آخرین:


Coronavirus مرگ و میر در چین صعود بالاتر از 1000 روز دوشنبه به عنوان سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد که گسترش موارد خارج از چین می تواند “جرقه می شود که بزرگتر آتش” و گفت: نژاد انسان باید اجازه نمی دهد این بیماری از کنترل خارج شود.

چین گزارش 108 جدید کروناویروس مرگ و میر در سرزمین اصلی در روز دوشنبه از 97 روز قبل.

تعداد کل مرگ و میر در سرزمین اصلی در حال حاضر رسیده 1,016 ملی کمیسیون بهداشت گفت.

وجود دارد 2,478 جدید موارد تایید شده در سرزمین اصلی از 3,062 در یکشنبه آوردن مجموع به 42,638.

در خارج از چین 319 عفونت شده بود تایید کرد در 24 کشور با یک مرگ در فیلیپین با توجه به آمار منتشر شده توسط WHO.

در همین حال اپراتور از یک کشتی کروز تحت قرنطینه در حالی که لنگر انداخت در ژاپن گزارش داد ده ها تن از موارد جدید.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روزهای اخیر مقامات بهداشتی دیده می شود “در مورد برخی از موارد” بعد از انتقال ویروس از افراد با سفر تاریخچه به چین از جمله موارد گزارش شده در فرانسه و انگلستان است.

او گفت: تشخیص این که تعداد کمی از موارد “می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش است.”

“اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه” او گفت:. “هدف ما همچنان مهار.”

همکاری بین سازمان ملل و کارشناسان کلیدی خواهد بود برای مهار تلاش های او گفت:. یک پیشرفت تیم از کارشناسان به رهبری کانادا دکتر بروس Aylward در حال حاضر وارد پکن.

شمار تلفات ناشی از این ویروس جدید را تصویب کرده است 774 مردم اعتقاد به فوت در 2002-03 بیماری سندرم حاد تنفسی (سارس) یکی دیگر از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته. این 42,638 موارد در سرزمین اصلی از این ویروس جدید به مراتب بیش از 8,098 بیمار توسط سارس.

چین ساخته شده است دو بیمارستان و ارسال هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران به ووهان, این شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی که کانون شیوع. بیشتر دسترسی به ووهان بود به حالت تعلیق در Jan. 23. محدودیت های گسترش به دیگر شهرستانها با جمعیت 60 میلیون نفر است.

کشتی کروز موارد افزایش

این که به روز رسانی پس از اپراتور قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز گفت اضافی 66 مورد یافت شد روی. کاپیتان کشتی, اما, بعد, تجدید نظر شده این تعداد به 65. که در علاوه بر این به 70 گزارش شد.

در یک بیانیه شاهزاده Cruises گفت: وجود یک کانادایی در میان موارد جدید. دیگر بیمار مسافران از, استرالیا, انگلستان, ژاپن فیلیپین و اوکراین و ایالات متحده کروز شرکت اعلام کرد.

“ما به دنبال راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان در برنامه ریزی برای تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای این موارد” بیانیه ای گفت:.

این آخرین مورد افزایش به هشت شماره کانادایی روی الماس شاهزاده که قرارداد این ویروس. بیمار را از پیوستن به هفت کانادایی دیگر که قبلا گرفته شده به بیمارستان برای درمان و نظارت است.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت ژاپن شد و با توجه به تست تمام 3,711 مسافر و خدمه در کشتی که می تواند نیاز آنها را به باقی می ماند تا روی نتایج در دسترس هستند. مقامات بهداشتی در حال تقلا برای تحویل دارو درخواست شده توسط بیش از 600 مسافر.

“ما در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای نگه داشتن هر کس در سلامت خوب” کاتو گفت.

سازمان دیده بان | کانادا مسافر در قرنطینه کشتی در حال رشد بیشتر نگران:

“من خیلی ترس از بیمار شدن’ می گوید: Trudy کلمنت بعد از دیدن سنبله در coronavirus موارد است. 0:56

دولت بریتانیا اعلام کرد که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” که در آن گفت: به مقامات قدرت به زور بازداشت افراد آلوده در صورت لزوم. این تغییر پس از یک مرد که گرفتار این ویروس در سنگاپور در ماه ژانویه به نظر می رسد مربوط به حداقل هفت سایر موارد تایید شده در اروپا است.

همانطور که از شنبه وجود دارد که هفت مورد تأیید از coronavirus در کانادا — چهار B. C. و سه در انتاریو است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید: خطر بهداشت عمومی از رمان ویروس کم است در کانادا.

برخی از کسب و کار بازگشایی در چین

کسب و کار به تدریج بازگشایی در چین پس از سال نو قمری که تمدید شد برای تضعیف سفر در تلاش برای مهار این ویروس اما آنها با تلفات سنگین.

ژانگ پنگ, که با این نسخهها کار برای یک livestreaming شرکت در پکن رفت و به دفتر برای اولین بار پس از تعطیلات. این شرکت بررسی می شود کارکنان به صورت تب و دست از ماسک.

“من فکر می کردم این وضعیت نسبتا خوب در حال حاضر” ژانگ گفت. “من به کار می رفت با مترو امروز و تحت عمل های مختلف چک در ایستگاه. و شرکت من انجام یک کار خوب از پیشگیری و کنترل است.”

جنس زنبق و سوسن Ke, که با این نسخهها کار برای یک شرکت تبلیغاتی گفت: او قصد دارد تا هفته آینده صبر کنید برای رفتن به دفتر.

در Sanyuanli بازار در پکن, چین, سرمایه خریداران در ماسک صورت مخلوط با تحویل رانندگان بودند که جمع آوری سفارشات از گوشت و میوه و سبزیجات است. اصطبل بودند مواجه نگردند با گوشت خوک, گوشت گوسفند, غذاهای دریایی و سبزیجات است.

“تعدادی از مشتریان در اینجا این است که تعداد زیادی شاید بیش از نیمی از” گفت: Liu Ying که فروش گردو کاشو و تخصص های دیگر. “اما شما می توانید تعداد زیادی از مردم خواستار در دستور بنابراین ما به آرامی مشغول شدن دوباره.”

چین وعده کاهش مالیات و یارانه و وام

بانک مرکزی چین اعلام کرد $43 میلیارد دلار از صندوق به وام های کم بهره به تولید کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی و یا شرکت های دیگر درگیر در مبارزه با ویروس.

بیش از آخر هفته دولت وعده کاهش مالیات و یارانه به کشاورزان, سوپر مارکت ها, تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و شرکت های است که کمک به ضد بیماری کار می کنند.

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد.

افسران پلیس با پوشیدن لباس محافظ راه اندازی یک کمربند در زمینه مسکونی و مستغلات در هنگ کنگ اوایل روز دوشنبه پس از دو نفر در بلوک تایید شد به قرارداد coronavirus با توجه به روزنامه های محلی گزارش. (آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تورم مصرف کننده مشخصی به هشت سال اخیر از 5.4 درصد بیش از سال قبل در ژانویه رانده شده توسط یک 4.4 درصد افزایش در هزینه های مواد غذایی, دولت گزارش روز دوشنبه. قیمت مواد غذایی افزایش 1.4 درصد از ماه قبل است.

سازمان از هنگ کنگ جشنواره هنر در روز دوشنبه لغو همه از آن بیش از 120 برنامه ریزی و موسیقی و رقص و درام, اجرای, از جمله دو کنسرت توسط Boston Symphony Orchestra. این جشنواره با توجه به شروع این هفته و اجرا از طریق اواسط ماه مارس.

مادر مرده دکتر می خواهد پاسخ

در ضمن مادر یک پزشک که جان خود را در هفته گذشته در ووهان گفت: در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه او می خواهد یک توضیح از مقامات که مواخذه او را برای هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر.

مرگ Li Wenliang, 34, باعث غلیان احساسات خشم عمومی. برخی از نوشته های سمت چپ در میکروبلاگ حساب گفت: مسئولان باید با عواقب mistreating او.

“ما نمی خواهد داد تا اگر آنها به ما توضیح” Lu Shuyun گفت: در این ویدئو توزیع شده توسط گلابی ویدئو پخش آنلاین پلت فرم.

در این ویدئو گل ها در خانه خود با یک توجه داشته باشید که می گوید: “قهرمان جاودانه است. با تشکر از شما.”

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im