Coronavirus: بدهی های کلیدی برای کمک به آفریقا می گوید کمیسر اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا این است که هزینه های هنگفتی پول مبارزه با COVID-19 بحران است. اما Jutta Urpilainen کمیسر برای مش

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

اتحادیه اروپا این است که هزینه های هنگفتی پول مبارزه با COVID-19 بحران است. اما Jutta Urpilainen کمیسر برای مشارکت های بین المللی است گفت: DW این درست نیست که آفریقا است که چپ دست خالی.

DW: کمیسیون اروپا و کشورهای عضو قول داده اند که تقریبا €20 میلیارد دلار برای مبارزه با COVID-19 همه گیر در کشورهای فقیر در آفریقا و جاهای دیگر. با توجه به مقدار پول اتحادیه اروپا در حال حاضر رفتن به صرف در اروپا است که به نظر می رسد بسیار کوچک است. آیا شما فکر می کنم از آن خواهد شد به اندازه کافی است ؟

Jutta Urpilainen: من فکر می کنم آن را به عنوان مثال قوی از ما همبستگی خود را نسبت به ما و کشورهای شریک در سراسر جهان و بخصوص در آفریقا است. در اتحادیه اروپا, ما در حال نزدیک شدن به پایان زمان هفت سال مالی چرخه و دولت در حال مذاکره بعدی هزینه ها هستیم (MFF). بنابراین ما منابع مالی بسیار محدود هستند در حال حاضر. به همین دلیل ما به دنبال در چقدر ما قادر به تغییر مسیر به منظور کمک به کشورهای شریک در سراسر جهان به ویژه در آفریقا است. کمیسیون اروپا ارائه €15.6 میلیارد دلار ($16.9 میلیارد دلار) که من فکر می کنم کاملا قابل ملاحظه و قوی بسته است. و پس از آن اگر ما تعداد سهم از ما عضو و بانک بین المللی بازسازی و توسعه (IBRD) و سپس مقدار افزایش به بیش از €20 میلیارد دلار است. بنابراین من فکر می کنم آن است که یک پیام قوی از همکاری ما.

بیشتر بخوانید: بانک جهانی: "هیچ کشور آفریقایی می توانید در صورت این بحران به تنهایی'

اما در میان مدت و در دراز مدت چه چیز دیگری می تواند انجام شود ؟ وجود دارد برای مثال یک نیاز نه تنها برای یک مهلت قانونی برای نرخ بهره و پرداخت بلکه یک نیاز واقعی و اساسی بدهی, برای مثال, برای آفریقا است.

که درست است. من شده اند با رسیدن به بسیاری از رهبران آفریقایی به تازگی و آنها قدردانی اتحادیه اروپا از تلاش های. اما در همان زمان آنها نگران هستند در مورد بدهی بالا در بسیاری از کشورهای آفریقایی از رنج می برند. و من فکر می کنم این تصمیم گرفته شده توسط G20 در مورد بدهی توقف قطعا مثبت است. اما ما نیاز به کار بیشتر و اتحادیه اروپا ارائه پشتیبانی به ما و همه جانبه همکاران در جهت عمل بیشتر در بدهی. این تصمیم ما قادر به گرفتن اما ما قطعا همه حمایت از این پروژه است. این واقعا کمک به بسیاری از کشورهای آفریقایی.

شما نیز با هدف نهایی کردن مذاکرات در مورد تمدید کوتونو توافقنامه تجارت با ضربه افریقایی, کارائیب و اقیانوس آرام در کشور تا پایان مارس قبل از تاج. این است که هنوز هم اتفاق می افتد ؟

در واقع مذاکرات در حال رفتن در همه زمان ها است. بنابراین در سطح فنی ما خوب پیشرفت کرده ایم. اما البته ما هنوز وجود دارد و ما نمی قادر خواهد بود برای به نتیجه مذاکرات در ماه آوریل است. و به همین دلیل است که البته COVID-19. اما من خوشبین هستم که ما قادر خواهد بود برای نهایی کردن توافق در تابستان. به نظر می رسد که ما باید برای به تعویق انداختن مذاکرات در سطح سیاسی است. اما این روند در جریان است و من خوشبین هستم.

ادامه مطلب: Covid-19: تسکین وعده برای آفریقا کسب و کارهای کوچک

قبل از coronavirus آمار جهانی شما جدید در حال توسعه آفریقا استراتژی محور در اطراف آب و هوا و حفاظت از دیجیتال شدن دستگاه مهاجرت یک همکاری جدید. این است که همه منسوخ شده در حال حاضر ؟

Jutta Urpilainen: من فکر می کنم coronavirus است که در واقع اولین آزمون برای آفریقا استراتژی است. قطعا وجود دارد هنوز هم یک نیاز برای یک آفریقای استراتژی و من بسیار خوشحال هستم که ما قادر به اتخاذ آن قبل از بحران رسید. مسائل جهانی مانند تغییرات آب و هوا و دیجیتالی هستند هنوز هم وجود دارد. و البته ما نیاز به همکاری با شرکای خود در آفریقا به منظور مبارزه با تغییر آب و هوا و همچنین به منظور کمک به شرکای ما در آفریقا به عنوان بخشی از دیجیتال شدن دستگاه. بنابراین ایده آفریقا استراتژی است که هنوز هم بسیار واقع بینانه و مورد نیاز است. اما هدف ما این است که هنوز قادر به اتخاذ یک اعلامیه مشترک با اتحادیه آفریقا در کنفرانسی مشترک در ماه اکتبر.

خواهد شد که در پایان برنده شدن در این مسابقه برای نفوذ در آفریقا پس از تاج آن را چین یا آن را در واقع اروپا ؟

اگر شما نگاهی به تجارت و سرمایه گذاری, آمار و ارقام اتحادیه اروپا است که هنوز هم بزرگترین سرمایه گذار در آفریقا است. و من فکر می کنم که هنوز هم مورد پس از COVID-19 بحران است. آنچه در حال حاضر مهم از طرف ما است که ما قادر به این نتیجه MFF مذاکرات به منظور شروع به بودجه برای هفت سال آینده. این نیز مهم است برای آفریقا استراتژی است که ما می دانیم آنچه که ما مالی چارچوب برای هفت سال آینده به طوری که ما قادر به شروع برنامه برای هفت سال آینده. نه تنها آفریقا بلکه برای ما شریک دیگر کشورهای آمریکای لاتین و آسیا است. اما من فکر می کنم نقش اروپا بوده است و مهم است که در آفریقا و من متقاعد شده است که که این مشارکت ما در حال حاضر به ساخت همراه با اتحادیه آفریقا و کشورهای آفریقایی خواهد بود حتی قوی تر در آینده است.

کمیسیون اروپا در حال ساخت یک همکاری جدید با آفریقا به شما گفت. شما وعده داده شده به یک جغرافیای سیاسی کمیسیون. این است که آرمان در حال حاضر کاهش به یک بیماری همه گیر کمیسیون در تمام این ظروف سرباز یا مسافر ؟

البته کمیسیون اروپا انجام داده است بسیاری در طول زمان همه گیر و من شخصا بسیار افتخار از تصمیمات و اقدامات صورت گرفته توسط کمیسیون. اما من هنوز هم می بینیم که در واقع زمان هایی از این, ما می توانید ببینید اهمیت اروپایی و بین المللی مشارکت و همکاری های بین المللی. بنابراین من فکر می کنم که قطعا وجود دارد یک نیاز برای ژئوپولیتیک کمیسیون برای کمیسیون که دفاع چند جانبه بین المللی مبتنی بر قانون به منظور زیرا ما در لحظه ای که وجود دارد همچنین بازیگران و بازیکنان در جهان است که در حال بازجویی نقش U. N. مثلا یا نقش multilateralism. و من فکر می کنم اهمیت بین المللی مشارکت و همچنین multilateralism است که قطعا وجود دارد. و من می بینم که نقش اتحادیه اروپا و کمیسیون اروپا به دفاع از این بین المللی حکومت مبتنی بر نظم است. و البته آنچه ما انجام می دهند از طریق این بسته ما به دو هفته پیش است.

Jutta Urpilainen (44) است کمیسر اروپا در امور بین المللی مشارکت. اجتماعی دموکرات بود فنلاندی وزیر دارایی تا سال 2014. او در حال حاضر کار از خانه در بومی فنلاند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن