Coronavirus می تواند Upend سرطان روند در ایالات متحده

Liz Satterfield یک مراسم برای هر بار که او به خانه برگشت پس از خروج از خانه. مبتلا به سرطان پستان متاستاتیک د

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

Liz Satterfield یک مراسم برای هر بار که او به خانه برگشت پس از خروج از خانه. مبتلا به سرطان پستان متاستاتیک در سال 2016 Kirkland, Washington ساکن به تازگی متوجه شدند که سرطان که در حال گسترش به مغز او در سال 2018 شد و هنوز هم در حال رشد است. در طول همه گیر او را تا به حال به بازدید از بیمارستان حداقل یک بار در هر سه ماه اغلب بیشتر اغلب برای درمان به کنترل بیماری خود را.

"من یک جفت کفش در یک کیسه کاغذی است که من را در صندوق عقب ماشین من و یا دندانه دار کردن در گاراژ. من فقط با پوشیدن این کفش که من قصد دارم برای درمان," او می گوید. "وقتی که من به خانه من در گاراژ قرار داده و همه چیز را راست در شستن. من اصلا وارد خانه با هر چیزی که من پوشیده بود در مرکز سرطان. این راه من قادر به کنترل آنچه من می توانم کنترل در این وضعیت و به شریک زندگی من و من برخی از صلح از ذهن است."

در حالی که COVID-19 دارای طرح میتوانست زندگی همه رمان coronavirus' تاثیر در بیماران مبتلا به سرطان است به خصوص مخل. هر گونه بیماری عفونی است که مالیات سیستم ایمنی بدن است که در آنها باید اجتناب از لیست—به خصوص برای کسانی که شیمی درمانی یا اشعه درمانی درمان که هر دو می تواند به تضعیف سیستم دفاعی طبیعی. به طوری که برگ های بیماران مبتلا به سرطان گرفتار در وسط دو بیماری وحشتناک.

نزدیک به 17 میلیون نفر در آمریکا مبتلا به سرطان و بسیاری از آنها مانند Satterfield در حال حاضر برای درمان بیماری خود مجبور به ایجاد این مشکل محاسبات وزن خطر ابتلا به سرطان خود را در برابر خطر ابتلا COVID-19. مطالعات انجام شده از بیماران مبتلا به سرطان که آلوده شدن نشان می دهد که مرگ و میر بالاتر است—اعم از 13 درصد به 28 درصد بیشتر از کسانی که بدون سرطان (هر چند این اعداد در ادامه به تغییر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس است).

که خطر می تواند یک تاثیر ماندگار بر نرخ سرطان و مرگ و میر در سال های آینده. بین موجود بیماران مبتلا به سرطان که نگران به خطر COVID-19 و یا تاخیر و یا جست و خیز درمان و کسانی که هنوز تشخیص داده شده است اما تمایلی به دیدن دکتر خود را برای سرطان ممکن است علائم کارشناسان می گویند هر دو نرخ مرگ و جدید موارد ممکن است خزش است. "شده اند وجود دارد افرادی که از ترس مرگ به حتی نزدیک به مرکز سرطان" می گوید: دکتر لسلی Busby یک شریک در کوه های راکی سرطان مراکز.

نفت خام پیش بینی که چگونه همه گیر ممکن است بر مرگ و میر ناشی از سرطان پستان و سرطان روده بزرگ به تنهایی انجام شده توسط محققان در موسسه ملی سرطان (NCI) پیش بینی 10,000 اضافی مرگ و میر ناشی از این دو سرطان در بالای رود 1 میلیون دلار در طول دهه آینده بر اساس این فرض که نمایش فیلم متوقف هستند فقط برای شش ماه. که مدل نیست حساب برای افرادی که هنوز تشخیص داده شده و به تاخیر انداختن دیدن پزشک خود—و به عنوان یک نتیجه ممکن است تشخیص داده شود تا خود را در سرطان های پیشرفته تر و سخت تر برای درمان. "ما نمی دانیم که چه سطح از اختلال در مراقبت از رفتن به, اما من فکر می کنم آن را در حال حاضر شده است کاملا قابل توجه و آخرین در حالی که دیگر می گوید:" Dr. Ned Sharpless مدیر NCI که سفارش پیش بینی.

او اشاره می کند که افزایش در بروز و مرگ و میر ناشی از سرطان به دلیل COVID-19 نیز ممکن است پنهان و پیچیده توسط این واقعیت است که بروز, برای مثال, ممکن است حتی شیب در حالی که اگر تعداد کمتری از مردم در حال گرفتن غربالگری و کمتر سرطان ها در واقع شناسایی شده است. مرگ و میر نیز ممکن است سر در گم توسط این واقعیت است که بیشترین مرگ ناشی از سرطان در میان افراد مسن و بیماران نیز در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19 عوارض پس از همه گیر می تواند مجموع مرگ ناشی از سرطان در واقع به کاهش tempoerarily.

داده کسانی که متغیرهای دخیل و این واقعیت است که بسیاری از سرطان ها را سال به توسعه نمی توان آن را پاک کردن دقیقا چگونه COVID-19 تحت تاثیر نرخ سرطان و مرگ و میر برای سال های بسیاری است.

"هنگامی که شما فکر می کنم از سرطان, مراقبت بسیار کمی وجود دارد که انتخابی می گوید:" دکتر رابرت Keenan افسر ارشد پزشکی و معاون رئیس جمهور از کیفیت در Moffitt مرکز سرطان در تمپا ، بیماران شیمی درمانی به عنوان یک تزریق داخل وریدی که نیاز به دوز بندی و اداره تحت مراقبت های درمانی و تابش درمان نیاز به کالیبره دوز از تکنسین های خبره در بیمارستان. و هنگامی که بیماران باید شروع شیمی درمانی یا اشعه درمانی رژیم آنها معمولا تحت درمان برای چند هفته با هر چرخه ساختمان در گذشته به آنها بهترین شانس پوشیدن سرطان و توقف سلول های بدخیم از رشد و گسترش است.

به عنوان همه گیر شروع به افزایش, سرطان, پزشکان به طور معمول ارزیابی هر یک از بیماران خود را به تصمیم می گیرید که آیا آنها نیاز به در آمده را برای درمان و یا اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت خاموش شیمی درمانی تزریق و یا تابش جلسه برای یک هفته یا بیشتر. نانسی فلمینگ سابق بیمارستان داروساز بود که مبتلا به سرطان ریه سلول کوچک در سال 2019 پس از زنده ماندن از سرطان پستان در سال 2003 دریافت تزریق سلول های بنیادی یک دارو یک بار در ماه در دانا فاربر سرطان موسسه در بوستون جرم است. هنگامی که موارد COVID-19 رسید در بوستون در ماه آوریل او انکولوژیست دکتر یعقوب ماسه پیشنهاد او قرار داده یکی از تزریق توسط یک هفته. او می گوید که او ساخته شده این نوع از تصمیم گیری در یک مورد به مورد و بر اساس بسته به اینکه چگونه به خوبی هر فرد بیمار انجام شد و چگونه به خوبی خود را کنترل سرطان شد. "برای کسی که در حال انجام, بیماری, کنترل, که در آن همه چیز پایدار است و آنها تا به حال شده است در درمان برای بیش از یک سال و کسانی بودند که موارد که در آن ما می خواهم در مورد به تأخیر انداختن درمان با یک هفته و دو هفته و یا حتی سه هفته" شن و ماسه می گوید.

متقاعد کردن آنها به ادامه درمان آنها آسان نبود اما. "وجود دارد بسیاری از مجازی و تلفنی دست نگه داشتن" می گوید: Keenan. "ما در تلاش برای قرار دادن در محل اقدامات لازم برای ایجاد یک محیط است که اجازه بیماران می دانیم که [سرطان center] بود به عنوان یک محل امن که هر به در آمده را برای درمان خود را." در بسیاری از بیمارستان ها و مراکز سرطان و بیماران و کارکنان بوده است غربالگری بیماران و کارکنان به صورت تب و COVID-19 علائم و بسیاری از محدود بازدید کنندگان از آمدن با بیماران خود را برای درمان. هر گونه مراقبت است که می تواند ارائه شده عملا منتقل شد به تصویری و یا پزشکی از راه دور که با کاهش تراکم از مردم است. در Moffitt, Keenan می گوید درمانگاه بازديد کاهش 40 تا 50 درصد و بیمار قرار شد برنامه ریزی برای جلوگیری از غازیانی اتاق انتظار. در دانا فاربر شن و ماسه و می گوید: "بيماران اساسا قادر به گرفتن حق را به یک اتاق خصوصی زمانی که آنها نشان داد و ما قادر به به طور کامل منزوی کردن مردم به طوری که آنها را نشسته در کنار یکدیگر در اتاق انتظار."

از جمله نشانه های مهم برای قرار دادن بیماران مبتلا به سرطان' در سهولت موافق Busby که خواسته های غیر ضروری کارکنان به محل کار از خانه. "این شیوه کمک به کاهش خطر گسترش COVID-19 و ارسال سیگنال به بیماران ما که ما انجام بهترین ما می توانیم برای محافظت از سلامت خود را," او می گوید. بحث در مورد این اقدامات کمک به متقاعد کردن برخی با احتیاط بیماران برای ادامه درمان آنها.

یکی از این سیاست این بود که سخت تر برای بیماران مبتلا به قبول. بسیاری از مراکز سرطان را متوقف اجازه می دهد بازدید کنندگان به بیماران در طول درمان آنها قرار ملاقات است که می تواند کشش برای چند ساعت پس از شیمی درمانی تزریق خود را به طور معمول حداقل 30 دقیقه. "این چنین راحت به خانواده وجود دارد می گوید:" فلمینگ. "هنگامی که شما یک بیمار زمانی که شما بیمار هستید و آن را گاهی سخت را برای شما برای جذب همه چیز شما در حال شنیدن. آن را همیشه خوب به یک مدافع با شما."

برای بیماران مبتلا به سرطان پستان وجود دارد گزینه های دیگر نیز هست. در دانشگاه کارولینای شمالی Lineberger مرکز جامع سرطان, Dr. Lisa کری می گوید این بیماری همه گیر را تغییر درمان او ارائه شده از بیماران خود را. در آغاز همه گیر "برای بیمارانی که سرطان بودند هورمون حساس من قرار داده و آنها را بر ضد استروژن [قرص] بنابراین ما می تواند آج آب و نگه داشتن چشم در تومور برای چند ماه در حالی که ما منتظر [COVID-19] گرد و غبار به حل و فصل قبل از افشای آنها را به ناشناخته سطح خطر از آمدن به بیمارستان برای شیمی درمانی تزریق," او می گوید. دهان و درمان به طور معمول داده شده از قبل یا با شیمی درمانی برای حداکثر اثربخشی اجازه داد که بیماران مبتلا به درمان سرطان و سازش مراقبت از خود در حالی که اجتناب از قرار گرفتن در معرض خطرات ناشی از COVID-19 در بیمارستان است. "حقیقت این است که کسانی که همه چیز ما را به حفاظت از آنها به نظر می رسید به کار" کری می گوید.

حفاظت از بیماران از گرفتن در معرض ویروس همچنین راهنماهای برخی از تصمیم گیری های اطراف چگونه به ارائه شیمی درمانی. "اگر من مجبور به انتخاب بین [شیمی درمانی] مواد مخدر داده شده است که هر هفته و مشابه داده شده است که هر سه ماه, من در حال حاضر به طور معمول استفاده از یکی که داده شده هر سه هفته," او می گوید. "حتی اگر وجود دارد چند عوارض جانبی اگر آن را کاهش می دهد تعداد دفعاتی که یک بیمار به در آمده و سپس این مکالمه من با آنها است."

مشابه تنظیمات ممکن است برای پرتو درمانی در برخی از موارد است. پرتو درمانی شکسته شده است کوچکتر روزانه فراکسیون به منظور حفظ بافت سالم اطراف سرطان را از اثرات سمی از یک انفجار. برای بیماران مبتلا به سرطان پستان اخیر البته مطالعات اولیه که به دنبال بیماران به مدت پنج سال پیشنهاد کرد که به طور قابل توجهی کوتاه تر از دوره های درمان—با توجه بیش از پنج روز در مقایسه با 30 برای مثال می تواند به همان اندازه موثر در کنترل سرطان است. "به طور معمول ما نمی خواهد در آغوش [چنین نتایج اولیه] در تمرین های روزانه به عنوان به سرعت به عنوان ما به جز این بیماری همه گیر" می گوید: دکتر Reshma Jagsi معاون صندلی انکولوژی تشعشع در دانشگاه میشیگان. "اما برخی از بیماران مایل به گرفتن خطر داشتن طولانی مدت شواهد در ایمنی و اعتماد پنج سال داده بود که قطعا قانع کننده و جذاب است."

برای اکثر بیماران مبتلا به سرطان باید با درک اهمیت ادامه درمان خود را و تعادل خود را از خطر ابتلا به سرطان خود را در برابر خطر ابتلا COVID-19. در واقع می گوید: Busby "این بسیار نیست ما بیماران ما نگران اما بیمارانی که مال ما نیست هنوز." اکثر بیمارستان ها لغو معمول غربالگری سرطان قرار ملاقات برای چیزهایی مانند ماموگرافی و colonoscopies که ضروری است برای تشخیص سرطان در مراحل اولیه است. و بسیاری از مردم که ممکن است بالقوه سرطان علائم و تشخیص داده نشود و در عین حال نمی رفتن به دکتر به دلیل COVID-19 ترس. در صورتی که در این مورد—و داده ها تنها در نرخ سرطان در ماه های آینده و سال ارائه خواهد شد پاسخ—ممکن است که هر دو تعداد موارد جدید سرطان و شدت آنها را افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

"نگرانی من این است که برای بیمارانی که هنوز تشخیص داده شده مبتلا به سرطان; برای آن دسته از بیماران که با تاخیر خود را غربالگری; برای بیمارانی که قرار داده بودن بررسی علائم خاصی می گوید:" Jagsi. "آن دسته از بیماران تشخیص داده شود در مراحل بعد و من نگرانی زیادی وجود دارد که مرتبط با سرطان نتایج درمان." در سال های اخیر, پیشرفت در غربالگری کمک کرده اند پزشکان بیشتر به طور منظم در تشخیص بیماران در مراحل اولیه که بیماری خود را هنوز هم قابل درمان و قابل درمان Jagsi یادداشت ها. "من از ترس است که برخی از COVID-19-مربوط به تاخیر ممکن است سازش برخی از پیشرفت های ما را دیده اند."

چگونه عمیقا COVID-19 قطع خواهد شد به کسانی که سود نمی خواهد روشن شود تا زمانی که اطلاعات بیشتری در مورد سرطان در دسترس می شود در ماه های آینده. اما اکثر کارشناسان معتقدند که "آن را سخت به تصور کنید که همه گیر خواهد منجر به یک وضعیت بهتر است; آن را باید بدتر می گوید:" کری.

در عین حال بیماران در حال یادگیری برای قبول تنظیمات آنها نیاز به اطمینان حاصل شود درمان آنها ادامه با اختلال و در امن ترین راه ممکن است. Satterfield تا به حال دو COVID-19 آزمون به دلیل شیمی درمانی دریافت می دهد او یک آبریزش بینی و سرفه و اسهال—همه علائم COVID-19 که پرچم هنگامی که او به نمایش در آمد قبل از ورود به مرکز سرطان برای درمان. اما او خوب با آن و درک و چرا از آن مورد نیاز است. برای او "چالش برانگیز ترین بخش عاطفی است. با هر بیماری ترمینال آن وجود دارد—من فکر می کنم این راه جهان در حال رفتن به زمانی که من می میرند ؟ این است چگونه می بینم پایان زندگی من ؟ اما من احساس بهتر از من در حافظه اخیر است. تا آنجا که من وضعیت سلامت صدا نیست من احساس بزرگ است. و خدا را شکر که هستم."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب