Coronavirus: اول مرگ و میر گزارش شده در خاورمیانه

مرگبار COVID-19 ویروس و کشته شدن دو نفر در ایران در اول مرگ و میر به گزارش در خاورمیانه است. تهران قبلا گزارش را رد کرده است که مردم در کشور آلوده به ویروس.

دو نفر در ایران کشته شده اند و تست مثبت جدید coronavirus COVID-19, مقامات ایرانی روز چهارشنبه گفت:.

ایران وزارت بهداشت گفت که دو بيمار شهروندان ایرانی مقیم شهر قم, دولت, خبرگزاری ایرنا گزارش شده است.

هر دو از بيماران گزارش سالمندان که به مسائل مربوط به سلامت است که نهفته خود ایمنی است.

“پس اخیر موارد مزمن بیماری های تنفسی در قم دو نفر از بیماران آزمایش مثبت در آزمون های اولیه” سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: با توجه به ایرنا.

“متاسفانه هر دو گذشت در واحد مراقبت های ویژه با توجه به سن و مسائل خود را با سیستم ایمنی بدن است.”

قم مرکز مطالعات اسلامی است که تساوی دانشمندان از سراسر ایران و کشورهای دیگر است. این دو نفر که فوت کرد اما نمی شد شناخته شده به ایران را ترک کرده اند.

قبل از چهارشنبه, مرگ و میر, دولت ایران را تکذیب کرد گزارش در مورد افرادی که مبتلا به این ویروس در کشور است.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان امیدوار به شامل COVID-19

اول مرگ و میر در خاورمیانه

چهار مرگ و میر برای اولین بار آمار ایران نیز برای اولین بار گزارش می شود در خاورمیانه است. COVID-19 مورد نیز گزارش شده در امارات متحده عربی و همچنین مصر است.

جدید کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن هشت نفر در خارج از چین است که ضربه سخت ترین شیوع پس از آن بود که اولین گزارش در پایان ماه دسامبر است.

مرگ و میر در چین افزایش یافت و به بیش از 2000 روز چهارشنبه با بیش از 74,000 موارد تایید شده در سراسر کشور. میزان عفونت های جدید اما آهسته است.

در اوایل روز چهارشنبه صدها نفر از افرادی که در قرنطینه به مدت دو هفته در یک کشتی کروز در ژاپن اجازه داده شد به پیاده پس از آزمایش منفی برای ویروس.

بیش از 620 نفر در الماس شاهزاده قرارداد این بیماری در کشتی با ژاپن زیر آتش خود را برای قرنطینه ترتیبات برای مسافران است.

rs/ng (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>