Coronavirus coverup: آیا اتریشی سیاست و صنعت تبانی کردن?

به عنوان اتریش آماده به سهولت برخی از مستند محدودیت های کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه مقامات در تیرول است سرعت جمع آوری. آیا مقامات عمدا نگه داشتن سود اسکی باز با وجود شیوع?

اوایل ماه مارس در Tyrolean های آلپ بود و هوای معتدل و آفتابی با مقدار زیادی از برف. گردشگران از سراسر اروپا — آلمان, ایسلند, نروژ, سوئد, انگلستان و هلند — تا به حال flocked به کوه برای لذت بردن از دامنه و apres-اسکی. کسب و کار پررونق بود تا 11 درصد از سال گذشته به عنوان اپراتورهای گردشگری ترغیب سازندگان تعطیلات ترس از شمال ایتالیا را COVID-19 بحران به منطقه است.

بی اعتنا به خطر قریب الوقوع مارتینا Büchling مجموعه ای از آلمان و وارد در پیست اسکی ایسچگل در مارس 8, با شوهر و دو رشد کرده است تا دختران.

دو هفته پیش از این, هتل اروپا در اینسبروک شده بود به طور موقت بسته که یک منشی آزمایش مثبت به کوروناویروس. در این مورد توضیح داده شد به عنوان “یکی کردن” با این حال و با وجود نداشته است و هیچ صحبت از ویروس پس از. Büchling, 51 می گوید: آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد COVID-19 در Paznauntal منطقه است. “ما نمی رفته اند اگر ما تا به حال,” او می گوید.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: سوئد هنوز اسکی با وجود نگرانی

جزئیات این ادعا coverup هنوز هم در حال ظهور است اما آنچه مسلم است این است که در حال حاضر در ماه ژانویه و فوریه گزارش از coronavirus موارد منشاء آن در تیرول شده است ظاهر می شود در بریتانیا و دیگر رسانه های اروپایی. در مارس 1, مقامات در ایسلند ارسال شده هشدار در کمیسیون اروپا “هشدار زود هنگام سامانهی ماست برای بیماری های عفونی” سایت صفحه: پس از گذشت 15 ایسلندی بازدید کنندگان برای ایسچگل تایید شد با آلوده coronavirus.

چهار روز بعد دولت در ریکیاویک اعلام ایسچگل یک “خطر منطقه است.” اینسبروک پاسخ پیشنهاد گردشگران باید قرارداد این بیماری در راه خود به خانه. هنگامی که یک متصدی بار در رفت و آمد مکرر محبوب “Kitzloch” aprés-اسکی نوار تست مثبت برای این بیماری, پزشکی محلی مقامات ادعا کرد که “آلوده شدن در یک نوار بعید است که از یک پزشکی نقطه نظر.”

خیلی دیر و خیلی کوچک

A German ski tourist with her daughter

مارتینا Büchling (سمت راست) یکی از 4000 شاکی برای پیوستن به کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه مقامات در تیرول

سه روز پس از متصدی تشخیص Büchling مشترک یک قایق با یک زن جوان که شکایت “Kitzloch” بسته شده بود. بازگشت به هتل Büchling شد شگفت زده برای پیدا کردن شهر از میله بسته بود اما خدمات مواد غذایی هنوز هم در حال کار از خیابان در مقابل رستوران ها. او شروع به تعجب می کنم چرا نشانه ای در خودرو کابل از مردم خواست تا با حفظ فاصله از یکدیگر اگر چه هیچ یک از اجرای درخواست. سرانجام در شب مارس 13 Büchling خانواده وابسته ناگهان انداخت ،

همراه با هزاران نفر از دیگر حیرت زده گردشگران به طور ناگهانی اخراج از محل اقامت خود به Büchlings فرار رانندگی را از طریق شب بازگشت به خانه خود در نزدیکی فرانکفورت.

بیشتر بخوانید: من coronavirus قرنطینه — سخت کار کردن روزانه را به توقف

دو روز بعد تب آغاز شد. مارتینا به طور جدی بیمار شد با سرفه خشک و درد عضلات و احساس “شیشه تراشه در ریه ها او را”. او حس چشایی و بویایی به طور کامل ناپدید شد. آن را “دو هفته از جهنم” او می گوید. که “دست پاچگی ترس از مرگ” کمرنگ شده در گذشته است و او در جاده به بازیابی. اما او عصبانی است.

Büchling یکی از 4000 بازدید کنندگان برای تیرول برای پیوستن به اتریش حمایت از مصرف کننده انجمن (VSV) دعوی در دادگاه اقدام کلاس. او معتقد مقامات دانست و در مورد خطرات طولانی قبل از حقایق عمومی شد.

VSV رئیس پیتر کلبا هفته گذشته ارسال بیانیه ای به اتریش عمومی دادستانی متهم مقامات “عمدی و/یا غفلت دست زدن به این وضعیت در مورد یک بیماری بسیار مسری.” دو اسکی گردشگران فوت کرده اند پس از بازگشت از Paznauntal.

کلبا می گوید تاخیر در پایان فصل اسکی در موعد مقرر به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس بودند هر دو از نظر مالی و سیاسی با انگیزه است.

بیشتر بخوانید: تیرول جنوبی, گردشگری, آمار ایتالیا coronavirus مستند

“دلایل تجاری مردم هشدار داده بودند خیلی دیر و در حال حاضر ما شاهد عواقب. شما می توانید تصور کنید چه درآمد روزانه خواهد بود در این استراحتگاه و به همین دلیل اپراتورها می گویند ” بیایید نگه داشتن آن رفتن فقط برای یک روز بیشتر.'”

Peter Kolba chairman of the Austrian Consumer Protection Association

کلبا می گوید مقامات اقتصادی و سیاسی به دست آوردن بالاتر از نگرانی های سلامت

صنعت لابی سیاسی و روابط

گردشگری تیرول عمده درآمد ژنراتور ارائه بیش از یک چهارم از مشاغل در استان است. کلبا اشاره به ارتباط نزدیک بین صنعت گردشگری — در خصوص قدرتمند بالابر و ماشین کابل اپراتور لابی — و محافظه کار ÖVP (اتریش حزب مردم) که دارای اکثریت هم با این سبزی در هر دو Tyrolean دولت های ایالتی و فدرال.

یک هفته قبل از هتل Europa منشی در اینسبروک آزمایش مثبت اتریش صدراعظم و ÖVP سر Sebastian Kurz ملاقات خصوصی با اعضای به اصطلاح عقاب در همان هتل. متشکل از 40 نماینده از تیرول بزرگترین کسب و کار از جمله آسانسور اپراتورهای مدیران هتل ها و ساخت و ساز شرکت صاحبان این گروه اهدا کرده است و در مجموع حدود €1 میلیون ($1.08 میلیون) به ÖVP.

به زودی پس از این جلسه اتاق بازرگانی اتریش (WKÖ) بود دنده تا خود را برای انتخابات محلی در مارس 4 و 5. نامزد پیشرو و نهایی برنده ÖVP عضو فرانتس Hörl است هر دو یک ماشین کابل لابی و رئیس Wirtschaftsbund (انجمن کسب و کار) — این ÖVP گروه در WKÖ. این Wirtschaftsbund دریافت حدود €13 میلیون در سال در هزینه عضویت از گردشگری ارائه دهندگان خدمات.

The Austrian chancellor speaking at an emergency parliamentary session

صدراعظم Sebastian Kurz را در اتریش حزب مردم دارای روابط نزدیک به اسکی صنعت گردشگری

حدود یک سوم از Hörl رای دهندگان درگیر در گردشگری. یک شرکت عمومی اس ام اس تبادل بین Hörl و Kitzloch نوار مالک در مارس 9 نشان می دهد Hörl شفاعت برای نوار بسته می شود, بنابراین به عنوان “نه به خطر اولیه به پایان فصل اسکی” یک وضعیت است که می تواند جدی از دست دادن مالی برای حمایت از خود را پایه.

تحقیقات به احتمال زیاد به هیچ جا

حتی به عنوان اعداد از coronavirus عفونت در تیرول شروع به افزایش سر از سلامت استان بخش برنارد Tilg (ÖVP) اعلام کرد در یک مصاحبه تلویزیونی در رسانه ملی ORF که اخیرا “انجام همه چیز را راست.”

دولت فرماندار تیرول Günther صفحه گرامافون گفت: DW که جهان در برخورد با “وضعیت استثنایی” که “فقط چند هفته پیش غیر قابل تصور بود.” او با اذعان به این که “با آنچه ما امروز می دانیم مقامات را ساخته اند تصمیم گیری های مختلف.” وقتی پرسیده شد که اگر WKÖ انتخابات تا به حال تحت تاثیر تصمیم گیری های مربوط به نوار تعطیلی یا پایان فصل اسکی, صفحه گرامافون “به طور کامل رد می کند.”

VSV رئیس کلبا معتقد است نه Tyrolean مقامات و نه دادستان عمومی خواهد انجام تحقیقات جدی به ایسچگل و Paznauntal امر و هل دادن برای فدرال اقتصادی و مبارزه با فساد اداری را به این صورت.

و مارتینا Büchling? او در حال انجام بهترین خود را به یاد داشته باشید مثبت از خانواده اش تعطیلات. “ما تا به حال یک زمان خوب با هم. و حداقل من آلوده هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>