Coronavirus: مقامات گزارش مرگ برای اولین بار در ایتالیا

یک مرد مسن از پادوا درگذشت پس از آلوده شدن با کوروناویروس. مقامات در شمال ایتالیا دستور داده اند و مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها به نزدیک پس از یک خوشه از عفونت های جدید پدید آمده است.

یک مرد مبتلا به کروناویروس روز جمعه درگذشت تبدیل شدن به اروپا و مرگ مرتبط با بیماری مرگبار که در سراسر جهان گسترش یافته.

سالمندان مرد مرده در یک بیمارستان در شمال شهر پادوا ایتالیا, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: در روز جمعه. او گفت که 78 ساله شده بود در بیمارستان به مدت 10 روز برای یک نامربوط بیماری است.

قربانی یکی از دو نفر که تا به حال آزمایش مثبت برای جدید COVID-19 ویروس در منطقه ونتو.

تقلا برای جلوگیری از شیوع

پیش از آن در روز مقامات دستور داده بود و مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها و کافی شاپ ها در ده شهر در شمال ایتالیا به نزدیک پس از یک خوشه از 15 موارد دیگر پدید آمده است.

همه موارد واقع در منطقه لومباردی که در آن 38-سال-پیرمرد بیمار با این ویروس پس از ملاقات با کسی که در بازگشت از چین در اواخر ماه ژانویه است. پنج پزشکان و پرستاران و بیماران آلوده شدند در بیمارستان در کدگنو جایی که او تحت درمان قرار گرفت.

People walking down an empty street in the vollage of Codogno, Italy amid the coronavirus scare

مردم راه رفتن در یک خیابان خالی در vollage از کدگنو ایتالیا در میان coronavirus ترساندن

سه نفر دیگر که همه بازدید همان کافه در منطقه لومباردی همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

صدها نفر از مردم قرار داده شده است در انزوا و در حال آزمایش برای ویروس, ایتالیایی بهداشت مقامات گفته اند. بیش از 150 نفر از کارگران شرکت از 38 ساله نیز 70 کادر پزشکی در Codogna بیمارستان در میان کسانی که در حال آزمایش.

جدید موارد نشان دهنده اول به دست آورد از طریق ثانویه سرایت در ایتالیا آورده و تعداد موارد تایید شده تا به 17.

COVID-19 گسترش در سطح جهان

این COVID-19 virus در حال حاضر آلوده بیش از 77,000 مردم در سراسر جهان با چین که در آن ویروس سرچشمه تا کنون بدترین تحت تاثیر قرار. چین گزارش کرده است برخی از 2,345 فتح کرد گرفته شد, مرگ و میر بیشتر در مرکز استان هوبئی.

کره جنوبی همچنین گزارش عمده پرش در تعدادی از عفونت ها در روز شنبه با 142 مورد جدید از روز شنبه با در نظر گرفتن تعداد کل آلوده در حال حاضر رسما به 346. این کشور همچنین گزارش دوم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام وضعیت اضطراری و شهرستانها از Daegu و Cheongdo تعیین شده است مراقبت های ویژه مناطق.

ایران نیز در تلاش برای مهار این ویروس. مقامات وجود دارد اعلام کرد 13 موارد جدید و همچنین مرگ دو نفر از COVID-19 ویروس در روز جمعه. اکثر موارد در اینجا مربوط به شهر مقدس قم اما مردم آلوده در شهرهای دیگر بیش از حد.

لبنان گزارش نخستین مورد از ویروس — 45 ساله که به تازگی از سفر به قم.

و مقامات در اسرائیل تایید اولین مورد یک مسافر در ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز. فرد آلوده تا به حال در ابتدا آزمایش منفی به این ویروس در هنگام ورود در اسرائیل است.

چه این وضعیت در کره جنوبی?

در بسیاری از موارد در کره جنوبی مرکز در سراسر Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک فرقه مذهبی در جنوب شهر Daegu. بیش از 120 نفر از اعضای کلیسا آلوده شده اند.

دولت در تلاش است برای شناسایی کسانی که ممکن است در تماس با افراد آلوده و تشخیص این بیماری در اولین فرصت.

“ما فعالانه ارائه کمک های لازم از جمله sickbeds پرسنل و تجهیزات” نخست وزیر گفت: در دیدار با مقامات ارشد.

شهردار Daegu توصیه جمعیت آن بیش از 2.4 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه.

چه اتفاقی می افتد ؟

ایران در مجموع از 18 تایید COVID-19 موارد است. از روز جمعه 13 مورد جدید چهار آمد از تهران هفت آمد از قم و چهار بودند از استان گیلان در شمال در دریای خزر با توجه به kianush می Jahanapur سلامت سخنگوی وزارت.

کسانی که نه از قم در ارتباط بودند به این شهر است. قم در حال حاضر اعمال اقدامات خاص از جمله بسته شدن مدارس و دانشگاه ها.

ایران متوقف کوتاه در یک ممنوعیت کامل شهروندان خود را از سفر به چین, اما آن را متوقف کرده است و تمام پروازها به جز محموله پروازها به مقصد چین در دو هفته گذشته. آن هوانوردی ملکی سخنگوی گفت: اینها تحت نظارت و کنترل در حال انجام هستند.

ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: مسئولان باید شروع صفحه ورود مسافران از ایران در مرز گیتس و امتناع از ورود به هر کسی که با نشانه هایی از بیماری است. او همچنین گفت: ایرانیان که در سفر به قم در گذشته 14 روز خواهد بود مطلب.

کویت ایرویز در واکنش به ایران شیوع گفته شد تعلیق همه پروازهای خود به این کشور است.

اقتصادی ضربه برای چین

صحبت کردن با DW رئيس جمهور از اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین یورگ Wuttke هشدار داد از کوتاه مدت و دراز مدت اثرات این ویروس به احتمال زیاد در اقتصاد چین ،

“اقتصاد در حال رفتن به یک ضربه عمده در سه ماهه اول…حمل و نقل است که 80% پایین. هتل ها و رستوران ها همه بسته…وجود دارد فعالیت اگر هر کدام در همه. ساخت است که بخشی از آمدن…اما سه ماهه اول است که اساسا از بین رفته اند.”

زنجیره تامین اختلال می تواند بیشتر از اثرات آن دیده می شود پس از 2002-2003 شیوع سارس, او گفت:.

با این وجود او خوشبین است که سرمایه گذاران بین المللی خواهد حفظ منافع در کشور است.

“چین است. دوم وجود ندارد چین,” او گفت:.

kp, kmm/aw (dpa, AP, AFP رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>