Coronavirus لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلونا

برگزارکنندگان کنگره جهانی موبایل در بارسلونا لغو tech fair پس از نزدیک به تمام نام های بزرگ کشیده از این رویداد با توجه به coronavirus نگرانی. چین Huawei تنها عمده شرکت مجموعه شرکت کنند.

Coronavirus شیوع باعث بزرگ شرکت های فن آوری به بیرون از کنگره جهانی موبایل (MWC) در بارسلونا مجبور مدیریت به لغو آن کمتر از دو هفته قبل از آن مجموعه ای برای شروع در فوریه 24.

MWC توسط سازمان تجارت بی سیم بدن GSMA و اعتقاد بر این بود که بزرگترین موبایل تکنولوژی عادلانه در جهان است. این سازمان در ابتدا انتظار می رود بیش از 100 ، 000 بازدید کننده از جمله حداقل 5,000 از چین است.

این GSMA لغو آن “با توجه به جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر” GSMA مدیر عامل John Hoffman گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

پیش از این در روز شنبه یک رشته سنگین وزن شرکت اعلام کرد که آنها نمی خواهد شرکت در این رویداد از جمله نوکیا, Vodafone و Deutsche Telekom. آنها به دنبال مشابه اطلاعیه از اریکسون, سونی, Intel, LG, آمازون و دیگر مشخصات بالا شرکت کنندگان است.

تنها Huawei چین های دیجیتال مبتنی بر فن آوری های غول پیکر هنوز آماده برای شرکت.

ادامه مطلب: چگونه خواهد coronavirus بر جهان اقتصاد ؟

مقامات محلی حال درهم به نگه داشتن واقعه زنده اطمینان مردم وجود دارد “هیچ عامه دلیلی برای لغو هر گونه رویداد” و منطقه “بسیار پایین خطر ابتلا به کروناویروس” با توجه به منطقه ای بهداشت و درمان رئیس آلبا Verges.

“اگر شرکت تصمیم خود را, ما باید به آن احترام اما ما در اینجا به توضیح این از ديدگاه بهداشت عمومی.”

چین محور شیوع کروناویروس در حال حاضر فرستاده تکان طریق اقتصاد جهانی با هر دو غربی و شرکت های چینی خود را حفظ چینی مبتنی بر گیاهان بسته برای تا زمانی که ممکن است به منظور محدود کردن گسترش ویروس. گردشگری جهانی نیز بوده است آمار با توجه به محدودیت های مسافرتی و فروشندگان کالاهای لوکس نیز شکایت با توجه به عدم چینی خریداران.

رمان coronavirus رشته دوبله COVID-19 سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه تا کنون بیش از آلوده 45,000 نفر کشته و بیش از 1,100. اکثریت قریب به اتفاق بیماران و تلفات گزارش شده در چین. تنها دو نفر فوت کرده اند این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین – یکی در فیلیپین و هنگ کنگ است.

dj/اس ام اس (AP, Reuters, AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>