Coronavirus مرگ و میر در چین افزایش می یابد به حداقل 106

لی کچیانگ نخست وزیر چین را “بازرسی و مستقیم” تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس در مرکز شهر ووهان و وعده داده شده تقویت, دولت, رسانه ها گزارش دادند که مقامات استانی مواجه اتهامات از عدم پاسخگویی در زمان.

Li چادری آبی کت و شلوار محافظ و ماسک تشکر پزشکی کارگران در ووهان در استان هوبئی استان و کانون شیوع به عنوان تلفات افزایش به 81.

“لی … تشکر مقدم پزشکی کارگران برای خود تمام تلاش ها در درمان بیماران و خواست آنها را به توجه خود را به حفاظت از” Xinhua news agency گفت.

“او مورد نیاز تلاش برای تضمین منابع پزشکی عرضه مسابقه در برابر زمان برای درمان بیماران و اطمینان کافی عرضه در بازار و ثبات قیمت ها است.”

او گفت: 2,500 پزشکی بیشتر کارگران می رسند در دو روز آینده.

Li ترین ارشد چینی به دیدار رهبر ووهان پس از وقوع آغاز شد. او بازرسی تلاش برای مهار این بیماری همه گیر شد و نشان داده شده در تلویزیون دولتی پیشرو در پزشکی کارگران در شعارهای “ووهان jiayou!” — یک نصیحت به حفظ قدرت خود ،

او همچنین در بازدید از سایت ساخت و ساز از یک بیمارستان جدید با توجه به ساخته شده است در روز. ووهان در حال ساخت دو بیمارستان یکی از 1500 تخت و دیگری با 1000 برای تعداد فزاینده ای از بیماران.

پزشکی رسمی طول می کشد تا دمای بدن انسان در خروج از سالن فرودگاه در چانگشا استان هونان در روز دوشنبه. (توماس پیتر/فردا نیوز)

در چین به شدت سانسور رسانه های اجتماعی که در آن مخالفان به طور معمول سرکوب مقامات محلی باید برن فشار از نصب خشم عمومی در مورد دست زدن به ویروس.

برخی از جنگ جهاني در هوبئی فرماندار که تا به حال به درست خود را دو بار در طول یک کنفرانس خبری بیش از تعدادی از ماسک های صورت در حال تولید در استان است.

“اگر او می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا اطلاعات چندین بار جای تعجب نیست که این بیماری گسترش یافته است بنابراین به شدت” گفت: یک کاربر در Weibo پلت فرم رسانه های اجتماعی.

ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته در شهرستان, مدیریت بحران “به اندازه کافی خوب نیست” — نادر عمومی خود انتقاد یک مقام چینی — و گفت که او حاضر به استعفا.

این شهرستان از 11 میلیون نفر است که در مجازی مستند و خیلی از هوبئی صفحه اصلی به حدود 60 میلیون نفر است که تحت نوعی از سفر محدود کردن.

مردم از هوبئی آمده اند تحت بررسی در سرزمین اصلی چین نیز با بسیاری مواجه سوء ظن از مقامات در مورد سفر اخیر خود.

“هوبئی مردم در حال گرفتن تبعیض” یک ووهان اقامت شکایت در Weibo پلت فرم رسانه های اجتماعی.

تعداد کمی از موارد مربوط به افرادی که از سفر ووهان تایید شده است در بیش از 10 کشور از جمله تایلند و فرانسه و ژاپن و ایالات متحده و کانادا است.

روز دوشنبه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: تا به حال هیچ مورد تأیید اما 110 پتانسیل موارد تحت بررسی هستند.

هیچ مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است.

کانادا دو مورد اول هستند و زن و مرد را که در حال سفر به ووهان و به تازگی به تورنتو. که در حال درمان در بیمارستان و در انزوا در خانه بهداشت انتاریو مقامات روز دوشنبه گفت:. این مورد است که هنوز هم در نظر گرفته شود “presumptive.”

تعداد موارد تایید شده در چین است که بیش از 2,750 اما برخی از کارشناسان مظنون تعداد افراد آلوده بسیار بالاتر است. چینی-حکومت هنگ کنگ که تا به حال هشت مورد تأیید ورود ممنوع برای کسانی که تا به حال بازدید هوبئی استان در گذشته 14 روز.

جوانترین بیمار است نه ماه در پکن.

چین, وزیر بهداشت, Ma Xiaowei گفت: این کشور وارد “مرحله بسیار مهم” به عنوان “به نظر می رسد توانایی این ویروس به گسترش در حال قوی تر شدن است.”

رئیس جمهور خلق چین به نام شیوع یک وضعیت قبر و گفت: دولت پله محدودیت در سفر و گردهمایی در حالی که با عجله کادر پزشکی و تجهیزات به ووهان.

اقتصادی خرید اینترنتی

جهانی سهام تضعیف و به کمترین سطح خود در دو هفته به عنوان نگرانی در مورد رشد اقتصادی تاثیر coronavirus در چین جهان دومین اقتصاد است.

سرمایه گذاران نگران تاثیر بر گردشگری و گسترده تر فعالیت های اقتصادی. اجماع این است که در کوتاه مدت اقتصادی خروجی خواهد رسید که مقامات چینی تحمیل محدودیت های مسافرتی و گسترش روز سال جدید قمری تعطیلات — هنگامی که میلیون ها نفر به طور سنتی سفر توسط راه آهن و جاده و هواپیما با سه روز برای محدود کردن گسترش ویروس.

هنگ کنگ اعلام کرد که این امر بار ورود به مسافران از هوبئی شروع دوشنبه. هنگ کنگ از ساکنان بازگشت از منطقه اجازه خواهد داشت به خاک اما گفته شد به قرنطینه خود را در خانه.

دو تا از هنگ کنگ محبوب ترین جاذبه های توریستی هنگ کنگ دیزنی لند و اقیانوس پارک بسته شده است.

یک کودک می پوشد ماسک در یک هتل دیزنی لند در هنگ کنگ روز یکشنبه پس از پارک بسته شد با توجه به شیوع کروناویروس. (تایرون سیو/فردا نیوز)

وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشاوره برای چین به سطح 3 درخواست شهروندان خود را به “تجدید نظر در” سفر به چین است. آن را صادر سطح 4, هشدار, بالاترین, به طور خاص برای هوبئی گفتن شهروندان: “آیا سفر به استان هوبئی.”

اواخر بعد از ظهر دوشنبه در اتاوا به دنبال کت و شلوار, هشدار کانادایی به “ورزش درجه بالایی از احتیاط” در چین و “اجتناب از سفر” به هوبئی استان است.

آسیایی و اروپایی سقوط سهام در روز دوشنبه با ژاپن Nikkei کشویی دو درصد آن بزرگترین رقم در پنج ماه است. تقاضای مشخصی به حوالی مانند ین ژاپن و خزانه. بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و بیش از دو درصد است.

در طول 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) یک کوروناویروس که در چین نشات گرفته و به کشته شدن نزدیک به 800 نفر در سطح جهان — از جمله 44 Canadians — هوایی مسافری تقاضا در آسیا سقوط 45 درصد است. صنعت مسافرت است و بیشتر متکی به مسافران چینی در حال حاضر از آن بود.

برخی از چین بزرگترین شرکت های متاثر شده اند با hotpot رستوران های زنجیره ای Haidilao بین المللی برگزاری بستن شعب در سراسر کشور از پنج شنبه تا جمعه.

بازی غول Tencent Holdings Ltd توصیه می شود کارکنان به محل کار از خانه تا فوریه. 7 و تجارت الکترونیکی شرکت Alibaba حذف فروشندگان ارائه می دهد از آسیا صورت ماسک از آن آنلاین Taobao بازار به قیمت رسید.

که مدیر می رسد در چین

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus حال وارد در چین و دیدار با مقامات کار بر روی پاسخ خود را به آژانس گفت.

به تازگی شناسایی coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ اواخر سال گذشته در ووهان بازار غیرقانونی فروش حیات وحش است. بسیار شناخته شده است از جمله چگونه به راحتی آن را گسترش و چقدر کشنده است.

کارگران بسته ماسک های پزشکی در یک کارخانه در Nantong در شرق استان جیانگ سو چین در روز دوشنبه ، چین گسترش یافته و فراگیر تلاش برای مهار یک بیماری ویروسی با گسترش قمری تعطیلات سال جدید به نگه داشتن مردم در خانه و جلوگیری از گسترش عفونت است. (Chinatopix/آسوشیتد پرس)

چین وزیر بهداشت گفت: دوره کمون می تواند از یک تا 14 روز و ویروس عفونی در جوجه کشی, بر خلاف سارس.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین زده می شود دوره کمون دو تا 10 روز است.

‘ماسک نمی محافظت از شما را از گرفتن این که این عفونت همه که خوب’ می گوید: دکتر اسحاق Bogoch. 6:44

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر