Coronavirus معاملات حذفی به ورزش در آفریقا

آن را نه فقط در اروپا و آسیا ورزشی که در حال گرفتن صندلی عقب در زمان هایی از این دست. افریقایی, رویدادهای ورزشی بالا و پایین این قاره در حال گرفتن لغو بیش از حد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را سخت به یک طرفدار ورزش در شرایط فعلی.آنچه که به طور معمول مردم را هم در حال حاضر قادر به انجام این کار. هیچ جمعیت بزرگ مجاز در هر نقطه که شامل آفریقا است. در اینجا یک لیست سریع از برخی از رویدادهای مهم بوده که در آفریقا به تعویق افتاد.

قهرمانی ملتهای آفریقا

قهرمانی ملتهای آفریقا (چان) شده است دو بار به تاخیر افتاد. این مسابقات قرار بود به اتفاق در کامرون در ماه های ژانویه و فوریه قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند به ماه آوریل است. از آن زمان شده است به تعویق افتاد دوباره indefintely. کامرون دارای 10 تایید موارد COVID-19. در حالی که کامرون هنوز به اعمال محدودیت در رویدادهای ورزشی کنفدراسیون فوتبال آفریقا (CAF) بدن حاکم از فوتبال تصمیم.

Cameroon football players on the field (Getty Images/AFP/J. Soriano)

غرب آفریقا شیوع بیماری “ابولا” از 2014-2016 باعث اختلال عمده به فوتبال

فوتبال, لیگ, مسابقات, نشست های معلق

آن است که نه فقط چان مسابقات است که درهای خود را بسته. جهان فوتبال اجلاس که قرار بود به اتفاق در دوربان آفریقای جنوبی در اوایل این هفته برگزار نشد. فوتبال جهان حاکم بدن FIFA موکول آن 70 کنگره بود که رفتن به رخ می دهد در ماه ژوئن 2020 در آدیس آبابا. آن جلسه بوده است به عقب رانده سه ماه.

فیفا توصیه کرده است که تمام مسابقات بین المللی بود به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی. مرحله مقدماتی مسابقات 2021 جام ملت های آفریقا (می) است که رفتن به در ماه مارس شده است به تعویق افتاد. روشن نیست که آنها برگزار خواهد شد.

چندین ملی, فوتبال, لیگ های سراسر آفریقا به تعویق افتاد مسابقات. این خدمات عبارتند از الجزایر و کنیا و جمهوری دموکراتیک کنگو و مصر و سودان و گابن. CAF توصیه می شود که تمام رقابت توقف در طول شیوع بیماری است.

Magufuli on the red carpet with a guest (Tanzania Presidential Office)

تانزانیا جمهور Magufuli بود که در میان رهبران آفریقایی به گرفتار در دوربین انجام footshake به عنوان cornonavirus گسترش به قاره

تانزانیا Uhuru مشعل نژاد

رئیس جمهور تانزانیا جان Magufuli به نام مشعل مسابقه با توجه به شیوع ویروس. Magufuli گفت: پول که رفته اند جهت قرار دادن در مسابقه “در حال حاضر باید کارگردانی برای آمادگی از امکانات برای پرداختن ممکن است coronavirus موارد است.” این رویداد می گیرد در هر سال از محل های مختلف و به تساوی یک جمعیت بزرگ.

هیچ تنیس در مراکش

انجمن تنیس حرفه ای (ATP) لغو تمام مسابقات به مدت شش هفته به دلیل نگرانی در مورد ویروس. که به معنی Grand Prix Hassan II در مراکش برگزار خواهد شد در ماه آوریل همانطور که قبلا برنامه ریزی شده.

The shadow of a tennis player on the court (picture-alliance/Actionplus)

باز استرالیایی صورت گرفت در میان آتش سوزی و ثبت درجه حرارت در ماه ژانویه 2020

کریکت زیمبابوه

رئیس جمهور زیمبابوه Emmerson Mnangagwa اعلام کرده است یک فاجعه ملی بیش از همه گیر و معلق انواع مسابقه کریکت در کشور است. که با توجه به یک صدای جیر جیر از کریکت زیمبابوه.

آفریقای جنوبی ورزش را متوقف می کند

خیلی از انجمن های ورزشی در آفریقای جنوبی است که شامل فوتبال (Safa), کریکت آفریقای جنوبی (CSA) دو و میدانی آفریقای جنوبی (ASA) تنیس آفریقای جنوبی (TSA), بوکس, آفریقای جنوبی (BSA), نت بال آفریقای جنوبی (NSA) و گلف آفتاب تور را همه می آیند به توقف screeching. در پتچفستروم باز بخشی از ATP رقبا تور نامیده می شد پس از دور 16.

Alfred Dunhill Championship - Day One Golf (Getty Images/J. Kruger)

آفریقایی طرفداران گلف را به صبر کمی طولانی تر قبل از آنها بازیکنان خود را شروع کردن

آفریقای جنوبی گلف باز ویکتور Lange آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به بیانیه ای از PGA Tour (آمریکای شمالی گلف بالای سازمان). او نشان داد هیچ علائم و انتظار می رود به بهبودی کامل را پس از او باقی می ماند قرنطینه در خانه اش در ژوهانسبورگ.

در حالی که ممکن است خسته کننده و خسته کننده به زندگی بدون ورزش برای آینده قابل پیش بینی, لطفا به یاد داشته باشید که وجود دارد بیشتر به زندگی از ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>