمده است نخست وزیر بوریس جانسون رئیس مشاور با حضور در جلسات اصلی گروه علمی ارائه مشاوره به دولت در رمان coronavirus.

مخالفت حزب کارگر نگرانی که دومینیک کامینگز ممکن است تحت تاثیر توصیه های داده شده توسط مستقل علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

جانسون دولت در حال حاضر تلاش به حساب آن در اواخر پاسخ به آشکار بهداشت و درمان اضطراری عدم تست و کمبود حیاتی تجهیزات حفاظتی برای سلامت کارگران است.

14:20 اسلواکی برداشته شده یک قرنطینه در یکی از پنج رم شهرک های قفل شده در
در اوایل مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus. این کشور بسته کردن شهرک سازی در 9 آوریل و پس از گزارش یک خوشه از coronavirus موارد است.

نخست وزیر ایگور Matovic ستایش حل و فصل را برای ساکنان خود نظم و انضباط. “امروز عادی رم حل و فصل Bystrany می شود یک مثال برای کل اسلواکی. مردم در اینجا مسئول بودند” Matovic گفت.

جوامع رم در سراسر اروپا در حال فقیر گرفتار بیکاری بالا و در طول تاریخ هدف از تبعیض و coronavirus شیوع بسیاری از احساس آسیب پذیر تر است.

14:08 ایتالیا می گوید که قصد دارد به مجموعه ای از محدودیت در قیمت ماسک صورت و افزایش آنتی بادی آزمایش آن را به عنوان نزدیک انقضای آن زمان مستند اقدامات است. هنگامی که برخی از اقدامات در حال آرام ماسک ساخته خواهد شد اجباری در اماکن عمومی, در حالی که دولت در حال برداشتن گام برای پیاده سازی در سراسر کشور تست سرولوژی برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر ویروس.

میلان شمال منطقه لمباردی, ایتالیا کانون شیوع شروع استقرار سرولوژی در مقیاس گسترده ای در روز پنج شنبه.

ایتالیایی ها در انتظار یک تصمیم این آخر هفته که در آن از این اقدامات برداشته خواهد شد زمانی که قوانین فعلی منقضی on May 3. مردم به احتمال زیاد قادر به ترک خانه های خود و پارک ها می تواند بازگشایی, برای اولین بار از مارس 9.

گزارش رسانه های محلی می گویند که در رستوران ها از سر گرفته خواهد takeout خدمات در اوایل ماه مه در حالی که تقریبا هر چیز دیگری بسته باقی می ماند. دولت ممکن است همچنین بازگشایی موزه در 18 مه در تلاش برای ارسال یک “خوش پیام به جهان است که به ایتالیا بازگشته است” به Corriere della Sera روزنامه نوشت.

اروپا رسمی مرگ و میر 25,969 است که هنوز هم, اما, بالاترین در اروپا و دومین در جهان است.

13:50 صربستان فرستاده است چهار هواپیما حامل تجهیزات پزشکی از جمله دستکش و ماسک و لباس محافظ به ایتالیا به عنوان کمک مالی به کمک سخت-آمار کشور مدیریت گسترش coronavirus. یکی دیگر از چهار هواپیما پر از تجهیزات ارسال خواهد شد ظرف دو روز آینده صربستان جمهور Aleksandar Vucic گفت.

“ما پیروز خواهیم شد با هم شجاع بود و ایتالیا و صربستان است با شما” Vucic نوشت: در یکی از جعبه های تجهیزات. در سال گذشته ایتالیا صربستان دومین شریک تجاری آلمان در حالی که شرکت های ایتالیایی استخدام بیش از 20 ، 000 نفر در صربستان.

صربستان است 6,630 تایید موارد coronavirus و مرگ و میر 125 در حالی که ایتالیا دارای مرگ و میر حدود 26,000 و در مورد 193,000 موارد گزارش شده.

ادامه مطلب: Coronavirus: پزشکان در ایتالیا گریه ناپاک بیش حفاظت

13:46 اسپانیایکی از کشورهای بدترین مبتلا به کروناویروس در سراسر جهان می گوید که یک تعداد بیشتری از افراد بهبود یافته اند از این ویروس نسبت به شده بود به تازگی آلوده. این مورد برای دومین روز متوالی, با توجه به وزارت بهداشت.

مقامات می گویند بیش از 3500 Covid-19 افراد مبتلا به بهبود از بیماری تنفسی ناشی از ویروس در طول 24 ساعت گذشته, در حالی که وجود دارد 3,000 عفونت های جدید. در آن زمان 378 نفر کشته شدند. اینها تقریبا نیمی از سطح عفونت و مرگ و میر دیده می شود در اوج این بیماری همه گیر در اسپانیا.

13:37 استرالیا و نیوزیلند مشخص شده اند Anzac Day با ساکنان تجلیل از نیروهای مسلح خود را از خود وآمد پس از همه گیر را دیدم راهپیمایی لغو شد و مراسم به روی عموم بسته شده. نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شد در میان کسانی که رعایت سحر vigils در مقابل خانه های خود را در حالی که استرالیا رهبر اسکات موریسون با حضور رسمی کانبرا مراسم مجبور پشت درهای بسته.
روز آنزاک نشانه 1915 فرود نیروهای نظامی در گالیپولی در ترکیه و شبه جزیره در یک بد بخت جنگ جهانی اول علیه آلمان-حمایت نیروهای عثمانی که به کشته شدن حدود 10000 استرالیا و نیوزیلند servicemen.

13:30 اسپانیا منتشر کرده است دستورالعمل های در اجازه می دهد کودکان به خارج پس از شش هفته از زندگی تحت سخت مستند. از یکشنبه, کودکان زیر 14 اجازه خواهد داشت تا به یک ساعت از نظارت و فعالیت در فضای باز در روز در عرض یک کیلومتر از خانه خود را بین ساعت 9 صبح و 9 بعد از ظهر بزرگسالان همراه می تواند تا سه فرزند که نمی خواهد اجازه داده می شود به استفاده از زمین های بازی. کودکان و نوجوانان نیز باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند و حداقل دو متر فاصله از افراد دیگر است.

مقامات نمی ارائه هر گونه اطلاعات در هنگامی که سلول اقدامات خواهد بود کاسته برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان است. اسپانیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان شده است تحت مستند پس از 14 مارس ، این کشور تقریبا 220,000 موارد گزارش شده از این ویروس و مرگ و میر 22,524.

13:09 نپال مشخص است پنجمین سالگرد زلزله آن را ویران کرد این کشور و چپ هزاران نفر مرده در میان سراسر کشور coronavirus مستند. به 7.8-بزرگی زلزله که در نپال است که هنوز دوره نقاهت بعد از کشته شدن تقریبا 9,000 نفر مجروح و حدود 22,000 چپ و میلیون ها نفر بی خانمان.

نخست وزیر K. P. Sharma Oli ارائه تسلیت به خانواده در روز جمعه اما حوادث یادبود مانند افتتاح مرمت حوض مقدس در نشست خبری لغو شد. Oli اضافه شده است که شیوع کروناویروس است متوقف نپال تلاش های بازسازی.

12:54 در لهستانی فصل فوتبال می تواند راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته با پایان ماه مهگفت: نخست وزیر Mateusz Morawiecki. “ما یک برنامه خاص برای رسیدن به اولین مسابقه از Ekstraklasa [بخش اول] که می تواند محل در اواخر مارس گفت:” Morawiecki اضافه کرد که این تصمیم در نتیجه بحث بین ورزش و بهداشت وزیران و همچنین ورزشی سازمان.
 
لهستانی بازیکنان شده اند و در انزوا پس از فصل را به حالت تعلیق در ماه گذشته و خواهد بود قادر به ادامه آموزش در مدت کوتاهی تحت سخت دستورالعمل های بهداشتی.
 
Morawiecki اعلام می آید یک روز پس از هلند اولین کشور در اروپا به تماس پایان دادن به آن 2019-20 فصل فوتبال. هلندی فوتبال (KNVB) گفته می شود وجود ندارد قهرمانان ارتقاء یا سقوط. دولت هلند می گوید هیچ فوتبال حرفه ای می تواند قبل از 1 سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: Coronavirus و ورزشی: لیگ برتر eyeing ژوئن بازگشت

12:37 تعداد تایید coronavirus موارد در هلند افزایش یافته است 655 به 37,190 در حالی که مرگ و میر است با 120 آوردن مجموع به 4,409. تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد بالاتر به عنوان نه همه موارد مشکوک در حال آزمایش هلند موسسه بهداشت عمومی گفت.

11:41 coronavirus مرگ و میر در ایران افزایش یافته 76 بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 5,650 یک سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد در تلویزیون دولتی.

تعداد کل موارد توسط صعود 1,134 — معنی مجموع 89,328 مردم آلوده شده است پس اولین مورد گزارش شده در فوریه 19. در حال حاضر وجود دارد 3,096 بیماران تلقی می شود در یک شرایط بحرانی kianush می Jahanpur گفت.

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi گفت: ایران روزانه, مرگ, شمارش کاهش یافته بود و تقریبا 70 درصد از اوج خود در حالی که تعدادی از بیمارانی که در بیمارستان بستری شده بود با این بیماری تاکنون حدود نیمی.

ایران سخت ترین-آمار کشور در خاورمیانه است و دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض.

حسن روحانی رئیس جمهور گفت: بعد از آن که مقامات باید در قرعه کشی اقتصادی طرح بر اساس بدترین سناریو که اختلال می تواند تا ماه مارس آینده.

ادامه مطلب: Coronavirus محدودیت های ترک دانشجو رشته در فرودگاه فرانکفورت

11:20 در آلمان و حزب سبز است به نام برای €250 (270 دلار) کوپن صادر می شود به شهروندان برای استفاده در کوچک مغازه های محلی و سلیقه در غذا-کسب و کار مرتبط.

سبزی منتشر شد یک مقاله به عنوان گزارش شده توسط مجله خبری اشپیگلگفت: پیشنهاد کوپن تنها می تواند مورد استفاده در اماکن تحت تاثیر زمان مستند اقدامات نتیجه معتبر نخواهد بود در سوپر مارکت ها و یا داروخانه ها. این پیشنهاد نیز ممنوع با استفاده از کوپن برای فروشگاه های آنلاین.

برخی از مغازه های کوچک در حال حاضر بازگشایی پس از اقدامات سختگیرانه به تازگی آرام و کوپن در دسترس خواهد بود به استفاده از در این مغازه ها بودند که قبلا تحت تاثیر بحران.

کوپن استفاده می شود باید ظرف یک سال را بازخرید در فرد است.

10:15 آب و هوا تغییر سیاست نمی شود از سمت چپ از دستور کار اتحادیه اروپا حتی در میان coronavirus همه گیر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: در هفته پادکست ویدئویی.

“[آلمان در اتحادیه اروپا و شورای ریاست جمهوری] خواهد بود به وضوح تحت سلطه به مسئله مبارزه با این بیماری همه گیر و عواقب آن” مرکل گفت:

اما مسائل مربوط به آب و هوا خواهد بود “فقط به عنوان در دستور کار مسائل سلامت,” او اضافه شده است.

در حالی که آلمان را در “تجدید حیات اقتصادی اروپا” در این کشور نیز به “فکر می کنم در مورد آینده” – که شامل تمرکز بر روی آب و هوا و مسائل زیست محیطی.

آلمان را بیش از اتحادیه اروپا و چرخش ریاست جمهوری کرواسی به مدت شش ماه با شروع از 1 جولای.

یکی دیگر از عمده تمرکز ریاست اتحادیه اروپا خواهد بود برای ایجاد یک “کارآمد اروپایی سیستم مراقبت های بهداشتی در تمام کشورهای عضو است.” مرکل همچنین تبلیغ استفاده از وجوه مشترک بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: آلمان نمی توان صنعتی و اقتصادی قوی اگر کشورهای دیگر’ اقتصاد در حال فروپاشی است.

آلمان را گسترش اتحادیه اروپا بودجه و سرمایه گذاری “بسیار بیشتر” از آنچه قبلا برنامه ریزی شده در آب و هوا حفاظت دیجیتالی و “استراتژیک قابلیت” به عنوان بخشی از یک بسته محرک است که به احتمال زیاد معرفی شده به عنوان بحران به پایان می آید.

آن را نیز مهم خواهد بود “به نمایش در هفته های آینده و ماه که ما متعلق به هم گفت:” مرکل.

10:00 مقامات پزشکی نشان داده است که نگرانی برخی از مردم ممکن است نادیده گرفتن دیگر شرایط سلامت اگر آنها تمرکز تنها بر روی علائم COVID-19. این حرکت به عنوان نگرانی که سرطان و بیماری های دیگر هستند که نادیده گرفته شده است.

ولفگانگ Kölfen رئیس انجمن ارشد و متخصصان اطفال و نوجوانان و پزشکان گفته روزنامه های محلی Rheinische Post: “اگر یک کودک بیمار است او باید به پزشک یا بیمارستان. آیا منتظر نیست بیش از حد طولانی است. خطر این است که یک کودک می شود COVID-19 حداقل است.”

وجود دارد شبیه ترس در میان مقامات بهداشتی در بریتانیا است. بهداشت عمومی انگلستان نشان داد بازدید از بیمارستان بخش اورژانس کاهش تقریبا 50 ٪ در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته است. موسسه خیریه تحقیقات سرطان بریتانیا تخمین زده است که 2,250 موارد جدید این بیماری می تواند در رفتن غیر قابل تشخیص در هر هفته در طول همه گیر تا حدودی به دلیل مردم تمایلی به رفتن به بیمارستان برای ترس از ابتلا به این رمان ویروس و یا حد بار سیستم مراقبت های بهداشتی.

09:30, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در صورتی که یک coronavirus واکسن توسعه کارکنان پزشکی و گروه های در معرض خطر باید درمان ترجیحی. یک واکسن نیست و به احتمال زیاد در آینده نزدیک اما هنگامی که آن آماده است, درمان خواهد بود تولید شده در اروپا Spahn گفت: Funke Mediengruppe.

او نیز نامیده می شود و برای کاهش بیشتر از مستند اقدامات است. احزاب و جشنواره های مطرح بسیار پرخطر گفت: اما هر کسی که می خواهد به فروشگاه در یک فروشگاه یا ورزش در یک باشگاه ورزشی در حالی که حفظ فاصله لازم از دیگران باید قادر به انجام این کار.

Spahn همچنین تبلیغ جدید مراقبت, مفهوم برای بیمارستان برای اطمینان حاصل شود که امکانات پزشکی به اندازه کافی ظرفیت برای درمان همه بیماران و نه فقط کسانی که با کوروناویروس.

“گام بعدی باید به 75 درصد از درمانگاه عملیات در دسترس برای درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که 25 درصد [از بیمارستان ظرفیت] باید همچنان در دسترس برای coronavirus ثبت اختراعات,” او گفت:.

Spahn با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که تعدادی از بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است برای سکته مغزی یا حملات قلبی در اتاق های اورژانس کاهش یافته است – نشانه ای گفت که با وجود بیماری شدید برخی از بیماران هستند نه به دنبال مراقبت های پزشکی به دلیل ترس از عفونت است.

همان نیز به بیمار که در حال دیدن نیست متخصصان خود و یا بیمارانی که امید بستن به خارج از معاینات پزشکی پیشگیرانه او اضافه شده است.

A person in surgical scrubs holding a needle (picture-alliance/Geisler-Fotopress/C. Hardt)

مراقبت های بهداشتی کارگران و گروه در معرض خطر باید در اولویت دسترسی به یک واکسن Spahn گفت:

09:21 ملت وانواتوساخته شده تا حدود 80 سلیمان در جنوب اقیانوس آرام تبدیل شده است به محل رویداد نادر در طول این زمان مشکل — زنده رویداد ورزشی.

با تقریبا تمام ورزشی در سراسر جهان زمین به توقف وانواتو بود قادر به آوردن برخی از مقدار مورد نیاز آفتاب به آنچه که در غیر این صورت تیره روز در تقویم ورزشی.

وانواتو انجمن کریکت اجرایی شین Deitz دعوت هر کسی که از دست رفته زنده اقدام به پخش آنلاین از طریق زندگی می کنند Facebook جریان است که شامل تفسیر. بیش از 3000 کوک در نقاط مختلف در طول مردان 10-بیش از نمایشگاه بازی و زنان Twenty20 نهایی برنده توسط Mele گاو نر. این مسابقات در پایتخت پورت ویلا در جزیره Efate.

مفسران حتی در پیوست با تفریحی به مناسبت ارائه زمانی که آنها پیشنهاد الکل باعث شده بود تا برخی از کسانی که در حضور و غیاب برای تبدیل شدن به داد و بیداد کن “اکنون که با شراب قرمز دارای لگد.” بازی به تعویق افتاد, به طور خلاصه هنگامی که یک تعداد کمی از کودکان زد در این زمینه و sportscasters عذرخواهی کرد برای داشتن امنیتی بسیاری از مردم در روی زمین است.

وانواتو رفت و مستند نسبت به پایان ماه مارس قبل از اینکه زده مخرب طوفان در مارس 6. آمد به زمین در روز شنبه خواسته شد برای آوردن غذا یا لباس کمک های مالی برای کسانی که تحت تاثیر این طوفان.

با مرزهای خود را بسته وانواتو هنوز به ثبت هر گونه موارد COVID-19.

08:14 سازمان بهداشت جهانی (WHO) باقی می ماند ديپلمات با مفهوم “مصونیت گذرنامه” را به عنوان آن را می گوید در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که بهبود از ویروس مستعد ابتلا به عفونت مجدد.

استفاده از اصطلاح “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی” پیشنهاد شده است به عنوان راهی برای اجازه دادن به مردم برای بازگشت به کار به عنوان آنها در حال حاضر آلوده شده است و در نتیجه آنتی بادی است.

اما آژانس سلامت سازمان ملل متحد می گوید در یک علمی مختصری که آن را نمی تواند پشتیبانی این تصور که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

“در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی'” چه کسی گفت.

که گفت: افرادی که فرض کنیم آنها سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره با توجه به خوشنودی در نتیجه تشدید خطر بیشتر انتقال.

علمی مختصر می افزاید که تست برای آنتی بادی این ویروس همچنین “بیشتر نیاز به اعتبار سنجی برای تعیین دقت و قابلیت اطمینان است.”

ادامه مطلب: ایمنی گواهینامه: یک مشکل برنامه ریزی برای پایان دادن به مستندات

07:40 تایید موارد coronavirus در آلمان افزایش یافته 2,055 به 152,438 آمار از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد. تعداد علائم روز دوم از کاهش سرعت پس از سه روز افزایش عفونت های جدید.

در مجموع 5500 نفر فوت کرده اند در آلمان از COVID-19 افزایش 179 از جمعه.

RKI ارقام تکیه داده ها از دولت محلی و مقامات بهداشتی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از دیگر آمار منتشر شده از جمله کسانی که از دانشگاه جانز هاپکینز.

06:45 استرالیا سرآشپز مشهور شد دست سنگین خوب بعد از ترویج “نور ماشین” او گفت که می تواند کمک به درمان COVID-19.

پیت ایوانز که قضات محبوب رقابتی پخت و پز نشان می دهد: “من در آشپزخانه قوانین” جریمه شد AU$25,200 ($16,000; €14,900) در روز جمعه بر او ادعا می کند که “Biocharger” ماشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ضرب و شتم “ووهان coronavirus.” او فروش دستگاه بر روی وب سایت خود را برای AU$14,900.

“این برنامه با حدود یک هزار دستور العمل های مختلف وجود دارد یک زن و شوهر وجود دارد برای ووهان coronavirus” ایوانز گفت: در Facebook live تصویری در اوایل این ماه.

استرالیا Therapeutic Goods Administration (TGA) گفت: این ادعا که این ماشین که به نظر می رسد مانند یک colorfully روشن, ماشین مخصوص مخلوط کردن می تواند درمان coronavirus است “ظاهری هیچ پایه و اساس است.”

“هر گونه ادعا می کنند که منابع Covid-19 است از نگرانی قابل توجهی به TGA با توجه به افزایش نگرانی عمومی در مورد این بیماری همه گیر ،

سازمان بهداشت جهانی نیز به نام افراد و موسسات به نام رمان coronavirus توسط منطقه که در آن فرض بر این است که منشأ بالقوه تبعیض است.

06:09 99 ساله جنگ جهانی دوم کهنه که گل رز به شهرت بالا بردن میلیون ها نفر در بریتانیا به کارکنان مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است قدیمی ترین هنرمند تا کنون برای رسیدن به شماره 1 در انگلستان, موسیقی, تک آهنگ, نمودار.

تام مور شد که یک احساس به اینترنت پس از 100 دامان پیاده روی از باغ خود مطرح 12 میلیون پوند ($15 میلیون €13.8 میلیون دلار) برای بیمه خدمات درمانی, آمار بالای نمودار با تفسیر خود را از “you’ll Never Walk Alone.” او در توصیف این تجربه به عنوان “خارج از این جهان واقعا شگفت انگیز!”

05:47 روپیه لانکا است reimposed در سراسر کشور تا 24 ساعت پس از وقوع این کشور گزارش داد که کمترین تعداد از تایید موارد جدید در روز جمعه.

منع رفت و آمد در محل باقی می ماند تا شنبه به پلیس گزارش کرده بودند بیش از 30000 دستگیری به دلیل نقض محدودیت.

میان 46 عفونت های جدید 30 شد و ملوانان از یک اردوگاه در حومه سریلانکا پایتخت کلمبو. تا کنون 60 ملوانان آلوده شده اند و این اردوگاه جدا شده است. ویروس اعتقاد بر این است که وارد اردوگاه از طریق ملوانان بودند که اعزام به جستجو برای مردم فرار شده است.

سریلانکا که تا کنون ثبت نام 420 موارد و هفت مرگ و میر تا حدی برداشته monthlong حکومت نظامی در روز دوشنبه در بیش از دو سوم از کشور است.

05:14 شده اند وجود دارد 57 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در میان خدمه یک کشتی کشتی لنگر انداخت در ژاپن, با توجه به رسانه های داخلی.

این عفونت های جدید را به مجموع تعداد موارد در هیئت مدیره کاستاریکا Atlantica به حدود 150, با توجه به پخش عمومی NHK. همه 623 خدمه در حال حاضر آزمایش شده است.

از کسانی که آلوده پردازنده کشتی لنگر انداخت در ناگازاکی تنها یک عضو خدمه بوده است, بستری, بیمارستان, NHK گفت:, و اضافه کرد که در حالی که دیگران باقی می ماند در هیئت مدیره آنها تا کنون نشان داده شده است خفیف یا بدون علائم است.

عفونت های خوشه ای در هیئت مدیره کاستاریکا Atlantica می آید که ژاپنی ها سیستم مراقبت های بهداشتی شروع به احساس فشار است. بسیاری از بیمارستان ها در حال اجرا هستند از تخت در برخی از نقاط کشور که در آن ملی شمارش از coronavirus موارد است و بیش از 12000 که 328 فوت کرده اند.

04:51 چین گزارش شده است مرگ و میر ناشی از COVID-19 برای 10 روز متوالی.

دوازده عفونت های جدید گزارش شده در کشور را به روز رسانی روزانه با 11 تا از آنها در آینده به چین از خارج از کشور. ملی کمیسیون بهداشت تایید یک انتقال محلی رخ داده است در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ هم مرز با روسیه است.

فقط 838 نفر همچنان در بیمارستان با رمان ویروس در حالی که یکی دیگر از 1000 نفر هستند تحت انزوا و نظارت برای بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت بدون نشان دادن علائم.

چین به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که منبع همه گیر جهانی است که برای اولین بار پدید آمده در نوبه خود از سال تاکنون گزارش شده و در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان مجموع 82,816 موارد است.

04:35 هند آغاز شده است و کاهش آن دقیق در سراسر کشور مستند با باز کردن محله و مستقل مغازه ها. اما محدودیت های خاصی را در محل باقی می ماند مانند 50 درصد از کارگران با ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

صفحه اصلی بیانیه وزارت نشان داد که فروشگاه ها در مراکز خرید مهم نیست چقدر کوچک باقی خواهد ماند بسته شده است.

آرامش از قوانین خواهد بود و نه قابل اجرا در برخی از سخت ترین-آمار مناطق. هند تا کنون ثبت نام تقریبا 25,000 عفونت و 780 مرگ و میر ناشی از ویروس است. بدترین ضربه متحده ماهاراشترا با 6,817 موارد گجرات است که 3,815 موارد دهلی نو 2,514 و راجستان 2,034 موارد است.

03:51 به کمیسیون اروپا را رد کرد آلمان خواستار به تعلیق اتحادیه اروپا گسترده حقوق مصرف کننده در مورد سفر لغو شد, اتحادیه اروپا, عدالت کمیسر Didier وزیر خارجۀ بلژیک گفت: Funke گروه رسانه ای.

در حال حاضر تحت قوانین اتحادیه اروپا مصرف کنندگان حق دارند برای دریافت هزینه کامل از یک شرکت هواپیمایی در این رویداد یک پرواز لغو شده است. دولت آلمان نیز لابی کمیسیون برای یک کوپن-تنها راه حل برای جلوگیری از سقوط بیشتر از شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی.

ادامه مطلب: لوفت هانزا به دنبال دولت کمک مالی به ماندن در هوا

03:45 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفته او در حمایت از بیشتر آرامش بخش محدودیت در زندگی عمومی است.

“هر کسی که می رود خرید در یک فروشگاه با فاصله لازم از دیگران و یا باقی می ماند مناسب با کار کردن در یک باشگاه ورزشی باید قادر به انجام این کار” Spahn گفت: Funke گروه رسانه ای.

کشورهای اروپایی را آغاز کرده اند به پرده برنامه های خود را برای بازگشت به زندگی عمومی در طول هفته گذشته. اما مقامات آلمانی قبلا نشانه احتیاط گفت: بیشتر تسهیلات می تواند باعث موج دوم از عفونت.

“بیشتر شفاف مقررات هستند هر چه زودتر آنها را پذیرفته و تمرین” Spahn گفت.

02:30 تعداد ما مرگ و میر nosedived بیش از 24 ساعت گذشته. با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده ثبت 1,258 مرگ و میر در روز جمعه از 3,176 روز قبل از.

ما در سخت ترین-آمار کشور در جهان با بیش از 51,000 مرگ و میر و حدود 900,000 موارد تایید شده. منتقدان را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عدم اذعان به شدت مرگبار پاتوژن در شروع شیوع بیماری که کمک به آن لجام گسیخته انتقال است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه یک کاهش در تعداد موارد مثبت در سراسر کشور است.

“در سراسر کشور, درصد از coronavirus آزمون که دوباره مثبت بسیار کاهش یافته است به طور قابل توجهی” نسبت ناروا گفت. “در نیویورک موارد پایین 50 درصد و مرگ و میر پایین 40 درصد است.”

01:12 ایسلندی صید نهنگ شرکت Hvalur گفت: آن را نمی خواهد به شکار نهنگ در تابستان امسال با توجه به همه گیر محدودیت.

Hvalur اجرایی Kristjan Loftsson رسانه های محلی گفت که اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های ساخته شده از آن “تقریبا غیر ممکن” به ادامه عملیات. او گفت: کارکنان نیاز به کار “بسیار نزدیک به هم” به منظور پردازش گوشت نهنگ.

ایسلند اجازه می دهد تا 200 باله نهنگ و 200 سمور یا راسو نهنگ ها به صورت قانونی طی فصل شکار. بیش از 1700 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایسلند. مقامات گزارش 10 مرگ و میر.

01:09 در بلژیک دولت اعلام کرد قصد دارد برای استراحت اقدامات با هدف مهار رمان coronavirus بیماری همه گیر.

شروع مارس 4, مقامات اجازه خواهد داد به بیمارستان برای انجام کارهای غیر ضروری. یک هفته بعد بسیاری از فعالیت های تجاری خواهد شد مجاز به باز کردن. مه 18, سفر به ساحل و یا مناطق پوشیده شده از درخت در نظر گرفته نخست تعطیلات نقاط مجاز خواهد بود.

در ژوئن 8, رستوران ها و میله های زندان خواهد بود و مجاز به باز کردن به طور کلی ، اما افرادی که مایل به استفاده از حمل و نقل عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک محافظ.

00:28 در کانادا دولت گفت: یک میلیون ماسک به معنای خط مقدم کارگران نمی تواند توزیع شده پس از آنها تلقی می شود “غیر سازگار با مشخصات برای تنظیمات بهداشت و درمان.”

“این موارد نمی شد توزیع به استان ها و مناطق برای خط مقدم بهداشت و درمان پاسخ و هستند که پس از بررسی ما در غیر تنظیمات بهداشت و درمان” یک سخنگوی دولت گفت: Agence France-Presse.

اگر چه کانادا سهام خود در مرز جنوبی با آن موفق به حفظ این ویروس از دخالت نکند. کانادا گزارش شده بیش از 44,000 مورد تأیید و 2,300 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

00:10 به ایتالیایی, دولت خواست مجلس برای تصویب بودجه تجدید نظر شده است که افزایش میزان بدهی برای این سال مالی به رقم 55 میلیارد (60 میلیارد دلار).

ایتالیا به عنوان یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است و تلاش برای مهار این ویروس با وجود اینکه اولین کشور اروپایی به تصویب در سراسر کشور مستند.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: بدهی های جدید را نسبت به تقویت این کشور در سیستم بهداشت و درمان و beefing تا اجرای قانون برای اطمینان از نظم عمومی است.

00:01 بیش از 50000 نفر فوت کرده اند در آمریکا از عوارض ناشی از رمان coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام. حدود 900,000 مردم باید آزمایش مثبت ساخت آمریکا سخت ترین-آمار کشور در جهان است.

با وجود سرسام آور مرگ و میر تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله گرجستان آلاسکا و اوکلاهما — مجاز برخی از خرده فروشان برای باز کردن از جمله تو سرو و تناسب اندام ورزشگاه.

منتقدان را متهم به رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تضعیف تلاش ها برای جلوگیری از شیوع با شعار غیر مسئولانه اقدامات از جمله امکان تزریق بیماران با مواد ضد عفونی کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها ادعا کرد که او در حال تبادل نظر.

00:00 خوش آمدید به روز زندگی می کنند به روز رسانی مقاله در coronavirus بیماری همه گیر. دفعات بازدید دیروز به روز رسانی در اینجا: Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مواد ضد عفونی کننده ، سفید کننده و اشعه ماوراء بنفش نور نظرات ‘طعنه آمیز’

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi, ls/mm (AP, AFP, رویترز, dpa, epd)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>