Coronavirus کد: کامپیوتر مدل می تواند کمک به مبارزه با ویروس

مستقر در لندن دانشمند آلمانی در حال مطالعه گسترش و شدت COVID-19. در مصاحبه با دویچه وله استفان Flasche توضیح می دهد که راه او را با استفاده از ریاضی و رایانه برای کمک به پیش بینی این بیماری ممکن است تکامل است.

دانشگاه جانز هاپکینز نقشه های تعاملی

دویچه وله: شما در تقاطع ریاضیات و اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و شما باید مدل این ویروس برای چند ماه در حال حاضر. آنچه به شما آموخته اند در مورد COVID-19?

Stefan Flasche: ما به دنبال گسترش و ویژگی های این ویروس که شامل شدت. شیوع بیماری در کشتی کروز در یوکوهاما در ژاپن به ما کمک کرد درک این بیماری در یک محدود تنظیم که در آن شما باید توانایی برای تست همه. این ما منجر به این باور است که این عفونت به مرگ و میر نسبت به طور کلی در سراسر سن گروه در ballpark را از 1 درصد است که واقعا وابسته به سن. خطر بسیار پایین تر است در سن و سال گروه را افزایش می دهد و به شدت برای افراد مسن است. آن را به تدریج افزایش می دهد و از 50 و قطع 60 به علاوه که در آن خطر واقعا بالا است زمانی که شما آن را گرفتن.

ادامه مطلب: Coronavirus: که به خصوص در معرض خطر و چرا ؟

ما شده ایم شنوایی زیادی در مورد تولید مثل شماره. این است که چه ؟

یکی از پارامترهای کلیدی در مدل ریاضی است آنچه ما تماس بگیرید تولید مثل شماره (r). این تعداد ثانویه موارد متوسط یک فرد آلوده می تواند کاملا مستعد جمعیت. در صورتی که بزرگتر از شما آلوده کردن بیش از یک نفر. برآورد نوسان کمی. اولین اعداد نشان داد که یک فرد آلوده خواهد آلوده 2-2.5 نفر.

A UK-based German scientist at his desk

انجام محاسبات ریاضی: “این به احتمال زیاد خواهد شد بدتر از قبل از آن بهتر می شود می گوید:” Flasche

آنچه باعث می شود آن را دشوار است برای پیش بینی تعداد کلی موارد ؟

ممکن است افرادی که به نشان دادن هر گونه آشکار علائم بالینی این بیماری و هنوز هم ممکن است قادر به گسترش آن. و آن است که ذاتا دشوار است برای هدف قرار دادن آن است. تحقیقات ما نشان می دهد که 10-30 ٪ از کلی انتقال ممکن است در آینده از افرادی که نمی توسعه یافته علائم. مهار استراتژی تمرکز بر روی آن نشان دادن علائم. به طوری که بدان معنی است که شما در حال از دست رفته یک نسبتا بزرگ تکه از مردم که می تواند انتقال. که ممکن است یکی از دلایل مهار شکست خورده است و تقریبا در همه جا.

این است که چرا وضعیت بسیار بد در ایتالیا ؟

در ایتالیا یک زن و شوهر از موارد تضعیف از طریق شبکه و خیلی زود گذشت این بیماری بدون آنکه کسی متوجه می شوند. اگر شما یک فرد در حال مرگ در کشور خود را که بدان معنی است که شما احتمالا از دست رفته به طور متوسط حدود 100 نفر حداقل دو هفته قبل از آن که آلوده شدند به دلیل آن طول می کشد در حالی که برای یک فرد برای توسعه علائم برای دریافت به اندازه کافی شدید برای فرد به واقع می میرند. در این میان عفونت را گسترش با نرخ تولید مثل در حدود 2 است و بنابراین ما باید رشد نمایی. در زمانی که شما پیدا کردن یک مرگ شما را در مورد 1000 موارد است.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

Infografik Coronavirus exponentielles Wachstum verhindern EN

آنچه می تواند ما را از چین و کره جنوبی که در آن ویروس گسترش زیادی زودتر از در اروپا است ؟

در چین و کره جنوبی تعداد موارد در حال کاهش است. این بسیار جالب برای کنترل COVID-19 در سطح جهان است. این کشورها توانسته اند برای جلوگیری از شیوع برخی از اقدامات شدید اجتماعی فاصله. در یک سناریو از یک کنترل نشده و گسترش سیستم بهداشت و درمان ضعف است. به تأخیر انداختن سرعت گسترش و کاهش اوج اندازه مفید است برای کمک به سیستم بهداشت و درمان برآید. اما آن را نیز ما اقدام به خرید زمان برای درمان و اقدامات پیشگیرانه مانند واکسن است.

بیشتر بخوانید: کروناویروس در بریتانیا NHS چهره کامل, بهداشت و درمان, طوفان

این خبر خوب به دلیل اجتماعی فاصله موثر است. اما در همان زمان این مشکل به دلیل آن را به این معنی به عنوان به زودی به عنوان کسانی که محدودیت ها برداشته خواهد شد عمده قیام فوری و ناگهانی در تعدادی از موارد — از آنجا که جمعیت نشده ساخته شده است تا هر گونه ایمنی است. به عنوان به زودی به عنوان شما استراحت [محدودیت] وجود دارد به احتمال زیاد خواهد عمده تجدید حیات قرار می دهد که دولت در یک موقعیت بسیار دشوار. اقدامات بسیار شدید و تأثیر عمده ای در زندگی هر روز و اقتصاد است. بنابراین شما می توانید تنها با رعایت آن اقدامات برای یک مقدار مشخصی از زمان است.

مشکل چیزی است که اگر شما شروع به تعطیلی مدارس و تماس حوادث بزرگ و خیلی زود به شما خواهد شد نیاز به حفظ آن برای یک زمان بسیار بسیار طولانی. و در نتیجه این احتمال وجود دارد که سیاستگذاران مردد هستند را به شما معرفی [خاص] اقدامات تا زمانی که آن را کاملا ضروری است.

در اینجا شما می توانید در سراسر جهان گسترش یافته است.

ما را دیده اند تعدادی از کشورها موضوع محدودیت های مسافرتی و یا نزدیک مرزهای خود را. این است که رفتن به تاثیر?

محدودیت های مسافرتی دارای هدف محدود کردن مقدار از افراد آلوده وارد یک محیط است. و کسانی که می توانند احساس اگر تعداد افرادی که آلوده می شوند بسیار کم است. چون شما محدود کردن شانس کسی که گسترش این بیماری را مهار اقدامات نه ضعف بیش از حد بسیاری از مردم که نیاز به شناسایی و تماس با ترسیم شده. یک بار تنظیم حرکت به یک مرحله که در آن شواهدی وجود دارد به صورت پایدار در جامعه اضافی چند مورد در آینده از خارج را هر گونه تفاوت.

وجود دارد هر چیز دیگری که می توان انجام داد ؟

یکی دیگر از راه های است که کمتر شدید اما فراموش کمتر به جلوگیری از به طور کلی گسترش خواهد بود به تمرکز بر گروه های در معرض خطر. ما معمولا این کار را در بیماری های عفونی. که در آن وجود دارد خاص گروه های در معرض خطر کسانی هستند که دریافت واکسن و یا درمان های گران قیمت. بالقوه استراتژی برای COVID-19 است که اگر ما نمی توانیم تغییر شیوع خود ما سعی می کنیم به پیله کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار معنای انزوای کامل از جمعيت سالمندان از جامعه ما به عنوان آنجا که ممکن است.

بنابراین این ویروس است که در اینجا به ماندن بگیرید ؟

این چیزی است که ما در حال برنامه ریزی برای. به نظر می رسد ممکن است به اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش اما آنها باید بسیار شدید و مگر آنها می تواند اجرا شود که در راه آن بماند برای زمان بسیار طولانی. آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی چه مدت. هیچ شواهدی وجود ندارد که این در حال رفتن برای مردن در تابستان.

Infografik Verlauf der COVID-19-Epedemie 16.3.2020 EN

شما مشغول به کار در این ماه. آیا شما نگران ؟

همه ما باید نگران. آن را به احتمال زیاد به بدتر قبل از آن بهتر می شود. نکته مهم برای همه در حال حاضر است برای ماندن منطقی. و برای دریافت اطلاعات خود را از یک مکان قابل اعتماد.

Stefan Flasche دانشیار در دانشکده بهداشت لندن و گرمسیری دارو. تحقیقات خود را با تمرکز بر مدل سازی ریاضی از بیماری های عفونی. او در پنوموکوک واکسیناسیون شیوع پاسخ (آنفولانزای خوکی و ابولا) و مشاوره است که در مدل سازی (از جمله تب دانگ و مالاریا).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>