Coronavirus: اتحادیه اروپا خواستار هماهنگ خروج طرح

این کمیسیون می خواهد کشورهای عضو برای همکاری در کاهش coronavirus محدودیت. اما با نامتجانس ملی در پاسخ به COVID-19 وجود دارد یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است. برند Riegert گزارش ها از بروکسل.

کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen است رونمایی روز چهارشنبه خود نقشه راه برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت در سراسر بلوک. در 14 صفحه سند تخمگذار کردن ایده های von der Leyen می گوید که “اگر چه روشن است که مسیر بازگشت به حالت عادی را مدت زمان طولانی آن نیز واضح است که ما نمی توانیم به حفظ این محدودیت فوق العاده ای به طور نامحدود.”

او می گوید: مستندات در سراسر این قاره به حال ثابت شده است موثر و در عین حال نیز رسوب فوق العاده ای شوک اقتصادی قرار می گیرد و یک بار سنگین بر زندگی عمومی است. مقامات اتحادیه اروپا تخمین می زنند که اقتصاد منطقه یورو می تواند کوچک 10 درصد در این سال — یک قطره در بهره وری اقتصادی دیده نمی شود پس از بحران اقتصادی جهانی از سال 1920.

Shoppers wearing masks stand outside a store in Vienna (AFP/APA/H. Fohringer)

اتریش آغاز شده است محدودیت های بلند اما مردم باید contineu به پوشیدن ماسک در

اجتناب از تنش های بین کشورهای عضو

Ursula von der Leyen خواستار تمامی 27 عضو اتحادیه اروپا به منظور هماهنگ کردن خود را لغو محدودیت و برای ادامه هماهنگی رویکرد خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر رفتن به جلو. او هشدار می دهد که “کافی و هماهنگی در بلند کردن اجسام از محدودیت به شمار خطر ایجاد عوارض منفی برای همه کشورهای عضو و به احتمال زیاد افزایش تنش های بین آنها را.” او اذعان می کند هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل, اما این است که کشورهای عضو باید تلاش خود را به اطلاع هر یک از دیگر اقدامات انجام شده.

در شروع از شیوع کروناویروس مختلف اعضای اتحادیه اروپا متحده تا مرزهای خود را بسته و یا اعمال محدودیت های مسافرتی بدون دادن هر یک از دیگر اخطار. Ursula von der Leyen در حال حاضر امیدوار است که بازگشایی مرز طی هفته های آینده و ماه اتفاق می افتد در بیشتر سیستماتیک مد.

People sit in bar in Stockholm, Sweden (picture-alliance/AP Photos/TT News Agency/A. Lorestani)

سوئد تاکنون اجتناب شود اجرای اقدامات محدود کننده و حتی به عنوان مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش یافته است معنی این استکهلم bargoers می توانید لذت بردن از آبجو را — در حال حاضر

عفونت می تواند به افزایش دوباره

کمیسیون اتحادیه اروپا می گوید سه شرط باید رعایت شود برای coronavirus محدودیت به کاسته شود. بروکسل می گوید که حکومت می تواند برداشته شود هنگامی که مراقبت های بهداشتی ملی سیستم های دیگر تحت چنین فشار هنگامی که عفونت نرخ باید کاهش یافته و هنگامی که به ویژه گروه های آسیب پذیر هستند قادر به ارائه حفاظت اضافی. بروکسل نمی, اما, پیشنهاد یک زمان خاص برنامه ریزی برای این.

این مقاله به رسمیت می شناسد این است که مملو از خطر: “مسلم است که چنین تدریجی لغو محدودیت منجر به عفونت های جدید.” این است که چرا آن را می گوید تحولات باید از نزدیک تحت نظارت و جدید احتمالا حتی بیشتر سخت گیرانه اقدامات را مجبور به تحمیل شود. Von der Leyen می نویسد که “ما را مجبور به زندگی با ویروس تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شده است.”

عضو مستقل بازیگران

برخی از کشورهای اتحادیه اروپا مانند اتریش و دانمارک اعلام کرد در حال حاضر طرح هایی را برای لغو برخی از محدودیت در زندگی روزمره. کشورهایی مانند فرانسه و اسپانیا در ضمن در حال نگه داشتن اقدامات سختگیرانه در محل.

Trocadero Plaza, with the Eifel Tower in the background, remains abandoned (picture-alliance/Photoshot)

فرانسه باقی خواهد ماند در یک مستند تا مه 11

و در حالی که برخی از ایالت ها باید جدا, خود, دیگران, هستند, هنوز هم اجازه پروازهای بین المللی به کار گیرند. تقریبا نیمی از تمام کشورهای عضو باید اعلام وضعیت اضطراری در حالی که سوئد در مقابل نگه داشته است محدودیت ها را به حداقل. در آلمان و در ضمن هیچ رویکرد جهانی در میان آن 16 ایالت فدرال برای مبارزه با شیوع ویروس. در ایالت باواریا به عنوان مثال تمام فروشگاه های DIY بسته شده اند برای کمک به مهار این ویروس در حالی که در کشور همسایه بادن-وورتمبرگ, آنها به باز بماند.

تجدید نظر با احتیاط

این بلوک سران کشور ها و دولت ها باعث شده بود Ursula von der Leyen به تدوین یک استراتژی خروج برای وبلاگ. او تا به حال شده آماده به پرده او نقشه راه در هفته گذشته و در عین حال نامیده می شد پشت نگران دولت او خواستار تجدید نظر در این مقاله است.

اصلاح کاغذ در حال حاضر یک محتاط تر بیان می کند و پیشنهادات خود را به جای خواسته است. آن تجدید نظر به تمام متحده به تدریج دوباره رایج در بازار و سهولت و محدودیت های مسافرتی. اعضای اتحادیه اروپا متحده در ضمن هنوز به سلطنت عالی با توجه به مدیریت بهداشت عمومی و کنترل بیماری.

اتحادیه اروپا قصد دارد بسته محرک اقتصادی

در پایان سند Ursula von der Leyen وعده برای دستیابی به یک برنامه ریزی به پا زدن شروع بلوک اقتصاد بود که ضربه سخت شده توسط coronavirus. او می گوید: تقاضا و تولید باید تحریک شود و مالیات احتمالا کاهش داد. در این مقاله آمده است که “کمیسیون توسعه و بهبود استراتژی های ایجاد شده در میان مدت بودجه طرح و دوباره 2020 طرح اقدام است.”

هفته آینده اتحادیه اروپا سران کشورها و دولت خواهد شد بحث در مورد امکان ایجاد یک اروپایی “طرح مارشال” برای تحریک بلوک بهبود اقتصاد. رییس کمیسیون von der Leyen برنامه به پمپ صدها میلیارد یورو را به تلاش بازیابی.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر