تعداد مرگ و میر با کروناویروس در چین افزایش 89 به 811 در روز شنبه. مرگ تعداد در حال حاضر بیش از تعدادی که درگذشت در شیوع بیماری سارس در 2002-2003 در چین است.

آخرین آمار و ارقام

جهانی بهداشت مقامات گزارش کرده اند 34,800 موارد coronavirus در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق موارد در سرزمین اصلی چین که در آن وجود دارد بیش از 27000 عفونت را تایید کرد.

این ویروس کشته 811 مردم در سرزمین اصلی چین روز شنبه از جمله دو خارجی با 89 مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه به تنهایی. بسیاری از مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفتن تعداد که درگذشت در شیوع بیماری سارس در 2002-2003 که 800 نفر در سطح جهان است. 81 از مرگ و میر در هوبئی آوردن مجموع وجود دارد به 780.

ادامه مطلب: چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus

Workers pack medical masks in plastic

یکی دیگر از آخرین لحظات بیمارستان

دوم موقت بیمارستان باز در ووهان شهرستان در مرکز شیوع کروناویروس در روز شنبه. این Leishenshan بیمارستان دارای 32 بخش با مجموع 1500 تخت و جراحی در اتاق عمل. اول پزشکی خدمه وارد صبح روز شنبه. بيماران با توجه به پیگیری های بعد در روز.

این شهر به سرعت در حال تبدیل ساختمان به بیمارستان برای مقابله با تعداد بالا coronavirus عفونت. اولین موقت بیمارستان با 1000 تخت باز کرده بود روز دوشنبه پس از یک سریع در 10 روز مرحله ساخت و ساز.

همانطور که از شنبه این استان به تنهایی تا به حال 27,100 تشخيص موارد از coronavirus با 780 نفر کشته شدند.

اولین غیر چینی مرگ و میر

سفارت آمریکا گزارش روز شنبه thata 60 ساله شهروند ایالات متحده که تا به حال قرارداد coronavirus درگذشت در ووهان در روز پنج شنبه اولین غیر چینی بیمار شناخته شده به تسلیم شدن به عفونت است.

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: بیش از 30000 آلوده در چین

یک مرد ژاپنی در ووهان نیز درگذشت و پس از نشان دادن علائم سازگار با ویروس, ژاپن, وزارت امور خارجه تایید کرد هر چند علت مرگ ذکر شده بود به عنوان ذات الریه ویروسی به علت مشکلات در تشخیص این بیماری است.

انگلیسی گرفتن ویروس در پیست اسکی

پنج شهروند بریتانیایی از جمله یک کودک گرفتار coronavirus در یک کلبه ییلاقی اسکی در فرانسه. در طول اقامت خود در Contamines-Montjoie رفت و آمد مکرر در Savoie این گروه در تماس با یکی دیگر از ملی بریتانیا که به تازگی در سنگاپور به فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت شنبه.

مقامات بهداشت گفت: دو آپارتمان در رفت و آمد مکرر بودند در حال بررسی است و آلوده بودند ماندن در یک بیمارستان در منطقه و در شرایط خوبی بودند.

کشتی کروز بحران

کروز کشتی گیر در بندر یوکوهاما در ژاپن آغاز شد چهارمین روز از قرنطینه در روز شنبه. سه نفر سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای عفونت ژاپن وزارت بهداشت گفت: آوردن تعداد موارد تایید شده در هیئت مدیره به 64 از جمله یک مورد بسیار مهم است. یک مسافر که تا به حال متحرك کشتی در ماه ژانویه بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در اطراف 3,700 بین المللی مسافر و خدمه در حال حاضر در رشته کشتی. آنها ممکن است اجازه پیاده تا 19 فوریه در اولین.

در تایوان مقامات شروع غربالگری برخی از 1700 تایوانی مسافران در کشتی کروز ستاره دلو پس از آن در بازگشت از ژاپن است. در روز پنج شنبه, تایوان آن گفته بود دیگر نمی خواهد اجازه می دهد بین المللی کشتی های کروز به اسکله در بنادر است. یک استثنا ساخته شده بود برای SuperStarAquarius به دلیل آن است که حمل تایوانی اتباع.

سلاح ساز نیش ترمزی میزند از نمایشگاه هوایی

لاکهید مارتین پارسیان, آمریکا, سلاح, ساز گفت: در روز جمعه که آن را نمی خواهد شرکت در یک نمایشگاه هوایی در سنگاپور در هفته آینده با استناد به نگرانی های بیش از coronavirus.

این شرکت با اشاره به جمعه تصمیم سنگاپور وزارت بهداشت به اعلام کد پرتقال بهداشت هشدار.

“ما مشخص شد این بود که در بهترین منافع کارکنان و هم تراز با وزارت دفاع تصمیم به کاهش حضور خود” این شرکت اعلام کرد.

kp,ed/rc,shs (AP ساعت و dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im