یک هواپیمای نظامی است که در راه خود را به چین به تخلیه بیش از 100 نفر میان شیوع کروناویروس. DW شرح زیر است تحولات چین و جهان اقداماتی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

12:09 فنلاندی هواپیمایی Finnair گفته است: “تعلیق تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین از فوریه 6 فوریه 29. تاخیر تعلیق است که اجازه می دهد تا مشتریان و خدمه پرواز به خانه. پروازها به مقصد هنگ کنگ به کار به صورت عادی.

12:06 مقامات میانمار به نوبه خود یک چین جنوبی پرواز از گوانگژو پس از یک مسافر داشت علائم سازگار با کسانی که تولید شده توسط coronavirus. مسافر چینی ملی بود و قرنطینه در بیمارستان در هنگام ورود به پایتخت تجاری یانگون. دو میانمار اتباع که وارد هواپیما شدند و همچنین مجاز به پیاده اما هواپیما فرستاده شد به گوانگژو با دیگران در هیئت مدیره.

11:59 هنگ Kongleader کری لام رد تماس توسط کادر پزشکی نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین (نگاه کنید به ورود در 07:53)

 11:29 فرانسوی, ایستگاه تلویزیون BFM گزارش که برای اولین بار از هواپیما برای بازگرداندن اتباع فرانسوی از coronavirus-آمار مناطق چین فرود آمد در فرانسه.

11:01 به سفارت چین در ژاپن می پرسد بهار هواپیمایی حامل مستقر در شانگهای را به خانه ووهان ساکنان رشته در ژاپن در چارتر پرواز. اول برنامه ریزی شده است برای شنبه با توجه به وب سایت سفارت.

10:55: دولت ایتالیا اعلام وضعیت اضطراری برای فعال کردن سریع تر اقدام در مهار گسترش coronavirus.

10:55 نظامی آلمانی برگ هواپیما کلن برای شهر ووهان در یک ماموریت به تخلیه بیش از 100 نفر از جمله ده ها تن از شهروندان آلمانی.. evacuees که می رسند در آلمان در روز شنبه خواهد بود نگهداری در قرنطینه در یک سایت نظامی برای دو هفته به گفته وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas. او گفت: این هواپیما نیز ارائه کمک به مقامات چینی از جمله 10,000 محافظ مناسب.

German air force plane sitting on tarmac (picture-alliance/dpa/H. Kaiser)

آلمانی هواپیما را به آسمان بازگشت به فرانکفورت در روز شنبه

10:52 سازمان بهداشت جهانی می گوید وجود یک “دلیل بزرگ برای نگه داشتن مرز رسمی گذرگاه باز” برای جلوگیری از مردم از ورود نامنظم و بنابراین نه در حال بررسی علائم. که سخنگوی مسیحی Lindemeier گفت که کشورهای مستقل حق گام برای محافظت از شهروندان خود.

10:16 چینی فرستاده سازمان ملل متحد در وین می گوید در حال حاضر وجود دارد 9,809 تایید coronavirus موارد در چین با 213 مرگ و میر.

10:11 سنگاپور می گوید که تعلیق ورود به مسافرانی که به تازگی به چین سفر و همچنین تعلیق ویزا برای دارندگان گذرنامه.

10:02 عربستان سعودی توصیه می کند در برابر سفر به چین است.

09:53 نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید خارجی ها که بازدید چین هوبئی استان در دو هفته گذشته ممنوع خواهد شد از ورود به ژاپن برای هم بودن.

09:35 رئیس اتحادیه اتاق بازرگانی در چین, یورگ Wüttke می گوید DW که بخش کسب و کار می تواند به صورت کاهش در سه ماهه اول سال با توجه به اقدامات انجام شده توسط شرکت ها و کشورها برای مبارزه با کروناویروس.

09:30 انگلستان افسر ارشد پزشکی تایید دو مورد از coronavirus در انگلستان است. او می گوید آنها از اعضای همان خانواده است.

09:16 سلامت رسمی در تایلند تایید اولین مورد از انسان به انسان انتقال coronavirus.

09:09 عمان می پیوندد کشور مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به چین از آنجا که از virus.

09:06 DW روزنامه نگار چری چان گزارش می دهد که هنگ کنگ اجرایی کری لام اعلام کرده است 91 درصد کاهش در تعداد چینی وارد هنگ کنگ پس از مرز نقاط نیمه بسته شده در روز پنج شنبه.

مدارس در هنگ کنگ شده است به حالت تعلیق تا 2 مارس.

09:01 سازمان بهداشت جهانی در اوگاندا به یاد عموم از بهترین راههای حفاظت از خود در برابر coronavirus و عفونت های مشابه

.

08:49 Facebook می گوید آن را حذف اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس از پلت فرم و گفت: این محتوا می تواند منجر به “آسیب فیزیکی.” در میان درمان دروغین بودن تبلیغ در اینترنت است این پیشنهاد که نوشیدن مضر سفید کننده درمان ویروس. مقامات پزشکی باید به فوریت روحانی پس از این خطرناک است و به طور بالقوه کشنده مشاوره.

08:37 خطوط هوایی ترکیه می شود, آخرین حامل را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است. تعلیق است که در محل باقی می ماند تا فوریه 9.

08:24 مغولستان می گوید آن است که بستن همه پورت های ورودی از چین تا 2 مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

08:08 مقامات پاکستانی می گویند که آنها در حال تعلیق تمام پروازها به مقصد چین است.

07:53 هنگ کنگ حرفه ای از جمله پزشکی کارکنان و خدمه پرواز در برگزاری تظاهرات خیابانی خواستار آن است که دولت نزدیک کردن مرز به سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از گسترش ویروس.

06:47 Rwandair تعلیق پروازها به مقصد چین است.

06:45 چگونه است منتقل می شود ؟ نشانه چیست ؟ و که اقدامات پیشگیرانه توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش? DW توضیح می دهد همه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس.

06:25 ویتنام معرفی موقت ممنوعیت صدور رواديد سفر به گردشگران چینی پس از تایید که سه ویتنامی سازمان ملل تا به حال قرارداد coronavirus از چین است.

06:15 کره جنوبی وزارت بهداشت می گوید این کشور جزء اصلی غذای کیمچی را ارائه محافظت در برابر جدید کروناویروس. در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 در یک پیشنهاد برای توضیح در این کشور نسبتا کم عفونت نرخ برخی از پژوهشگران کره جنوبی گفته بود کیمچی ممکن است کمک به دفع کردن بیماری است.

05:57 کنیا ایرویز تعلیق همه پرواز به چین تا اطلاع ثانوی. Air France, KLM SA بریتیش ایرویز آلمان لوفت هانزا و آمریکا’ ویرجین آتلانتیک در حال حاضر متوقف پرواز به سرزمین اصلی چین است. دیگر شرکت های هواپیمایی را کاهش پروازها.

05:55 ژاپن خواستار آن شهروندان به سفر به چین مگر اینکه مطلقا لازم است, پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای صدور چنین مشاوره های مسافرتی. ژاپن در حال حاضر توصیه می شود در برابر همه سفر به کانون شیوع کروناویروس هوبئی. 14 تایید موارد این بیماری است.

05:50 صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند وبلاگ در رویدادهای جهان در ارتباط با شیوع کروناویروس.

مقامات در سراسر جهان شده اند که اجرای اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 200 نفر در چین و آلوده بیش از 10 ، 000 پس از آن شکست در چین هوبئی استان در ماه دسامبر. که اعلام کرده است شیوع این بیماری یک اورژانس جهانی.

ادامه مطلب: آنچه به منزله یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس ؟

ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: آمریکایی ها به سفر به چین, در حالی که آلمان هشدار داد شهروندان خود در برابر سفر به هوبئی و توصیه می شود به تعویق انداختن هر غیر ضروری سفر به چین است.

چند شرکت های هواپیمایی نیز به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de