Coronavirus: ‘چینی-به دنبال’ سرخپوستان هدفمند در حملات نژادپرستانه

در سراسر کشور مستند شامل گسترش COVID-19 ایجاد وحشت و خشم در میان سرخپوستان. در حال حاضر گزارشهایی از حملات علیه مردم از ایالات شمال شرقی که هم مرز با چین است. Murali کریشنان ،

به عنوان تنش افزایش می یابد در هند بر گسترش coronavirus مردم در ابتدا از ایالات شمال شرقی مواجه شده اند نژادی انگیزه حملات در شهرستانها در سراسر کشور. آنها در حال سرزنش برای آوردن COVID-19 به هند با توجه به ظاهر خود.

ویژگی های صورت از مردم از شمال شرقی هند می تواند شبیه به یک چینی هان ظاهر. قربانیان حملات می گویند به دنبال چینی باعث شده است که آنها را به صورت فیزیکی مورد حمله و آزار قرار گرفته در رسانه های اجتماعی.

“همکار من به تازگی مورد حمله قرار گرفت و بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته در خارج از دهلی نو است. ما همیشه با آن مواجه نژادپرستی در گذشته اما این بار در نظر گرفته شد به یک سطح جدید” Thokchom Singhajit دبیر مانیپور انجمن دانشجویان گفت: DW.

“من اجازه ورود به یک فروشگاه مواد غذایی در طول مستند. صاحب اومدن من و دوستان دور” گفت کوبی, اسیایی Shanglai یک دانش آموز از مانیپور دولت در هند شرقی است.

ادامه مطلب: آیا می توانم هند مستند شامل coronavirus?

هفته گذشته یک دانشجوی کارشناسی ارشد از شمال شرقی دولت گفته پلیس محلی که او مورد آزار قرار گرفته بود در دهلی نو. او به پلیس گفت که یک فرد به نام “تاج” و تف خود را.

مردم از ایالات شمال شرقی گفت: آنها نیز مورد آزار و اذیت نژادی در رسانه های اجتماعی با توهین مانند “Chinki.”

هند شرقی منطقه است خانه را به چند قبایل از جمله Nagas, Mizos, Garos, Tripuris, Bodos, Kukis و Meiteis.

برخی از این افراد شده اند به زور تهدید و با وجود نشان دادن هیچ COVID-19 علائم به دلیل ظاهر خود را. گزارش وجود دارد که صاحبان آپارتمان ها در شهرستانها هند حتی تلاش برای اخراج آنها در حال انجام مستند در کشور است.

افزایش تبعیض

Rinzin Dorjee و دخترش تسرینگ Yangzom بودند اجازه ورود به آپارتمان خود را پیچیده در مارس 16. ساختمان دولت ادعا کرد که آنها تا به حال شده است شما با کوروناویروس.

“ما به آنها نشان داد [پزشکی] اسناد و مدارک اما نگهبانان گوش نکرد به ما” Yangzom گفت: DW.

ادامه مطلب: هند coronavirus مبارزه پیچیده توسط مردم dodging قرنطینه

Bibinaz Thokchom استاد در Ambedkar دانشگاه گفت: coronavirus بحران در هند در معرض آسیب پذیر بخش از جامعه به تبعیض و تجاوز است.

شمال شرقی مرکز پشتیبانی و خط تلفن است که در سال 2007 تاسیس شد برای کمک به مردم از شمال شرقی هند متحده شده است هولناک با تماس پریشانی از سراسر کشور است. “من پنج شش تماس های تلفنی در مورد نژادی, سوء استفاده تقریبا هر روز” Alana Golmei که مدیریت خط تلفن گفت: DW.

توقف نژادپرستی اولویت نیست

در سال 2012 هزاران نفر از مردم از ایالات شمال شرقی بودند مجبور به فرار به شهر جنوبی بنگلور در میان خشونت های قومی و حملات. در آن زمان بیش از 170,000 مردم خانه های خود فرار کرد به عنوان یک نتیجه از ناآرامی ها که ریخته به سایر نقاط کشور است.

دو سال بعد در شمال شرقی دانش آموزان صحنه یک هفته تظاهرات در دهلی نو به صدای خشم خود را در برابر حملات نژادپرستانه.

در به تازگی منتشر شده گزارش “بیماری همه گیر کوروناویروس: هند Mongoloid به دنبال مردم قیام نژادپرستی” جدید-دهلی نو بر اساس حقوق و تجزیه و تحلیل خطر گروه (RRAG) اشاره کرد حداقل 22 مورد از تبعیض نژادی و یا جرایم ناشی از نفرت علیه مردم از ایالات شمال شرقی بین 7 فوریه و مارس 25.

ادامه مطلب: هند مسلمانان ترس برای زندگی خود را پس از شورش های فرقه ای گرفتن دهلی نو

“این مایه تاسف است که این حوادث اتفاق می افتد. دولت نه عمل علیه عاملان این حملات” Suhas Chakma, مدیر RRAG گفت: DW.

فعالان حقوق را به مقامات حفاظت از آسیب پذیر جوامع در میان coronavirus بحران است. اما برخی از کارشناسان می گویند دولت اشغال شده است با اجرای این مستند و حاوی گسترش coronavirus پس از توقف رویدادهای نژادپرستانه است که احتمالا در آن فهرست اولویت در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>