Coronavirus: رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر خواستار اتحاد جهانی

در یک نظر و یک, روزنامه, رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر و چهار دیگر رهبران جهان باید pled برای همکاری جهانی. تست سریع و واکسن برای جمعیت های آسیب پذیر هستند و کلید آنها گفت.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر همراه با سران کشور از چهار کشور دیگر خواهان “واقعا اتحاد جهانی” برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در نامه منتشر شده در روزانه Finanial بار در روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

“وجود دارد نمی توان پیروزی بر این ویروس در یکی یا برخی از کشورها به تنهایی. همه ما چیزی برای کمک صرف نظر از اندازه اقتصاد ما یا جمعیت. یک راه حل جهانی است که در همه منافع شخصی” نوشت: اشتاین مایر همراه با ملک عبدالله دوم پادشاه اردن و روسای جمهور جاى یاکوب از سنگاپور Sahle-کار Zewde از اتیوپی و لنین مورنو Garces از اکوادور.

“افزایش همکاری و همبستگی” به جای “ژئوپولیتیک جنگ چمن” و تجمع تحقیقات علمی هستند “قانع کننده ترین راه” برای مبارزه با بیماری همه گیر اشتاین مایر اضافه شده است.

تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus صعود به بیش از 860,000 با بیش از 42 ، 000 مرگ و میر. تجهیزات کلیدی مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری مانند ماسک صورت ضد عفونی کننده و پنکه در تامین کوتاه مدت هستند در سراسر بازارهای جهان است. بسیاری از کشورها از جمله کسانی که با شدت توسعه یافته سیستم بهداشت و درمان از جمله ایتالیا غرق شده اند این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: دروغ و تبلیغات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چه جهانی coronavirus داد نگاه مانند?

سران دولت گفت: در آینده داد باید تمرکز بر چهار هدف کلیدی از جمله توسعه واکسن. هنگامی که توسعه این نیز باید مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از هر کس و از جمله گروه های آسیب پذیر مانند پناهندگان.

آینده داد نیز اطمینان “منصفانه و عادلانه توزیع تست کیت و بحرانی تجهیزات پزشکی برای همه است.”

اتحاد نیز “بیان مزایای بسیار زیاد از یک هماهنگ, co-operative واکنش جهانی به بحران است.”

kmm/ cmb (dpa, kna رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>