Coronavirus: چین تلفات لبه سمت 1,500

با بیش از 100 مرگ و میر بیشتر و نزدیک به 5000 عفونت های جدید چین coronavirus را نشان می دهد هیچ نشانه ای از اوج. در کامبوج مسافران متحرك از یک کشتی کروز پس از ویروس ترس نگه داشته و آنها را از پنج کشور جهان است.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در چین هوبئی استان افزایش یافته است 116 آوردن مجموع تلفات به 1,380 این استان در کمیسیون بهداشت روز جمعه گفت.

جدید مرگ و میر 88 رخ داده در ووهان در استان سرمایه که در آن COVID-19 ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در اواخر سال گذشته.

این کمیسیون گزارش 4,823 موارد جدید در هوبئی در نظر گرفتن تعداد کل موارد در استان به 55,748. بیش از 80 درصد از موارد جدید در ووهان. مقامات چینی روز جمعه گفت: وجود 5,090 موارد جدید در سرزمین اصلی چین است.

افزایش موارد پس از کمیسیون شروع به شمارش موارد تشخیص داده شده را از طریق جدید روش های بالینی. وجود دارد در حال حاضر چند صد coronavirus موارد در 27 کشور در خارج از چین است.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: DW که در اروپا و تشخیص و مهار این ویروس مشغول به کار بود.

“تا کنون فقط یک منطقه ای شیوع بیماری همه گیر در چین, اما ما نیاز به مطمئن شوید که آن را تبدیل به یک اپیدمی یا همه گیری در سراسر جهان” Spahn گفت.

Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی در ایالات متحده گفت: DW که او انتظار دارد که موارد جدیدی از کروناویروس به رها کردن بین اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه.

ادامه مطلب: بسته لغو کوچک شده: Coronavirus بازدید فرهنگ چینی

The Westerdam cruise ship docking in Cambodia (picture-alliance/AP/H. Sinith)

این Westerdam کروز کشتی لنگر انداخت در کامبوج پس از سرگردان بودن در دریا

کروز مسافران پیاده

در کامبوج صدها نفر از مسافران متحرك از Westerdam کشتی کروز است که سرگردان در دریا بیش از ترس مسافران خود بودند با این ویروس آلوده.

این Holland America Line-اداره کشتی دریافت مجوز برای اسکله در بندر سیهانوکویل پس از تایلند و ژاپن و تایوان و فیلیپین و گوام تبدیل کشتی دور.

این Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه شروع سفر خود را در سنگاپور در ماه ژانویه است. آخرین آن توقف قبل از آن رد شد بیشتر فرود در هنگ کنگ که در آن 53 مورد از این ویروس و مرگ شده بود تایید کرد.

آن رد شد بندر پس از 20 مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 ویروسی بیماری پس از آنها گزارش شده درد معده. آزمایشات انجام شده در انستیتو پاستور در پنوم پن نشان داد که هیچ کدام تا به حال ویروس.

“واقعی بیماری ترس است و نه ویروس. ما می خواهیم برای از بین بردن ترس از بیماری” کامبوج نخست وزیر کامبوج گفت: اخبار تازه آنلاین سرویس خبری نزدیک به دولت او. او گفت که او اجازه این کشتی به اسکله برای بشردوستانه دلایل.

بر خلاف بسیاری از کشور کامبوج است و نه ممنوع پرواز مستقیم به چین است. Sen گفت که توقف در سرویس خواهد آسیب روابط دو جانبه میان دو کشور ،

aw dv/اس ام اس (AFP AP dpa رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>