Coronavirus: آخرین

  • حداقل 132 مرگ و میر در چین با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت
  • یک مرگ در پکن بقیه در هوبئی استان که شامل شهر ووهان.
  • 5,974 موارد تایید شده در چین.
  • بیش از 50 میلیون نفر قفل شده در مهار تلاش در چین است.
  • اکثر موارد در سرزمین اصلی چین است.
  • هشت مورد در هنگ کنگ و پنج در ماکائو.
  • دیگر موارد تایید شده در: تایوان و استرالیا و کامبوج, فرانسه, آلمان, ژاپن, مالزی و نپال و سریلانکا و سنگاپور و کره جنوبی و تایلند و ویتنام و ایالات متحده و کانادا است.
  • مقامات بهداشت در B. C. هستند با اعتماد به نفس ” اولین مورد از این ویروس یافت شده است وجود دارد.
  • اولین آمریکایی و ژاپنی اجاره هواپیما حاوی evacuees از ووهان رفتگان اوایل روز چهارشنبه به وقت محلی.
  • اتحادیه اروپا و مغولستان نیز برنامه ریزی تخلیه. کانادا هنوز هم کار بر روی طرح خود را.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در چین افزایش یافت به 132 اوایل روز چهارشنبه به وقت محلی با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت با مجموع تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور هدف قرار دادن نزدیک به 6000.

خبر آمد که چندین دولت خارجی — از جمله اتحادیه اروپا و ژاپن در حال آماده شدن برای پرواز شهروندان خود را از ووهان قفل شده-پایین شهر در مرکز شیوع.

به روز مرگ و میر به دنبال کلمه از مقامات استان هوبئی که در آن برای اولین بار بیماری از تازه شناسایی coronavirus رخ داده است در ماه دسامبر که یکی دیگر از 25 نفر فوت کرده وجود دارد که از پایان روز سه شنبه.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 1,459 مورد جدید تایید شده است آوردن مجموع به 5,974.

رشد تعداد موارد و مرگ و میر می آید به عنوان دولت های خارجی شروع پرواز شهروندان خود را از منطقه آسیب دیده است. یک پرواز اجاره حمل 206 آسمان فرود در فرودگاه هاندا توکیو فرودگاه بین المللی روز شنبه, طولانی نیست پس از مقامات ایالات متحده تایید کرد یک پرواز از آسمان در زمان خاموش در ساعات اولیه صبح.

افزایش مهار برنامه

چین به طور فزاینده ای شدید مهار تلاش های شروع با تعلیق هواپیما و قطار و اتوبوس لینک کلیک کنید برای ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر است. که مستند به گسترش است 17 شهرهای با بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده بیماری-کنترل اقدامات تا کنون اعمال شده است.

هنگ کنگ رهبر اعلام کرده است که تمام لینک های راه آهن به چین خواهد بود برش جمعه شروع به نگرانی در مورد گسترش coronavirus. هر دو با سرعت بالا راه آهن ایستگاه و منظم ایستگاه قطار بسته خواهد شد, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام روز سه شنبه گفت. کشتی خدمات را نیز محدود بود.

مدیر اجرایی کری لام می گوید جاذبه coronavirus مشکل نیاز به جریان از مردم به این منطقه قطع می شود. 0:26

اتحادیه اروپا تنظیم شده است به اعزام یک دوم پرواز به سالم شهروندان اروپایی از ووهان با توجه به بیانیه ای که توسط کمیسیون اروپا. در واکنش به این فاجعه آغاز شد و در فرانسه به درخواست.

بیش از 100 شهروندان اتحادیه اروپا سفر خواهد کرد در دومین پرواز.

فرانسه دولت در حال حاضر اعلام کرد که این امر سازماندهی پروازهای بازگشت برای هر دو سالم شهروندان و کسانی که با ویروس علائم و آن را نگه دارید و آنها را در قرنطینه به مدت 14 روز پس از ورود خود را در فرانسه است.

مغولستان و دولت های دیگر نیز برنامه ریزی برای تخلیه شهروندان در ووهان.

روز سه شنبه بعد از ظهر وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe, شامپاین, گفت که کانادا هنوز هم کار بر روی طرح های خود را به کانادایی ها از منطقه آسیب دیده است. او گفت: 250 کانادایی زندگی وجود دارد باید آنلاین ثبت نام با امور جهانی کانادا با حدود 126 درخواست کمک های کنسولی به خانه.

چین تمدید قمری تعطیلات سال جدید توسط سه روز به پنج شنبه به منظور کاهش خطر عفونت های نگهداری دفاتر و کارخانه های سراسر کشور بسته شده و در خانه است. دولت از شانگهای جهانی کسب و کار مرکز و خانه به 25 میلیون نفر افزایش یافته تعطیلات در این شهرستان توسط اضافی هفته Feb. 9.

دولت فرستاده 6,000 اضافی پزشکی کارگران به ووهان از سراسر چین از جمله 1,800 بودند که با توجه به رسیدن سهشنبه یک کمیسیون رسمی Jiao Yahui گفت: در یک کنفرانس خبری.

ووهان در حال ساخت دو بیمارستان یکی از 1500 تخت و دیگری با 1000 برای تعداد فزاینده ای از بیماران. این اولین بار است که برنامه ریزی شده بود به پایان رسید و در هفته آینده.

سازمان دیده بان | چین و آمریکا از coronavirus بیمارستان در ووهان آماده خواهد شد توسط Feb. 3

پیمانکاران در چین می گویند بیمارستان جدید طراحی شده برای coronavirus بیماران برنامه ریزی شده است برای آماده توسط Feb. 3. 0:32

امور جهانی کانادا توصیه کانادایی ها برای جلوگیری از سفر به هوبئی استان از جمله شهرهای ووهان هوانگگنگ و اژو.

آمریکا مقامات بهداشت گسترش خود را توصیه به مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به هر بخشی از چین به جای فقط هوبئی استان است.

هوایی کانادا روز سه شنبه گفت: این لغو “را انتخاب کنید و پرواز به چین برای مطابقت بهتر با ظرفیت انتظار می رود تقاضا است.

“ایر کانادا در حال حاضر عمل 33 پرواز در هفته به چین و در نتیجه کاهش ظرفیت نسبتا کوچک است” هواپیمایی سخنگوی پاسکال Déry گفت: CBC اخبار در ایمیل. “آن دسته از مشتریانی که تحت تاثیر قرار اطلاع داده خواهد شد و با ارائه جایگزین گزینه های سفر. ما همچنان به نظارت بر وضعیت از نزدیک خواهد شد و بر این اساس تنظیم کنید.”

مغولستان بسته قریب به اتفاق آن مرز چین و کره شمالی گفت: آن را تقویت قرنطینه اقدامات است. هنگ کنگ و مالزی به محرومیت بازدید کنندگان از هوبئی. چینی, آژانس های مسافرتی دستور داده شد به انصراف از تور گروه در سراسر کشور.

سازمان دیده بان | اعتراض چین به عنوان coronavirus بحران رشد می کند

به عنوان تلفات از coronavirus را افزایش می دهد مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از اعتراض عمومی بیش از آنچه برخی را به عنوان نادرست از بحران جاری. 2:08

همچنین روز سه شنبه وزارت آموزش و پرورش لغو انگلیسی-مهارت و آزمون برای دانش آموزان به درخواست به دانشگاه های خارجی. وزارت گفت: ترم جدید برای مدارس و دانشگاه ها زیر قمری سال جدید به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

علاوه بر محدودیت های حمل و نقل با سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ اعلام کرد مقامات برخی از ادارات دولتی باقی خواهد ماند بسته حداقل تا دوشنبه و غیر ضروری کارکنان اجازه داده شد به کار از خانه.

پکن پاسخ رسمی است “بسیار بهبود یافته” از 2002-03 سارس شیوع آن نیز در چین نشات گرفته اما “ترس از جهانی سرایت نیست به رختخواب قرار داده گفت:” ویشنو Varathan در بانک Mizuho در سنگاپور است.

دانشمندان نگران در مورد ویروس جدید به دلیل آن است که از نزدیک مربوط به بیماری های دیگر از جمله آمريکا که به کشته شدن حدود 800 نفر است.

تا کنون کروناویروس جدید به نظر نمی رسد به گسترش به راحتی در میان مردم به عنوان سارس یا آنفلوانزا است. بسیاری از موارد که در بین مردم از اعضای خانواده و کارکنان بهداشتی که در تماس با بیماران. که نشان می دهد این ویروس جدید نیست و اقتباس به مردم آلوده است.

کشور با تایید موارد

چین گزارش کرده است و هشت مورد در هنگ کنگ و پنج در ماکائو و بیش از 45 مورد تایید شده است در جای دیگر در جهان است. تقریبا همه شامل سرزمین اصلی گردشگران چینی و یا افرادی که بازدید ووهان.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) coronavirus موارد تایید شده اند در تایوان و استرالیا و کامبوج, فرانسه, آلمان, ژاپن, مالزی و نپال و سریلانکا و سنگاپور و کره جنوبی و تایلند و ویتنام و ایالات متحده و کانادا است.

سه مورد از coronavirus گزارش شده در کانادا در تورنتو و یکی به تازگی اعلام کرد در بریتیش کلمبیا. تورنتو موارد یک زن 50 ساله و همسر خود را که تا به حال سفر به ووهان. شوهر که مورد تایید شده است توسط ملی کانادا میکروب شناسی آزمایشگاه تحت درمان در بیمارستان و در شرایط پایدار. همسر خود را که مورد هنوز هم در نظر گرفته شود “presumptive” در انتظار تایید توسط آزمایشگاه بود که در خانه در انزوا بود و “بدون علامت” از دوشنبه به گفته مقامات بهداشتی در تورنتو است.

در B. C., مقامات بهداشتی اعلام کرد آنها “اعتماد به نفس” آنها اولین مورد از coronavirus در استان است. یک مرد در 40s خود را که به طور منظم سفر به چین برای کار آزمایش مثبت اواخر دوشنبه. او زندگی در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان منطقه است و در انزوا در خانه. در مورد او نیز “presumptive” در انتظار تایید نتایج تست از ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه.

پنج آمریکایی موارد — دو در جنوب کالیفرنیا و در ایالت واشنگتن شیکاگو و آریزونا — افرادی که به تازگی وارد از مرکزی چین است. مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد که ویروس پخش شد در ایالات متحده, و آنها بر این باورند که خطر ابتلا به آمریکایی ها همچنان پایین است.

در آلمان و ویتنام و تایوان و ژاپن ویروس فرد-به-فرد به جای از یک مسافر از ورود از چین تشدید نگرانی ها شده است.

در طول شیوع سارس مقامات چینی شد برای انتقاد از واکنش به آرامی و عدم افشای اطلاعات. دولت در پاسخ به شدت بیشتر به آخرین شیوع.

بیماری های عفونی متخصص دکتر آلیسون McGeer می گوید ملی که آسیب پذیر ترین و چه اقدامات احتیاطی لازم در طول شیوع کروناویروس. 4:45

Coronavirus خانواده شامل سرماخوردگی بلکه بیشتر بیماری شدید مانند سارس و Middle East Respiratory Syndrome. ویروس جدید باعث سرد و آنفولانزا مانند علائم از جمله سرفه و تب و در موارد شدید تنگی نفس و ذات الریه.

این ویروس در فکر این است که به مردم از حیوانات وحشی به فروش می رسد در ووهان بازار است. چین روز یکشنبه ممنوع در تجارت حیوانات وحشی و خواست مردم برای جلوگیری از خوردن گوشت از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im