Coronavirus موارد خارج از چین در حال شتاب به سرعت در حال. در اینجا آنچه که در

افزایش مرگبار coronavirus موارد خارج از چین است که نگرانی که شیوع بیماری به مرحله جدیدی رسیده است و می تواند خود را ادامه و گسترش جهانی به حتی بیشتر آسیب پذیر کشور است.

در مرکزی, چینی, استان هوبئی که در آن ویروس اعتقاد بر این است که منشأ تعدادی از موارد به نظر می رسد با ثبات با توجه به آمار دولت. اما تعداد افراد آلوده در جای دیگر در جهان در حال افزایش است به سرعت با خوشه در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و یک کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

از روز شنبه بیش از 2,200 موارد این ویروس به طور رسمی به نام COVID-19 گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن اکثریت قریب به اتفاق 79,000 موارد قرار داشته و از آنجا که مقامات برای اولین بار کشف این بیماری در ماه دسامبر. تعداد مرگ و میر در خارج از چین نیز افزایش یافته است به 166 از جمله 50 در ایران و چهار در ایتالیا.

در یک کنفرانس خبری در روز شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “نگران این وضعیت در جمهوری اسلامی ایران و در ایتالیا.”

اگر چه وجود داشته است تعداد انگشت شماری از افراد آلوده به ویروس در بیش از 25 کشور تعداد موارد خارج از چین باقی مانده در صدها نفر برای هفته قبل از پریدن به اطراف 1,000 موارد در فوریه. 18. اما در چند روز گذشته تعدادی از افراد آلوده سر به فلک کشید در کشورهای مختلف موجب نگرانی است که این ویروس می تواند ریشه در خارج از چین است.

“وجود دارد به نظر می رسد پایدار جامعه انتقال [چین],” Raina مک اینتایر رئیس دانشگاه نیو ساوت ولز’ امنیت زیستی برنامه تحقیقاتی می گوید.

جدید گسترش جهانی coronavirus ممکن است نسبت به مشکل تشخیص آلوده به مسافران است. ویروس’ دوره کمون—3 تا 14 روز معمولا طول می کشد قبل از شروع علائم را نشان می دهد—و اغلب علائم خفیف آن را دشوار برای پیدا کردن با اقدامات مانند حرارتی غربالگری که نورد شده در فرودگاه در سراسر جهان است. یک مطالعه توسط محققان در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری تخمین می زند که 46 از 100 آلوده مسافران خواهد بود قادر به عبور غیر قابل تشخیص از طریق هر دو خروجی غربالگری در خروج مقصد و ورود غربالگری در هنگام ورود خود را محل.

این است که هشدار داد که پنجره فرصت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس کاهش است. در آن زمان اقدامات سخت گیرانه از جمله قفل کردن شهرستانها با دهها میلیون نفر از مردم قبل از عفونت اعداد شروع به سقوط در چین است.

در اینجا آنچه که در مورد که در آن دیگری این ویروس در حال گسترش است.

کره جنوبی

روز دوشنبه کره جنوبی تایید کرد که تعداد موارد COVID-19 در کشور در حال صعود به 833 هفت مرگ و میر.

بیش از نیمی از موارد در جنوب غربی شهر Daegu که در آن coronavirus سرعت در حال گسترش از طریق Shincheonji کلیسای عیسی مسیح مرموز مذهبی ،

بیش از 9000 نفر از اعضای عادی گروه مذهبی در قرنطینه. این کلیسا که ادعا می کند در حدود 200 ، 000 پیروان در کره جنوبی گفت: این بسته تمام آن 74 مراکز در سراسر کشور گفت: پیروان به جای تماشای آن عبادت خدمات در یوتیوب.

موارد همچنین گزارش شده است در گوانگجو یک شهرستان در جنوب و جزیره ججو خاموش سواحل جنوبی افزایش ترس از گسترده تر گسترش ویروس.

Daegu شهردار Kwon Young-jin در فوریه. 20 خواست شهر را 2.5 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه و پوشیدن ماسک حتی اگر در داخل خانه ممکن است.

“اگر مقامات موفق به مهار گسترش COVID-19 در Daegu بالا وجود دارد احتمال که COVID-19 می تواند در سراسر کشور” معاون بهداشت و وزیر رفاه کیم باند-لب به خبرنگاران گفت: با توجه به Yonhap News Agency.

ایران

ناگهانی اعلام شده توسط ایران از چندین مرگ و میر ناشی از کروناویروس در هفته گذشته مبهوت جهانی بهداشت عمومی جامعه است.

شیوع این بیماری در ایران محور عمدتا در قم یک شهر در حدود 900,000 مردم حدود 90 مایلی جنوب پایتخت تهران, اما موارد باید گسترش بیش از چند روز گذشته به چهار شهرهای دیگر از جمله تهران ، روز دوشنبه مقامات مطرح شده مرگ و میر در قم به 50 از جمله مرگ و میر به عنوان دور برگشت به عنوان Feb. 13. این امر را در قم, مرگ و میر بالاتر از هر نقطه در جهان خارج استان هوبئی در چین است.

با این وجود ایران تنها تایید 47 مورد از این ویروس با توجه به نیمه رسمی ایلنا.

کارشناسان همچنین نگران است که موارد در ایران می تواند بیش از نشت به کشورهای همسایه. قم یک شهر مقدس و زیارت سایت برای شیعه و مسلمانان است.

“نگرانی از این است که ایران در مرز با پاکستان و افغانستان است. من درک مرزهای کاملا متخلخل و دشوار به پلیس. اگر آن را به پاکستان و شبه قاره هند که یک نگرانی واقعی از آنجا که شما در حال حرکت به سمت این مناطق بسیار پر جمعیت می گوید:” مک اینتایر دانشگاه نیو ساوت ولز محقق.

ایتالیا

تعداد موارد در ایتالیا بیش از چهار برابر بیش از آخر هفته با بیش از 200 مورد تأیید و چهار کشته از صبح روز دوشنبه. شیوع متمرکز در ثروتمند مناطق شمال لومباردی و ونتو, نشان دهنده بزرگترین خوشه ای از موارد در اروپا است. این کشور هنوز شناسایی “بیمار صفر” افزایش هشدار در مورد چگونه به طور گسترده ای این بیماری در حال حاضر گسترش یافته است.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

در تقلا برای جلوگیری از شیوع بی سابقه مقامات قرار داده اند حداقل 10 شهر در مستند مؤثر بر حداقل 50000 نفر است. مدارس و موزه ها و کلیساهای سراسر منطقه بسته است.

ژاپن

همانطور که از دوشنبه, ژاپن تقریبا 850 تایید coronavirus موارد 691 که مسافران و خدمه از ویروس زده الماس شاهزاده خانم کروز. سه نفر کشته شده اند. کروز بود قرنطینه به مدت 14 روز تا فوریه. 19 پس از این شرکت متوجه شدند که این کشتی قبلا انجام coronavirus بیمار است.

با تقریبا 20 درصد از افرادی که در کشتی آلوده قرنطینه اندازه گیری شده است به شدت انتقاد شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان تشدید شیوع. رادنی Rohde استاد و رئیس آزمایشگاه بالینی برنامه علمی در دانشگاه ایالتی تگزاس می گوید که یک قرنطینه در زمین به احتمال زیاد منجر به یک عدد کوچکتر از عفونت.

“من با مراجعه به قرنطینه کشتی های شناور در ظروف پتری زیرا شما با گذاشتن یک زندگی میکروبی عامل با هزاران نفر از مردم در یک منطقه کوچک” Rohde می گوید. موارد تایید شده عبارتند از مسافران و خدمه از ژاپن به ایالات متحده و انگلستان ، فیلیپین ، هند و هنگ کنگ, در میان دیگران.

اکثر مسافران شده اند مجاز به ترک کشتی های بسیاری برای اجاره پروازهای خانه که در آن آنها تحت یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه. خدمه اما باقی مانده در هیئت مدیره.

کردن, کشتی, ژاپن حداقل 147 مبتلا به این ویروس و مرگ است. یک خوشه شامل Jan. 22 کروز رودخانه در توکیو برگزار مستقل رانندگان تاکسی’ union. یازده نفر از قایق آلوده شدند و تعدادی از موارد در کشور در ارتباط بودند به کسانی که گرفتار این ویروس بر روی قایق. در یکی دیگر از خوشه چهار نفر از مرکز استان آیچی آلوده شدند پس از سفر بازگشت از هاوایی است. Katsunobu کاتو از ژاپن وزیر بهداشت هفته گذشته گفت که این کشور تا به حال وارد “فاز جدیدی” از وقوع.

ایالات متحده

ایالات متحده در حال حاضر تایید 35 مورد از COVID-19 اما 21 از این آمریکایی ها بودند که آلوده به خارج از کشور شده اند و عودت به خانه برگشت. هجده از کسانی که آلوده هستند از ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز و سه نفر دیگر تخلیه از چین است.

“ما در حال پیگیری موارد ناشی از بازگشت تلاش به طور جداگانه از آنجا که ما باور نمی کنیم این اعداد دقت نشان دهنده تصویر از آنچه که اتفاق می افتد در جامعه در ایالات متحده در این زمان” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: جمعه.

با توجه به CDC مقامات حداقل ده آمریکایی دیگر مسافران کشتی را آزمایش مثبت برای این ویروس به احتمال زیاد خواهد شد اضافه شده به رسمی ایالات متحده تعداد پس از نتایج حاصل شده اند.

وجود دارد حدود 400 آمریکایی ها روی عرشه کشتی که در آن موارد COVID-19 افزایش یافت و پس از این قایق قرار داده شد تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما در اوایل فوریه و آن را بزرگترین خوشه ای از رمان coronavirus خارج از سرزمین اصلی چین است.

نوشتن به امی Gunia در [email protected] و هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>