Coronavirus: چین در ووهان آماده برای نامشخص پایان COVID-19

زندگی به آرامی به حالت عادی بازگشت در شهر چینی که در آن COVID-19 فکر این است که نشات گرفته. اما مردم در اینجا مطمئن نیستید که آیا آنها می توانند اعتماد پکن ادعا می کند که خطر را تصویب کرده است.

زندگی است که به تدریج به حالت عادی بازگشت در ووهان زیر چینی تصمیم دولت برای بلند کردن یک مستند آورده است که این شهرستان از 11 میلیون به یک وقفه بیش از دو ماه است.

در ژانویه ووهان در استان هوبئی در مرکز COVID-19 اپیدمی به عنوان ویروس شروع به گسترش با نمایی سرعت به بقیه چین است. مسئولین با اقدامات شدید; برش شهر خاموش از جهان با توقف تمام حمل و نقل و نیاز مردم به ماندن در خانه های خود.

در تاریخ 8 آوریل مستند خواهد بود تا حدی برداشته و کسانی که ذکر شده به عنوان سالم خواهد بود و مجاز به ترک شهر. اتوبوس و مترو در این شهر در حال حاضر در حال اجرا است.

به عنوان دولت چین تلاش برای به دست آوردن زندگی به حالت عادی در ووهان برخی از مردم در اینجا تعجب اگر آنها می توانند اعتماد مقامات که تحت پوشش تا اطلاعات در گذشته است. دیگران پیدا کردن آن سخت به بازگشت به یک زندگی عادی.

ادامه مطلب: دروغ و تبلیغات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بن که به کار در املاک و مستغلات و که ترجیح به استفاده از یک نام مستعار گفت: دو ماه گذشته را احساس می کردم همه چیز را به حالت تعلیق در آمد.

پس از صرف زمان بسیار محدود در خانه او در می یابد آن را سخت به در یک جمعیت دوباره. “من استفاده می شود به عشق رفتن به فیلم و یا اجرای برنامه با دوستان در تعطیلات آخر هفته اما قبل از وقوع است که واقعا بیش از من ترجیح می دهند به ماندن در خانه” بن گفت: DW.

کسب و کار خود را نیز به احتمال زیاد رنج می برند که مردم به احتمال زیاد به خرید املاک و مستغلات پس از شهرستان دوباره باز می شود.

“من انتظار ندارم که مردم در خلق و خوی برای خرید ملک قبل از شیوع این مراحل به صورت کامل و” بن گفت. “اضطراب است که ما احساس بیش از دو ماه گذشته است که هنوز در هوا است.”

بی اعتمادی دولت

اکثر ووهان ساکنان فکر می کنم که اگر چه پکن تصمیم به اجرای یک کل مستند در ووهان کمک کرده است که شامل coronavirus آن با تاخیر پاسخ هنوز هم باعث شد دهها هزار نفر از مردم برای تبدیل شدن به آلوده.

“من را فراموش کرده ام هرگز گریه می کند از بسیاری از خانواده ها شکسته و چگونه دولت نادیده گرفته حقوق مردم در ابتدا گفت:” اریک زندگی می کند که در ووهان با خانواده اش و ترجیح به استفاده از یک نام مستعار در هنگام صحبت کردن با رسانه ها.

اریک با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس و او گفت که زندگی اش تغییر کرده است از این مستند. “من استفاده می شود به رفتن به یک پیاده روی یا ورزش در پارک نزدیک با خانواده من اما از آنجا که دولت تعطیل, شهرستان, همه ما تا به حال انجام بود به ماندن در خانه و خیره در ما های همراه و یا تلویزیون” اریک گفت.

بیشتر بخوانید: شک و تردید بیش از چین ادعا می کنند از ضرب و شتم coronavirus

بن گفت که مقامات نمی آماده شدن برای مستند و ووهان تبار به کل هرج و مرج پس از سفارش آمد.

“حتی اگر مستند بود اقدام لازم را برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر دولت مرکزی نمی پیاده سازی یک مکانیزم برای مقابله با نیازهای مردم در میان شیوع وادار بسیاری از آنها سعی کنید به دنبال کمک خود را به” او گفت:.

پس از هرج و مرج اولیه دولت چین به سرعت ساخته شده است چند موقت بیمارستان به درمان بیماران آلوده. آنها همچنین در آورده حرفه ای پزشکی از استان های دیگر ،

“دولت آغاز یک جامعه سخت مبتنی بر سیستم مدیریت برای جلوگیری از گسترش این ویروس گفت: Eric. “آنها بسیج داوطلبان و کارکنان محلی برای انجام خانوار check-ins از طریق تماس های تلفنی و اعزام آنها را به خرید دارو و نیازهای اساسی برای همه خانواده ها در جامعه است. این کارمندان محلی نقش مهمی در نگه داشتن ما را زنده در طول شیوع بیماری است.”

“ما نمی خواهیم هر چند تبلیغات’

به عنوان پکن طول می کشد اعتبار برای حذف شماره از COVID-19 نفر در چین مردم در ووهان هنوز سوال های دولت اعتبار و مدیریت بحران مهارت. اریک گفت: در حالی که اکثر مردم چین رشد تحت تاثیر پکن تبلیغات coronavirus بحران الهام گرفته شده است برخی از مردم در چین برای تبدیل شدن به بحرانی تر از دولت تصمیم گیری.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چین و مسئول عمل

از آغاز ماه مارس پکن آغاز شده است به شدت انتشار آن “پیروزی” بیش از شیوع کروناویروس در چین است. اما برای کسانی که زندگی در ووهان آن مهم تر است به تأمل در علل وقوع در وهله اول به جای “جشن” پایان.

“من نمی خواهم برای شنیدن هر چیزی در مورد دولت ‘پیروزی بزرگ’ بیش از coronavirus چون به اعتقاد من در حال حاضر زمان به منعکس کننده اشتباهات آنها ساخته شده ایم بیش از دو و نیم سال و به سعی و تعیین علت وقوع و ایجاد یک بهتر بیماری-پیشگیری ساز” گفت: بن در ووهان.

People walk through a train station in Wuhan (Getty Images/AFP/STR)

زندگی عمومی است به آرامی شروع به انتخاب کنید تا دوباره در ووهان

چگونه به اعتماد داده ؟

بیش از چند روز گذشته آمار منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت نشان داد که هوبئی استان گزارش نشده هر COVID-19 موارد است. اما ووهان ساکنان سوال صحت داده های رسمی. اریک اشاره می کند که در ابتدای شیوع بیمارستان محلی نیست تست بسیاری از مردم با علائم و آنها درگذشت. به گفته وی بسیاری از این موارد شامل نمی شد به داده های رسمی.

“اکثر مردم در ووهان نمی اعتماد به داده های رسمی از جمله کسانی که به طور معمول در دفاع از دولت” اریک گفت. “ما اعتقاد داریم به همین دلیل هوبئی استان گزارش نشده هر مورد جدید است چرا که دولت باید برای مشروعیت بخشیدن به تصمیم گیری خود را از راه اندازی مجدد کسب و کار است. هنوز هم وجود دارد اخبار در مورد موارد جدید در حال ظهور در ووهان از جمله کسانی که در حال آزمایش مثبت پس از آزاد شدن از بیمارستان. به همین دلیل ما نمی اعتماد به داده های رسمی.”

ادامه مطلب: نظر: از آمریکا به چین نهفته است و بیماری همه گیر کوروناویروس

برای بسیاری از مردم در ووهان تایید رسمی داده ها بسیار مهم است زیرا آن اجازه می دهد تا آنها را به درک روشن در مورد وضعیت فعلی از شیوع کروناویروس.

“اطلاعات رسمی است که بر اساس صداقت از دولت چین و همچنین افرادی که نیاز به اطلاعات معتبر برای ارزیابی خطرات موجود” بن گفت. “اگر coronavirus معافیت دوباره در ووهان? امکانات شبیه به این خاطر بسیاری از ما بی قراری حتی اگر دولت در تلاش است به ما فشار برای بازگشت به کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>