Coronavirus: اروپا حمل و نقل هوایی ترافیک shrivels توسط دو سوم

در اروپا حمل و نقل هوایی ترافیک سقوط کرده است 65% ترک آسمان unblemished آبی با چند بخار مسیرهای پیاده روی. این COVID-19 ویروسی همه گیر باعث شده است تا فرودگاه اورلی پاریس و لندن شهر برای برنامه ریزی پرواز تعلیق.

دو فرودگاه اورلی پاریس و لندن شهر برنامه ریزی شده پرواز تجاری تعلیق جمعه به اروپا حمل و نقل هوایی ناظر Eurocontrol ثبت دو سوم رکود در ترافیک از طریق آن 41-ملت حریم هوایی.

فرودگاه های پاریس و مدیریت اخبار “عمده و وحشیانه” سقوط پرواز شماره در پی بیماری همه گیر کوروناویروس برنامه ریزی خاموش شدن از 31 مارس است.

و شهر لندن — درونی-شهر پرواز hub در امتداد رودخانه تیمز — اصرار داشت آن را تا به حال انجام “چیزی که مسئول” خود را برای محافظت از کارکنان و مسافران از ویروس.

Eurocontrol از سال 2004 شریک زندگی در اتحادیه اروپا را تک پروژه آسمان و گسترش تا آنجا که مراکش و اسرائیل به آمارهای منتشر شده در روز شنبه نشان 65 درصد رکود در ترافیک بارگیری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

و در مقایسه با مارس 25 سال گذشته Eurocontrol روز چهارشنبه نمایش داده می شود حتی بیشتر چشمگیر 77% آماری بینی-شیرجه رفتن.

متوسط Eurocontrol در ماه نوامبر گذشته دنبال برخی از 27,000 پرواز در روز در سراسر اروپا; در ژانویه قبل از همه گیر گریبانگیر اروپا و برخی از 25,000 در هر روز است.

ادغام داده ها از سه شنبه گزارش واحد اطلاعات شمارش صرف 8,619 “برنامه ریزی پرواز.”

بدتر از در سال 2010

روند روز شنبه به نظر می رسد بدتر از اروپا حمل و نقل هوایی shutdown در سال 2010 — از آنجا که از یک فوران آتشفشانی ایسلندی — هنگامی که بیش از 8 روز دوره 48 درصد از کل ترافیک هوایی لغو شد موثر بر برخی از 10 میلیون مسافر است.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: آلمان تعطیل مرز توقف زندگی عمومی

Eurocontrol بیش از حد مواجه است عفونت های ویروسی: در مارس 4 آن گفت: یک کارمند در آن بالا منطقه مرکز کنترل (MUAC) واقع در ماستریخت در هلند تا به حال آزمایش مثبت بود و در خانه ماندن.

در سطح جهانی مونترال-بر اساس بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) التماس کرد با دولت برای کمک مالی طرح ریزی $252 میلیارد (€233 میلیارد دلار) در از دست درآمد و گفت سرایت ترس ترک کرده بود و شرکت هواپیمایی “به شدت” نیاز به پول نقد.

میلیون ها شغل در خطر

“ما نیاز به یک پر سرعت, گسترده بسته نجات در حال حاضر گفت:” یاتا مدیر کل Alexandre de Juniac با اشاره به 2.7 میلیون بخش حمل و نقل هوایی شغل در خطر است.

بیشتر در معرض خطر بودند به اروپا افزود: IATA اقتصاددان ارشد, برایان پیرس.

یاتا را آماری بینی روز چهارشنبه بودند برای 40 ٪ سقوط در رزرو در ماه آوریل 44% dropn در درآمد و 1.1 میلیون پروازها از طریق ژوئن 30.

آب و هوا نجات طرفداران ابتدا سکوت به عنوان ویروس سارس-Cov2 باعث گسترش ریه-اضرار COVID-19 هشدار داد که سازمان ملل متحد-کنفرانس رهبری تلاش های بریده بریده گازهای گلخانه ای ناشی از احتراق سوخت های فسیلی می تواند از دست دادن حرکت است.

“پول باید حمایت از فن آوری های آینده و تقویت اشتباهات گذشته گفت:” اندرو مورفی حمل و نقل و محیط زیست (T&E) که توصیف خود را به عنوان در اروپا “پیشرو و حمل و نقل گروه.”

هفته گذشته T&E خواست دولت به “نیاز به شرکت های هواپیمایی برای شروع با استفاده از جاذب کربن سوخت” مانند مادر مصنوعی نفتی و زباله مبتنی بر سوخت های زیستی و در آینده پرداخت مالیات بر سوخت حمل و نقل هوایی بین المللی و فروش بلیط.

ipj/ng (“رویترز” dpa AFP)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>