کشورها شروع به جدا کردن صدها نفر از شهروندان تخلیه از چین در شهر ووهان در روز پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن 170 نفر به عنوان نگرانی در مورد تاثیر بر جهان و دومین اقتصاد لرزاند بازار.

آسیایی, سهام و ارز کاهش یافت به عنوان تلفات افزایش یافت و بیشتر موارد گزارش شده با ترس رو به رشد است که این آمار برای اقتصاد چین موج دار شدن خواهد شد در سراسر جهان در ماه های آینده.

هند شد آخرین کشور به گزارش یک مورد — یک دانشجوی دانشگاه ووهان — در حالی که خشم و ترس آورده تظاهرات در کره جنوبی و تهدید به اعتصاب در هنگ کنگ است.

سه مورد جدید پدید آمده در ویتنام رسمی وزارت بهداشت روزنامه گفت: آوردن تعداد فعال موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به چهار.

“بازار باقی خواهد ماند بسیار فرار تا زمانی که آنها احساس می کنند که آنها تنها یک تصویر ناقص از آنچه در جریان است و آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی” گفت: Agathe Demarais جهانی, پیش بینی مدیر در واحد اطلاعات اقتصادی.

3D رندر از 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) شناسایی شده به عنوان علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. (Alissa اکرت/MS;/Dan هیگینز/MAM/CDC/فردا نیوز)

در نشانه ای از زنگ بیش از آسیب احتمالی بانک مرکزی ژاپن معاون فرماندار Masayoshi Amamiya گفت: بزرگ چین حضور در اقتصاد جهانی باید در نظر گرفته شود در اندازه گیری تاثیر شیوع بیماری می تواند در رشد جهانی.

الفبای Inc گوگل و سوئد IKEA پیوست دیگر عمده شرکت در پایان عملیات در چین است.

نگرانی نیز در حال رشد است که هزاران نفر از کارگران کارخانه چینی قمری در تعطیلات سال جدید ممکن است در تلاش برای بازگشت به کار هفته آینده با توجه به سفر گسترده محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کره جنوبی Samsung Electronics Co, Ltd. گفت: آن را به حال تمدید تعطیلات بسته شدن برای برخی از چینی امکانات تولید.

تماشا کنید: شانگهای مراحل اقدامات در ایستگاه های راه آهن برای کنترل گسترش از coronavirus

مسافران از ورود و یا خروج از تحت کنترل دمای بالا توسط کارکنان پزشکی. 0:33

که کمیته اضطراری برای reconvene

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد کل مرگ و میر ناشی از کروناویروس در کشور با صعود به 170 اواخر جمعه و تعدادی از کسانی که آلوده رز به 7,711.

تقریبا تمام مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبئی صفحه اصلی به حدود 60 میلیون نفر و در حال حاضر تحت مجازی مستند. ویروس پدید آمده در ماه گذشته در یک زندگی حیوانات وحشی در بازار در استان ووهان.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) کمیته اضطراری است که با توجه به reconvene در روز پنج شنبه به تصمیم بگیرد که آیا این ویروس به منزله یک اورژانس جهانی. که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در 1:30 p. m. ET.

عفونت گزارش شده در حداقل 17 کشورهای دیگر با 105 موارد تایید شده اما هیچ مرگ و میر رخ داده در خارج از چین است.

بیل و کارگران دیده می شود در سایت ساخت و ساز که در آن جدید Huoshenshan بیمارستان است که ساخته شده برای درمان بیماران جدید کروناویروس در حومه ووهان. (چین روزانه/فردا نیوز)

موارد از انسان به انسان انتقال خارج از چین هستند از نگرانی خاص به که اما آن است که خیلی زود به تعیین چگونه کشنده, ویروس است که به عنوان وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از موارد خفیف عفونت رفتن غیر قابل تشخیص است.

این یک گذشت زمان از بین یک و 14 روز و نشانه هایی وجود دارد که آن را ممکن است قادر به گسترش قبل از هر گونه علائم نشان می دهد.

چینی ملی کمیسیون بهداشت وزیر Ma Xiaowei گفت: در این هفته این ویروس عفونی در جوجه کشی, بر خلاف سندرم حاد تنفسی (سارس) یکی دیگر از کروناویروس که پدید آمده از چین و کشته شدن حدود 800 نفر در سال 2002 و 2003.

کشتی کروز مسافران منتظر در ایتالیا

برخی از 6000 نفر هستند که نگه داشته در هیئت مدیره یک کشتی کروز به عنوان آزمایش انجام شده در دو چینی مسافر مشکوک به ویروس یک سخنگوی کاستاریکا Crociere کروز شرکت گفت: در روز پنج شنبه.

این زن و شوهر وارد ایتالیا در Jan. 25 و سوار کشتی کوستا Smeralda در بندر ساونا که در همان روز. آنها پس از آن پایین آمد و با تب و درد و رنج مشکلات تنفسی است.

بوش به بازدید از مارسی در فرانسه و اسپانیایی بنادر بارسلونا و پالما د مایورکا در این هفته قبل از docking روز پنج شنبه در چیویتاوکیا شمال رم.

هیچ کس مجاز کردن کشتی در حالی که چک پزشکی انجام شد برای دیدن اگر این جفت ارز تا به حال به طور بالقوه مرگبار coronavirus شرکت سخنگو گفت.

بیش از 6 ، 000 گردشگران تحت مستند روی کوستا Smeralda کشتی کروز پس از دو چینی مسافران جدا شد بیش از ترس آنها می تواند حمل coronavirus. (Filippo مونتفورت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

او گفت: آن را ممکن است “چند ساعت” قبل از این وضعیت واضح تر می شود.

روز پنج شنبه در کشور آغاز شد جدا صدها نفر از شهروندان تخلیه خارج از چین است.

استرالیا, کره جنوبی, سنگاپور نیوزیلند و اندونزی خواهد قرنطینه evacuees برای حداقل دو هفته در حالی که ایالات متحده و ژاپن برنامه ریزی کوتاه مدت داوطلبانه انزوا.

استرالیا در دفاع از تصمیم برای قرار دادن آسمان در کریسمس, جزیره, 2,600 کیلومتر در دریای بالتیک.

یک مقام رسمی گفت: آوردن شهروندان در خانه بود و نه بهترین گزینه به دلیل خطر عفونت — اما فشار از شهروندان وجود دارد که اکثر آنها دانش آموزان و خانواده های آنها تا به حال دولت را مجبور به قرار دادن یک هواپیما در حالت آماده به کار.

در کره جنوبی معترضان که می خواهید امکانات اختصاص داده شده به مراکز قرنطینه نقل مکان کرد و دور از مناطق مسکونی پرتاب تخم مرغ و توهین در یک وزیر در تلاش برای mollify آنها.

یک کارمند می پوشد عینک به عنوان او کار می کند در هنگ کنگ غرب كولون با سرعت بالا قطار ایستگاه پایانه قبل از آن به طور موقت بسته شدن پس از شیوع کروناویروس در هنگ کنگ روز چهارشنبه. (تایرون سیو/فردا نیوز)

رئیس جمهور ماه Jae-در خواست مردم را از ترس به عنوان کشور آماده تخلیه از حدود 700 شهروندان از ووهان.

“سلاح هایی که ما را از جدید کروناویروس در حال ترس و گریزی اما اعتماد و همکاری” او گفت:.

چهار تا برنامه ریزی کره جنوبی برای تخلیه پروازها به مقصد ووهان انتظار می رود برای شروع در روز پنج شنبه.

سنگاپور گفت: تمام شهروندان 92 آوردن آن است خانه در روز پنج شنبه با همراهی وزارت خارجه کارکنان گرفته خواهد شد یا به بیمارستان و یا قرنطینه برای 14 روز.

ایالات متحده راه اندازی coronavirus نیروی کار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که تشکیل یک نیروی کار به رهبری ایالات متحده پاسخ آن را به عنوان آماده به تخلیه بیشتر شهروندان از ووهان.

نزدیک به 200 آمریکایی ها بیشتر دیپلمات ها و خانواده های airlifted از شهر در روز چهارشنبه خواهد ماند جدا شده در یک پایگاه نظامی آمریکا در کالیفرنیا به مدت حداقل 72 ساعت خبر داد.

دولت ایالات متحده ارائه خواهد شد اضافی تخلیه پرواز از ووهان با ظرفیت خصوصی شهروندان ایالات متحده در هفته آینده, وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

دو نفر از 206 تخلیه در چهارشنبه یافت شد به کامپیوتر و دو نفر از آنها تا به حال نشان داده نشده است علائم وزارت بهداشت گفت.

یک دوم پرواز فرود در توکیو در روز پنج شنبه با نه نفر نشان دادن علائم تب یا سرفه, پخش NHK گفت.

در چین یک اقتصاددان گفت: دولت در سه ماهه اول رشد می تواند یک نقطه به نقطه 5 درصد و یا کمتر است.

یک کارگر با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری به عنوان او وارد یک فروشگاه استارباکس در پکن در روز پنج شنبه. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

برخی از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین از جمله بریتیش ایرویز لوفت هانزا ایر کانادا و آمریکا شرکت های هواپیمایی.

روسیه به طور موقت توقف صدور ویزای الکترونیکی به اتباع چینی از روز شنبه وزارت امور خارجه گفت:. روسیه نیز آن را محدود راه آهن لینک با چین از روز جمعه می روم تنها قطار مستقیم بین مسکو و پکن است.

خیابان های بسیاری از شهرهای چین تا حد زیادی خالی از سکنه و جاذبه های گردشگری در حال بسته. استارباکس کافی شاپ نیاز به حرارت چک و ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر