Coronavirus ادعا می کند زندگی از مدیر بیمارستان در سخت ضربه ووهان

آخرین:

  • چین می گوید دیگر, دکتر, Liu Zhiming درگذشت از COVID-19 بیماری است.
  • لیو حداقل 7 مراقبت های بهداشتی کارگران به مرگ از بیماری نیز آلوده کرده است که از 1700 حرفه ای پزشکی.
  • دبیرکل سازمان ملل متحد می گوید: شیوع ‘است از کنترل خارج شود اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.’
  • که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در ساعت 10:30 a. m. ET.

به عنوان مرموز ویروس جدید احاطه مرکزی چین در ووهان در اوایل این سال Liu Zhiming بسیج تمام منابع خود را در بیمارستان این شهر هاربین منطقه برای مقابله با هزاران نفر از افراد بیمار ورود روزانه تهدید به پایمال کردن محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

فداکاری که به نظر می رسد به او زندگی خود را هزینه با ووهان سلامت اداره اعلام روز شنبه که او آلوده شد و درگذشت با وجود “all-out” در تلاش برای او را نجات دهد.

لیو حداقل هفتم کارگر بهداشت به مرگ از COVID-19 بیماری در میان بیش از 1700 پزشکان و پرستاران است که باید تبدیل به بیمار. مرگ می آید به عنوان مقامات با احتیاط تشویق یک کاهش در تعداد روزانه موارد و مرگ و میر همراه با نتایج حاصل از یک مطالعه نشان می دهد اکثر افرادی که قرارداد این ویروس تنها با تجربه علائم خفیف.

چین روز سه شنبه گزارش داد 1,886 موارد جدید و 98 مرگ و میر بیشتر. که افزایش تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,868 و تعداد موارد تایید شده به 72,436.

“در حال حاضر پیشگیری و کنترل کار در یک زمان بحرانی” رئیس جمهور چین گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در یک تماس تلفنی روز شنبه با توجه به دولتی چین پخش دوربین مدار بسته.

ژاپن در همین حال اعلام کرد که 88 بیشتر موارد این ویروس تایید شد روی یک قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده آوردن مجموع به 542 میان 3,700 در ابتدا در هیئت مدیره.

دبیر کل سازمان ملل متحد به اسوشیتد پرس گفت که شیوع ویروس “است که از کنترل خارج شده اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.”

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در مصاحبه ای در لاهور پاکستان است که “خطر بسیار زیاد هستند و ما نیاز به آماده می شود در سراسر جهان برای آن.”

شیوع است موجب اختلال و چین ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال برای اجتناب از نیاز مردم سفر به پکن در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو نیز که به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

‘تمام’ تلاش برای نجات دکتر موفق

با وجود قوانین سختگیرانه در استفاده از ماسک و ایمنی مناسب پزشکی کارگران شده اند برجسته در میان قربانیان به خصوص در مرحله اولیه از وقوع.

در اعلام لیو مرگ ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: او تا به حال گرفته شده در نبرد در برابر ویروس از شروع و تا به حال ساخته شده “سهم مهمی در کار مبارزه و کنترل” ویروس.

در طول این فرآیند “متاسفانه او آلوده شد و گذشت در 10:54 صبح سه شنبه در سن 51 بعد از تمام تلاش ها برای نجات او شکست خورده” کمیسیون گفت.

یک صفحه نمایش ضبط از تلویزیون مرکزی چین نشان می دهد Liu Zhiming که پس از ابتلا به کروناویروس که باعث COVID-19. این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: او تا به حال گرفته شده در نبرد در برابر ویروس از شروع شیوع. (تلویزیون مرکزی چین/فردا نیوز)

هوبئی بومی در حال فارغ التحصیل از دانشگاه ووهان دانشکده پزشکی در سال 1991 و در ادامه به یک حرفه ای به عنوان یک رئیس پزشک جراح مغز و اعصاب و مدیر.

در اوایل این ماه خشم عمومی هم زده شد با مرگ از ویروس ووهان دکتر لی Wenliang که دارند تهدید شده بود توسط پلیس پس از انتشار کلمه از شیوع غیر معمول بیماری تنفسی در ماه دسامبر و قبل از آن در حال گسترش به طور گسترده ای در این شهر قرار داده شد تحت قرنطینه.

ووهان و شهرهای اطراف آن در هوبئی استان را به خود اختصاص اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و مرگ و میر, موجب, دولت برای اجرای ممنوعیت سفر است که گسترش به سایر نقاط کشور و در حال حاضر شامل یک اجباری 14-روز خود دوره قرنطینه برای هر کسی که به سفر خارج از خانه خود در منطقه. دو پیش ساخته شده اند ساخته شده است برای مقابله با این سرریز در ووهان و هزاران نفر از کارکنان پزشکی آورده شده است از دیگر نقاط کشور برای کمک به.

مطالعه می یابد بیش از 80 درصد از موارد خفیف

یک مطالعه توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که بیش از 80 درصد از موارد مورد مطالعه قرار گرفته بودند خفیف و تعدادی از عفونت های جدید به نظر می رسید به سقوط از اوایل این ماه. سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که خیلی زود به می دانم که اگر این گزارش کاهش ادامه خواهد داد اما.

“هر سناریو هنوز روی میز است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

یک کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ نقل و انتقال بیماران در پشت یک ون در یک تومور بیمارستان به تازگی تعیین شده برای درمان COVID-19 بيمار در ووهان در مرکز چین هوبئی بیش از آخر هفته. بالا, دکتر, کار در ووهان درگذشت این بیماری محلی مقامات بهداشتی می گویند. (Chinatopix/آسوشیتد پرس)

ظاهری کاهش در تعداد موارد جدید زیر یک سنبله بزرگ هفته گذشته پس از هوبئی استان آغاز شد شمارش موارد توسط پزشکان تشخیص داده و بدون انتظار برای نتایج تست آزمایشگاهی. مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: این تغییر به معنای به بیماران تحت درمان سریعتر.

چینی مطالعه مورد بررسی قرار 44,672 مورد از این بیماری که تایید شد در سرزمین اصلی به عنوان Feb. 11. با توجه به مطالعه:

  • علائم شدید مانند پنومونی رخ داده در 14 درصد موارد.
  • بیماری بحرانی رخ داده در پنج درصد است.
  • از مرگ و میر بود و 2.3 درصد به 2.8 درصد برای مردان در مقابل 1.7 درصد برای زنان است.

میزان مرگ و میر پایین تر از سارس و MERS بیماری ناشی از coronaviruses مربوط به یک است که باعث COVID-19. اما این ویروس جدید در نهایت می تواند کشنده تر اگر آن را به مراتب بیش از دیگران بود. این COVID-19 موارد شامل تعداد نسبتا کمی از کودکان و خطر مرگ با افزایش سن و یا دیگر مشکلات سلامتی و بالاتر بود در هوبئی استان در مقابل در جای دیگر در چین است.

این مطالعه هشدار داد که در حالی که موارد به نظر می رسد به کاهش بوده است پس از Feb. 1, که می تواند تغییر به عنوان مردم بازگشت به کار و مدرسه پس از تعطیلات سال جدید قمری به طور معمول بزرگترین بازه زمانی مسافرت برای مسافران است. پکن و دیگر دولت ها به دنبال ممانعت از آن با گسترش تعطیلات تشویق راه دور و خود قرنطينه و انجام چک های بهداشتی در مسافران.

سفر به و از بدترین ضربه مرکزی چین در منطقه شد و در ارتباط با موارد اولیه از COVID-19 تایید خارج از کشور. اما ژاپن و کره جنوبی از شناسایی موارد جدید بدون پاک کردن روابط با چین و یا قبلا شناخته شده بیماران افزایش نگرانی از گسترش ویروس از محلی.

بیشترین تعداد موارد خارج از چین است 542 میان مسافران و خدمه از الماس شاهزاده کشتی کروز در قرنطینه یک بندر در نزدیکی توکیو. عفونت منجر به انتقاد شدید از این تصمیم به قرنطینه مسافران در کشتی.

ایالات متحده تخلیه 328 آمریکایی مسافران با بسیاری از آنها قرار داده شده در 14 روز قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس. سیزده که تست مثبت برای ویروس گرفته شد به یک بیمارستان در اوماها و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: هر مسافر که نشان می دهد نشانه گرفته خواهد شد و به بیمارستان.

این عکس گرفته شده در روز شنبه نشان می دهد که یک عضو از کارکنان پزشکی چپ انجام یک ماساژ برای یک بیمار که نمایش داده می شود خفیف علائم COVID-19 coronavirus در مرکز نمایشگاه تبدیل به یک بیمارستان در ووهان. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>