اثرات COVID-19 pandemic انتظار می رود به علت رکود اقتصادی عمیق در اروپا و جاهای دیگر. یک سیاستمدار آلمانی فکر می کند اتحادیه اروپا آب و هوای اهداف باید معوق در این صورت بالقوه بحران اقتصادی است.

Coronavirus بحران خواستار فوری نقد و بررسی از آلمان آب و هوا اهداف زیر اهداف تعیین شده توسط اتحادیه اروپا, رهبر اقتصادی شورای محافظه کار دموکرات مسیحی حزب (CDU) در روز شنبه است.

این COVID-19 بیماری همه گیر “قرار دادن اقتصاد آلمان به آزمون” و اتحادیه اروپا باید در نظر بگیرید “تعویق آب و هوا سیاست اهداف” ولفگانگ سبک سگی گفت: در نظرات منتشر شده در این روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung.

سبک سگی گفت: fallout از این بیماری همه گیر در اقتصاد می تواند به مقدار جدید “صنعتی شدن” از آلمان است. کارشناسان پیش بینی رکود اقتصادی جهانی به عنوان یک نتیجه از کسب و کار با خاموش کردن و پس از آن اخراج.

آلمان ارائه کمک های مالی برای بسیاری از کسب و کار و افراد متاثر از مستندات و اجتماعی فاصله گرفته است. آنگلا مرکل صدر اعظم دولت متعهد €750 میلیارد دلار کمک مالی در ماه مارس برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. شرکت های کوچک و مترجمان آزاد واجد شرایط هستند تا €15,000 مستقیم یارانه ها, در حالی که شرکت های بزرگتر را می توان تثبیت شده با بزرگتر صندوق های سرمایه.

با وجود این محرک, سبک سگی مقاله گفت اقتصاد آلمان می تواند در حال حاضر انجام دهد بدون بار مالی تغییرات آب و هوایی به اهداف.

ادامه مطلب: تاج محرک برنامه چشم پوشی ‘تاریخی’ فرصتی برای بحران آب و هوا

می تواند بحران کمک به پایداری سیاست ؟

با این حال آلمان در محیط زیست وزیر Svenja Schulze هشدار داد در برابر “اتصال حفاظت از آب و هوا و رفاه اقتصادی.” ممکن است “به استفاده از خروج از تاج بحران به ترویج آب و هوا-سازگار و پایدار ساختارهای اقتصادی,” او گفت:.

در ضمن جنیفر مورگان از محیط زیست گروه فعال صلح سبز در میان کسانی که بر این باورند که بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته لخت نقاط ضعف سیستم اقتصادی جهانی.

“ما در حال ارائه فرصت به اساسا تغییر دهید که چگونه همه چیز کار می کنند گفت:” مورگان از shutdown آورده بهداشت و درمان اضطراری.

با پروازهای مبتنی برخی از تولید محدود و کاهش رفت و آمد های جهانی مستندات ممکن است به ارائه برخی از موقت تعلیق جهانی مشکلات زیست محیطی مانند آلودگی هوا.

بیشتر بخوانید: سازمان های غیر دولتی از ترس COP26 تعویق می تواند فرضا آب و هوا تغییر سیاست

آنچه اتحادیه اروپا برای آب و هوا اهداف ؟

اتحادیه اروپا جاه طلبانه تا سال 2030 آب و هوا اهداف شامل 40 درصد کاهش در انتشار گازهای گلخانه ای از سطح سال 1990 و حداقل 32 درصد سهم بازار برای انرژی های تجدید پذیر. رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen متعهد شده است که مقدار زیادی از بلوک بودجه را به سمت دستیابی به اتحادیه اروپا سبز معامله است.

در روز پنج شنبه وزیران دارایی اتحادیه اروپا توافق کردند که به صورت رایگان تا یک و نیم تریلیون یورو برای کمک به محدود کردن اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس. انتظار می رود سرمایه گذاری بیشتر ممکن است مورد نیاز در ماه آینده بسته به چه مدت مستندات ادامه خواهد داد.

در یک جلسه در ماه مارس 26, رهبران اتحادیه اروپا دعوت این کمیسیون برای شروع کار بر روی یک جامع coronavirus طرح بهبود ترکیب سبز و گذار.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de