Coronavirus: آلمان, آمریکا شرکت های ثبت معامله برای توسعه واکسن

آلمان BioNTech است به استفاده از مواد مخدر خود را پلت فرم توسعه در کنار فایزر برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19. می آید پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش سعی در جلب یک آزمایشگاه برای توسعه یک واکسن به طور انحصاری برای ما.

ما شرکت داروسازی فایزر و آلمان BioNTech بلافاصله شروع به کار با هم در یک پتانسیل واکسن برای COVID-19 شرکت اعلام کرد در یک بیانیه مشترک در روز سه شنبه.

هر دو شرکت امضا نامه ای از قصد برای واکسن توزیع خارج از چین و آنها را به تصمیم گیری در شرایط مالی تولید و امکان تجاریسازی بیش از چند هفته آینده.

ادامه مطلب: پیگیری آخرین تحولات در نورد پوشش

“این جهانی و همه گیر است که نیاز به یک تلاش جهانی. در پیوستن به نیروهای با ما شریک Pfizer ما معتقدم که ما می تواند سرعت بخشیدن به تلاش های ما را به یک COVID-19 واکسن به مردم در سراسر جهان که به آن نیاز دارید” گفت: Ugur Sahin از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت BioNTech.

این شرکت گفت که آنها استفاده می BioNTech را mRNA مواد مخدر مبتنی بر پلت فرم توسعه و استفاده از تحقیقات و توسعه سایت از این دو شرکت در هر دو ایالات متحده آمریکا و آلمان است.

این دو شرکت در حال حاضر در حال همکاری با یکدیگر برای توسعه mRNA مبتنی بر واکسن آنفلوانزا است.

یک روز پیش BioNtech امضا مقابله با شانگهای Fosun دارویی ترسیم حقوق خود را در چین به خود تجربی coronavirus واکسن.

این شرکت با هدف شروع به آزمایش بر روی انسان از اواخر ماه آوریل است.

مسابقه برای واکسن

روز یکشنبه رسانه های آلمان گزارش دادند که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شد مبالغ زیادی از پول را به دانشمندان آلمانی کار بر روی یک واکسن. او ادعا می خواستم برای تضمین حقوق انحصاری به CureVac شرکت کار می کنند.

ایمنی به سرعت در حال گسترش ویروس دیده می شود به عنوان موثر ترین راه برای جلوگیری از شیوع جهانی.

تقریبا 179,000 مردم در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus و بیشتر از 7000 نفر فوت کرده اند.

ماساچوست-بر اساس مدرن, Inc نیز رقابت به منظور توسعه یک واکسن. بیو تکنولوژی شرکت با همکاری با ایالات متحده موسسه ملی سلامت و در روز دوشنبه اعلام کرد که dosed اولین بیمار با آن تجربی coronavirus واکسن در مراحل اولیه آزمایشی.

mvb/rt (ایسنا جهانی مستند در یک dvd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>